Як стати красивою і доглянутою дівчиною, щоб виглядати гарніше звичайного

Багато дівчат, розглядаючи фотографії знаменитостей, моделей, зірок телеекранів, чиї особи ідеальні, фотографії без докору, а фігура завжди залишається стрункою, часом задаються питанням — як стати красивою і доглянутою дівчиною?

Люди завжди кажуть нам, що ключ до краси або доглянутості — мати ідеальний макіяж, волосся та кращий наряд. Але хіба цим все сказано? Та ми знаємо, що правильна зачіска, макіяж і вбрання змусять нас виглядати чудово.

Але погодьтеся, краса чи привабливість виходить за рамки цих трьох речей. Є безліч інших факторів, які необхідно враховувати.

Є звички, які безпосередньо пов’язані з красою в очах інших людей, особливо чоловіків. Поради, розглянуті нами на vseznayko.com, підкажуть вам, чому ці звички роблять вас красивими, коли ви їх виконуєте.

5 порад як стати красивою і доглянутою дівчиною

Почнемо з того, що краса йде зсередини, і звичайно погляд оточуючих на тебе залежить від того, як ти сама себе сприймаєш. А над своїм сприйняттям варто попрацювати! Тому на шляху до красивої собі, тобі знадобиться пройти кілька кроків.

Прийми себе, полюбивши такою, яка ти є

Як банально не звучала ця фраза, але недарма цей пункт стоїть першим. Звичайно ж, як і всі інші способи, це не буде працювати, поки ти сама цього не захочеш, скажімо «не дорастешь» до такого самосприйняття.

А до тих пір будуть всілякі експерименти над собою, проби, помилки, можливо навіть сльози, поки одного разу ти не усвідомлюєш, що та, хто була до всіх цих експериментів набагато краще!

Волосся були красивіші натурального кольору, тому не варто було випрямляти щодня свої чудові кучері. Витрачати час, малюючи собі «нове обличчя» вранці, а також виснажувати себе дієтами теж не варто. І ось в той момент тобі захочеться повернутися до себе справжньою — це і буде твоєю першою маленькою перемогою.

Звичайно, чим раніше дівчина усвідомлює всю принадність себе справжньою, своєї «природної» краси, тим краще. Але часом саме час і різні експерименти зі своєю зовнішністю допомагають зрозуміти, чого насправді тобі хочеться? В чому ти сама будеш відчувати себе красивою і привабливою.

Звичайно, просто взяти і полюбити себе, маючи «багаж» комплексів може бути досить важко, тому плавно переходимо до другого кроку.

Випиши на аркуш паперу всі свої комплекси

Отже, ти задалася питанням, як стати красивою, тому для початку випиши буквально все. Починаючи від посічених кінчиків волосся до горбинки на носі, пиши все, що приходить на розум.

А тепер візьми свій список і подивися: з чим зі списку ти можеш змиритися, а з чим ніяк не виходить, потім визначити це для себе.

Наостанок відзнач, що ти дійсно можеш виправити. Не залишай цей список просто так, адже ти писала його не для того, щоб просто дивитися.

9b22805c2b9ed16a56a395cfa3388f5f Як стати красивою і доглянутою дівчиною, щоб виглядати гарніше звичайного

Борись зі своїми комплексами! Адже комплекси підуть тільки разом з причинами їх появи. Якщо це зайва вага — значить, пора зайнятися спортом, переглянути своє харчування. Посічені кінчики волосся — приділяй більше уваги, доглядаючи за ними.

Все можна вирішити, якщо поставить собі конкретну мету. Але, а якщо ж проблему вирішити не можна, то можливо є спосіб її «замаскувати». Ще краще зробити своєю родзинкою, так званої «візитною карткою».

Але що не кажи, як би ти не старалася, оточуючі люди з їх думкою або критикою, обґрунтована вона чи ні, мають великий вплив. Навіть якщо ти вже давним-давно самостійна особистість, неможливо не прислухатися ні до однієї думки. Тому крок номер три дуже важливий.

Оточи себе позитивними людьми

Такий наступний крок до того, як стати найкрасивішою. Так, це може бути важко. Адже в комплекси нас можуть вганяти і найближчі люди, так як вони вважають, що роблять це з великої любові.

Але на секундочку, стане по-справжньому люблячий чоловік постійно зачіпати теми, які роблять тобі боляче? Або буде намагатися відговорити від змін, які несуть в собі тільки позитивний характер?

Як би не було нелегко, але часом варто обмежити спілкування на такі «болючі» теми. Можливо навіть з найближчими людьми, поки ці розмови не перестануть тебе турбувати.

Люди по-справжньому зацікавлені в твоєму внутрішньому спокої, яке може залежати від зовнішніх факторів, тебе не лише зрозуміють, а й підтримають. Пам’ятай, ні ти, ні хто-небудь інший не повинен тебе ні з ким порівнювати.

0bcadf3fc82b7d54b82f08c9b12f3834 Як стати красивою і доглянутою дівчиною, щоб виглядати гарніше звичайного

Ти – це ти, така як є. І ти прагнеш стати краще, а не стати схожою на когось. Одвічні порівняння псують самооцінку. Вони позбавляють стимулу рости, тому що стати ким-то ти не зможеш ніколи. А стати кращою версією самої себе однозначно тобі під силу!

Але звичайно про таких зовнішніх факторах прийняття краси можна говорити довго, але ні стати по-справжньому красивою, ні відчути себе такою ти не зможеш без одного, найважливішого чинника.

Думай про здоров’я

І якщо ти часто задаєшся питанням — як стати найкрасивішою в домашніх умовах, не вдаючись до «радикальних» заходів, то ось тобі відповідь. Займися своїм здоров’ям!

10dc128aec34b7e7d2f513ceae272084 Як стати красивою і доглянутою дівчиною, щоб виглядати гарніше звичайного

Всім відомо, що здоров’я є запорукою краси. Чиста шкіра, білосніжна посмішка, струнка фігура — це все результат здорового способу життя. Це правильне харчування, заняття спортом.

Відрегулюй графік свого сну. Помітно покращиться стан шкіри обличчя, вона буде виглядати свіжою і сяючою навіть без косметики.

Пий більше води, тоді піде проблема зайвої ваги, висипи на шкірі, невеликі зморшки розгладяться. Займися спортом і відразу помітиш, як підтяглася фігура, а рухи стали більш плавними, витонченими.

І так у всьому, головний принцип — постійно стеж за станом здоров’я.

Звичайно, на шляху до того, щоб стати найкрасивішою, важливо пам’ятати ще про одну, важливою складовою.

Пам’ятай про доглянутість

Доглянутість — наше все. Причому важливий не так результат, як сам процес. Коли ви доглядаєте за собою, приділяєте собі час від нанесення лосьйону після душу для сяючої шкіри, нафарбованих нігтів, самій же стає приємно.

Приємно відчувати себе, на себе дивитися, і хочеться, щоб дивилися інші. (До речі, хочете дізнатися, що приваблює чоловіків в жінках, тоді радимо прочитати статтю).

6 секретів як стати красивіше і привабливіше в очах інших

Хочеш неперевершено виглядати кожен день, не проводячи годинами перед дзеркалом і не викладаючи великі гроші в салоні? Тоді тобі потрібно це керівництво з 6 пунктів, застосовуючи які ти зможеш виглядати красивіше і молодше.

Не забувай про поставу

Поділюся одним з найцікавіших спостережень, помічених мною. Як тільки ти випрямляєш спину, коли сидиш, всі інші автоматично роблять те ж. Не знаю з чим це пов’язано, можливо, вони відчувають себе ніяково, сутулячись, коли ти сидиш більш елегантно.

Факт залишається фактом: наявність гарної постави — один з ключових моментів, щоб завжди виглядати не тільки міцною, але і красивою. До цього повинна прагнути кожна дівчина.

1d1ef7564906713e9f5221aab680a5f7 Як стати красивою і доглянутою дівчиною, щоб виглядати гарніше звичайного

Гарна постава робить її більш граціозною, привабливою (не кажучи вже про те, що воно також підвищує жіночу впевненість у своїй привабливості).

Уникай балакучості

Погодься, нікому не подобаються балакучі люди, які говорять так багато, що їх втомлює слухати. Тому наступний секрет, що впливає на сприйняття іншими людьми твоєї краси — це вміння сказати менше, але при цьому сказати багато. Тобто говорити по справі, тоді коли є що сказати.

Дай людям їжу для роздумів і покажи себе мудрою дівчиною. Тому що знає бути і розумною, а до того ж уміло ще підкреслює свою привабливість робить тебе красивіше в порівнянні з іншими жінками, що не володіють даними перевагами.

У цьому відео ти зможеш побачити, як стати красунею за один день, раджу подивитися.

Менше скаржтеся

Поговоривши про балакучість, перейдемо до іншої крайності — скигленню і скарг. Це таке що заважає багатьом дівчатам зрозуміти як стати красивою дівчиною. Почуття розчарування в чомусь і бажання випустити пар — нормальні речі.

Немає нічого поганого, якщо іноді ми говоримо про негативні речі з іншими людьми. Але погано коли за тобою закріпилася репутація вічно скаржиться і ниючий дівчини. Тоді на тебе дивляться як на негативного людини, а хіба з таким хочеться бути разом? Навіть зовнішня краса з-за скарг не буде звертати на себе увагу.

Замість цього шукай позитивні речі, про які можна говорити навіть тоді коли ти піддаєшся стресу. Це не тільки допоможе відчути себе краще, але люди, природно, захочуть бути поруч з тобою.

Вони потягнуться до тебе, так як знають, що можуть розраховувати на твою підтримку. А це, — одне з кращих засобів, який навіть зовні непривабливу дівчину робить красивіше в очах інших людей.

Намагайся бути найкращою версією себе

Звернувши увагу на деякі риси характеру, і поговоривши про поставу як щодо зовнішності? Як говорилося це набагато більше, ніж просто макіяж, волосся і одяг. Насправді, я вважаю, що дуже важливо навчитися пестити себе з допомогою кращої зачіски, макіяж і вбрання.

Доводиться говорити «навчитися», так як не всім це спочатку дається. Але навчившись правильно і в міру підбирати зачіску, макіяж і одяг, ти набагато підвищиш свою красу. (Рекомендуємо дізнатися, як завжди виглядати стильно та красиво і притому дорого).

Завжди посміхайся

41bd05fcfcfb09168cd99897a5e3751a Як стати красивою і доглянутою дівчиною, щоб виглядати гарніше звичайного
Вона має вирішальне значення, коли справа доходить до буття і бажання вираженого словами: «Хочу стати красивою». Якщо ти посміхаєшся і завжди дивишся на яскраву сторону життя, то відчуєш себе більш позитивно. А значить, люди будуть любити перебувати поруч з тобою.

Ми завжди знаходимо усміхнених людей красивіше, ніж людей з серйозними, нахмуренными виразами обличчя. Деякі люди відмовляються посміхатися, нібито з-за того, що посмішка викликає зморшки. Але правда в тому, що посмішка зробить твоє обличчя красивішим будь-якого макіяжу.

Дорожи сном

Сон — це величезна річ, на якій ти повинна зосередитися, коли бажаєш виглядати красивою. Він визначає, як ти будеш виглядати, або відчувати себе на наступний день.

Недолік сну спровокує появі зайвої ваги і утворення темних кіл під очима. Тому вчися спати, виділяючи для цього достатньо часу — це дуже важливо!

Висновок

Отже, підіб’ємо підсумок. Кожній дівчині хочеться стати красивіше інших, притягувати увагу, ловити компліменти, але важливо пам’ятати, що будь-який результат, і будь-яке «хочу» вимагає зусиль! Некрасивих людей немає, є ті, хто не вірить в себе.

Так що якщо хочеш бути красивою – будь! Адже немає нічого прекраснішого, ніж красива і доглянута дівчина, яка знає, як насолоджуватися життям і відчувати себе добре.

Якщо у вас є які-небудь поради або секрети того, як можна стати красивою, дайте мені знати в коментарях нижче. Я б дуже хотіла їх почути!

Рекомендую подивитися деякі лайфхаки, щоб завжди виглядати красивою.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради