Чи можна дарувати чоловікові труси – прикмети

Пікантна деталь гардероба – труси – не найкращий подарунок. З точки зору етикету нижню білизну не можна дарувати всім підряд. Коло осіб, кого можна ощасливити таким презентом, звужується до числа самих близьких людей. Народне повір’я теж з побоюванням ставиться до таких подарунків.

4319a10c066f4ae778f42ed64cf1f7fc Чи можна дарувати чоловікові труси   прикмети

Чи можна дарувати

Важко звести чоловічі труси в ранг бажаних або просто звичайних подарунків. Однак смакові пристрасті не можуть бути у всіх однаковими. Тому деякі люди вважають можливим дарувати своїм близьким інтимні деталі гардеробу.

Однак якщо правила етикету на такі дари родичам дивляться крізь пальці, то народні прикмети ставляться до них негативно. На думку знавців забобонів, подаровані боягузи обов’язково спровокують зраду.

Збираючись подарувати чоловікові або коханому хлопцеві деталь нижньої білизни, жінка або дівчина повинні враховувати колір презенту:

  • Червона забарвлення натякне обранцеві на неутоленные пристрасті. Зазвичай такі речі дарують коханцям або молодятам.
  • Цнотливий білий колір повинен підкреслити зайву боязкість або скромність.
  • Чорний відтінок підкаже, що дарувальник володіє безкрайньої сексуальною фантазією.

Тому, даруючи чоловікові інтимну річ, можна не лише поповнити його гардероб, але і без слів висловити свої потаємні думки або бажання.

Нижня білизна, подароване уві сні, саме за себе говорить про інтимному інтерес до об’єкта дарування.

Коли такий подарунок припустимо

Незважаючи на те, що чоловічі плавки або боксери з великою натяжкою можна вважати презентом, деякі дами нехтують цим правилом. Це відбувається через:

  • необхідність поповнити гардероб;
  • відсутність у дарувальника фантазії;
  • натяк на відсутність близькості.

Однак такий презент можна використовувати у вигляді жартівливого підношення. Цьому сприяє великий вибір білизни з написами, що викликають якщо не сміх, то посмішку. Жінка, яка подарувала боксери з написом «Перший хлопець на селі» або «Акумулятор сімейного життя» може розраховувати на позитивну реакцію свого обранця.

a61c8c61fa633207c2a3cf79e2e09d8d Чи можна дарувати чоловікові труси   прикмети

Способи усунення негативу

Однак якого б кольору чи оформлення не були подаровані труси, застереження про зраду все одно залишається в силі. Щоб уникнути негативних наслідків, народні прикмети радять вдатися до деяких хитрощів.

Достатньо взяти за подарунок символічну плату у вигляді дрібної монети. А чоловікам, які не гребують походами по магазинах, можна піднести подарунковий сертифікат на покупку спідньої білизни.

Якими б не були вимоги етикету і оглядки на забобони, життя завжди йде за своїми правилами. Людям, прислушивающимся до народних прикмет, завжди можна знайти альтернативне рішення. Тим же, хто вільний від забобонів і володіє хорошим почуттям гумору, будь подарунок здатний доставити радість.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради