Веселий сценарій викупу нареченої в стилі «Венеціанський маскарад» з випробуваннями

Якщо вам хочеться чогось незвичайного на своєму весіллі, пропонуємо зануритися в атмосферу венеціанського маскараду, де панує любов, сміх, веселощі і інтрига. Правда це потребує додаткової підготовки, але вона варта того. Не біда, якщо наречений або його друзі не відразу вас підтримають, адже ви зможете здивувати не тільки нареченого і його друзів, але і всіх своїх сусідів. Вони, до речі теж можуть взяти активну участь у викупі нареченої. Головне щоб ваш настрій був на веселощі, жарти та розіграші, а ми підготували вже готовий сценарій викупу нареченої за вас.

У підготовці до викупу можна використовувати костюми, взяті на прокат у місцевому драматичному театрі. Тоді їх краще повернути відразу після викупу. Є ще варіанти: подружки нареченої готують костюми самі і одягають їх тільки на час викупу. Ну а якщо гості на весіллі дійсно творчі люди, то можна запропонувати провести весілля у стилі «Маскарад». Це зробить ваше весілля незабутньою, а сім’ю міцною і дружньою.

Сценарій викупу нареченої

Нареченого і його друзів подружки нареченої зустрічають біля під’їзду. Подружки одягнені в спеціально зшиті пишні спідниці (про них доведеться подбати заздалегідь і головне — не переплутати з циганськими, щоб не ввести в оману нареченого і його друзів), на обличчях венеціанські маски (можна взяти новорічні, хоча для такої події маски можуть бути виготовлені спеціально, адже так приємно залишити їх собі у пам’ять про цьому веселому подію).

Біля під’їзду стоїть стіл з налитими фужерами (або стаканчиками) шампанського.

Ведуча: добрий Ранок, пані та панове. Навіщо ви приїхали сюди.

Наречений: викуповувати Наречену. Весілля у нас сьогодні.

Ведуча: О! Чудово! Вам неймовірно пощастило! В нашому місті саме сьогодні починається великий свято – маскарад. А весілля, зіграна в цей час, забезпечить вам довгу, щасливу та багату спільну життя.

Гості радіють. Ведуча обмахується віялом і хитро посміхається.

Ведуча: Але от біда – ви зовсім не одягнені для цього урочистого заходу. Ви не схожі на галантного кабальєро, який гідний руки нашої подруги. Що будемо робити?

Гості після хвилинного роздуму починають пропонувати варіанти.

Ведуча: Може бути, варто його прибрати.

Гості хором погоджуються.

Ведуча в знак початку випробувань пропонує всім випити по келиху шампанського.

Перше випробування

 

Потрібно пройти по сходах, відповідаючи на питання ведучої. На ці ж запитання відповідала наречена трохи раніше. Після кожної відповіді нареченого ведуча оголошує відповідь нареченої і, якщо вони збігаються, то сходинка пройдена успішно, а якщо наречений помиляється, то платить викуп дзвінкою монетою.

Ось приблизні запитання:

 

 • Назви день тижня, коли ти познайомився зі своєю нареченою?
 • Де це сталося?
 • Що привернуло твою увагу у зовнішньому вигляді твоєї обраниці?
 • Якого розміру твоя улюблена носить взуття?
 • Згадай розмір безіменного пальця правої руки своєї судженої; (наречений про це знає, він же купував обручку)
 • Який колір воліє наречена?
 • Час року, яке їй більше подобається?
 • Який обсяг талії? (можна показати)
 • Назви повне ім’я мами твоєю нареченою.
 • Коли у неї день народження?
 • Де краще відпочивати кохана, в лісі, на морі або в горах?
 • Російську, європейську або японську кухню вона віддає перевагу?
 • Назви колір її очей ;
 • Як ти вважаєш, що для твоєї майбутньої дружини важливіше — робота чи сім’я?
 • У школі, який предмет твоєї судженої подобався найбільше?
 • Не подобався?
 • Якими ласкавими словами називала мама твою майбутню дружину.
 • Скільки дітей твоєї нареченої хотілося б мати?
 • Якими словами ти пояснювався своєї коханої в любові?
 • Які парфуми воліє твоя майбутня дружина ?

Ведуча: ну що ж, перше випробування пройдено успішно. Ось частина твого костюма.

Одягає на нареченого атласну накидку під схвальні вигуки друзів і подруг.

Друге випробування

Цей конкурс призначений для друзів нареченого і подружок нареченої, яким запропоновано перерахувати якомога більше переваг нареченого. Звичайно, друзі нареченого повинні намагатися переграти подружок нареченої (назвати більшу кількість слів). Подружки нареченої спеціально затягують конкурс, просять говорити по черзі, по одному, не перебивати, запевняють, що важливо також кількість перерахованих якостей.

Ведуча уважно вислуховує всі до кінця, дякує, а потім видає кожному по три чупа-чупса, просить їх розгорнути, покласти в рот і повторити все вище сказане ще раз.

Виходить досить весело і забавно.

Ведуча: Що ж, і в цей раз ви впоралися чудово.

За це нареченому вручається головний убір. Та не простий, а з пером.

Одягає атласний бере зі страусиним пером.

Ведуча: Настав час подивитися який майбутній чоловік нашої подруги в плані чоловічої сили….в сенсі фізичних навантажень.

c2a8284258c749c84b8a036bd5db3df2 Веселий сценарій викупу нареченої в стилі «Венеціанський маскарад» з випробуваннями

Третє випробування

Необхідно пройти по кольоровим кроків, попередньо прикріпленим на сходах, стіни (низько до підлоги, так, щоб нареченому довелося лежати на підлозі), перилах. Всі уважно стежать за тим, щоб наречений наступав точнісінько на відбитки і не зупинявся. Тому перед випробуванням, ймовірно, наречений зі свідком трохи обдумают маршрут. Втім, і експромт буде прийнятий захопленими вигуками захоплених подруг нареченої. В цьому конкурсі викуп не сплачується. Друзі нареченого гаряче вітають його з упевнено здобутою перемогою.

Після проходження цієї перешкоди нареченому вручається шпага.

Четверте випробування

Подружки нареченої виносять багато кульок.

Ведуча: Ось дивись, скільки у нас кульок. У кожному лежить папірець з причиною, по якій ти одружишся на нашій подрузі. Ти так сильно не хвилюйся – справжня причина тільки одна і ми все про неї знаємо. Але як її знайти? Твоє завдання лопати кульки по-одному і шукати справжню причину. Ти її знаєш. За кожен неправильний варіант будеш радувати нас монетами або цукерками чи ще яким-небудь ласощами.

У кульках на листочках можуть бути написані різні причини, наприклад:

• З-за красивих очей;

• Радять друзі;

• Час настав;

• Велить мама;

• З квартири і так далі…

Правильним варіантом може тільки один – Дуже сильно її люблю.

Після закінчення цього конкурсу на нареченого надягають маску.

П’яте випробування

Наречений підходить до дверей нареченої, а перед ними вивішена простирадло з великим намальованим червоним серцем (серце можна намалювати аерозольною фарбою).

Провідна пропонує нареченому вирізати серце і пройти в утворений отвір до своєї нареченої.

Швидше за все, у нареченого не виявиться ножиць і тоді подружки нареченої можуть запропонувати купити в них за дуже невеликі гроші». У нареченого не залишається вибору, і він отримує манікюрні ножиці.

Ведуча: Тепер ти готовий до зустрічі зі своєю нареченою. Шкода тільки, що двері зачинені. Потрібно проявити кмітливість і дістати ключ.

Поряд з дверима квартири стоїть невеликий столик, на якому, накрите серветкою блюдце. На блюдце лежить заморожений в шматку льоду ключ від квартири.

Тут включається фантазія нареченого. Друзі можуть допомагати, щоб він не обморозив руки.

В результаті у нього в руках ключ від квартири, а ведуча вручає муляж гітари.

Ведуча: Тепер ти повністю готовий. Іди і забирай свою наречену.

Наречений відкриває двері у квартиру, а там від порога тягнеться три нитки.

Ведуча: Ну, що дивишся? Вибирай. Кожна нитка прив’язана до руці молодо діви і лише одна з них твоя майбутня дружина. Але для початку, щоб твій вибір був вірним потрібно заспівати серенаду коханій.

Наречений ставати перед дверима кімнати на одне коліно, і співає один куплет серенади, потім тягне за мотузочку і до нього виходить та, на чий руці вона була прив’язана. У цей момент подружки нареченої можуть грюкнути хлопавку або кинути конфетті, щоб підтримати карнавальний настрій.

Якщо наречений не вгадує, ведуча цікавиться, чи готовий заплатити викуп або одружитися на цій дівчині (якщо у вас багата фантазія, то можна запропонувати взяти участь у цьому конкурсі і тітоньці, і бабусі нареченої).

Нареченому нічого не залишається, як заплатити тоді все повторюється заново.

Кожного разу подружки нареченої підтримують нареченого, а його друзі допомагають співати серенади. В цьому конкурсі вдало звучали уривки з пісень Олександра Сєрова.

Не складно здогадатися, що більше трьох разів нареченому співати не доведеться.

Вихід нареченої до нареченого супроводжується хлопавками, конфетті і радісними вигуками обох сторін.

Після завершення викупу нареченої пропонує всім випити по келиху шампанського і проїхати в ЗАГС. Гості можуть їхати в карнавальних костюмах.

 

Шановні читачі! На моєму сайті опубліковані зображення, знайдені на просторах інтернету. Якщо ви є правовласником контенту, напишіть адміністратору (контакти в шапці сайту), і я видалю фото або залишу посилання на ваш ресурс. Дякую за розуміння!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради