Прикмета: до чого хліб падає на підлогу

Споконвіку хліб вважався головною їжею в будинку. З-за цього до нього завжди ставилися дуже шанобливо. Особливу увагу приділяли не тільки самому процесу його виготовлення, але і поводження з ним, а якщо буханець раптом падала, тому завжди було пояснення. І прикмети, пов’язані з тим, до чого на підлогу падає хліб, не втратили свою актуальність і в наші дні.

c83976b1dfe8b851c8d760392f366464 Прикмета: до чого хліб падає на підлогу

Прикмети

Значення прийме про хліб тісно пов’язане з обставинами, при яких той впав.

 • Опинився на підлозі під час святкування якоїсь події – чекайте в гості важливого статусного людини. Цілком можливо, що з собою він принесе вельми цікаву новину.
 • Впала на підлогу половина хліба під час сімейної вечері обіцяє, що на порозі будинку незабаром з’явиться людина, візит якого ні до чого доброго не призведе. Швидше за все, від нього почуєте неприємні звістки.
 • Хлібні шматочки, що впали зі столу – в приймете говориться, що вас чекають фінансові труднощі. В даному випадку прикмета пов’язує події з проблемами на роботі, які призведуть до зменшення доходу.
 • Якщо розсипали хлібні залишки, такі як крихти і кірки, можливі хвороби, які обрушаться на членів сім’ї. Згідно цій прикметі про хліб, лікування буде складним, а одужання настане нескоро. Прикмети радять приділити увагу стану здоров’я, і при найменшому нездужанні звертатися до лікаря.
 • Впустили на підлогу буханець – незабаром у вашому будинку вибухне скандал. Згідно з іншою прикметою, така подія обіцяє поганий урожай у поточному році і голод. Однак, якщо вона опиняється на підлозі під час застілля – в житті відбудуться різкі зміни, які обіцяють бути успішними.
 • На весіллі

  Існують також прикмети про весільний хліб – коровай. До нього завжди було трепетне ставлення, так як цей продукт, згідно давнім повір’ям, могла розповісти, як складатиметься життя нової сім’ї.

  • Якщо на підлогу падає шматок короваю, то це неприємна прикмета. У ній говориться, що ваш авторитет у сім’ї буде безнадійно втрачений, і ви ризикуєте на довгі роки зайняти слабку позицію: опинитеся в підпорядкуванні у другої половинки.
  • Поганим знаком вважається ситуація, коли на підлозі виявляється частину короваю, від якої вже встигли трохи відкусити. Це обіцяє людині неприємності, з ним може статися напасти.
  • Але найгірше, якщо на підлогу падає буханець весільного хліба. Згідно приймете, це обіцяє безліч сварок і конфліктів у сім’ї. Скандали і з’ясування відносин будуть траплятися настільки часто, що в кінцевому рахунку це призведе до розірвання шлюбу.

  Хліб – це продукт, з яким слід звертатися дбайливо. Адже якщо він на столі, значить, у домі достаток і ситість. Але разом з тим не варто приймати близько до серця погані прикмети, пов’язані з ним. Щоб запобігти біді, будьте акуратними і ставитеся до хліба шанобливо.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради