Кудрі на трубочки для коктейлю. Фото поетапно на короткі, довгі, середні, мокре волосся

Кудрі створюють різними способами, наприклад, за допомогою бігуді, плойки, прасування або інших пристосувань. А також локони накручують на коктейльні трубочки. Подібний варіант завивки пасом вважається найбільш безпечним. Він дозволяє зробити оригінальну зачіску без будь-яких спеціальних засобів, термічної псування волосся.

Які кучері можна отримати за допомогою коктейльних трубочок?

Африканські дрібні кучері зазвичай виходять саме з допомогою соломинок для коктейлів. Вони кучеряве, пружні. Чим вже пасмо, тим тонше формується завиток. Їх фіксують стайлінгу. Найкращого результату досягають на довгих і середніх локонах, а ось короткі пасма досить важко накрутити таким способом. Однак за допомогою пластикових соломинок можна отримати лише певні типи кучерів.

kudri na trubochki dlja koktejlja foto poetapno na korotkie dlinnye srednie mokrye volosy 304b5cc Кудрі на трубочки для коктейлю. Фото поетапно на короткі, довгі, середні, мокре волосся

Тому дівчатам бажаючим мати кучеряве локони необхідно знати, що існують різні види завитків, які отримують, застосовуючи і інші інструменти:

 • Дрібні. Маленькі кучері створюють легкий, невимушений образ. Кучеряві пасма формують, використовуючи тонку плойку і спіральні бігуді. А також підійдуть підручні засоби у вигляді коктейльної соломки.
 • Великі. Великі локони добре виглядають на густих пишних волоссі. Однак їх можна створити тільки на здорових пасмах.
 • Природні. Подібну завивку виконують на довгих локонах. Головне, їх сильно не перекрутити. Завитки створюють плойкою, або використовують бігуді різного діаметру.
 • Голлівудські. Це досить популярний різновид кучерів. Їх накручують вертикально, формуючи великими. Завитки укладають, направляючи їх від імені.
 • На кінцях. Деяким дівчатам подобається завивати волосся не по всій довжині, а тільки кінчики пасом. Кудрі роблять великими або середніми.
 • Хвилясті. Кучеряві локони створюють плойкою з насадкою гофре.
 • Афрокудрі. Вони повинні бути дрібними і пружними. Саме такі можна накручувати, використовуючи коктейльні трубочки.
  kudri na trubochki dlja koktejlja foto poetapno na korotkie dlinnye srednie mokrye volosy e585169 Кудрі на трубочки для коктейлю. Фото поетапно на короткі, довгі, середні, мокре волосся
 • Ламані. Завитки роблять звивистими або незграбними. Такі кучері створюють і за допомогою соломки, накручуючи їх певним способом.

Кому підійде цей метод?

Дрібні завитки йдуть високим витонченим струнким власницям овального або витягнутого обличчя. При цьому локони можуть бути як довгими, так і короткими. Однак невисоким дівчатам, які мають кругле обличчя необхідно дотримуватися обережності. Якщо пасма нижче рівня плечей така об'ємна зачіска ще більше зменшить зростання жінки, а також візуально розширить овал.

Посічені кінці і сухість локонів вдало маскують афрокудрямі. Однак, щоб уникнути пошкоджень волосся в майбутньому, їх слід завивати, не застосовуючи праску, плойку або бігуді.

Переваги і недоліки методу

Соломка – відмінний спосіб зробити укладку і висушити локони, не використовуючи фен. Це досить безпечний засіб, яке не пошкоджує структуру пасом.

У таких пристосувань багато переваг:

 • У процесі їх застосування не потрібні шпильки, або затискачі здатні заламувати і висмикувати волосся.
 • Подібні вироби легко закручувати, фіксувати і знімати.
 • Вони допомагають створювати об'ємні укладання навіть на слабких рідкісних волоссі.
 • Після виконання такої завивки пасма не втрачають здоровий вигляд.

kudri na trubochki dlja koktejlja foto poetapno na korotkie dlinnye srednie mokrye volosy 2745048 Кудрі на трубочки для коктейлю. Фото поетапно на короткі, довгі, середні, мокре волосся Кудрі на трубочки для коктейлю. Результат завивки.

Однак подібний метод має свої недоліки:

 • Коротким локонам трубочки не підійдуть. Їх досить складно накручувати на пластикову соломинку.
 • Подібна техніка не підходить важким пасмам. Пластмасові соломинки просто не витримають ваги товстих локонів.
 • Бажаного результату можна і не досягти відразу. Необхідно буде потренуватися, щоб навчитися виконувати подібну процедуру.

Незважаючи на мінуси такого способу, він вважається затребуваним. Цей метод досить безпечний і зручний в порівнянні з іншими техніками завивки.

Як накрутити волосся на трубочки для коктейлю?

Кудрі на трубочки для коктейлю зробити дуже легко. Сам процес завивки досить простий, але все ж він вимагає деякого досвіду і вправності.

поетапна інструкція

Детальна інструкція допоможе правильно виконати всі дії.

Хід роботи:

 1. Спочатку на локони завдають стайлінгу: гель, мус або пінку.
 2. Далі у трубок зрізають згинаються кінці.
 3. Потім волосся добре розчісують, щоб вони не сплутувалися.
 4. Потім їх поділяють на невеликі ділянки. Ці пучки фіксують затискачами. Необхідно виділити зони.
 5. Далі пасмо відокремлюють.
 6. Потім її змочують водою з пульверизатора і намотують на трубку. Роботу починають з кінця локона, просуваючись до коріння.
  kudri na trubochki dlja koktejlja foto poetapno na korotkie dlinnye srednie mokrye volosy 6344a26 Кудрі на трубочки для коктейлю. Фото поетапно на короткі, довгі, середні, мокре волосся
 7. Накручування здійснюють плоскими пасмами, щоб вони були щільними.
 8. Якщо необхідно створити спіральні локони, їх завивають подібним чином. Пасма залишають округлими.
 9. Потім закручені локони закріплюють шпильками або невидимками.
 10. Далі роботу продовжують з усіма зонами. Обов'язково стежать, щоб пасма були однаковими.
 11. Потім соломинки залишають до висихання волосся (на 2 – 3 год). Голову укутують хусткою. Завивку краще робити ввечері.
 12. По завершенні процедури всі пристосування знімають.
 13. Потім волосся укладають за бажанням, наприклад, зачіску роблять пишною, розподіляючи і збиваючи пасма руками.

Що потрібно в процесі?

Щоб виконати завивку, необхідно підготувати наступні матеріали:

коктейльні трубочки

За 20 – 30 шт.

Шпильки або невидимки
Кістякова гребінець із загостреною ручкою Нею розчісують і розділяють локони
Гель, мус або пінка, лак Стайлінгові кошти наносять перед завивкою пасом

підготовка волосся

Перш ніж починати накручувати волосся, їх збризкують маслом, якщо вони сухі. Так пасма стануть більш пружними, а завивка збережеться на довгий час. Локони обов'язково миють, сушать і розчісують перед процедурою. Але вони повинні бути трохи вологим, тоді завивка буде відбуватися легко і вийде відмінний результат. Підготовку волосся здійснюють кожен раз, коли їх накручують.

kudri na trubochki dlja koktejlja foto poetapno na korotkie dlinnye srednie mokrye volosy 1d465c4 Кудрі на трубочки для коктейлю. Фото поетапно на короткі, довгі, середні, мокре волосся

Під час миття пасом використовують звичні косметичні засоби. Локони висушують феном або на повітрі.

Завивка тугих локонів

На трубочках для коктейлю можна сформувати тугі кучері, проте спочатку варто підготувати підручні пристосування. З прямими соломинками нічого попередньо не роблять. Якщо вони мають згинатися частина, її відрізають. Потім волосся поділяють на макушечную, потиличну і скроневі зони.

Етапи роботи:

 1. Для початку пасма миють із застосуванням шампуню, а потім їх сушать рушником. Або сухі чисті локони зволожують водою.
 2. Потім волосся поділяють на кілька зон, щоб їх було зручно завивати.
 3. Далі в потиличній області відокремлюють вузьку пасмо і накручують на соломинку. Почавши з кінця локона, її намотують до самого коріння. Витки роблять досить щільними, рівномірними. Вони не повинні зісковзувати з пристосувань.
 4. Потім завиток закріплюють невидимкою. Або кінці соломинки зав'язують, але тоді волосся накручують не по всій її довжині. Краї залишають вільними. Кожну намотану пасмо злегка обробляють лаком для волосся, щоб вона добре трималася.
 5. Далі ті ж дії повторять з іншими локонами, поки вони не будуть накручені. Переважно переміщатися послідовно, наприклад, з правого боку до лівого боку.
  kudri na trubochki dlja koktejlja foto poetapno na korotkie dlinnye srednie mokrye volosy 01e3464 Кудрі на трубочки для коктейлю. Фото поетапно на короткі, довгі, середні, мокре волосся
 6. Потім волоссю дають висохнути, необхідно чекати близько 3 – 4 ч. Або процес завивки здійснюють перед сном.
 7. Потім пристосування прибирають, а завитки розподіляють пальцями.

Як укладати отримані кучері?

Кудрі на трубочки для коктейлю зробити досить швидко. Такі завитки підійдуть для створення різних укладок.

Різний ефект вийде, якщо пасма накручувати ближче до коріння або робити невеликий відступ:

 • Наприклад, відмінно виглядають просто розпущене волосся. Така зачіска підходить на кожен день, а для особливого випадку укладання можна прикрасити шпилькою зі стразами, обідком або іншим декором.
 • Ефектно виглядає високий хвіст з дрібними завитками. Локони просто збирають вгору і стягують гумкою.
 • Ще один варіант – пишні завитки укладають на одну сторону, роблячи косий проділ. Зачіску закріплюють лаком і прикрашають красивим затиском.
 • На африканських кучерях також роблять мальвінку. По обидва боки голови виділяють пасма, а потім їх з'єднують на потилиці за допомогою гумки або ефектною шпильки.
 • Кучеряві пасма загортають в хитромудру черепашку, залишаючи невеликі локони в скроневих зонах. А також з них плетуть звичайні або французькі коси.

kudri na trubochki dlja koktejlja foto poetapno na korotkie dlinnye srednie mokrye volosy 8dedf21 Кудрі на трубочки для коктейлю. Фото поетапно на короткі, довгі, середні, мокре волосся

При укладанні волосся застосовують муси, пінки, лаки. Локони завивають щипцями, плойкою. Зачіски для особливих випадків декорують різними аксесуарами, а також стайлінгу з блискітками.

Зачіски з кучерями

Розпущене кучері виглядають красиво, але в залежності від ситуації, з них роблять повсякденні або святкові зачіски.

На кожен день

Волосся, завиті на зразок «пляжних» кучерів, завжди виглядають дуже стильно.

Схема виконання:

 1. Спочатку пасма миють з шампунем, добре споліскують і трохи підсушують феном.
 2. Далі локони обробляють пінкою або гелем.
 3. Потім волосся ділять на кілька зон, щоб їх зручніше було завивати.
 4. Потім ззаду виділять пасмо і її намотують на трубочку, проте кінець НЕ завивають.
 5. Далі таким способом накручують все локони.
 6. Потім завиті пасма залишають на 2 – 3 год. Або всю ніч, щоб вони повністю висохли.
 7. Потім соломинки прибирають, а локони розподіляють руками.

Кучерявий пучок з джгутів

Ще один повсякденний варіант зачіски:

 1. Для початку на завитого локони роблять рівний проділ.
 2. Далі кожну половину скручують джгутом, а потім їх переплітають між собою.
  kudri na trubochki dlja koktejlja foto poetapno na korotkie dlinnye srednie mokrye volosy 36252a8 Кудрі на трубочки для коктейлю. Фото поетапно на короткі, довгі, середні, мокре волосся
 3. Потім з цих джгутів формують хвіст і фіксують його шпильками.

Бублик

Звичайний вузол виглядає кокетливо і романтично на кучерявого локони. Пучок розміщують внизу, в верхівковій зоні або середині. Його не було затягують сильно, а формують об'ємним. Кілька завитків залишають вільно звисати.

Спосіб виконання:

 1. Спочатку кучері збирають в високий хвіст.
 2. Далі його обертають навколо гумки, формуючи пишну гульку.
 3. Потім пучок закріплюють невидимками. Йому надають легку недбалість, трохи розпатланий його пальцями.

Святкова укладання з начосом

Таку зачіску роблять за такою технологією:

 1. Перш на маківці відділяють кілька завитків і заколюють.
 2. Далі беруть тонку пасмо і піднімають, тримаючи перпендикулярно голові.
 3. Потім її плавно причісують гребенем, здійснюючи руху, від кінців до прикореневій зоні. Процес зупиняють, коли гребінець буде рухатися з працею.
  kudri na trubochki dlja koktejlja foto poetapno na korotkie dlinnye srednie mokrye volosy 430969d Кудрі на трубочки для коктейлю. Фото поетапно на короткі, довгі, середні, мокре волосся
 4. Потім зачіску збризкують лаком.

Зачіска в грецькому стилі

Ця ошатна укладання також підходить для кучерявого локонів.

Етапи виконання:

 1. Для початку в потиличній області відокремлюють 3 невеликих пасма.
 2. Далі їх скручують і закріплюють шпильками.
 3. Потім локони розташовані внизу накручують на трубочки, а потім їх трохи начёсивают і распушают.
 4. Далі такі ж дії повторюють з іншими локонами.
 5. Потім кінці пасом распушают, щоб ними прикрити шпильки.
 6. Потім кілька спадаючих завитків залишають для красивого обрамлення особи.
 7. На завершення укладання декорують обручем, пов'язкою або атласною стрічкою.

Вечірня укладка равлик

Зачіску доповнить довга сукня «в підлогу».

kudri na trubochki dlja koktejlja foto poetapno na korotkie dlinnye srednie mokrye volosy f9401bd Кудрі на трубочки для коктейлю. Фото поетапно на короткі, довгі, середні, мокре волосся

Хід роботи:

 1. Спочатку роблять звичайну завивку на трубочки.
 2. Далі зверху відокремлюють третю частину волосся. Їх заколюють шпильками.
 3. Потім інші волосся поділяють на 3 частини.
 4. Потім з тих пасом, що розташовані в середині, роблять хвіст.
 5. Далі локони в пучку злегка начёсивают.
 6. Потім їх згортають валиком і закріплюють шпилькою і лаком.
 7. Далі інші пасма схрещують над равликом. В середині їх кріплять тонкими зажимами або шпильками.
 8. Потім верхні пасма укладають і прикріплюють до пучку за допомогою невидимок.
 9. Потім зачіску закріплюють лаком і прикрашають оригінальної шпилькою.

Особливості накручування залежно від довжини волосся

Кудрі на трубочки для коктейлю накручують з урахуванням довжини локонів. Для створення завитків їх висота має важливе значення. Правильне виконання дозволяє отримати гарну акуратну зачіску. Далі представлені всі нюанси здійснення процесу завивки.

На короткі локони

Короткі локони складно накручувати на соломку. І якщо доводиться здійснювати таку процедуру, то діяти слід надзвичайно уважно. Пасма краще намотувати на зразок спіралі, щоб вони вийшли хвилястими.

kudri na trubochki dlja koktejlja foto poetapno na korotkie dlinnye srednie mokrye volosy c0b8a78 Кудрі на трубочки для коктейлю. Фото поетапно на короткі, довгі, середні, мокре волосся

Завивку роблять після поділу волосся на кілька ділянок.

На волосся середньої довжини

Подібної довжині підходять пружні пасма. Їх накручують по спіралі, якщо необхідно створити хвилясті кучері. Процес здійснюють послідовно, щоб ні одного локона не пропустити.

На довгі пасма

Їм підійдуть тугі і кучеряве пасма. Соломинки накручують за стандартною технологією. Потім їх тримають до висихання локонів, а після знімають. Потім волосся обов'язково укладають.

Як зберегти кучері на довгий час?

Локони попередньо миють, щоб зачіска трималася як можна довше. Шампунь використовують звичайний, а не сухий. Перевагу віддають професійної косметичної продукції. Вона добре очищає пасма від мусу, пінки, лаку. Кудрі на трубочки для коктейлю виглядають дуже стильно, але за такими локонами необхідний правильний догляд. Тому застосовують всілякі маски, кондиціонери.

А також використовують зволожуючі, живильні, відновлюють косметичні препарати. Однак безпосередньо перед укладанням подібної косметичною продукцією не користуються. Продовжити ефект допомагають різні стайлінгові кошти. Їх вибирають, враховуючи вид зачіски. Наприклад, текстурувальні спреї необхідні кучерявим пасмам. А пінки дають можливість створити голлівудські локони. Також велике значення має підготовка волосся перед завивкою.

kudri na trubochki dlja koktejlja foto poetapno na korotkie dlinnye srednie mokrye volosy 0612196 Кудрі на трубочки для коктейлю. Фото поетапно на короткі, довгі, середні, мокре волосся

Невеликий начісування дозволяє зробити укладку об'ємної. Звичайно, можна «продовжити» життя закручених пасом, проте необхідно враховувати, що вони стануть менш пружними на наступну добу.

Поради

Корисні рекомендації:

 • З урахуванням типу волосся поділ пружних завитків пальцями допомагає формувати візуально природну кучеряву укладку.
 • Накручування тугих завитків – оптимальне рішення для власниць, випрямлених хімічним методом локонів, які бажають повернути їм природний вигляд. Поки натуральні пасма відростають, завивка їх рівною частини добре маскує відміну обох текстур волосся.
 • Заміщення термічного способу соломинками дозволяє безпечно створювати кучері на пасмах.
 • Завитки вийдуть більші, якщо використовувати не тонкі, а товсті коктейльні трубочки.
 • Накручування локонів на соломинки – найбільш економічний варіант, однак в магазині також можна придбати спеціальні тонкі бігуді. Виробники стверджують, що такі вироби дозволяють локонам швидко висохнути і отримати готову укладку.
 • Кучерява завивка значно скорочує довжину волосся. Це слід враховувати дівчатам, які віддають перевагу носити розпущене локони.

kudri na trubochki dlja koktejlja foto poetapno na korotkie dlinnye srednie mokrye volosy 99bb587 Кудрі на трубочки для коктейлю. Фото поетапно на короткі, довгі, середні, мокре волосся

Трубочки для коктейлю – це безпечні засоби для завивки кучерів. На них накручувати локони досить просто. Необхідно лише акуратно і уважно робити завивку, щоб створити стильну укладку.

Відео про те, як зробити кучері за допомогою трубочок

Афро кучері за допомогою трубочок для коктейлю:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради