Можна дарувати мило, чому не можна: народні прикмети

Існує думка, що не можна дарувати мило. Вважається, що це погана прикмета. При цьому є й інше переконання. Якщо дар піднести і прийняти правильно, то він обіцяє виключно позитивні зміни.

add25ee3260dcbf8b1bbee3121809148 Можна дарувати мило, чому не можна: народні прикмети

Можна дарувати мило

Існує далеко не одна народна прикмета про мило, піднесене в подарунок. Значення давніх і сучасних повір’їв істотно відрізняється.

Прикмети і забобони минулих років

Головною особливістю мила вважається створення піни. Вона і стала приводом для негативної трактування прикмети. Здавна вважалося, що отримав такий подарунок людини з’являється безліч проблем. Всі докладені при цьому зусилля перетворюються в заважає повноцінного життя шар мильних бульбашок.

Крім того, ще з тих часів, коли злочинців прилюдно стратили, виникла асоціативний зв’язок між мотузкою та милом. Тому такий подарунок сприймається не лише як натяк на неохайність людини. Він здатний принести наступні проблеми:

  • проблеми з законом;
  • серйозна небезпека;
  • раптова смерть.

Про що тлумачать містики

Причини заборони піднесення мила в подарунок озвучують містики. Презент призводить до необґрунтованого сварок з близькими, складним випробуванням на життєвому шляху.

152bd5cf7f488aa261ffb408bfafa28d Можна дарувати мило, чому не можна: народні прикмети

Маги переконані, що засіб особистої гігієни притягує негативну енергетику і створює атмосферу хаосу. В результаті цього удача покидає людину. Труднощі і перепони виникають при виконанні навіть найпростіших справ. Він виявляється буквально «в милі» від навислих на нього проблем.

Негаразди призводять до втоми, нервозності, а на тлі цього починаються конфлікти в сім’ї.

Сучасні прикмети

Далеко не у всіх країнах мило вважається поганим подарунком. В Індії, наприклад, його підносять до будь-яких свят. Зараз випускається чимало наборів до Різдва і Нового року. Тому зробити вибір виявляється неймовірно просто.

За повір’ями, такий дар здатний справити позитивний вплив на людину:

  • для залучення благополуччя і щастя, даренное мило кладуть в коробочку і перев’язують червоною стрічкою. Їм не по прямому призначенню, а розміщують у ванній кімнаті в якості талісмана;
  • залучити любов, зберегти шлюбний союз вдасться з допомогою подарованого гігієнічного засобу, що містить ароматичне масло жасмину, базиліка або апельсина. Завдяки цим ароматам поліпшується настрій;
  • очистити будинок від негативної енергії допоможе мило з запахом лаванди. При його використанні у вечірній час, знімається втома і усувається накопичений протягом дня негатив;
  • для залучення фінансового благополуччя, перевагу віддають гігієнічних засобів з ароматом мигдалю. За повір’ями їм потрібно натерти монетку і покласти її в гаманець. Завдяки цьому ритуалу вдасться здобути фінансову стабільність, а у всіх починаннях буде супроводжувати удача;
  • поліпшити стан здоров’я допоможе мило, що містить ароматичне масло евкаліпта. Воно допомагає боротися зі стресом, усуває тривожність;
  • залучити удачу і благополуччя допоможе гігієнічний засіб з ефірним маслом кориці. З його допомогою вдасться налагодити особисте життя і знайти щастя.

a5a80dd786b3fbc9d79899fe36ff53c0 Можна дарувати мило, чому не можна: народні прикмети

Що робити, якщо мило все ж подарували

Такий практичний подарунок підносять без будь-якого злого умислу. Правда, якщо мило подарували суеверному людині, він може не на жарт злякатися. Адже за прикметами нічого хорошого такий дар не віщує.

Нівелювати значення народних повір’їв все-таки можна. Зовсім не обов’язково відмовлятися від подарунка. Потрібно просто дати за нього дарувальнику монетку. Таким чином виходить, що його купують, а не отримують в дар. Відповідно, нічого поганого після цього в житті не відбудеться.

Вважається, що дарувати засоби гігієни не можна, але якщо такий подарунок підноситься людині, яка не вірить у прикмети, він неодмінно зрадіє. Якщо ж одержувач дару забобонний, краще йому піднести набір для миловаріння. Такий незвичайний презент не обіцяє негативних змін, а у людини з’явиться можливість відчути себе справжнім миловаром.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради