Тату на кисть руки для чоловіків, дівчат. Фото, ескізи, написи, картинки зі змістом, ідеї татуювань і їх значення

Тату на кисті руки – це спосіб для дівчат і хлопців висловити свою позицію, відобразити внутрішні відчуття або просто прикрасити своє тіло і привернути увагу. Раніше на кистях містилися зображення амулетів і оберегів (на кулаках – для збільшення сили). Таким чином древні люди оберігали себе від нечисті.

Чи варто наносити тату на кисть?

Якщо людина скромний, мовчазний, абсолютно неконфліктна, і до того ж з низьким больовим порогом, то не варто. Справа в тому, що така прикраса тягне за собою ряд труднощів. Людина, що зважився на розміщення тут малюнка повинен бути готовий не тільки до компліментів на свою адресу, але також до критики і невдоволення.

Особливості тату на кисті

За такий татуюванням потрібен ретельний догляд. Треба пам’ятати, що загоєння відбуватиметься повільно, так як руки постійно знаходяться в русі.

0c2f01472ea8e3da7f3e1e6034e55a42 Тату на кисть руки для чоловіків, дівчат. Фото, ескізи, написи, картинки зі змістом, ідеї татуювань і їх значення

До того ж:

 • Так як це відкритий ділянку тіла, до нього прикута постійна увага. Потрібно бути готовим до цікавих поглядів, спрямованих на руки.
 • Стежити за станом татуювання потрібно безперервно протягом 1-х тижнів. Шкіра ніжна, тому хворобливі відчуття будуть супроводжувати весь цей час.
 • Тату на кисті навряд чи збережуть «соковитість» на довгі роки. Руки піддаються постійним зовнішнім впливам – сонячні промені, мороз, вітер, вода. Тому картинка швидко втратить свій первісний вигляд, але не факт, що це зіпсує її.

Переваги і недоліки

Плюси Мінуси
Привертає увагу. Це болюча процедура. Докладніше про те, чому, написано нижче.
Заявляє про незалежність і сміливість власника. Така татуювання завжди буде на видноті. Приховати її для влаштування на офіційну роботу або походу на захід подібного плану буде вкрай складно.
Татуювання відмінно перекриває шрами або опіки. На кистях вони зустрічаються досить часто. Так як кисті рук постійно піддаються впливу води, сонця, то татуювання, зроблена тут, швидше втратить яскравість.
Може служити в якості оберега, так само, як це було в давнину. Малюнок може швидко деформуватися, так як шкіра тут тонка.
Татуювання на кисті підійде як жінкам, так і чоловікам. Татуювання на видному місці може незабаром набриднути її власнику.

Боляче робити тату на кисті?

Скоріше так, ніж ні. Однозначно сказати не можна – всі люди індивідуальні, так і поняття больового порогу ніхто не відміняв. Але фактори, що сприяють появі больових відчуттів на цій ділянці тіла, все ж залишаються.

9da9ab65a93c2d440d641c2e9dd21312 Тату на кисть руки для чоловіків, дівчат. Фото, ескізи, написи, картинки зі змістом, ідеї татуювань і їх значення

До них відноситься:

 • ніжна шкіра;
 • мінімальна прошарок жиру;
 • безліч нервових закінчень;
 • близькість кісток.

Виходить, що потенційному власникові татуювання на кисті слід спочатку добре подумати над своїм рішенням.

Як підібрати ескіз

Переважна більшість сучасних людей вибирають потрібний ескіз в інтернеті. Збірників з малюнками або фотографіями реальних робіт предостатньо в соціальних мережах чи на сайтах тату-салонів. Набратися натхнення або вибрати щось конкретне можна саме тут.

Вибраний ескіз можна відправити майстру, порадитися з ним в реальності виконання роботи і обговорити питання про ціну.

Ще один варіант вибору ескізу – безпосереднє відвідування тату-салону. Тут допомогу надасть сам майстер. Він зорієнтує недосвідченого клієнта, надасть йому всі можливі варіанти, попередить про можливі ризики (наприклад, деякі кольору дуже боляче набивати).

f6ccea7b82cc58e55319fdb099d814ad Тату на кисть руки для чоловіків, дівчат. Фото, ескізи, написи, картинки зі змістом, ідеї татуювань і їх значення

Існують також люди, здатні самостійно створювати ескізи татуювань. Вони можуть розробити власний унікальний дизайн і відіслати його майстрові. Останній визначить, скільки буде коштувати виконання цієї роботи, і можливо її зробити взагалі (можливо, його кваліфікація не буде відповідати складності малюнка).

Теми і колірне виконання зображень на кисті

На кистях найчастіше малюють щось помітне, яскраве і приковывающее погляди. Розміщення такої татуювання – своєрідний виклик суспільству. Тематика і колірна гамма значення не мають – вибір тут від класики чорного і білого до будь-якого кольору веселки.

Зробити тату на кисті можна в геометричному стилі, класичному, мінімалізмі. Межі краще залишити чіткими – так татуювання збережеться довше.

Щось провокаційне можуть дозволити собі розмістити на кистях тільки люди з «залізними» нервами, повністю вільні від впливу інших. Їх не хвилює, що скажуть оточуючі (а вони будуть прагнути висловити свою думку прямо в обличчя). Тим, хто не хоче вплутуватися в щоденні конфлікти краще вибрати більш нейтральний малюнок для такого відкритого місця.

Тату на кисті Троянда

Татуювання у вигляді троянди однаково добре виглядає як на жіночих тілах, так і на чоловічих.

a1ed5adbce42c87dcc3fceab8efeca6b Тату на кисть руки для чоловіків, дівчат. Фото, ескізи, написи, картинки зі змістом, ідеї татуювань і їх значення

Помісити її на пензель можна одним з наступних способів:

 • На ділянку під великим пальцем. Невелике зображення квітки разом зі стеблом прикрасить і витончену жіночу ручку, і велику чоловічу руку. Тут головне підібрати стиль (акварель, начерк, розмиття, мінімалізм) і колірну гамму. Прикрасити тату можна написом або стрічкою.
 • На всю тильну сторону долоні. Троянда може бути не одна, найчастіше створюються цілі «букети» або «гірлянди», які плавно переходять на передпліччя. Чорно-білі варіанти виявляються популярнішим варіантів в кольорі.
 • На палець, по всій його довжині. Ця витончена картинка підходить дівчатам. Дуже часто з таких татуювань люди починають. Вони маленькі, не відразу кидаються в очі – те, що потрібно скромним натурам у якості першої проби. Тим не менш, троянда на пальці виглядає красиво і акуратно.
 • На зап’ясті. Це може бути як оригінальний квітковий браслет, дуже ніжний і милий, так і брутальне прикраса з шипами і колючками. Червоні троянди додадуть драматичності ескізом.
 • Тигр

  Зображення диких хижаків покликані відлякувати ворогів. В давнину люди так жахали недругів і показували свою силу духу. Вважалося, що леви і тигри, які оселилися на тілі, допоможуть у полюванні. Цікаво виглядають татуювання, в яких основна частина виконана в чорно-білому варіанті, а колірний акцент ставиться тільки на очах хижака.

  Голова тигра виглядає дуже помітно. Вона символізує вольовий настрій і незалежність володаря. Зазвичай таке тату вибирають чоловіки.

  dda8f1c6dfcd2dfe13f820f688f2491d Тату на кисть руки для чоловіків, дівчат. Фото, ескізи, написи, картинки зі змістом, ідеї татуювань і їх значенняТату на кисть руки — для чоловіка своєрідна можливість проявити свою. індивідуальність

  тату можуть бути виконані в будь-якій гамі – від реалізму до сюрреалізму.

  Лев

  Лев – знак лідера. Його на своєму тілі набивають люди, незалежні і впевнені в собі. Людина, який розмістив зображення лева на своїй кисті, заявляє оточуючим про свою велич і внутрішній силі. Голова лева з розкритою пащею, розміщена на руці – це досить агресивна татуювання. На мініатюрних дівчат вона буде виглядати трохи дивно.

  Відеопідбірка барвистих тату лева на кисті руки:

  Хоча, якщо тендітна дама наважилася набити тату лева, значить, її внутрішній стан різниться за зовнішнім виглядом.

  Череп

  Тату на кисть руки для шанувальників рокерських культури – це, безумовно, череп. Не варто думати, що це суто чоловічий ескіз: дівчата також із задоволенням набивають кістки на своїх руках. Як правило, череп розміщується на зовнішній стороні кисті. Менш грубий варіант черепа – це його виконання в мексиканському стилі.

  49d72e8ec0556794c7eb1f57bb2c6370 Тату на кисть руки для чоловіків, дівчат. Фото, ескізи, написи, картинки зі змістом, ідеї татуювань і їх значення

  Прикраса квітами, квітковим вінком, а також барвистими візерунками перетворить татуювання з готичної в позитивну.

  Вовк

  Вовк, так само як і лев, символізує хоробрість і силу. Ще вовк – це позначення абсолютної свободи. Це дика тварина, його зображення раніше на своїх руках розміщували воїни і мисливці. Сьогодні голову вовка можна зустріти і на жіночих кистях. Вже давно такий спосіб з грубого і агресивного перетворився в романтичний.

  c35581289a9c26f26b16c5d56f90e2c7 Тату на кисть руки для чоловіків, дівчат. Фото, ескізи, написи, картинки зі змістом, ідеї татуювань і їх значення

  Доповнює картинку зазвичай повний місяць або місяць.

  Кістки

  Цікаве рішення для тих, хто не боїться виглядати дивно і навіть лякаюче – тату-рентген. Воно має на увазі під собою тонку анатомічно правильну промальовування людських кісток, які реально розташовані в цих місцях.

  Для тату на кисть руки для справжніх фріків» існують різні доповнення:

  • тату в кольорі;
  • з додаванням мексиканських візерунків (квіти);
  • тату, що імітує відкриту рану.

  Взагалі ці татуювання відносяться до категорії «не для слабонервних».

  Орнамент

  Орнаменти вибирають любителі таємниць і містики. Химерне повторення однакових мотивів складає унікальний візерунок, в який автор ховає якийсь сакральний сенс, відомий тільки йому. Багатьох такі татуювання надихають на творчість, комусь приносять заспокоєння.

  fac3d05c827da67554e993ffe124c3b6 Тату на кисть руки для чоловіків, дівчат. Фото, ескізи, написи, картинки зі змістом, ідеї татуювань і їх значення

  Є люди, які заспокоюються, дивлячись на повторюваний візерунок. Саме тому він розміщується на кистях – так його простіше розглядати. Найчастіше орнаменти приховують за собою релігійне підґрунтя. Поруч з ними поміщають зображення Будди чи іншого божества.

  Написи

  Тату на кисть руки для закоханих парочок – це ще один спосіб зізнатися в своїх почуттях. Написати «Я люблю…» на своєму тілі на радість коханій – що може бути романтичніше? Така фраза зазвичай розміщується на зап’ясті, як браслет. Ще пари пишуть імена один одного (чи прізвиська) на ділянці між пальців.

  Набити таке татуювання складно, зате так вона дійсно залишиться особистої.

  6af40ef571e1e7551f690ec52f586226 Тату на кисть руки для чоловіків, дівчат. Фото, ескізи, написи, картинки зі змістом, ідеї татуювань і їх значення

  Замість імен на пальцях або зап’ясті можна розмістити афоризм, цитату. Якийсь девіз або нагадувач, яка дорога власникові татуювання. Розповідають, що від одного погляду на таку напис відчувається прилив сил і мотивації до дії. А ось від карикатурного написання букв на пальцях рук, які складаються в слово або ім’я, вже давно відмовилися.

  Зараз це здається дивним і грубим. Така ж ситуація з кісточками. Вважається, що це не найкраще місце для розміщення тату.

  Маленькі тату

  В останні роки особливу популярність серед молодих людей стали купувати маленькі татуювання. Вони поміщаються в досить затишних місцях (під ребрами, на зап’ясті, на шиї) і зазвичай радують своїм виглядом тільки власників. Помістити маленьку татуювання на кисть руки – відмінний спосіб зберегти для себе щось пам’ятне і особливо важливе.

  Деякі закохані, наприклад, таким чином увічнюють свої почуття – малюють на безіменних пальцях обручки.

  Менш романтичні натури вибирають щось більш класичне. Квіткові мотиви, крихітні зображення планет і зірок – все це розміщується на пальцях, або по центру кисті. Також дуже часто набивають татуювання на зап’ясті. Тут фантазія майстрів прямує в бік мінімалізму.

  Часто це бувають начерки, прості геометричні фігури, символи або знаки пунктуації.

  Тату на кисті для чоловіків

  Тату на кисть руки для чоловіків — не рідкість. Популяризували їх саме представники сильної статі, що відрізняються внутрішньою свободою і незалежністю від суспільства. Ними були байкери, рок-музиканти, бармени та вуличні тусовщики. На їх кистях і зап’ястях з’являлися цілі картини. Татуювання були великими і яскравими – щоб всі звертали увагу.

  d8a3f857542f68b1cd5bf47be333a9a1 Тату на кисть руки для чоловіків, дівчат. Фото, ескізи, написи, картинки зі змістом, ідеї татуювань і їх значення

  З тих пір мало що змінилося. Чоловіки як і раніше вважають за краще набивати на своїх кистях величезні татуювання досить суворого змісту – черепа, голови тварин. Зустрічаються серед них і квіти – данина байкерському минулого. Написи з волелюбними або філософськими закликами — теж не рідкість.

  А ось маленькі романтичні татушки на брутальних чоловічих руках будуть виглядати безглуздо. Вони тут просто загубляться.

  Тату на кисті для жінок

  Жінки частіше за чоловіків віддають перевагу ескізами у вигляді квітів. На кистях зазвичай поміщають троянди або півонії. Великі, яскраві малюнки здалеку виглядають як незвичайні рукавички. Маленькі, ледве помітні татушки, вибирають досить скромні дівчата або ті, хто тільки починає свій шлях у цьому світі. Малюнки можуть бути абсолютно різних стилів і тематик.

  В якості прикладів можна запропонувати:

  • зображення персонажа мультфільму (один з найпопулярніших — диснеївський символ Міккі Маус, а саме, його вушка);
  • зображення тварини;
  • легку картинку без сенсу — візерунок сердечок, метеликів, смайлик;
  • фрукт або ягоду – теж щось легке, веселе;
  • ніжну картину з квітами (троянди, півонії);
  • складну композицію у вигляді похмурого ліси/дерева (зручно малювати на кисті, можна задіяти пальці і передпліччя);
  • напис на зап’ясті.

  afc06643136dc94972e42a267ee0837c Тату на кисть руки для чоловіків, дівчат. Фото, ескізи, написи, картинки зі змістом, ідеї татуювань і їх значення

  Також серед дівчат популярні парні татуювання. Це однакові зображення чи написи, зроблені для різних людей. Прийнято думати, що такі малюнки уособлюють сильну невидимий зв’язок між партнерами. Їх зазвичай набивають на ділянці під великим пальцем або зап’ясті.

  Ціна тату на кисті

  Вартість такої татуювання у професійних тату-студіях у великих містах починається від 3 000 руб.

  Сюди входять:

  • консультація з майстром, обговорення ескізу;
  • складання ескізу;
  • плата за витратний матеріал (фарба);
  • виконання татуювання.

  Природно, ціна буде прямо залежати від масштабу роботи і професіоналізму майстра. Можна знайти варіанти дешевше, на дому, але в цьому випадку не буде гарантована безпека, стерильність і акуратність виконання.

  Особливості догляду

  Татуювання – це пошкодження шкіри, по-своєму, теж рана. Тому дуже важливо протягом перших днів стежити за її станом та доглядати. На свіжу татуювання майстер накладе плівку, а зверху закріпить всі пов’язкою. Зняти її потрібно не пізніше, ніж через 8 год.

  b458e8e035203fae1406383aaa44fde7 Тату на кисть руки для чоловіків, дівчат. Фото, ескізи, написи, картинки зі змістом, ідеї татуювань і їх значення

  Картинку треба промити водою і змастити ранозагоювальної маззю (спеціально для догляду за татуюванням). Продається вона в тату-салоні. Після нанесення крему, руку знову потрібно замотати плівкою або одноразової дитячої пелюшкою (за рекомендаціями майстрів). Міняти пов’язку потрібно кожні 8-10 год протягом 4 днів.

  Після цього накривати руку плівкою вже не буде потрібно, але продовжувати мазати необхідно ще як мінімум 3 дні.

  Тату на кисті руки – це прорив і подолання себе для деяких людей. Воно приносить їм відчуття свободи і незалежності. Найчастіше на кистях розміщуються важливі фрази або дорогі серцю дати. Так вони завжди будуть перед очима, і будуть служити приємним нагадуванням.

  Оформлення статті: Е. Чайкіна

  Корисний відео-ролик про тату на кисті руки

  Відео про правильний догляд за татуюванням:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради