Прикмета одягнути одяг навиворіт – до чого вдягнути труси, футболку навиворіт або задом наперед

Прикмета одягнути одяг навиворіт частіше означає, що будеш битим. Не обов’язково це забої або бійка під поняттям позначають удари долі. Людину чекають фінансові втрати, неприємності на роботі або сімейні конфлікти. Але забобони приписують надітим навиворіт речей позитивні властивості: захист від пристріту, удачу. Трактувати прикмету потрібно, враховуючи додаткові фактори: випадково чи спеціально надіта, що за річ.

Що значить надіти одяг навиворіт випадково або спеціально

Щодо ненавмисно в поспіху одягненою навиворіт одягу прикмета однозначно говорить – чекай неприємностей. Що може очікувати, залежить від виду одягу:

 • Труси. Носити навиворіт нижня білизна – до хвороб сечостатевої системи. Є й інше тлумачення прикмети: сварка з коханим або стеснительное положення з-за раптового любовного побачення. Краще уникати найближчим часом сімейного з’ясування відносин і коротких любовних зв’язків. Іноді прикмета одягнути труси навиворіт символічно вказує на те, що стосунки з партнером зайшли в глухий кут.
 • Шкарпетки. Варто приготуватися до того, що буде аврал на роботі. Начальник може завалити дорученнями. Працювати доведеться з повною віддачею, а відмовитися від роботи не вийде.
 • Майка і футболка. Народні прикмети говорять, що це обіцяє фінансові втрати, хвороба або проблеми в сім’ї.
 • Сукню. Надіте навиворіт, воно обіцяє жінці неприємності на роботі. Це може бути пониження в посаді, позбавлення стимулюючих виплат або догану від начальства. Жінці, яка працює з клієнтами, може вказати на швидку втрату ділового партнера. Ознака стосується тільки ділового одягу. Якщо, одягаючись в домашнє плаття, жінка виявляє, що шви одягу виявилися зовні, це віщує сімейні негаразди.
 • Кофта, сорочка або светр. Є два трактування цієї прикмети. Перша – можливі фінансові втрати. За другою версією треба бути обачним, щоб не посваритися з начальством або не допустити помилок при виконанні складного завдання.
 • Штани. Надягання вивернутих штанів або колготок віщує великі сварки, можливо, з рукоприкладством. Є ризик, що людину поб’ють в бійці.

c6bd019888a011b80f0d6ccccc1c5189 Прикмета одягнути одяг навиворіт – до чого вдягнути труси, футболку навиворіт або задом напередАле якщо навмисно надіти річ навиворіт, то трактування прикмети може змінитися на протилежну.

Вважається, що якщо навмисно надіти труси навиворіт, то це допоможе господареві речі:

 • відвести пристріт або псування;
 • захистити від негативу, чужих поганих думок;
 • позбавити від нервозності і подарувати впевненість перед важливою зустріччю;
 • привернути удачу.

Змусити прикмету діяти навпаки здатні тільки надіті навиворіт трусики і шкарпетки. Народні повір’я стверджують, що інші речі не вміють приносити удачу і захищати власника. Якщо спеціально надіти футболку навиворіт, то це, скоріше за все, спровокує збиток або порушить сімейну гармонію.

Ще одне марновірство з речами навиворіт пов’язано з заблудлими в лісі. Якщо людина не може довго знайти дорогу, то кажуть: «лісовик водить».

c5b43fa3f4acae7fdae92daef2c8a619 Прикмета одягнути одяг навиворіт – до чого вдягнути труси, футболку навиворіт або задом напередЩоб позбутися морока, рекомендується вивернути і надягти на себе будь-яку річ (куртку, штани, светр). Тоді незабаром вдасться знайти вихід з лісу.

Що означає надіти одяг задом наперед

Іноді буває, що шви на місці, але перед речі опинився на спині. Переживати не варто – прикмета завжди має позитивне значення. Людина без зусиль вирішить проблеми, які виникли, досягне успіху в справах, притягне успіх і гроші. Більш точне значення прикмети пов’язано з тим, що за одяг надіта неправильно:

 • Трусики. Фортуна буде прихильною, обдаровуючи приємними сюрпризами. Це може бути що завгодно: підвищення в посаді, великий виграш у лотерею, збільшення зарплати. Для жінки труси задом наперед означають, що в її житті скоро з’являться любовні відносини.
 • Сукню. Даму очікує незабаром рішення складної проблеми. Вона зможе легко знайти вихід з важкої життєвої ситуації.
 • Сорочка і светр. Прикмета віщує добрі новини або зустріч з цікавою людиною.

Для закріплення позитивного впливу краще не повертати річ в правильне положення, а проходити в такому вигляді до кінця дня (якщо можливо).

Якщо ви одягли одяг навиворіт на дитину

Вважається, що малюки більше схильні до псування і навроків, тому їх потрібно активніше захищати. Є повір’я, що вивернуті речі, надіті на дитину, відлякують нечисту силу.

Деякі мами і бабусі, прагнучи максимально захистити малюка від негативу, починають одягати все швами назовні: труси, колготки, футболки та кофтинки. Однак прикмети і забобони вказують, що позитивне, захисне значення мають тільки труси і шкарпетки, а решта вивернуті речі можуть нашкодити малюкові.

Як захистити себе від можливих неприємностей

Носити випадково надіті вивернуті речі небажано. При виявленні непорядку в одязі потрібно переодягнути її правильно. Але в прикмети кажуть, що навіть короткочасне носіння навиворіт може залучити неприємності, тому потрібно провести ритуал для вигнання зла:

 • зняти з себе одяг і кинути на підлогу;
 • кілька хвилин потоптати її босими ногами, виганяючи негатив;
 • струснути і перевернути.

На жаль, цей ритуал можна провести тільки вдома. На роботі чи на вулиці подібне буде виглядати безглуздо. Але для нейтралізації негативу можна застосувати більш простий метод: переодягнувшись, попросити друга або колегу кілька разів злегка стукнути по спині або плечі. Вийде, що вас вже «побили», і інших неприємностей не буде.

Прикмети можна розцінювати як знаки долі, але не треба зосереджуватись на прогнозі. Очікування негативу мимоволі притягне погані події, а віра в хороше допоможе перевести трапилося розряд гарних знаків. Якщо вірити, що шкарпетки або труси навиворіт принесуть удачу, то це стане своєрідним захисним талісманом на весь день.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!