Зухвалі ніки для дівчат красивими літерами англійською мовою з перекладом російською в Instagram, Аватарии для ігор, КС, ОК, Лайк, ВК

Для дівчат, які активно розвивають свої акаунти в соціальних мережах, вибір ніка є відповідальним завданням, результат якого може вплинути на їх популярність, а, в ряді випадків, і на кількість передплатників.

Зухвалі імена в Інтернеті виглядають ефектно і залучають більшу кількість уваги з боку інших користувачів. Відповідно, якщо мета власника аккаунта – просування, то незвичайні никнеймы, які передбачають виклик суспільству, стануть оптимальним рішенням на початковому етапі.

Що таке нікнейм і за якими критеріями його вибирають?

Зухвалі ніки для дівчат – це можливість транслювати не тільки власний образ у реальному житті, але і те, якими вони хотіли б бути в очах навколишніх. Термін «нікнейм», широко застосовуваний в Інтернеті, відбувся від англійського слова «nickname», яке перекладається як «прізвисько» або «прізвисько».

Таке друге ім’я рекомендується вибирати за низкою критеріїв:

 • він може відображати особливості характеру;
 • він може ілюструвати спрямованість інтересів свого володаря;
 • він може заявляти про прагнення конкретної людини в житті, професії або в рамках конкретної соціальної мережі (наприклад, метою реєстрації на сайті знайомств може бути пошук серйозних стосунків. Тоді як нікнейму можна вибрати словосполучення «Family Man» — «сімейна людина» (з англ.).

b1b9d05af758a66afdec00b4d47b94cb Зухвалі ніки для дівчат красивими літерами англійською мовою з перекладом російською в Instagram, Аватарии для ігор, КС, ОК, Лайк, ВКНікнейм може бути не тільки способом заявити про свою особистість і ідентифікувати себе з-поміж інших користувачів конкретного Інтернет-ресурсу, але і представляти собою першу частину назви електронної скриньки (наприклад, нік@rambler-ru).

Псевдоніми в Інтернеті можуть бути:

 • впізнаваними назвами фільмів, серіалів, пісень або театральних постановок;
 • творчими псевдонімами, використовуваними дівчатами в реальному житті у вузьких колах;
 • поєднанням букв і цифр;
 • відображенням реального імені;
 • анаграмою творчого псевдоніма або реального імені (перестановка частини літер);
 • абревіатурами (скороченнями реального імені, творчого псевдоніма або словосполучення, що ілюструє інтереси і життєві цінності конкретної людини).

Особливості зухвалого ніка

При прийнятті остаточного рішення про доцільність використання в Інтернеті зухвалого нікнейму, дівчині рекомендується вивчити особливості таких псевдонімів:

 • агресія і негативне ставлення, яке виникає у інших користувачів при прочитанні зухвалого ніка, може спровокувати спочатку обережне ставлення до його власниці або небажання вступати в діалог (особливо важливо враховувати цю особливість при реєстрації в соціальних мережах з метою пошуку друзів або другої половини);0896c3e0541094daf6db1a53c5f6c38d Зухвалі ніки для дівчат красивими літерами англійською мовою з перекладом російською в Instagram, Аватарии для ігор, КС, ОК, Лайк, ВК
 • курйозність поєднання реального образу і нікнейму (люди, які знають володарку ніка особисто, можуть помітити невідповідність її імені в Інтернеті і характеру в реальності, що створить привід для подальших насмішок і шпильок на адресу людини, що придумав собі недоречний псевдонім);
 • необхідність заінтригувати інших користувачів. Недостатньо в якості ніка використовувати грубу або пафосну фразу, наприклад, «better_than_you» — з англ. «краще тебе», так як вона не викликає яскравих емоцій при прочитанні. Важливо, крім заяви про свій характер, зберегти інтригу, змусивши інших людей задуматися про причини вибору саме цього псевдоніма. Наприклад, цю ж фразу можна перетворити на словосполучення «better_than…» — з англ. «краще, ніж…», натолкнув прочитав на роздуми про те, кого мала на увазі володарка ніка.

Як дівчині вибрати або придумати відповідний нік?

Зухвалі ніки для дівчат рекомендується придумувати, використовуючи наведений нижче алгоритм:

 1. Визначити цілі і завдання, які повинен виконувати придуманий псевдонім. Цей крок є ключовим у створенні нікнейму, так як вигадане ім’я має відповідати тій середовищі (Інтернет-майданчику), де воно буде використовуватися.
 2. Продумати відмітну рису для ніка. Це може бути інтригуючий компонент, аспект, що привертає увагу (зазначене стосується не тільки змісту псевдоніма, але і способу його оформлення, наприклад, використання унікальних символів) або характеристика власниці ніка, яку знають навколишні.
 3. Вибрати спосіб створення нікнейму. Найбільш часто використовують такі прийоми, як:
 • написання однієї букви (причому буква необов’язково повинна мати відношення до конкретної людини, а може просто викликати у нього специфічні емоції або спогади);
 • написання одного слова дзеркально так, щоб створилася видимість наявності словосполучення (наприклад, «Selfish_Hsifles» — з англ. «егоїстична натура»);
 • написання іменників, утворених від іменника;
 • написання слова з унікальними вставками у вигляді символів, знаків пунктуації або особливих позначень (наприклад, «Мне_в$е_д()л)|(ни»).
 1. Оцінка сприйняття псевдоніма. Об’єктивно оцінити, як придуманий нік сприймають інші користувачі, можна з допомогою створення опитувальника у своєму акаунті (при наявності такої опції на Інтернет-майданчику) або, попросивши висловити думку кількох близьких людей.

Ідеї зухвалих, крутих псевдонімів для дівчат красивими літерами російською мовою, з перекладом англійською

Зухвалі ніки для дівчат необхідно придумувати тільки після проведеного аналізу специфіки сервісу, де планується реєстрація нового користувача, а також правил конкретного сайту.

Ніки в ВК

Сайт ВКонтакте при реєстрації передбачає зазначення справжнього імені та прізвища користувача. Це потрібно з причини того, що розглянута соціальна мережа використовується не тільки для спілкування друзів, але і для пошуку колишніх однокласників, сусідів або товаришів, які проживають на території інших суб’єктів країни.9fba0a85c1589fa4008b61bfebea318d Зухвалі ніки для дівчат красивими літерами англійською мовою з перекладом російською в Instagram, Аватарии для ігор, КС, ОК, Лайк, ВК

Використовуючи в якості імені вигаданий нік, дівчина виключає можливість пошуку себе ВК іншими користувачами, знають її справжнє ім’я. Незважаючи на це, сучасні підлітки воліють створювати унікальні ніки, складаючи їх з двох слів (при реєстрації потрібно заповнити обидва поля «Ім’я» і «Прізвище»), щоб уникнути блокування облікового запису.

Приклад нікнейму Короткий опис
Eco prettiness «Екологічно чиста красуня» (з англ.). Цей нік вибирають дівчата, які прагнуть підкреслити свою красу, що дісталася їм від природи. Власниці таких псевдонімів часто є противницами пластичних операцій, використання косметики та інших методів маскування недоліків своєї зовнішності.
Your dream «Твоя мрія» (з англ.). Цей псевдонім доречний у використанні дівчатами, які проти знайомств в Інтернеті не тільки тому, що вже мають стосунки в реальному житті, але і вважають інших негідними своєї уваги. Люди, що беруть собі такий нік, створюють враження егоїстів, хоча насправді всередині дуже ранимі і чутливі до думки оточуючих.

Ніки в Ютуб

Вдалим ніком для Ютуб буде вважатися той, який частково розкриває тематику каналу, розвивається конкретним користувачем.

Якщо реєстрація на YouTube планується виключно для перегляду контенту, а не його завантаження, як псевдонімів можна використовувати:

Приклад нікнейму Короткий опис
? ???? ????? ? «Найкраща» (з англ.). Такий нік вибирають дівчата, які звикли завжди бути в центрі уваги. Вони не вміють програвати, не люблять критику і роблять все, щоб якомога частіше домагатися визнання оточуючих. Маючи такий нік на Ютуб, користувач часто залишає провокаційні коментарі, які спонукають інших людей підтримати або вступити в полеміку.
???m?я k?йф?в?я д?в?чk?? Цей зухвалий нік зазвичай використовують для реєстрації в Інтернеті дівчата, які віддають перевагу рясне чоловічу увагу, хай навіть від сторонніх людей. Вони не вступають з залицяльниками в стосунки, а часто навіть не підтримують дружнього спілкування, але підвищують свою самооцінку саме за рахунок одержуваних компліментів.
?AkT®iS@? Такий псевдонім часто використовують дівчата, не показують навколишнім свої справжні почуття. Вони звикли завжди посміхатися і створювати видимість щасливої людини, при цьому усвідомлюючи, що транслюються емоції не завжди є щирими. Незважаючи на розуміння, змінюватися і ставати більш відкритими, такі люди не готові.

Ніки для Аськи

Аська (або ICQ) призначена для спілкування знайомих людей за допомогою текстових і голосових повідомлень. При реєстрації в цій соціальній мережі дівчата в абсолютній більшості випадків використовують свої справжні імена, роблячи нік унікальним за рахунок додаткових вставок і знаків.

89166945f93b34d01693cf41fb0fdaae Зухвалі ніки для дівчат красивими літерами англійською мовою з перекладом російською в Instagram, Аватарии для ігор, КС, ОК, Лайк, ВКПриклад зухвалих ників для дівчат

Приклад нікнейму

Короткий опис

?__?eRo_OniK@__ ? Зашифроване символами ім’я Вероніка не завжди використовується саме його володарками в реальному житті. Такий псевдонім також підійде дівчатам з ім’ям Віра. В такому випадку друга частина написаного буде доповненням, що є своєрідним символом того, що володарка цього псевдоніма приносить удачу своїм друзям, родичам і знайомим, з ким близько спілкується.
????®???????? Зашифроване символами по батькові (у даному випадку Андріївна) вибирають в якості ніка дівчата, які звикли ставити себе вище оточуючих. Вони люблять, коли до них ставляться шанобливо і не сприймають зневаги на свою адресу.
??р???о Св??К? ? Зашифроване ім’я з приставкою «просто» (в даному випадку Свєтка) в якості ніка підійде дівчатам, які, незважаючи на те, що з оточуючими поводяться зарозуміло, з близькими людьми дуже уважні і прості. Прагнення до того, щоб сторонні люди сприймали її неприступною і трималися на відстані, обумовлено численними зрадою, научившими дівчину бути більш замкнутою і триматися відокремлено.

Ніки для скайпу

Зухвалі ніки для дівчат, використовувані при реєстрації в скайпі, найчастіше є недоречними, якщо не містять реальної інформації про користувача. Скайп призначений для аудіо і відео дзвінків, а також листування.

Враховуючи те, що розглянута мережа вкрай рідко використовується для знайомств або неформальній листування, оптимальними варіантами псевдонімів тут будуть комбінації символів, які читаються як ім’я або прізвище, а також ніки, що ілюструють рід занять конкретної людини.

Приклад нікнейму Короткий опис
?I’m Zlata? «Я Злата» (на місці імені Злата може бути будь-яка інша) (з англ.). Такий нікнейм вибирають дівчата, які прагнуть звернути увагу оточуючих на свою унікальність і позитивне ставлення до стилю життя американської молоді. Власниці таких ніків не шукають нових знайомств, обмежуючи своє коло спілкування старими друзями, перевіреними багаторічними відносинами.
? Гламу®®®на_Я_DeByIII]{a?5 Нік «Гламурна дівчина» доречно використовувати в скайпі, коли рід занять користувача відноситься до моди або підбору одягу в рамках одного стилю. Власниці таких псевдонімів пишаються своєю професією і отримують задоволення, працюючи за фахом (наприклад, проводять онлайн консультації в скайпі).
?WingS_oF_ButterFly? Нікнейм «Крила метелика» (переклад з англ.) підійдуть дівчині, яка хоче підкреслити свою творчу натуру. Доречно буде використання цього псевдоніма художницею або поетесою, яка через скайп заробляє гроші, продаючи результати своєї творчості.

Ніки в Instagram

Ніки в Instagram, згідно з правилами сервісу, необов’язково повинні містити інформацію про реальних імені та прізвища користувача.3abbcd9622aa0df14df68100b7a2a90e Зухвалі ніки для дівчат красивими літерами англійською мовою з перекладом російською в Instagram, Аватарии для ігор, КС, ОК, Лайк, ВК

Одними з найбільш простих, але унікальних варіантів зухвалих псевдонімів для дівчат тут, є:

Приклад нікнейму Короткий опис
?Colour dream? «Кольорова мрія» (з англ.). Такий нік підійде дівчатам з високою самооцінкою і вибуховим характером. Незважаючи на те, що з близькими вони лагідні і ніжні (саме тому в ніку використано слово «мрія»), з сторонніми за життя вони не церемоняться, не підбирають в спілкуванні слова і вирази. Вони прагнуть прожити весь спектр емоцій, зробивши своє життя яскравим і наповненим приємними враженнями.
?Крутіше Gucci? Такий псевдонім використовують дівчата, які знають собі ціну. Вони вибагливі не тільки у виборі передплатників (підтверджують запити далеко не кожної людини), але і людей, з якими їм доводиться спілкуватися в реальному житті. Ці люди працьовиті і цілеспрямовані, так як хочуть жити, ні в чому собі не відмовляючи.
?така як є? Цей нік вибирають дівчата, які усвідомлюють неідеальність характеру. Незважаючи на те, що такі люди розуміють риси своєї особистості, які потребують корекції і частково заважають їм у ряді життєвих ситуацій, вони не вважають за потрібне змінюватися, а зберігають упевненість в тому, що приймати їх оточуючі повинні будь-якими.

Ніки в ОК

Для дівчат, які реєструються в «Однокласниках», зухвалі ніки будуть доречні тільки в разі використання сайту для спілкування в групах, учасники яких володіють схожими життєвими поглядами і цінностями.

В іншому випадку провокаційні псевдоніми викличуть негатив з боку абсолютної більшості користувачів ОК, так як розглянута соціальна мережа розрахована на людей у віці старше 35 років.

Приклад нікнейму Короткий опис
Без_]{омпле]{$oB Цей нік вказує на те, що його власниця не терпить критики на свою адресу, а також впевнено себе відчуває в будь-яких діях. Незважаючи на позиціонування себе як бескомплексного людини, дівчата, які взяли цей псевдонім в ОК, раніше були скромними і тихими до тих пір, поки їм не довелося пережити переломний момент у їхньому житті (зрада близької людини, розставання з коханими і так далі).
Нескромна сонце Розглянутий псевдонім використовують дівчата, які вважають себе людьми, з чиєю думкою повинні рахуватися всі навколишні. Вони визнають, що зарозумілі і є егоїстами, але при цьому впевнені, що ці риси характеру не є недоліками.
F()rbidden_fruit Забороненим фруктом називають себе дівчата, які впевнені, що більшість молодих людей не гідні їх. Незважаючи на це власниці таких ніків люблять чоловічу увагу і усіляко провокують хлопців на компліменти та захоплення в свою адресу.

Ніки для Лайк

Лайк – це універсальний майданчик, яка являє собою не тільки соціальну мережу, призначену для спілкування користувачів, але і редактор з можливістю завантаження відео для публічного перегляду. При реєстрації найбільш доречно вказувати псевдонім, що відображає характер дівчини, а також її інтереси.9d715d92cf712309591af4882a9dd0ef Зухвалі ніки для дівчат красивими літерами англійською мовою з перекладом російською в Instagram, Аватарии для ігор, КС, ОК, Лайк, ВК

Приклад нікнейму Короткий опис
?Дівчинка в тренді? Такий псевдонім вибирають для себе дівчата, чия мета реєстрації на сервісі Лайк – це набір максимальної кількості передплатників, які з часом дадуть можливість монетизувати захоплення по створенню і монтажу тематичних відео. Перевага цього ніка також в тому, що воно на слуху у сучасної молоді через однойменної пісні артиста Miko.
ПрОсТо_кОсМоС Ця фраза використовується в розмовній мові при необхідності висловити сучасними молодими людьми своє захоплення, пов’язане з тим або іншою подією, предметом, дією або людиною. Дівчина, яка взяла собі такий нікнейм, звикла бути в центрі уваги. Вона знає свої сильні сторони зовнішності та характеру, а також вміло приховує недоліки.
Шиппер_года Шипперами називають людей, які викликають захоплення у оточуючих протилежної статі. Користувач, який використовує цей псевдонім в соціальній мережі, піклується про свою репутацію, прагнучи не тільки робити свій контент якісніше для залучення нової аудиторії, але і працювати над своєю зовнішністю і характером.

Ніки для аватара в іграх

Псевдонім, який використовується в онлайн іграх, необхідно підбирати максимально акуратно, так як він багато в чому буде визначати бажання інших користувачів грати з конкретною людиною в одній команді.506489f9fa44ee2586e984abca1471bf Зухвалі ніки для дівчат красивими літерами англійською мовою з перекладом російською в Instagram, Аватарии для ігор, КС, ОК, Лайк, ВК

Вдалими ніками для аватара в іграх є:

Приклад нікнейму Короткий опис
Blackflame «Чорне полум’я» (з англ.). Володарка такого псевдоніма впевнена у своїх здібностях і націлена на активну гру. Вона «як полум’я» буде позбавлятися від суперників, приносячи перемогу своїй команді.
????ТАЩЕР Слово «тащер» застосовується в сленгу до людини, яка «тягне» (виграє) гру. Дівчата, які обрали цей нік, зазвичай мають досвід в онлайн шутерах, а також розбираються в сучасному сленгу, що робить їх більш привабливими для інших гравців.
Trigger Тригером називають себе дівчата, які прагнуть підкреслити наявність у них навичок ведення гри, а також розуміння основних стратегій. Вибираючи такий нік, гравець заявляє про те, що гарантовано прискорить процес отримання перемоги своєю командою.

Для дівчат, які активно використовують Інтернет, вкрай важливо грамотно підібрати собі нік.

Незалежно від мети реєстрації псевдонім повинен підкреслювати головну особливість характеру конкретної людини (наприклад, бути зухвалим), щоб у людей, які почали спілкування з користувачем в мережі, не виникало здивування чи розчарування при зустрічі з ним у реальному житті. При цьому важливо також враховувати і особливості використовуваного сервісу, а також дотримуватися його правил.

Відео про никах для дівчат

8 способів придумати ім’я облікового запису:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради