Чихалка на неділю по часу

Як обіцяє чихалка, неділя буде наповнене теплом і веселощами. І це цілком зрозуміло, оскільки вихідний знаходиться під заступництвом Сонця. Отже, він принесе масу приємних сюрпризів і позитиву. А для того, щоб отримати найбільш точне тлумачення, при чханні в неділю зверніть увагу на розбивку по часу.

8d69c9fd789ab94c5a53ec51eb155c34 Чихалка на неділю по часу

Якщо чхнути в неділю вранці

Ранкова чихалка на неділю допоможе визначити майбутні події.

 • 06:00-07:00. Чихающим натщесерце в неділі прикмети обіцяють спокійне проведення часу. В цілому день буде нейтральним – без емоційних сплесків, неприємностей і без яскравих подій. Яких-небудь новин чекати також не доводиться. І швидше за все, в такому руслі пройде вся наступний тиждень.
 • 07:00-08:00. Постарайтеся виспатися і приведіть себе в порядок. Народні повір’я передбачають випадкову зустріч, нове знайомство, яке обов’язково принесе масу позитивних емоцій. Цілком можливо, що ця людина стане одним або другою половинкою.
 • 08:00-09:00. Складні важливі справи на сьогодні краще не планувати. Відкладіть їх виконання на наступний тиждень, в іншому випадку доведеться зіткнутися з проблемами. Бажано провести цей вихідний в теплій компанії близьких людей – в цьому випадку все пройде чудово.
 • 09:00-10:00. Будьте пильні. У найближчому оточенні є людина, яка спробує нашкодити вам. З цієї причини краще нікому не довіряти свої таємниці і в цілому видавати про себе як можна менше інформації. Необачний вчинок може накликати неприємності.
 • 10:00-11:00. Якщо вам довелося чхнути в неділю в даний проміжок часу – це хороший знак. Людина, до якої ви відчуваєте симпатію, обов’язково відповість взаємністю. Можливо, вам доведеться зробити перший крок, так як визнання чекають саме від вас.
 • 11:00-12:00. Недільна чихалка обіцяє отримання приємної новини, яка вас дуже порадує.

Пам’ятайте, що в неділю під впливом Сонця вас можуть охоплюють амбіції. Тут важливо не перестаратися, однак і приглушати їх також небажано. У спілкуванні з людьми, при складанні планів і здійсненні задуманого триматися золотої середини. Надмірна зарозумілість, рівно, як і байдужість з вашого боку, загрожує небажаними наслідками.

1598c4fc6c6e3bdf7bb11cc322edd55c Чихалка на неділю по часу

Чхання у денний час

Розберемося, чого очікувати, якщо довелося чхнути в неділю вдень.

 • 12:00-13:00. Постарайтеся ретельно проаналізувати свої стосунки. Є ймовірність, що ваш обранець не гідний уваги, яку ви йому надаєте.
 • 13:00-14:00. Ваші думки зайняті певною людиною, і при зустрічі з ним ви починаєте нервувати? Турбуватися не варто, так як прикмета обіцяє спіх в любовній сфері. Будьте сміливіше, і вам обов’язково дадуть відповідь взаємністю.
 • 14:00-15:00. Ви привабливі і до вас тягнуться люди. Однак пам’ятайте, що з-за своєї гордині ви можете втратити близьких друзів. Саме вона заважає вам налагодити контакт з оточуючими.
 • 15:00-16:00. Ваш обранець боїться проявити свої почуття і чекає першого кроку саме від вас. Однак у даний момент поспіх тільки нашкодить. Необхідно дотримуватися обережності і не квапити події. Спонтанні необдумані дії спричинять за собою серйозні проблеми.
 • 16:00-17:00. Народна прикмета про чхання за часом говорить, що в житті настав період успіху, і він буде стосуватися абсолютно всіх сфер. Чекайте хороших новин і радісних подій. На роботі можлива надбавка до зарплати або премія. Що стосується особистої сфери, то тут також все в порядку: чоловік, який вам сподобався, чекає зустрічі. Зараз головне – мислити позитивно, і везіння вас не покине.

Недільна чихалка радить у цей день зберігати позитивний настрій. Для з’ясування відносин краще вибрати інший день. Будьте щедрі, даруєте людям тепло і добро обов’язково повернеться до вас.

Що означає чхнути ввечері

Вечірня чихалка в неділю вкаже на зміни.

 • 17:00-18:00. Незабаром відбудеться зустріч з людиною, яка стане супутником життя. Це може бути як нове знайомство, так і визнання чоловіка, якого ви добре знаєте. Прикмета радить не упустити свій шанс.
 • 18:00-19:00. Людина, з яким ви давно припинили спілкування, згадує про вас. Цілком можливо, що зовсім скоро він нагадає про себе листом або ж призначить зустріч. Зараз важливо вирішити, чого вам дійсно хочеться: дати ще один шанс або ж залишити все в минулому.
 • 19:00-20:00. Несподівана новина може зруйнувати стосунки з партнером. Виявиться, що він користувався вашою довірою і не виправдав його. Ви довгий час вірили своєму чоловікові і дуже перебільшували його гідності, не звертаючи уваги на недоліки. А зосередитися необхідно було саме на них.
 • 20:00-21:00. Недільна чихалка обіцяє, що цієї ночі ви побачите віщий сон. Постарайтеся запам’ятати його, зверніть увагу на дрібні деталі – в цьому випадку вам вдасться швидко розшифрувати сновидіння і дізнатися, що вас чекає в найближчому майбутньому.
 • 21:00-22:00. Події, які в даний момент доставляють вам біль і змушують переживати, через деякий час стануть приводом для посмішки. Чихалка на неділю радить не вдаватися сумним думкам і відволіктися. Дуже скоро ситуація зміниться.

586b213650d3a850d448459a0bee26a2 Чихалка на неділю по часу

Чихалка в нічний час

Якщо ним пчихнули вночі в неділю, варто звернути увагу на наступний список тлумачень.

 • 22:00-23:00. Вам бреше кохана людина. Можливо, він вплутався в якусь авантюру і не бажає втручатися вас, або ж просто нечесний в плані почуттів. Любовна чихалка на неділю радить перевірити чоловіка, але тільки не слід вдаватися до допомоги друзів.
 • 23:00-00:00. Не варто переживати – ревнощі та підозри виправдані. Зараз необхідно повністю довіритися своєму партнерові. Своєю невпевненістю і зайвими питаннями ви ризикуєте спровокувати сварку.
 • 00:00-01:00. Згідно ворожіння по чихалке, ви дуже скоро почуєте щире визнання. Не поспішайте відповідати відмовою. Людина, якій ви симпатизуєте, є цілком гідний і здатний стати більше ніж другом.
 • 01:00-02:00. День обіцяє бути тихим і спокійним. Однак прикмета радить слідкувати за своїми словами і не давати порожніх обіцянок. Ваша брехня завдасть багато бід і приверне неприємності.
 • 02:00-03:00. В оточенні є людина, яка починає бентежитися у вашій присутності. Їм може виявитися друг або знайомий, а, можливо, що це чоловік, з яким ви перебуваєте у трудових відносинах. А причиною цього могли стати ваші вчинки і слова.
 • 03:00-04:00. До вас проявляють симпатію. Однак молодий чоловік дуже боїться вашої відмови, а тому не наважується озвучити свої почуття. Можливо, саме ви повинні почати спілкування.
 • 04:00-05:00. Хтось із знайомих попросить у вас допомоги. Не поспішайте відмовляти, навіть якщо сильно зайняті, так як через деякий час ви вже будете змушені звернутися до цієї людини з таким же проханням.
 • 05:00-06:00. Дана прикмета має тлумачення, подібне до попереднього, але тільки в цьому випадку допомога знадобиться незнайомцеві. І якщо ви йому не відмовите, то знайдете нового відданого друга.

Іноді ворожіння по чихалке виявляється порожнім. Не варто засмучуватися. Можливо, вам просто не вдалося правильно зіставити поточні події з трактуванням за часом або необхідно ще трохи почекати.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради