Вдарити лівий або правий лікоть: прикмета хороша чи погана, до чого це

Якщо вам довелося вдарити лівий лікоть – прикмета погана, передвіщає скандали, руйнування сімейних уз. Тлумачення залежить від багатьох обставин – дня тижня, часу доби, сили удару, статі людини і т. д. Але прикмета тільки віщує негативні події. У разі своєчасного виконання ритуальних дій можна уникнути небажаних наслідків.

Загальне тлумачення прикмети

Багато хто вважає, що прикмети були придумані людьми з бурхливою фантазією. Але іноді забобони мають розумну першопричину. Через лікоть проходить довгий нерв, який бере початок від шиї, йде через руку аж до мізинця і безіменного пальця. Він забезпечує чутливість і рухливість всієї кисті. Якщо людина сильно вдариться ліктем, це може призвести до:

 • оніміння долоні;
 • зниження чутливості кисті;
 • послаблення контролю руки;
 • параліч кінцівки.

Під час перебування давніх слов’ян неврологічні порушення не лікувалися мають чином. Втратив працездатність чоловік був тягарем для родичів, що ставало причиною докорів, скандалів, погіршення взаємин і навіть зради.

Якщо ліктем вдарявся годувальник родини, це обіцяло злидні, зміна соціального статусу домочадців. Видати дочок заміж з небагатих сімей було важко, тому багато з них так і доживали свої дні в батьківському домі.

Вдаритися ліктем об стіл під час трапези – погана прикмета, передвіщає сімейні сварки, з’ясування стосунків між подружжям.

2d81557bc99f95125f80787a583f8733 Вдарити лівий або правий лікоть: прикмета хороша чи погана, до чого цеЯкщо при отриманні травми розбивалася тарілка або стакан, готувалися до відходу чоловіка з сім’ї.

До чого вдарити правий лікоть

Якщо вдаритися лівою рукою, прикмета буде тлумачитися одним чином, а якщо правою – іншим. Понад 85% людей належать до правшам, що пов’язано з переважанням правої руки над лівою. З точки зору предметної магії, правий лікоть символізує опору.

Вдаритися правим ліктем – недобра прикмета, яка обіцяє кардинальні зміни в житті, пов’язані з:

 • погіршенням матеріального становища;
 • руйнуванням любовних відносин;
 • звільненням з роботи;
 • розвитком серйозних захворювань.

Згідно з прикметами і забобонами, по праву сторону завжди ангел-хранитель. Якщо людина вдариться правим ліктем, це буде означати, що добрий дух залишив його. Такі люди вразливі для нечистої сили, тому на них обрушуються всілякі біди.

Деякі адепти таємних навчань вважають, що вдаритися ліктем – це до добра. В народі багато прикмети, пов’язані з правою половиною тіла, віщують хороші події:

 • реалізацію планів;
 • просування по кар’єрних сходах;
 • приємні сюрпризи.

6d8712386db57a7b9c935719524a2bb1 Вдарити лівий або правий лікоть: прикмета хороша чи погана, до чого цеПрикмети кажуть, що якщо вдаритися рукою на роботі, то скоро ваші труди будуть помічені начальством і колегами. Можливе підвищення в посаді, велика премія, незаплановану відпустку.

Вдаритися лівим ліктем

Лівий лікоть символізує підтримку, сприяння з боку близьких та друзів. З забоєм пов’язані в основному негативні прикмети. Вдаритися ліктьовим нервом означає, що у вас з’явилися недоброзичливці і заздрісники. Деякі з них вдаються до чорної магії, щоб вам насолити.

Прикмети, пов’язані з травмою ліктя:

 • стукнутися об спинку стільця – за вашою спиною ведуться плітки;
 • вдаритися суглобом – в скрутну хвилину близькі відвернуться від вас;
 • забитися про підлокітник крісла – можливі хвороби опорно-рухового апарату;
 • на лікті залишився великий синець – до зрадництва, яке ви не зможете пробачити.

e9816b97b5e426aeccc8182d91b9749a Вдарити лівий або правий лікоть: прикмета хороша чи погана, до чого цеПрикмета – свого роду знак вищих сил, які дають шанс змінити майбутнє на краще. Якщо ви примудрилися вдаритися рукою двічі за день, прислухайтеся до послання і спробуйте запобігти негативну ситуацію.

Тлумачення в залежності від статі

Коли прикмета тлумачиться, обов’язково враховується статева приналежність людини.

Прикмети для дівчини/жінки:

 • Вдаритися правою рукою для незаміжньої дівчини – до швидкого знаходження обранця, набуття великої любові. Якщо після удару лікоть довго болить, це означає, що молодий чоловік вами захоплюється.
 • Вдаритися лівою рукою для жінки – погана прикмета, яка вказує на нещире ставлення хлопця або чоловіка. Можливо, він засуджує ваші дії або скаржиться на недоліки своїм знайомим.
 • Вдарити об ручку дверей – до серйозних змін в житті. При забої лівого ліктя готуйтеся до негативних змін, а при забої правого – до позитивним. За прикметою, якщо про дверну ручку вдаряється заміжня жінка, це віщує швидку зраду чоловіка.

Прикмети для хлопця/чоловіка:

 • Ниючий біль в мізинці після удару – можливо розставання з коханою жінкою. Якщо лікоть посинів, остерігайтеся крадіжки або скандалів з родичами.
 • Вдаритися до крові – до майбутніх баталій. Постарайтеся в найближчі дні не конфліктувати з сусідами чи колегами на роботі.
 • Забитися ліктем до оніміння долоні – недобра прикмета, яка обіцяє втрату контролю над ситуацією.

7e54e5b2152432913aaeb7c99d0a875f Вдарити лівий або правий лікоть: прикмета хороша чи погана, до чого цеВдаритися з правого боку – до пліток і засуджень розмов за спиною, а з лівої – до поліпшення матеріального становища.

Прикмети по днях тижня

Щоб точно розшифрувати прикмету, обов’язково враховуйте день тижня і час доби. Вдаритися до заходу сонця – до добра, а після – до серйозних проблем.

Тлумачення прикмети в залежності від дня тижня

Дні тижня Трактування прикмети
Правий лікоть Лівий лікоть
понеділок зустрінетеся зі старим знайомим або іншому можливе загострення хронічних хвороб, любовна зрада
вівторок важкі ситуації з легкістю вирішаться, не виключено підвищення на роботі чекають серйозні фінансові витрати, проблеми в особистому житті
середа справи підуть в гору, в сім’ї з’явиться дитина або хтось із домочадців приведе в дім свою другу половинку злі язики будуть вести брудні розмови за вашою спиною
четвер фортуна повернеться до вас обличчям готуйтеся до неприємностей на роботі, сварки з чоловіком
п’ятниця чекають приємні покупки або сюрпризи від друзів у вашому житті скоро з’явиться людина, яка замінить вам всіх друзів
субота не виключені захворювання у близьких або зустріч з неприємним людиною у скрутну хвилину прийде допомога, яку ви не чекали
неділя скоро вам запропонують вирушити в подорож або відрядження хтось із близьких влипнет в неприємну історію і втягне в неї вас

a62c257796a648d5befa38a189382b4e Вдарити лівий або правий лікоть: прикмета хороша чи погана, до чого цеЯкщо хтось з домочадців вдариться ліктьовим суглобом після заходу сонця, обов’язково нейтралізуйте прикмету обрядом очищення.

Наскільки сильно вдарилися

Трактування прийме змінюється в залежності від інтенсивності удару, локалізації пошкодження. Після події простежте за станом ліктя. Якщо синці не виникають, не варто побоюватися серйозних наслідків.

Інтерпретація передбачення в залежності від сили удару:

 • слабкий – чекайте гостей, приємних звісток і сюрпризів;
 • середньої сили – передвістя можливих проблем на особистому фронті або на роботі;
 • сильний (до болю або оніміння) – до кардинальних змін у житті;

Якщо ви вдарилися суглобом і відчуваєте пронизливий біль у руці, готуйтеся до серйозних неприємностей. Оніміння долоні символізує втрату контролю над ситуацією, хід якої ніяк не вдасться змінити.

Що робити, щоб погана прикмета не збулася

Якщо ви примудрилися сильно вдаритися ліктьовим суглобом, не засмучуйтеся. Є кілька способів нейтралізації прийдешніх подій:

 • Прочитати молитву. Після удару потрібно заспокоїтися і тричі вимовити про себе християнську молитву.
 • Ударившуюся руку гарненько розтерти. Так ви не тільки уймете біль, але і уникнете прийдешніх неприємностей.
 • Обмити лікоть. Вранці на світанку постраждалу руку обмивають сольовим розчином.

Якщо хтось із близьких вдариться ліктем, ви завжди зможете відвернути від нього біду. Але якщо потрапить в халепу неприємний сусід або колега на роботі, нічого не робіть. Як писали автори «Дванадцяти стільців», порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради