Домашній робот-пилосос Панда

Японський робот пилосос Панда тихо і непомітно допомагає підтримувати чистоту в будинку без втручання людини. Це пристрій схоже на об’ємний диск. З боків у нього розташовані інфрачервоні датчики, які допомагають вибудовувати маршрут пересування і йти від можливих перешкод. У нижній частині прикріплені бічні щітки, збирають з підлоги сміття і пил. Вона всмоктується і потрапляє в спеціальний циліндр, розміщений всередині корпусу. Агрегат працює від акумулятора. Після закінчення підзарядки він самостійно повертається на базу (в стартову точку). Робот пилосос здатний самостійно чистити будь гладке покриття. Наявність додаткових опцій збільшує його технічний потенціал.

Популярні лінійки роботів-пилососів Панда

991839c05399e5848bffb3ef634f0ef3 Домашній робот пилосос ПандаРобот-пилосос Panda Robotics Clever Panda X900pro

Японська компанія «Panda» не була орієнтована на випуск описуваної побутової техніки. Її виробництво почалося після того, як японці придбали нікому невідому китайську фірму «Lilin», що спеціалізується на розробці і складанні розумних гаджетів. У них вже була одна модель робота-пилососа. Нові власники допрацювали її конструкцію, повністю змінили дизайн, розширили функціональність.

Техніка швидко стала популярною на ринках азіатських країн. Тому було вирішено продовжувати розвиток компанії в цьому напрямку і вдосконалювати продукцію. Так на світло з’явилися пилососи Панда, які користуються сьогодні попитом в Європі і в Америці. Лінійки «ORIGINAL», «PET» і «OKAMI», «WET» і «PRO» сьогодні широко представлені в Росії.

Рейтинг кращих моделей

02f50e1f072fe0e41101fcaca14c0b34 Домашній робот пилосос ПандаРобот-пилосос Panda i5

Кожен рік на ринку з’являються японські новинки. Деякі з них залишаються непоміченими, інші, навпаки, стають лідерами продажів. Справжній фурор справив робот пилосос Panda i5 – універсальний гібрид, який може здійснювати сухе та вологе прибирання. У нього немає всмоктування – це відмінна риса продукції описуваного бренду. Висока сила всмоктування – потужність агрегату 125 Вт. Давати старт пристрою можна через вай-фай. При необхідності вона фотографує все, що потрапляє в поле його бачення і відправляє фото на телефон власника.

За один цикл на одній підзарядці пилосос очищає поверхню площею до 240 кв. м. Після повертається на базу і самостійно вмикається на заряджання. У прилад інтегрований процесор, розумна система навігації. Вона допомагає орієнтуватися в просторі і якісно виконувати поставлені завдання. Багатофункціональний Panda пилосос виконує стандартну прибирання і локальну чистку поверхні. Його можна запустити і почистити ділянки вздовж стін, вичистити кути кімнати. Є функція відкладеного старту.

Коли покупців попросили виділити недоліки моделі, вони відзначили тільки її високу вартість. Деяким не вистачило можливості програмування тижневого циклу роботи.

2f4ad2863ea3a331f3fb9337df5fb72e Домашній робот пилосос ПандаPanda X950

На другому місці в рейтингу кращих роботів пилососів від японського виробника виявилася модель Panda X950. Її функціональність не поступається лідеру, але всі технічні параметри нижче рівно наполовину. Пристрій здатний якісно чистити і мити підлоги площею до 100 кв. м. Потужність всмоктування всього 40 Вт. Сухе прибирання може здійснюватися в одному з шести режимів. Пристрій сам вибирає швидкість чистки в залежності від типу забруднення підлоги. Виробники подбали про те, щоб господар Panda X950 міг самостійно програмувати дату і час прибирання, вибудовувати для агрегату віртуальну стіну, яка буде обмежувати рух приладу в просторі. Така опція актуальна для власників двоповерхових будинків та багаторівневих квартир. Після закінчення зарядки агрегат повертається до док-станції. На повторну зарядку акумулятора йде п’ять годин. Це обставина розцінюється покупцями як недолік покупки Panda X950.

ffac06032bc7270b75802b50fc7cf5af Домашній робот пилосос ПандаPanda X900 Wet Clean

Замикає трійку лідерів модель Panda X900 Wet Clean. Вона укомплектована батареєю невеликої ємності, здатної забезпечити роботу пристрою протягом двох годин. Цього часу вистачає для того, щоб зібрати пил або помити підлоги площею 70 кв. м. Після збирання агрегат повертається на базу і заряджається. На це йде всього три години. Потужність всмоктування 85 Вт. Цього вистачає для того, щоб якісно почистити підлоги і зібрати з них шерсть домашніх тварин.

У моделі присутня вміння розпізнавати найбрудніші місця і функція автоматичного змочування серветки, що робить зручною вологе прибирання. Наявність ультрафіолетової лампи забезпечує знезараження покриття.

Особливих недоліків покупці у даній моделі не знайшли. Багатьом не подобається шум, який виникає при роботі. Стати лідером їй не дозволило лише відсутність можливості віддалено керувати роботою агрегату. В іншому пилосос панда X900 Wet Clean ніяких нарікань не викликає.

Відгуки покупців

Андрій 42 роки. Живу один на знімній квартирі. Пилу вистачає, прибирати нікому, тому вирішив придбати робот-пилосос. При купівлі побутової техніки завжди віддаю перевагу японським брендам. Тому відразу в магазині пішов до стенду, де продається така продукція. Після розмови з продавцем консультантом вирішив вибрати PANDA X900 Wet Clean з функцією сухого і вологого чищення. Не пошкодував. За ціною не дуже дорого, на практиці виявилося, що пристрій чистить підлоги краще мого старого звичайного пилососа. Все, що було заявлено в інструкції, відповідає дійсності. Мені все подобається, все влаштовує.

52f30ee31095c490ac93a28edd488185 Домашній робот пилосос ПандаPANDA X600 Pet Series

Олена 31 рік. Купили з чоловіком PANDA X600 Pet Series, розраховували на те, що будемо йти на роботу, включимо пристрій, і шлях вона прибирає квартиру, поки нас немає. Але на ділі воно з прибиранням не впоралося: плуталася в ніжках стільців, в проводах, які лежать на підлозі. Але виявилося, що ми його неправильно експлуатуємо. Тепер діємо так: прибираємо всі перешкоди і запускаємо пилосос на 20 хвилин в одній кімнаті. Поки він чистить, готуємо іншу кімнату. І так серед тижня два-три рази. У суботу повноцінна прибирання звичайним пилососом. Мене такий режим підтримання чистоти влаштовує. Техніка не підводить. Якість чищення хороше. Ми з чоловіком прийшли до висновку, що роботи-пилососи – ідеальні помічники для тих, хто не любить килими, у кого в усьому будинку настелені рівні гладкі підлоги без порогів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради