Прикмета: павук повзе по людині, на обличчі, на голові, по руці – до чого це

Забобони про павуків з’явилися ще в стародавні часи. Вже тоді люди помічали зв’язок між зустріччю з цими членистоногими і подіями, що відбуваються згодом. Прикмети складалися, запам’ятовувалися і передавалися з покоління в покоління.

Особливим знаком вважали появу павука на тілі людини. І чим більше він, тим значніше подія чекала на того, кого павук зазначив своєю появою. Також прикмети поділяють за часом доби. Скажімо, якщо пришестя відбулося до полудня, тоді не уникнути проблем.

eacc82c12e5974e4fd7d1b54af6fb0cd Прикмета: павук повзе по людині, на обличчі, на голові, по руці – до чого це

До чого по прикметі повзає павук по людині

Важливе значення має те, як арахнід опинився на людину. Якщо впав на голову зверху, то в житті скоро відбудуться зміни. Коли членистоноге заповзає на людину з підлоги, то події будуть відбуватися не поспішаючи.

Вплив кольору на прикмети

Велику увагу в прикмети про павуків на тілі людини приділяється їх кольором:

  • Чорний – віщує або нещастя, або, навпаки, хороша подія. Це залежить від реакції людини. Якщо він злякається при зустрічі з арахнидом, то приверне до себе біду. Якщо ні, то буде в житті щастя.
  • Червоний – передбачає поліпшення фінансового становища, підвищення у посаді, отримання винагороди за працю.
  • Зелений – може означати випадковий виграш або знахідку. Також людина, його побачив, може отримати у спадок житлоплощу або коштовності.
  • Жовтий – передвіщає успіх у справах, вдале завершення планів.
  • Білий – зустрічається в прикмети про павуків на людину, що пророчать весілля, вагітність, щасливе сімейне життя.

Рідше можна зустріти хрестовика. Це отруйна членистоноге, небезпечне для життя. Воно передвіщає хвороби, погіршення здоров’я та смерть.

На якій частині тіла

Опинився павук на голові обіцяє одержання спадщини. Але якщо він чорного кольору, то чекайте поганого звістки, що принесуть близькі люди. Про неприємні події говорить і те, що арахнід починає підніматися назад по павутинці.

Під час сну павук падає на голову – це до чогось поганого. Якщо членистоноге висить на павутині над головою і не опускається, потрібно бути готовим до проблем. Якщо ж він сидить на голові і не ворушиться, то незабаром варто чекати щедрого подарунка чи виграшу.

Якщо арахнід заповз на голову і не може вибратися з волосся, прикмета віщує зустріч з коханим або коханою. Але шлях до її отримання буде складним.

Також прикмета про павука у волоссі обіцяє приємні клопоти, зустріч довгоочікуваних гостей і знайомство з цікавими людьми.

Якщо павук на обличчі заповз в ніздрю, слід чекати збільшення до заробітної плати або заслужену премію.

Повзе по щоці арахнід, попереджає про те, що людину оточують заздрісні і злі люди. Вони розпускають плітки за спиною. Тому потрібно бути обережним і не говорити зайве. Якщо павук проповз по губах, це означає, що скоро збудеться сокровенне бажання.

5183c7ed70ca6ff43b85168b77b1780a Прикмета: павук повзе по людині, на обличчі, на голові, по руці – до чого це

Якщо арахнід пробіг по шиї людини, йому слід чекати невдачі в особистому житті. Прикмета про те, що павук спустився на плече, віщує зраду коханого або коханої.

Коли він намагається залізти під одяг, то людину чекає сварка на довгий час за ініціативою другої половинки. Є й інша прикмета, до чого павуки повзають по тілу людини. Вони віщують важливі події, які змінять все життя.

Прикмети про павука на руці говорять про поліпшення фінансового становища. Побачили його, повзе зліва, чекайте премії чи виграшу. Чим більше членистоноге, тим солідніше буде сума.

Якщо павук сів на праву руку, це говорить, що потрібно підготуватися до зустрічі з людиною з минулого. Вона буде несподіваною і приємною.

Прикмета про те, що павук сів на руку, може попереджати про знайомство з важливою персоною. Треба використати цей шанс на свою користь.

Побачили повзе вгору павука на лівій руці, значить, прикмета пророкує велику суму грошей. Але, незважаючи на те, що вони дістануться дуже легко, не варто їх витрачати при першій же можливості. Інакше незабаром ви втратите більше, ніж знайшли.

Якщо виявили павука, повзе або карабкающегося вгору по нозі або руці під час їжі, незабаром виникнуть фінансові проблеми. Його потрібно зловити в банку і випустити на вулицю зі словами: «Йди геть, забери сумі ніч».

Прикмета, яка говорить, до чого павук лазить по людині вниз по руці, пророкує грошові негаразди і необхідність взяти кошти в борг або кредит. Вибирати, у кого позичати гроші, слід ретельно, інакше опинитеся в борговій ямі. Довіряти у цій ситуації можна тільки близьким людям або перевіреним партнерам.

1bc812ee4327f450a302cfc5f4f5ad06 Прикмета: павук повзе по людині, на обличчі, на голові, по руці – до чого це

Існує також прикмета, яка пояснює, що означає, коли павук повзе на людину по лівій нозі. Незабаром йому належить велика і вигідна покупка, яку він давно планував. Не варто шкодувати витрачених грошей, інакше товар виявиться неякісним і не буде приносити радість. До того ж незабаром бюджет відновиться.

Повзе по правій нозі арахнід пророкує любовну пригоду. Воно не буде зобов’язувати до серйозних стосунків і закінчиться також легко, як почалося.

Роман залишить позитивні спогади, але з цією людиною більше не судилося зустрітися.

Якщо павук повзе по людині по нозі вгору, йому належить подорож. Поїздка буде вдалою, шляху зустрінуться нові знайомі, з якими вдасться весело провести відпустку.

Прикмета, в якій павук спустився на плече і рухається далі в бік підлоги по тулубу і нозі, віщує відрядження. Якщо вона пройде успішно, буде підвищення на роботі.

Місце зустрічі

Маленьких членистоногих можна зустріти скрізь: вдома, на роботі, в машині і інших місцях. Від цього залежить, яким буде передбачення майбутнього. Прикмета про павука, ползущем по тілу вранці, попереджає про те, що не можна планувати на день важливих справ. Виявите його вдень — чекайте на зустріч з долею. Зустріти арахніда перед сном — до підвищення посади. Побачивши, що павук спустився на вас пізно вночі, будьте готові зустрічати зміни на краще.

dddfc385d4de4cbcd6a6b308f53d8e6d Прикмета: павук повзе по людині, на обличчі, на голові, по руці – до чого це

В будинку

Якщо побачити павука на собі вдома, то варто очікувати благополуччя і багатство. Тому не лякайтеся такого сусідства. Вас буде чекати незабаром успіх і удача у всіх справах.

Згідно з давніми повір’ями, павутина є магнітом для негативу. Вона допомагає очистити будинок від негативної енергії, наповнює його затишком.

Плазуючий по людині павук у ванній кімнаті свідчить про те, що довгий час в особистому житті і на роботі не буде відбуватися ніяких подій. Це пов’язано зі старими страхами і переконаннями, які треба перебороти.

Прикмети про павуків, дітей, що залазять на тіло людини в його будинку, також говорять про те, що незабаром до нього прийде духовне просвітництво. Це змінить протягом життя і світогляд.

В офісі

Побачити павука на собі на роботі, означає події в професійній сфері. Проект, над яким ви довго працювали, нарешті буде схвалений керівництвом. А вам випишуть премію за результат.

Прикмета, де павук спускається по одязі на робочому місці, може передвіщати затримку заробітної плати. Також вона передбачає виклик до начальника на неприємну розмову і появу ворогів, які бажають зайняти вашу посаду.

В автомобілі

Сісти в машину і побачити, що на одязі принесли з собою арахніда, означає, що скоро в гаманці з’явиться велика сума грошей. А павутина, сплетена в куточку, буде оберігати від аварій і приносити удачу на дорогах.

863f4c4c89a79cf5063eeb09cb51125a Прикмета: павук повзе по людині, на обличчі, на голові, по руці – до чого це

На вулиці

Якщо впав павук на голову на вулиці, чекайте зустрічі зі старим другом. Вона відбудеться в несподіваному місці. Але також варто побоюватися дрібних неприємностей і не приймати поспішних рішень.

Членистоноге випадково потрапила на ваш одяг і ви принесли його додому, це вірний знак того, що незабаром розбагатієте.

Що робити з павучком

Струшувати або вбивати повзе павук – погана прикмета. Його потрібно акуратно упіймати і випустити на вулицю. Залишати у себе вдома теж не рекомендується. Він почне плести павутиння в кутках, чому житло буде виглядати неприбраним.

Варто звернути увагу на те, де найчастіше з’являється павутина. Справа в тому, що арахниды люблять темні й вологі місця. Тому павутина сигналізує про небезпеку появи плісняви, яка несе шкоду здоров’ю людини.

Як уникнути поганої прикмети

Якщо прикмети про павуків обіцяють неприємності, потрібно перешкодити здійснитися передрікання. Для цього слід загнати арахніда в банку, віднести на вулицю і відпустити на землю, сказавши: «Геть іди, нещастя і біди з собою забери».

Ще один спосіб віднадити від себе біду полягає в наступному. Необхідно повернути до нього голову і голосно сказати: «Цур мене!». Також не варто надавати великого значення прикметам про павуків, повзуть по людині. Чим рідше думати про погане, тим менше воно буде притягатися у ваше життя.

Арахниды в повір’ях є оберегами домашнього вогнища і багатства. Ставтеся до них з повагою і ні в якому разі не бійтеся і не вбивайте. Відпустивши його на волю, ви залучите в своє життя успіх і добробут.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради