До чого птах залітає в будинок, вікно – Народні прикмети

Протягом століть люди помічали певні знаки долі, які вказують на майбутні події. Щоб попередити інших представників людства, які створювалися забобони. Донині люди вірять у правильність цих народних мудростей. Деякі з них стосуються пернатих мешканців міст, так як їх дії часто стають провісниками. Наприклад, прикмета, до чого пташка залетіла в будинок, може передвіщати як погане, так і хороше.

cb4382d03e1fe33ad9bfed23162a518a До чого птах залітає в будинок, вікно  Народні прикмети

Птахи як провісники важливих подій

В залежності від того, яка пташка залетіла в будинок, марновірство буде негативним або позитивним. Серед тих птахів, які несуть у будинок звістка про швидкі важливих подіях:

Лазорівка

Ця крихітна жовта птах — провісник швидких змін в особистому житті. Людина знайде свою другу половинку або йому належить зрозуміти, що ті відносини, в яких індивід складається, повинні припинитися.

Свиристель

Якщо ця пташка залетіла взимку у вікно, то людину чекає успіх в будь-якому починанні. Після такої події варто почати втілення власних ідей у життя. Якщо прикласти максимальну кількість зусиль, то у людини все вийде. Навіть якщо до цього він терпів невдачі, пернатий показує, що варто ще раз спробувати реалізувати задум.

Галка

Ознаки свідчать, якщо ця пташка залетіла в будинок, то індивіда чекає доленосна зустріч. Однак людина, з яким відбудеться знайомство, принесе в життя лише горе і біди. Він стане серйозним бізнес-суперником або обернеться ворогом, бажаючим нашкодити.

Також варто звернути увагу, як саме пернатий потрапив у будинок. Щось важливе незабаром станеться, якщо пташка залетіла в будинок через вікно. Прикмета торкнеться не тільки господаря приміщення, але й інших проживаючих. Уточнити значення такої події можна, подивившись на вигляд прилетіла птахи.

Що робити якщо птах принесла недобру звістку

Погана прикмета, принесена в будинок птахом, діє не завжди. По-перше, її можна нейтралізувати. По-друге, можна зробити добру справу саме для того виду пернатих, представник якого побував у людини в будинку.

 • Універсальним варіантом для того, щоб зробити добру справу міським птахам, буде створення годівниці. Наповнити її потрібно тим, що любить та пташка, що залетіла в будинок. Наприклад, горобчик любить просо, пшоно і соняшник; синиця — м’ясо, курячий жир і сало, повзик — насіння, свиристель — сушені ягідки горобини і насіння клена. Ні в якому разі не можна класти в годівницю житній хліб, пряну або солону їжу. Це викличе розлад харчової системи, а погана прикмета тільки збільшиться.
 • Якщо птах випадково залетіла в будинок і померла там, наприклад, від пазурів кішки, то потрібно з гідністю поховати труп. При цьому в ямку треба покласти пшона, проса або гілку горобини. Тоді пішла в інший світ птаха не буде тримати на людину зла. Якщо просто викинути дохлу гостю, то людину спіткає кара. З них обійдуться безсердечно, а змити вину перед пернатим вже нічим не вийде.

Також, щоб позбутися від поганої прикмети, потрібно зробити «контрдело». Для цього потрібно зрозуміти, до чого та чи інша птиця залітає в будинок. Наприклад, якщо ознака стосується швидкої конфлікту з друзями або сварки з коханою, треба налагодити стосунки з цими людьми.

Які птахи несуть добрі вісті

Відвідування будинку деякими птахами — хороший знак. Добрі вести зазвичай приносять на хвості:

Голуби

Якщо голуб залетить у вікно, то людину чекає фінансове благополуччя. Він зможе придбати те, про що давно мріяв, і забезпечити собі щасливе життя без потреби. Якщо птиця влетіла на балкон або лоджію, то індивід отримає підвищення. Робота на новій посаді буде добре оплачуватися.

Воробей

Горобчик залітає в тому випадку, якщо в сім’ю скоро постукає гармонія. Людина не буде сваритися з близькими протягом довгого часу, тому у відносинах між ними відбудуться зміни в кращу сторону.

db9fbe1b4fb0471c5de8c36e75247348 До чого птах залітає в будинок, вікно  Народні прикмети

Сорока

Незважаючи на те, що в народі за ним закріпилася погана думка, вона приносить в будинок успіх. Якщо залетіла велика сорока, то це знак, що закликає до дій. Якщо людина давно хотів здійснити свою мрію, то після такої події це варто зробити. Якщо залетів пташеня сороки, то індивід виграє в лотереї або розіграшу призів.

Стриж

 • Стриж залетів у хату через вікно — це означає, що людина скоро знайде справжніх друзів. Він зможе знайти ту компанію, в якій йому буде комфортно протягом всього дня. Ці люди завжди знайдуть час і сили для того, щоб допомогти індивіду впоратися з проблемами.
 • Якщо птах проникла всередину через балкон або лоджію, то індивід отримає звістку про одному з далеких родичів. Вона може бути позитивною, а може містити негативну інформацію.
 • Стриж, який через двері разом з власником або після нього, означає швидке народження дитини. Малюк з’явиться у самої людини або у одного з членів його сім’ї. Ознака вказує на гарні здібності малюка і великий потенціал.
 • Якщо пташка залетіла в під’їзд, але так і не потрапила ні в одну з квартир, то людину, яка її побачив, будуть переслідувати нещастя. Дрібні проблеми щодня будуть псувати настрій і виснажувати індивіда.

Ластівка

 • Ластівка прилетіла в віконце, — хороша прикмета. Людині пощастить при виборі партнера для створення бізнес-проекту. Разом вони швидко зможуть впоратися із завданням завдяки розподілу обов’язків та взаємовиручку.
 • Якщо птиця прилетіла на вікно, але всередину не потрапила, то людину чекає зустріч з заздрісником. При цьому індивід повинен проявитися себе як сильний, але стриманий суперник, який не стане починати бій першим. Інакше протистояння буде програно.
 • Щоб зрозуміти, до чого пташка залетіла в будинок, потрібно простежити за її переміщеннями. Якщо вона не відривалася від віконця, намагаючись вилетіти назовні, то людину чекають проблеми з начальством. А якщо вона пурхала по кімнатах, то конфлікт почнеться між людиною та його колегами.

Соловей

Ця птиця прилітає тільки в тому випадку, якщо людина скоро отримає нагороду. Це може бути фінансова виплата за працю, гонорар або кубок.

 • Якщо перната залетіла у вікно, то нагорода буде довго радувати людини. Причому це досягнення стане причиною поваги людини серед колег і однолітків.
 • Якщо птах потрапила всередину через балкон, то у людини з’явиться конкурент. Через протистояння, людина може позбутися трофея. Щоб цього не сталося, потрібно вести гру гідно. При цьому не варто забувати про взаємній повазі. Якщо сутичка буде чесною, то індивід зможе отримати бажаний приз.

027753aa23a79518d390b9f7f3e322cf До чого птах залітає в будинок, вікно  Народні прикмети

Як нейтралізувати прикмету

Якщо пташка залетіла в будинок і приніс погану звістку, то можна нейтралізувати прикмету. Птиця повинна покинути будинок без допомоги людини. Є кілька варіантів, як це зробити:

 • Потрібно відкрити вікно навстіж. Потім насипати соняшникового насіння або проса на підвіконня і за скло на відлив. При цьому не варто шкодувати їжі для птахи, інакше жадібність завадить виконанню обряду. Коли незвана гостя почне їсти, треба шепотіти слова «Пташка, пташка, відлітай, свою прикмету забирай!». Фразу треба вимовляти до того моменту, поки птаха не залишить будинок. Потім можна зібрати з підвіконня крупу або насіння і насипати їх на відлив. Після цього випадку, щоб птах залишилася задоволена, потрібно протягом наступних 4 днів насипати крупи на відлив або повісити поряд з вікном саморобну годівницю.
 • Якщо відкрити вікно не можна, то можна випустити птаху через двері. Для цього потрібно насипати пшоно або просо в коробку і поставити її поруч з відкритими дверима. Потрібно сісти в передпокої і тихо примовляти «Двері відкриті, вихід є. Забирай погану звістку». Повторювати треба також до того моменту, поки незвана гостя не залишить квартиру. При цьому потрібно простежити, щоб вона вибралася з дому. Інакше погана прикмета в рази збільшиться. Щоб випустити птаху з під’їзду, потрібно відкрити вікна на поверсі, де знаходиться квартира, а також на верхньому і нижньому ярусах. Потім потрібно обов’язково закрити вікна, щоб птах не залетіла знову.

Якщо пташка залетіла в будинок вилетіла сама, то потрібно скористатися іншим способом, щоб нейтралізувати прикмети. Потрібно висунутися у вікно, через яке птаха залишила будинок, і проговорити про себе слова: «Полетіла пташка вдалину. Забрала з собою смуток. В дім до нас більше не літай і прикмету з собою забирай». Щоб задобрити пернатого, ввечері потрібно висипати трохи соняшникового насіння або пшона на відлив. Якщо на ранок зовні майже нічого не залишилося, то людина прощений. Якщо корм майже не з’їли, потрібно повторювати процедуру до того моменту, поки крупу не з’їдять.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради