Молот сварога: значення оберегу, амулета і символу тату

За переказами, все, що створено на землі з’явилося завдяки слов’янського Бога – коваля Сварога. Від удару його молота летіли іскри і з’явилися зоряні світила, щоб висвітлювати темний шлях, він дарував знаряддя праці для видобутку їжі, познайомив з ремеслами, щоб люди могли себе забезпечувати.

Весь час прагнув допомагати, захищати і застерігати. Слов’яни вірили, що оберіг молот сварога володіє потужною енергією і підвищує духовні і фізичні сили свого власника.

b5b647d02564404c4942bbc9563ce102 Молот сварога: значення оберегу, амулета і символу тату

Значення оберегу молот сварога

Амулет у вигляді молота зберігає в собі всю міць вогняної стихії, яка має силу очищення. Він здатний покарати брехливих і заздрісних людей, позбавити від тяжких дум і зневіри свого власника. Стане помічником тільки тим, хто живе за законами творення.

Оберіг молот сварога являє собою зменшену копію знаряддя коваля. Найчастіше, з одного боку, зображений Алатир – восьмикінцева зірка, як центральна точка Всесвіту, з якої почалося світобудову.

З протилежного боку образ Сварожича у вигляді хрестоподібно сплетених ліній нагадує квітку і є символом вогню.

f728ce5a53d534e15565327074000c44 Молот сварога: значення оберегу, амулета і символу тату

Дія оберега

Молот сварога належить до чоловічих знаків і за своїм значенням належить до універсальних символів. Він втілює мудрість, мужність, силу, терпіння, честь і працьовитість. Представницям жіночої статі і дітям краще його не носити. Колись амулет захищав жінок – войовниць. Але чоловіча енергетика талісмана здатна зруйнувати більш тендітну організацію.

 • Амулет часто підносять в дар близьким людям. Під його впливом можна прищепити шанування сімейних традицій свого роду.
 • У давнину сакральні талісмани молота сварога підносили юнакам, які ставали воїнами. Вони зберігали від смерті і додавали сил, наділяли господаря безстрашністю.
 • В чому допомагає людині оберіг молот сварога

  Амулет послужить джерелом набуття спокою і впевненості в будь-яких життєвих ситуаціях, формує характер власника.

 • Принесе успіх у будь-яких благих починаннях, особливо в роботі, ремеслі і виробництві. Дозволить власнику освоїти нову спеціальність і стати професіоналом. Вбереже від неприємностей на виробництві, допоможе самореалізуватися.
 • Посилює лідерські якості господаря, розкриває приховані таланти і можливості, відкриє шлях до нових знань.
 • Наділяє мудрістю у вирішенні гострих питань, терпінням. Дозволить привести думки в порядок і підкаже правильний вихід із складних ситуацій. Оберігає від пристріту і приворотів, злих чар.
 • Амулет у вигляді молота сварога допомагає очистити тіло і душу. Позбавляє від негативних думок, дає можливість придбати внутрішню гармонію та рівновагу, зберігає від невдач.
 • Зміцнює шлюбний союз і підтримує мир у родині, рятує від неприємностей.
 • Талісман принесе удачу в будь-яких починаннях: збереже життя, приспить негідні думки, вбереже шлюб і загартує характер.

  Догляд за оберегом

  Езотерики стверджують, що подібні символи необов’язково купувати в магазині. Амулет, зроблений своїми руками, не принесе менше користі. Можна виготовляти їх з дерева і металу. Рекомендується носити на натуральних лляних або бавовняних нитках.

  Перш ніж почати користуватися талісманом, необхідно провести обряд очищення за допомогою чотирьох стихій:

  • землі;
  • води;
  • повітря;
  • вогню.

  Увечері слід закопати оберіг у землю і залишити так до ранку. Потім обмити молот водою. Потримати над запаленою свічкою і злегка прожарити.

  Якщо символ почав тьмяніти або чорніти, то варто задуматися про велику кількість негативу, який накопичився у господаря. Позбутися від небажаних емоцій можна, якщо ще раз провести обряд очищення.

  Протягом перших 10 днів молот сварога повинен невідлучно перебувати у свого господаря, щоб відчути його енергетику і зарядитися. Не можна передавати сакральний символ в чужі руки, давати поміряти, тим більше поносити.

  Після закінчення потрібного часу, амулет можна зняти. Користуватися ним слід у разі потреби, коли не виходить вирішити нагальне питання, чи потрібна додаткова захист. Не рекомендується носити амулет разом з хрестиком.

  Що означає тату молот сварога

  Обереги можна носити не тільки на шиї у вигляді кулонів, зберігати в якості захисту будинку, але і наносити зображення на тіло. На відкритих ділянках татуювання у вигляді молота вказує, насамперед, на серйозне ставлення власника до слов’янської культури на повагу родових традицій.

  Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологТату молот сварога, які приховані від сторонніх очей будуть зберігати людини, направляти на правильний шлях.

  Не можна наносити сакральний образ тим, хто не відрізняється чесністю, благородством і співчуттям. Молот, намагаючись боротися зі злими помислами зрештою, погубить такого власника.

  Молот сварога здатний кардинально змінити життя людини в кращу сторону, але стане помічником тільки тим, хто живе за законами совісті і честі.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради