Прикмета: збити собаку на машині – що робити і як нейтралізувати негатив?

Збили собаку на машині – прикмета обіцяє, що ця подія обов’язково спричинить за собою негативні наслідки у житті водія. При цьому абсолютно неважливо, вижило тварина чи ні. Чого чекати і як себе вести, щоб запобігти злий рок?

92d4fd7b614ac580337c99e342fa82de Прикмета: збити собаку на машині – що робити і як нейтралізувати негатив?

Якщо собаку збили ви

Якщо ви збили собаку на машині, то згідно з народними повір’ями, вас наздожене смуга невдач.

 • Собака була білою – ви втратите підтримки світлих сил, з-за чого ваше благополуччя помітно погіршиться.
 • Збити руде тварина – до розставання з другою половинкою.
 • В аварії постраждала плямиста собака – матеріальне становище похитнеться.
 • Тварина чорного забарвлення, що потрапило під колеса вашого автомобіля, символізує вплив темних сил.

Навіть якщо ви не збили чорну собаку, а просто побачили її, що сидить на узбіччі, то прикмети в цьому випадку радять обов’язково зупинитися і кілька хвилин присвятити відпочинку.

 • Аварія з участю беззахисного песика обіцяє великі неприємності для неуважного водія. Ви сильно посваритеся з близьким другом, можливо, що втрачаєш його назавжди.
 • Якщо ви збили на дорозі велику собаку, то вас спіткає велике горе, тварина невеликих розмірів – вас чекають неприємності будуть не настільки серйозними.

В цілому, якщо ви збиваєте собаку на власному автомобілі, то більшість народних повір’їв схиляється до того, що в найближчому майбутньому на вас чекає набагато більш серйозна аварія з участю людини. І в підтвердження тому є приказка: «Зіб’єш собаку – наступним під колесами виявиться людина».

31bafb34a04c61a26359957cbb865d2b Прикмета: збити собаку на машині – що робити і як нейтралізувати негатив?

Собаку збили насмерть

У народі кажуть, що собаки є особливими істотами і за ними постійно стежать потойбічні сили. Наприклад, домашні вихованці перебувають під заступництвом домовика, а бродячих псів оберігають інші духи. І якщо з їх підопічними трапляється нещастя з вини людини, то вони неодмінно починають мстити.

 • Збили собаку на смерть – чекайте неприємностей. Причому вони почнуть переслідувати вас у всіх сферах життя.
 • Машина невдалого водія з моменту аварії вважається проклятою. Якщо ж ви продовжите на ній їздити, то прикмети обіцяють ще не одну аварію.
 • Інші забобони говорять про те, що якщо собака гине під колесами автомобіля, то незабаром і ви самі можете стати жертвою аварії.

Собака залишилася живою

Якщо водій збив собаку на машині, але при цьому вона залишилася жива, то прикмета радить зупинитися і допомогти їй. Пам’ятайте, що в цьому випадку потойбічні сили дають вам шанс виправити сформовану ситуацію, а ваше майбутнє напряму залежатиме від того, яким чином ви будете робити після того, як наїхали на тварину.

 • Якщо пес, опинившись під колесами, практично не постраждав та зміг самостійно покинути місце аварії, то це не так і страшно. Забобони в даному випадку говорять про те, що вам необхідно надалі бути більш обережним на дорозі, зберігати пильність і уважно дивитися на проїжджу частину, перебуваючи в дорозі.
 • Якщо ви негайно надали збитому допомогу псові, і вам вдалося його врятувати – не бійтеся, з великою часткою ймовірності неприємності обійдуть вас стороною.
 • Якщо, незважаючи на ваші старання, тварину так і не подала ознак життя – це дуже сумно. Але будьте впевнені в тому, що перед духами ви все ж виправдали себе, і вони врахують ваші зусилля.
 • 7db117597532d8bba82f2af16536e25d Прикмета: збити собаку на машині – що робити і як нейтралізувати негатив?

  Якщо збили вашого пса

  Смерть вихованця під колесами автомобіля – велике горе, переживаючи яке багато хто власники навіть не замислюються про те, що це прикмета, яка обіцяє певні події. У народі кажуть, що слідом за загибеллю собаки може серйозно постраждати і сам господар.

  Існує також повір’я, яке обіцяє зворотне. Вважається, що чотириногі улюбленці здатні забирати на себе смерть або хвороба господаря. І якщо у вашому будинку зараз хтось серйозно хвора, то, цілком можливо, що відданий пес просто відвів біду. У даній ситуації необхідно подумки подякувати пішов одного і відпустити його.

  Нейтралізація негативу

  Відвести біду здатні допомогти наступні дії.

  • Якщо ви збили собаку, то, як вже було сказано вище, насамперед, необхідно постаратися надати їй допомогу. Це обов’язково зарахується.
  • Крім того, водій повинен сходити до церкви і попросити перед святою іконою прощення. Якщо ви віруючий, то покаяння в мимовільному гріх буде далеко не зайвим. У будь-якому разі це допоможе заспокоїтися і впорядкувати свої думки.
  • Машину варто на деякий час залишити в гаражі або визначити на стоянку. Деякі намагаються відразу ж продати свій автомобіль, але цього можна і не робити. Цілком достатньо на деякий час пересісти на громадський транспорт.
  • Відвести біду допомагає і щире розкаяння. Подумки попросіть у збитого тваринного прощення, після чого зробіть яку-небудь добру справу. Наприклад, погодуйте дворових псів або віднесіть в собачий притулок трохи корму. Якщо у вас є така можливість, то заберіть одного цуценя до себе додому – так ви точно зможете спокутувати свій мимовільний гріх і при цьому будете відданого друга, який обов’язково замовить перед домовиком слівце.

  5ce0ce214aca3bb4e2ad233af96e98cd Прикмета: збити собаку на машині – що робити і як нейтралізувати негатив?

  Сон про збитий тваринному

  Так як собака уособлює інтуїцію, то сон, у якому її збивають на машині, говорить про те, що зараз ваша здатність передбачати прийдешні події знаходиться в досить жалюгідному стані. На даному етапі ви повинні керуватися виключно фактами і логікою. В іншому випадку вас наздоженуть невдачі.

  З іншого боку, собака – це символ вірності. І якщо ви бачите сон, у якому тварина потрапляє під колеса автомобіля, то це означає, що вас незабаром чекає зрада. Можливо, вас розчарує близький друг або ви самі зробите помилку, яка стане причиною вашої сварки.

  Після такого сну варто згадати недавні події, і якщо ви вловите зв’язок зі сновидінням, постарайтеся відразу ж виправити ситуацію.

  e5f9eb7f43c6ff3c2fb7645da77791cf Прикмета: збити собаку на машині – що робити і як нейтралізувати негатив?

  Якщо в сні собаку збиваєте саме ви, то в такому випадку в реальному житті вам необхідно стежити за власними словами і діями. Причини для занепокоєння дійсно є. Не виключено, що на вашому шляху з’явився недоброзичливець, який всіма способами намагається вас очорнити.

  Будьте уважні і намагайтеся не ділитися інформацією про себе з малознайомими людьми. Крім того, сон про збитої вами на машині собаці може попереджати про конфлікти на роботі або сварки в родині.

  Якщо ж у нічних мареннях ви побачили, як пса збиває стороння людина, чекайте неприємностей. Вас можуть вплутати в авантюру, результати якої будуть вельми невтішними. В підсумку можете постраждати як ви самі, так і хтось із ваших близьких.

  Коли уві сні під машину потрапляє велика собака, то це є свідченням того, що зараз ви перебуваєте в полоні сумнівів. Вам слід переглянути своє ставлення до життя і навчитися приймати відповідальні рішення.

  Якою б поганою не була прикмета про збитої машиною собаці, не варто сильно засмучуватися. Як відомо, збуваються лише ті прогнози, які ви щиро вірите. Крім того, завжди є спосіб відвести негатив, до того ж він досить простий. І якщо вже трапилася неприємність, то це зайвий привід зупинитися, прислухатися до порад вищих сил і щиро попросити у них пробачення.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради