Прикмети про розбите яйце — впало і розбилося об підлогу або стіл

Згідно з народними прикметами, яєчний жовток символізує зародження нового життя. Часто цей продукт застосовують як один з головних складових магічних обрядів. Якщо орієнтуватися на забобони, прикмета розбити яйце майже завжди віщує прийдешні неприємності.

38be70f9e39e4ff31a263d1f002c878b Прикмети про розбите яйце — впало і розбилося об підлогу або стіл

До чого розбивається

Трактування прикмети про розбитому випадково яєчку широко варіюється.

Мають місце такі тлумачення:

  • Впустити яєчко на підлогу в ранковий час доби – до сварки протягом дня. Конфлікт можливий як з членами сім’ї, так і з сторонніми.
  • Розбилося після обіду, воно обіцяє матеріальні втрати.
  • Якщо випадково упустити 2 яйця, це віщує позитивні зміни на особистому фронті. Можливі швидкі знайомства, які обернуться любовними відносинами.
  • Виявити під своїми дверима яєчну масу означає, що в оточенні з’явився заздрісний людина. Таким обрядом він намагається навести порчу на конкретну сім’ю. Зверніть увагу: чіпати цей «подарунок» голими руками не можна. Згідно з прикметами, щоб негатив не справдився, після викиду яєчної маси необхідно обполоснути місце її розташування підсоленою водою.
  • Розбилося по дорозі з магазину яєчко, якщо вірити прикметам, обіцяє сварки з коханою людиною. Краще заздалегідь підготуватися до можливих негараздів і спробувати врятувати стосунки.
  • Якщо до обіду падають і розбиваються 3 яйця, варто підготуватися до невдач і проколів. Промахи чекають і в побутових, і в кар’єрних питаннях.
  • Скатившееся зі столу яєчко свідчить про наявність в оточенні заздрісників і недоброзичливців. Слід проявити пильність і тримати сумнівних особистостей на відстані.

0f104177d587c63530aadacdc7c276f0 Прикмети про розбите яйце — впало і розбилося об підлогу або стіл

Щоб убезпечити себе від негативу, прикмета велить заздалегідь зловити падаючі яйця. Якщо вдасться запобігти їх безпосередній контакт з підлогою, негативні думки і енергетика сторонніх не зможуть завдати шкоди. Причому зовсім необов’язково намагатися зберегти яйце в цілості. Навіть якщо випадково розчавити його в руці після затримання, ніяких містичних подій боятися не доведеться.

Тлумачення відповідного сну

Якщо уві сні яєчко розбилося, повір’я обіцяє погіршення матеріального становища. Можливі конфлікти з домочадцями і близькими друзями.

Коли молодій жінці сниться розбите нею яйце, планована вагітність виявиться невдалою.

e81ca5d7b704964ea3c698aa9af4730f Прикмети про розбите яйце — впало і розбилося об підлогу або стіл

Побачити в сні шкаралупу означає новий життєвий етап. Згідно з повір’ями, цей сон є сигналом про те, що повернення до минулого немає.

Якщо у своєму сні людина розбиває яйця, значить, в реальному житті у нього все піде прахом. Будь-які розпочаті справи так і залишаться незавершеними, але тільки з вини того, хто бачив сон.

Чому не можна бити яйця об стіл

Існують повір’я про те, що варене яйце не можна бити об стіл. Згідно з прикметами, такою дією людина нібито позбавляє себе щасливого життя, розбиває свої удачу і везіння.

Особливу увагу потрібно приділити фарбованим крашанкам. Якщо після падіння писанки залишилися неушкодженими, здоров’ю власника нічого не загрожує. Прикмета актуальна на найближчий рік до наступного Великодня.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради