До чого все валиться (падає) з рук – народні прикмети та поради як уникнути наслідків

Кожна людина стикався з таким явищем, коли, тримаючи якісь предмети в руках, вони всі падають з пальців, як би купуючи мимовільну силу. Що це – прикмета чи випадковість? Люди з давнини зіставляють мимовільне уособлення речей зі знаками застереження.

f14cea53be03917cf7e6349d4a3484d6 До чого все валиться (падає) з рук – народні прикмети та поради як уникнути наслідків

До чого все падає з рук

Необхідно звертати увагу на час доби, коли предмети валиться з рук. Якщо це відбувається вдень або вранці, то віщує радісні події, ввечері – навпаки, до сліз і розчарувань. Більш поширена прикмета – померлі родичі таким способом дають вам знак. Можливо, що під час, поки ви збираєте предмети з підлоги, обходьте небезпека стороною.

Важливо оцінити не тільки факт прикмети, що все падає з рук, і час доби. Важливу роль для трактування грає і предмет, який випав з рук:

  • впав ніж – чекайте в гості чоловіка;
  • посуд, розбилося вщент – до щастя;
  • прикраси – до хвороб їх власника;
  • книга – до сприятливим справах на роботі;
  • впала виделка або ложка – до приходу небажаних гостей.

Однак у деяких випадках ложка, яка опинилася на підлозі, є передвісником гостя з добрими намірами. А ось падають з рук колючо-ріжучі предмети приховують негативні емоції. Якщо падає вилка – то чекайте гостю-дівчину, яка любить попліткувати.

Коли падає посуд, але не розбивається вщент, а тільки розколюється на частини – це провісник сварок. Щоб їх уникнути, треба негайно прибрати осколки кухонного начиння.

Коли падає ключ або зв’язка, прикмета вказує на сварки. Щоб уникнути недопонимай, необхідно постукати по столу. При регулярному падінні предметів, потрібно придивлятися до того, що виявилося на підлозі. Можливо, це знак про забутого вами обіцянку або прохання. Якщо випав телефон, необхідно згадати, нікому ви не обіцяли передзвонити і обговорити важливі справи.

21bfe5066066bf638a9fcf84a29cf96c До чого все валиться (падає) з рук – народні прикмети та поради як уникнути наслідків

Якщо з рук падають предмети, то, можливо, на людину наведено порчу або ненависники його постійно обговорюють. У цьому випадку знак дає енергетика, необхідно переглянути свої відносини з близькими людьми, друзями, які можуть негативно впливати на вас.

Що кажуть астрологи

Астрологи вважають, що якщо все падає з рук, це нагадування людині про те, що він коли-то не допоміг друга, сусіда, родича. Поряд з цим явищем можуть початися часті хвороби і неприємності. Якщо ж падіння повторюються рідко, то астрологи стверджують, що це випадковість.

Навіть якщо ви не вірите в прикмети, але в день, коли у вас все валиться з рук, потрібно бути уважним і обережним, можливо, це таємний знак, який захистить вас від невдач.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради