Прикмета втратити сережку — тлумачення в залежності від сімейного стану дівчини

Прикмета втратити сережку має безліч тлумачень. Втрата коханої прикраси, багато що означає для власника, – завжди неприємна ситуація. З давніх часів люди надавали таким подіям велике значення. За таких ситуацій можна було зрозуміти, чого чекати в недалекому майбутньому. Щоб правильно витлумачити марновірство, важливо знати, заміжня панночка або самотня втратила прикраса, а також матеріал виробу.

До чого втратити сережку з правого вуха

Якщо дівчина загубила сережку з правого вуха – особисте життя піде на зліт.

Існує кілька значень прикмети, якщо втратити праву сережку:

  • дівчина зовсім скоро знайде любов і вийде заміж, сімейне життя буде довгим і щасливим;
  • зміни на краще в житті заміжньої жінки;
  • чекайте зустрічі з давньою подругою, яку не бачили багато років.

f066a578d7cd5fdc6aeddca19d870d0d Прикмета втратити сережку — тлумачення в залежності від сімейного стану дівчиниУ давні часи вважали, що прикраси концентрують в собі негативну енергію, яка була у власника сережки. З цієї причини не варто сумувати, так як з втратою пішла негативна енергія.

Марновірство означає, що далі очікують зрушення в життя зі знаком плюс.

Втратити сережку з лівого вуха

Якщо трапилося втратити сережку, цю прикмету пов’язували з особистим життям дівчини. Щоб правильно витлумачити марновірство, варто враховувати, з якого вушка випала сережка. Якщо дівчина не заміжня і втрачає прикраса з лівого вуха – зовсім скоро в її житті з’явиться кохана людина. Перед весіллям закоханій парі зустрінуться на шляху невдачі і випробування, які потрібно пройти разом.

Існує кілька значень про зниження сережці.

  1. Важливе знайомство, яке переросте у серйозні стосунки. Доведеться пережити кілька невдач. Якщо пройти всі випробування пліч-о-пліч – у чоловіка і жінки буде довгий і безхмарне подружжя.
  2. Якщо подія трапляється із заміжньою дівчиною – в житті з’явиться чоловік на стороні.

68a5e4d71bc299fe2682e6879984db68 Прикмета втратити сережку — тлумачення в залежності від сімейного стану дівчиниЩоб зберегти сім’ю, варто проаналізувати сімейне життя і зрозуміти, із-за чого все пішло не так.

Втрата сережки вільної і заміжньою дівчиною

Тлумачення прикмети втратити сережку жіночої статі позитивне. Повір’я говорить, що життя дівчини зміниться в кращу сторону. До чого втрачається сережка у пані, яка не заміжня, – це значить, що скоро відбудеться побачення з чоловіком. В майбутньому ця людина стане чоловіком.

Якщо прикраса впало у панянки, яка одружена, – її чекають приємні події в житті. Це означає подарунок від чоловіка у вигляді нової коштовності. Чоловік може подарувати виріб на будь яке свято.

Деякі джерела стверджують, що якщо жінка, яка перебуває у шлюбі, втрачає річ, варто чекати появи коханця на стороні. Результат подій залежить від відносин між подружжям, виховання дівчини. Існує думка, якщо сережка пізніше знайшлася, це означає, що відносини між коханцями триватимуть недовго, і дружина повернеться до чоловіка.

Важливо, з якого металу

Слід враховувати, з чого зроблена саме сережка, яка загубилася.

Золота сережка

Складно не засмутитися при втраті золотою або платинової сережки. Такі вироби досить дорогі. Але це не привід опускати руки. За давньою прикметою, якщо дівчина втратила золоту сережку, варто чекати швидкого заміжжя.

Срібна сережка

Прикмета втратити срібну сережку дівчині пов’язана з особистим життям. В разі поломки прикраси або неспеціальної втрати незаміжній дамі варто чекати зустрічі з хлопцем, з яким будуть довгі і серйозні відносини, що переростають у весілля. Марновірство також означає, що подружня пара разом відсвяткує срібний ювілей сімейного життя.

Інші метали

Якщо впало виріб з недорогостоящего металу – жінці варто чекати зустрічі з гарним хлопцем.

Прикмета знайти сережку

Краще не порушувати чужі речі, які лежать на підлозі. Це відомо кожній людині. Речі переймають енергетику власника – хорошу і погану. З цієї причини знайдене прикраса може принести багато неприємностей знайшла. Особливо небезпечні предмети, які лежали на перехресті двох і більше доріг.

Деякі люди навмисне викидають прикраси, на які наведено порчу або змова. Використовують красиві предмети, які хочеться підняти і віднести додому.

Побачити виріб можна в будь-якому громадському місці. Не варто відразу піднімати річ, щоб не привернути неприємності.

Така прикмета, як знайти загублену сережку, несе позитивний зміст. Скоро жінка зустріне чоловіка мрії, з яким захоче пов’язати життя. Але небажано піднімати предмети з землі, аби не зіпсувати стосунки з коханим.

2553202ebedff0115ec00f2ea2b7ff8e Прикмета втратити сережку — тлумачення в залежності від сімейного стану дівчиниУ разі, якщо дівчина принесла підібране виріб в будинок і сережка вже знаходиться в квартирі, не слід носити і надягати предмет. Зберігати річ теж небажано, навіть якщо коштовність золота. В крайньому випадку прикрасу можна здати на переплавку або віднести в ломбард, одержавши гроші.

Забобон має декілька значень, що залежить від обставин виявлення знахідки:

  1. Чоловік підняв сережку. Така подія означає підвищення на роботі, прибуток з несподіваного боку. Скоро станеться приємна подія.
  2. Молода дівчина виявила прикраса. За прикметою, вона зустріне хлопця, за якого незабаром вийде заміж.
  3. Заміжня дама підняла предмет. У житті відбудуться великі зміни, яких ніколи не очікувалося.

При знахідку пари сережок значення прикмети збільшується. Виявити парні вироби практично неможливо. Тому значення дуже позитивне, і матеріал виготовлення не грає ролі.

Прикмети правдиві у випадках, якщо річ було втрачено не спеціально. Якщо викинути коштовності навмисне – дівчина не зустрінеться з коханим, як свідчить прикмета.

Якщо прикраса втрачають під час сну

Якщо впала сережка у вашому сновидінні, значення прикмети назад реальному житті. Це означає швидку розлуку з другою половинкою або неприємності в майбутньому. А ось якщо уві сні дівчина знаходить прикраса, а не втрачає, це означає швидке отримання несподіваного презенту.

Якщо втратили сережку, а потім знайшли

Позитивне значення несе прикмета, якщо втратив сережку. Є деякі зміни в тлумаченнях, коли предмет шукали і знайшли. Якщо знайдена сережка трохи пізніше, для вільної панянки це прикмета зустрічі з шанувальником, але відносини проживуть недовго. З цієї причини виріб не слід носити.

Ви втратили свою сережку – не слід влаштовувати пошуки. Предмет забрав негативну енергетику власника і виконав місію. З цієї причини, якщо сережка знайшлася, одягати її небажано.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради