Прикмети про розбите яйце — впало і розбилося об підлогу або стіл

Згідно з народними прикметами, яєчний жовток символізує зародження нового життя. Часто цей продукт застосовують як один з головних складових магічних обрядів. Якщо орієнтуватися на забобони, прикмета розбити яйце майже завжди віщує прийдешні неприємності.

38be70f9e39e4ff31a263d1f002c878b Прикмети про розбите яйце — впало і розбилося об підлогу або стіл

До чого розбивається

Трактування прикмети про розбитому випадково яєчку широко варіюється.

Мають місце такі тлумачення:

  • Впустити яєчко на підлогу в ранковий час доби – до сварки протягом дня. Конфлікт можливий як з членами сім’ї, так і з сторонніми.
  • Розбилося після обіду, воно обіцяє матеріальні втрати.
  • Якщо випадково упустити 2 яйця, це віщує позитивні зміни на особистому фронті. Можливі швидкі знайомства, які обернуться любовними відносинами.
  • Виявити під своїми дверима яєчну масу означає, що в оточенні з’явився заздрісний людина. Таким обрядом він намагається навести порчу на конкретну сім’ю. Зверніть увагу: чіпати цей «подарунок» голими руками не можна. Згідно з прикметами, щоб негатив не справдився, після викиду яєчної маси необхідно обполоснути місце її розташування підсоленою водою.
  • Розбилося по дорозі з магазину яєчко, якщо вірити прикметам, обіцяє сварки з коханою людиною. Краще заздалегідь підготуватися до можливих негараздів і спробувати врятувати стосунки.
  • Якщо до обіду падають і розбиваються 3 яйця, варто підготуватися до невдач і проколів. Промахи чекають і в побутових, і в кар’єрних питаннях.
  • Скатившееся зі столу яєчко свідчить про наявність в оточенні заздрісників і недоброзичливців. Слід проявити пильність і тримати сумнівних особистостей на відстані.

0f104177d587c63530aadacdc7c276f0 Прикмети про розбите яйце — впало і розбилося об підлогу або стіл

Щоб убезпечити себе від негативу, прикмета велить заздалегідь зловити падаючі яйця. Якщо вдасться запобігти їх безпосередній контакт з підлогою, негативні думки і енергетика сторонніх не зможуть завдати шкоди. Причому зовсім необов’язково намагатися зберегти яйце в цілості. Навіть якщо випадково розчавити його в руці після затримання, ніяких містичних подій боятися не доведеться.

Тлумачення відповідного сну

Якщо уві сні яєчко розбилося, повір’я обіцяє погіршення матеріального становища. Можливі конфлікти з домочадцями і близькими друзями.

Коли молодій жінці сниться розбите нею яйце, планована вагітність виявиться невдалою.

e81ca5d7b704964ea3c698aa9af4730f Прикмети про розбите яйце — впало і розбилося об підлогу або стіл

Побачити в сні шкаралупу означає новий життєвий етап. Згідно з повір’ями, цей сон є сигналом про те, що повернення до минулого немає.

Якщо у своєму сні людина розбиває яйця, значить, в реальному житті у нього все піде прахом. Будь-які розпочаті справи так і залишаться незавершеними, але тільки з вини того, хто бачив сон.

Чому не можна бити яйця об стіл

Існують повір’я про те, що варене яйце не можна бити об стіл. Згідно з прикметами, такою дією людина нібито позбавляє себе щасливого життя, розбиває свої удачу і везіння.

Особливу увагу потрібно приділити фарбованим крашанкам. Якщо після падіння писанки залишилися неушкодженими, здоров’ю власника нічого не загрожує. Прикмета актуальна на найближчий рік до наступного Великодня.

pinit fg en rect red 28 Прикмети про розбите яйце — впало і розбилося об підлогу або стіл

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: