Манікюр на овальні нігті. Фото з блискітками, модні тенденції, ніжні тони з малюнком, стразами, втиркой, написами

Правильно вибрана форма нігтів здатна кардинально перетворити руки жінки. Підбирати форму опіла вільного краю необхідно з урахуванням особливостей росту натурального нігтя. Класичним і найбільш популярним варіантом залишається форма овал.

Виконуючи манікюр на овальні нігті, майстри застосовують лаки з блискітками і шимером, втирки, матові лаки, різні узори і декор.

Загальні рекомендації

Овальна форма завоювала свою популярність завдяки практичності, обумовленої відсутністю гострих кутів. При цьому зовні манікюр з такою формою виглядає дуже естетично.

Перш ніж приступити до опилу будь-якої форми, слід врахувати кілька факторів:

 • форму кутикули;
 • довжину вільного краю;
 • ширину нігтьової пластини;
 • ширину пальця.

e2749deeebe207b028fbbcbb91bc7472 Манікюр на овальні нігті. Фото з блискітками, модні тенденції, ніжні тони з малюнком, стразами, втиркой, написами

Овал вважається серед майстрів нігтьового сервісу універсальним рішенням. Він підходить під всі форми кутикули (овальна, трапеція, квадрат), візуально витягує короткі повні пальці і широку нігтьову пластину. Найбільш витончено форма виглядає на довжині вільного краю понад 5 мм. Однак і на коротких нігтях акуратно виконаний овал виглядає привабливо.

Помилково вважається, що дизайни на овальні форми обмежуються виконанням класичного френча, покриттям поверхні пастельними тонами або прозорими матеріалами. На сьогоднішній день виробники матеріалів та декору для нейл-індустрії виробляють великий асортимент продукції. Це дозволяє втілювати різні креативні ідеї та експериментувати.

Манікюр на овальні нігті з блискітками, стразами та камінням, стемпингом, вензелями, ліпленням – далеко не весь список можливих дизайнів. Використання гелів для моделювання дає можливість сконструювати ніготь, виконувати об’ємні дизайни будь-якої складності, збільшити час шкарпетки дизайну.

Колірний діапазон для даної форми необмежений і може варіюватися від згаданих вище пастельних тонів до самих яскравих покриттів.

Техніки і методи

Манікюр на овальні нігті з блискітками або без них передбачає виконання дизайну по одній з можливих технік. Кожна з технік вимагає певного набору матеріалів, інструментів, обладнання.

Важливим моментом у виборі способу виконання є вартість матеріалу, час, необхідний для здійснення і складність виконання. Найбільш простий і доступний спосіб виконується із застосуванням лаків, сохнучих на відкритому повітрі.

4149fba9b43f803c418907c9d70ba215 Манікюр на овальні нігті. Фото з блискітками, модні тенденції, ніжні тони з малюнком, стразами, втиркой, написами

Він включає в себе три етапи:

 1. Гігієнічний манікюр, підготовка нігтьової пластини.
 2. Покриття кольором, виконання дизайну.
 3. Перекриття фінішним матеріалом.

Кожен новий шар можна наносити тільки після повного висихання попереднього. Всі матеріали даної техніки широко поширені і доступні у продажу. Носибельність якісно виконаного манікюру 5-7 днів.

Техніка виконання дизайну з використанням гель-лаку нарівні з першої проста у виконанні. Однак вимагає придбання ультрафіолетової лампи, базового покриття, гель-лаку, топа для додання матовості або глянцю.

ab3a6aa14b0726c8465ccd248cb53fcf Манікюр на овальні нігті. Фото з блискітками, модні тенденції, ніжні тони з малюнком, стразами, втиркой, написами

Основні етапи виконання:

 1. Підготовка нігтьової пластини, видалення кутикули.
 2. Нанесення базового шару.
 3. Покриття кольором, виконання дизайну.
 4. Перекриття фінішним матеріалом (топ).

Перед нанесенням бази необхідно знежирити натуральний ніготь. Кожен шар матеріалу полимеризуют в ультрафіолетовій лампі. При виконанні манікюру з вирівнюванням нігтьової пластини після просушування базового покриття цей матеріал використовують для побудови правильної архітектури нігтя.

Манікюр, виконаний на овальні нігті з блискітками, в акваріумній техніці передбачає моделювання штучного нігтя, побудови правильної його архітектури, додавання довжини. Це найбільш складна техніка виконання дизайну на дану форму.

Використання штучного матеріалу ускладнює, тирса нігтя. Звичайні пилки для натурального нігтя (зернистість 180240 грит) нездатні впоратися з жорсткими матеріалами. Для прискорення процесу майстри використовують спеціальні фрезери, фрези, форми.

Основні етапи виконання дизайну в цій техніці:

 1. Видалення птеригия, ороговілої шкіри, кутикули. Підготовка нігтьової пластини.
 2. Знежирення поверхні, нанесення базового шару.
 3. Побудова архітектури з використанням конструирующего гелю.
 4. Тирса і надання овальної форми вільному краю.
 5. Покриття гель-лаком, виконання дизайну.
 6. Перекриття фінішним покриттям.

9bb47b9c94d401ae7f8043db8ea57285 Манікюр на овальні нігті. Фото з блискітками, модні тенденції, ніжні тони з малюнком, стразами, втиркой, написами

Описана техніка найбільш дорога з представлених у статті. Це обумовлено необхідністю закупівлі досить дорогих матеріалів і інструментів. Навіть мінімальний набір (без урахування фрезера) може обійтися в 5-7 тис. руб.

Великим плюсом є те, що здебільшого матеріалів (дегидратор, основа, база, топ, кисті) вистачить на довгий час. Застосування таких матеріалів значно розширить список можливих дизайнів.

Ідеї для однотонного манікюру

Під однотонним манікюром передбачають покриття нігтьової пластини лаком одного відтінку. Інтенсивність кольору може залежати від індивідуальних уподобань або підкреслювати колір одягу і аксесуарів жінки.

Додати оригінальність дизайну можна з допомогою різних декоративних прикрас:

 • блискітки;
 • стрази і каміння;
 • наклейки;
 • фольга;
 • втирки;
 • сухоцвіти.

Манікюр на овальні нігті з блискітками і нейтральними відтінками лаку підходить для повсякденного носіння. Цей варіант дизайну простий у виконанні і виглядає дуже естетично. Використовуючи більш яскраві кольори можна надати образу яскраву індивідуальність.

Варіанти в різних відтінках

Велика кількість матеріалів нігтьової індустрії дає безмежні колірні можливості. Досвідченим любителькам манікюру добре знайомий прийом фарбування нігтів однієї руки в два і більше відтінку. Способів додання різних відтінків безліч. Деякі з них дуже економічні і дозволяють внести різноманітність, маючи в арсеналі навіть невелику палітру лаків.

35a1364d8ade6d76fc1472c5a278a332 Манікюр на овальні нігті. Фото з блискітками, модні тенденції, ніжні тони з малюнком, стразами, втиркой, написами

Перелік матеріалів для зміни відтінки лаку:

Найменування Спосіб застосування
Втирка Мелкодисперсная пудра, що надає різні по щільності відтінки (перлинний, хром, металік, голографія). Наноситься на кольорове покриття і закріплюється топом.
Пігменти Пудра дрібного помелу різних кольорів (частіше яскравих неонових). Наноситься на базову або кольорове покриття повністю або градієнтом. Закріплюється фінішним матеріалом.
Фольга Тонка плівка, з одного боку якої нанесено покриття, що дозволяє надавати відтінок. Перед застосуванням на кольорове покриття наноситься спеціальний клей.

Після просихання фольгу щільно притискають до нігтя і розгладжують силіконової пензлем. Малюнок переноситься з плівки на нігтьову пластину. Результат покривають топом.

Котяче око Являє собою лак з дрібними блискітками, піддаються впливу магніту. Наносять матеріал на попередньо пофарбований щільним відтінком ніготь (частіше чорним лаком).

Після використовуючи спеціальний магніт, додають потрібну заломлення відтінку. Результат перекривають топом для глянцю.

Вище переліченими способами можна надати новий відтінок раніше придбаним лакам. На даний момент у продажу є лаки з різними ефектами, відливами, відтінками. Для економії часу модниці можуть придбати вже готові до використання матеріали.

Матовий манікюр

Досить популярним прийомом в дизайнах є надання забарвленому лаком нігті матовості. Дуже стильно виглядають такі дизайни в поєднанні з блискітками або візерунками різної складності. Вензелі, стемпинг, павутинка й інші варіанти декорування виконуються квітами, контрастують з основним покриттям.

cda7e4f31dcd58ee8003a345aa91ffab Манікюр на овальні нігті. Фото з блискітками, модні тенденції, ніжні тони з малюнком, стразами, втиркой, написамиЧергування глянсових і матових нігтів на одній руці створює контраст. Матовий ефект досягається завдяки спеціально розробленому фінішного покриття. Ця техніка застосовується як на лаках пастельних відтінків, так і яскравих (у тому числі неонових).

Варіанти з візерунками та малюнками

Професіоналізм майстра нігтьового сервісу визначається якістю виконання самого манікюру і здійсненням складних дизайнів. Найбільш трудомісткі з них, а, отже, витратні часу і вартості – це малюнки. Враховуючи складність, їх наносять на один, два нігтя однієї руки.

Дуже елегантно виглядають класичні вензелі. Виконують їх контрастними квітами по відношенню до кольору нігтя. Ця техніка вимагає довжини вільного краю від 5 мм. В іншому випадку для повноцінних завитків може просто не вистачити місця.

Більш сучасним малюнком вважається геометрія, тобто поєднання ліній і геометричних фігур. Візуально дизайн здається простим у виконанні, але це зовсім не так. Необхідність дотримуватися чіткі прямі лінії і кути вимагає вправності.

b94431edcb21f3bc41df8c3f30b847d3 Манікюр на овальні нігті. Фото з блискітками, модні тенденції, ніжні тони з малюнком, стразами, втиркой, написамиГеометричний манікюр одна з найкращих ідей декору овальних нігтів з блискітками

Багато майстрів виконують малюнки в техніці степминга. Спеціальний лак наносять на металеву пластину, де вигравіруваний малюнок або візерунок. За допомогою спеціальної печатки з еластичним покриттям малюнок переносять на ніготь. Оволодівши цією технікою можна значно скоротити час манікюру.

Деякі майстри манікюру здатні зобразити на нігтьовій пластині цілі картини. Це вже вважається окремим видом мистецтва. Зробити подібне в домашніх умовах практично неможливо. Крім майстерності потрібна велика кількість часу, матеріалів і кистей.

Ідеї з декором

Не кожна жінка має художній талант для виконання малюнків і візерунків на овальних нігтях. У таких випадках на допомогу любителькам манікюру приходять виробники різних декоративних прикрас для нігтів. Велика частина даної продукції легка у використанні навіть для новачка.

Найбільш популярним декором є:

 • стрази, камені, бульонки;
 • блискітки різного розміру;
 • мармелад для нігтів, оксамитовий пісок;
 • слайдери, наклейки;
 • фольга (поталь, відривна, перекладна);
 • павутинка;
 • сухоцвіт.

Це далеко не весь перелік варіантів, однак, він включає в себе найбільш популярні.

1fae91711496edd05123b863dfb0b105 Манікюр на овальні нігті. Фото з блискітками, модні тенденції, ніжні тони з малюнком, стразами, втиркой, написами

Найбільш простим способом використання страз і подібного декору є кріплення їх на нігтьовій пластині у кутикули. Вони відмінно доповнюють дизайн з використанням слайдерів, наклейок, стемпинга. В іншому випадку з каменів, страз і бульонок можна створювати самостійні ефектні композиції.

Варто врахувати, що камені великого розміру мають важку вагу. При використанні для кріплення самосохнущего лаку термін носіння такого дизайну менше, ніж при використанні матеріалів вимагають полімеризації.

Блискітки великого, дрібного помелу, декоративні блискітки різних форм і розмірів (круглі, шестигранники, ромби) кріпляться по тій же техніці, що і стрази. Цей вид декору знайомий практично кожній жінці.

Мармелад для нігтів являє собою суміш блискіток з кристалами, що нагадують цукровий пісок. При нанесенні на ніготь створюється ефект мармеладу покритого цукром. Оксамитовий пісок має більш матову поверхню. На відміну від блискіток пісок не перекривають фінішним покриттям для глянцю.

Слайдери і наклейки дозволяють з легкістю отримати неймовірно красиві візерунки, лінії, контурні і кольорові малюнки на нігтях. Для використання слайдер необхідно покласти на змочену водою серветку. Після декількох секунд малюнок відійде від поверхні підкладки і готовий до застосування.

Розташування малюнка залежить від загальної концепції манікюру і індивідуальних переваг. Наклейка взагалі не вимагає попередньої підготовки, клейова основа дозволяє надійно фіксуватися на нігті. Для закріплення поверх декору наноситься шар фінішного покриття.

c6dd6622237d67eaedd803766911fc3c Манікюр на овальні нігті. Фото з блискітками, модні тенденції, ніжні тони з малюнком, стразами, втиркой, написами

Фольга трохи складніше у використанні, ніж вищезгаданий декор. Рекомендується для початку потренуватися на типсе, після чого можна переходити до натурального нігтя. Відривну фольгу наносять точковими прикладываниями, а потім різким одергиванием. Рухи повинні нагадувати відривання лейкопластиру від шкіри.

Попередньо на поверхню наносять топ з липким покриттям. Для переказний фольги ніготь покривають спеціальним клеєм. Після того як клей став прозорим відрізок фольги за розміром трохи більше нігтя щільно прикладають до поверхні.

Розгладжують фольгу силіконової пензлем. В результаті прозора плівка-основа повинна повністю відійти від фольги. Для носкості обидва варіанти фіксують топом без липкого шару.

Під павутиною маю на увазі гель різних кольорів. Його тягуча консистенція дозволяє створювати на нігті ефект павутинки, ліній, візерунків. Техніка не складна, проте, вимагає практики. Руху інструменту повинні бути точними і відпрацьованими.

10f01049046edbc1c5ad40f16c5711f5 Манікюр на овальні нігті. Фото з блискітками, модні тенденції, ніжні тони з малюнком, стразами, втиркой, написами

Матеріал призначений для полімеризації в лампі. Дану техніку можна комбінувати практично з будь-яким декором. У палітрі цього матеріалу багато відтінків різної насиченості. Найбільш популярними для павутинки є чорний і білий колір.

Сухоцвіти являють собою висушені квіти, листя, гілочки різних розмірів, призначені для дизайну нігтів. Завдяки натуральності і легкого способу застосування користуються великою популярністю.

Способів розміщення сухоцвіту на нігтьовій пластині багато, починаючи від композиції і закінчуючи хаотичним нанесенням. Застосовують як на пофарбовані кольором нігті, так і на прозорий матеріал, що візуально створює ефект акваріума. Можна комбінувати з поталлю та відривний фольгою.

Для акваріумної техніки часто застосовують декор (фімо) штучного виробництва, але нагадує сухоцвіти. Різні плоскі, круглі за формою диски зображують фрукти, квіти, смайлики яскраве розфарбування. Користуються великою популярністю влітку, в період відпусток.

Модні тенденції в 2020 р.

Будь-яка жінка хоче відповідати модним тенденціям. Манікюр не виняток. У світі цієї індустрії не існує одного модного напрямку.

252ac8a85fd9cae17de27a6310fcd718 Манікюр на овальні нігті. Фото з блискітками, модні тенденції, ніжні тони з малюнком, стразами, втиркой, написами

Як і в 2019, залишаються модними складні техніки:

 • малюнки;
 • градієнт;
 • акварель;
 • композиції з стразів, каменів;
 • мармур.

Велика кількість строкатості, фарб і блиску, тривалий час виконання таких робіт, рано чи пізно викликає бажання відпочити. На допомогу приходять пастельні тони, різні варіації френча, гармонійні поєднання кольорів.

Стрімкий розвиток нових технологій в нейл індустрії дає можливість експериментувати. Майстри нейл-арту наввипередки пропонують нові варіанти форм, дизайнів, способи їх втілення. Всі нововведення – це ті чи інші варіації від класики.

Незважаючи на різні новинки, вона залишається стабільно популярною. Якісний манікюр на нігтях овальної форми, нестаріючі дизайни з блискітками, шимерами, втирками залишаються найбільш затребуваними. Досвідчені майстри нігтьового сервісу гармонійно міксують класику з сучасними трендами.

Відео з варіантами манікюру на овальні нігті

Ідеї дизайну для нігтів овальної форми:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради