Можна дарувати гаманець, як зробити подарунок правильно – Народні прикмети

«Подарувати гаманець» — ця рятівна думка приходить в голову, коли всі інші варіанти презенту вже перебрані, і не підходять. Гаманець – ідеальний подарунок у всіх сенсах. Він має компактні розміри, функціональний, його ціна найчастіше вписується в бюджет презенту. Але забобони щодо цього предмета дещо насторожують.

97bacf5b8707c3f7a4412b7846640662 Можна дарувати гаманець, як зробити подарунок правильно  Народні прикмети

Перед тим, як дарувати гаманець, вивчіть прикмети про аксесуар, що приносить грошову удачу, про правила дарування, дізнайтеся, кому можна підносити такий презент.

Народні прикмети

Особливість забобонів про даруванні гаманця в тому, що вони стосуються обох сторін: і подарував людини, і того, кому піднесли аксесуар в дар.

Самі вірні прикмети про даруванні гаманця:

 • Порожній гаманець дарувати не можна!
 • Цей аксесуар не можна дарувати начальнику. Може бути сприйнято як натяк на помилки в управлінні фінансами, або як побажання банкрутства.
 • Дуже добре, якщо кошель дарує багатий чоловік, тоді і обдаровуваного чекає фінансове благополуччя.
 • Подарунок обов’язково повинен бути упакований, бажано не в целофан (який за прикметами перешкоджає руху грошових потоків).
 • Не можна віддавати свій використаний гаманець, навіть якщо він вам не підходить. Прикмета попереджає, що разом з гаманцем ви віддасте і грошову удачу, або будете ділити можливі доходи з обдаровуваним.

Про те, як дарувати гаманець існують суперечливі прикмети:

 • Можна підносити в дар гаманець родичам, але тільки, якщо у вас немає фінансової залежності від них, або спільного бізнесу. Бажано, щоб ваше матеріальне становище чи статус були краще, ніж у обдаровуваного.
 • Гаманець призначений для подарунка, повинен перевершувати за розмірами свого «попередника», і не поступатися за ціною і якістю. Є інша прикмета – можна подарувати гаманець такої ж або меншого розміру, якщо він перевершує за своїми характеристиками попередній варіант («обганяє» по вартості, якості, є цікавою моделлю, більш статусною річчю).

Що покласти в гаманець при даруванні, щоб він став грошовим талісманом:

 • Грошову купюру (бажано велику)
 • Китайську монету.
 • Один долар – відомий «грошовий магніт».
 • Монети, що мають історичну цінність (ювілейні рублі, старовинні гроші).
 • Листок зі змовою на залучення матеріального благополуччя.

Деякі прикмети радять додати будь-яку приманку для грошей (манну крупу, листочок м’яти або евкаліпта – варіантів безліч). Але для такої маніпуляції потрібно розуміти, як обдаровуваний ставиться до подібних езотеричним атрибутів.

bafd40d8a53eb1c6f98f9b1ca50e8985 Можна дарувати гаманець, як зробити подарунок правильно  Народні прикмети

Прикмети, який вибрати гаманець для залучення багатства

Купую гаманець потрібно орієнтуватися не тільки на його зовнішній вигляд, але і на такі параметри:

Ціна

Гаманець повинен бути дорогим. Дешевий аксесуар для зберігання купюр навіває думки про бідність. Вас можуть неправильно зрозуміти з таким подарунком.

Матеріал

Краще вибирати аксесуар, виготовлений з натуральної шкіри або замші. Ці матеріали – символ забезпеченості і стабільності, вони пропускають і притягують грошову енергію.

Можна дарувати гаманець зі штучної шкіри – на це питання відповідь однозначно позитивний, якщо обдаровуваний, принципово не носить речі з натурального хутра і шкіри. Від відверто синтетичних виробів краще відмовитися.

Розмір

Якщо ви підбираєте портмоне в подарунок чоловікові, аксесуар в складеному стані повинен бути розміром з долоню (не більше), щоб легко поміщатися в кишеню.

Гаманець для жінки може бути зовсім крихітним, щоб уміщатися в сумочці, або мати значні розміри, замінюючи собою клатч.

В гаманці для літньої людини повинні бути великі відділення, щоб до них було легко маніпулювати не дуже гнучкими пальцями.

af40b701437c6c3e99cefdd0fbdf5488 Можна дарувати гаманець, як зробити подарунок правильно  Народні прикмети

Колір

Це дуже важливий параметр з точки зору феншуй. Не рекомендовані кольори: синій, блакитний – символ води (грошики будуть витікати).

Кольори, які притягують гроші:

 • чорний, коричневий, зелений – символи родючості;
 • золотий, жовтий, білий, сріблястий кольори благородних металів;
 • червоний – уособлення багатства.

Прикмета про червоному гаманці – якщо такий подарунок зробить матеріально забезпечений чоловік з високим статусом, то дівчину чекає успіх у всіх матеріальних починаннях.

Червоними вважаються і червоно-коричневі, бордові, винні тони.

Щодо яскравих, помітних гаманців є марновірство – такі аксесуари привертають увагу злодіїв. Щоб нейтралізувати погану прикмету, вкладіть в подарунок рунную формулу або змова від злодія.

Інші особливості

Ознаки «успішного» гаманця:

 • Прямокутна форма, купюри поміщаються в гаманці цілком без згинів і зламів.
 • Відсутні наскрізні отвори (через них можуть «випливати» грошики, вони притягують порожні витрати).
 • Багато відділень. Купюри різного номіналу повинні лежати в різних відділеннях (прикмета: гроші люблять повагу).
 • Є надійно закривається кишенька для дрібниці. Металеві монети – магніт для грошей, не даремно «Копійка рубль береже».
 • Багато відділень для платіжних карт. Це не тільки зручно, але і правильно з точки зору грошових прийме – символи багатства повинні зберігатися окремо.

Що робити якщо вам подарували порожній гаманець?

Засмучуватися і викидати річ, яка вам подобається, точно не варто. Зовсім необов’язково, що дарувальник бажав вам «розорення». Він міг не знати про прикмету чи сталося непорозуміння.

Дія поганий прикмети легко нейтралізувати: набийте подарунок грошовими купюрами, що у вас знайдуться і покладіть на тиждень в затишне місце, не чіпайте його. За цей час «неправильно» подарований аксесуар насититься грошової енергією, стане могутнім талісманом.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради