Дзеркало з підсвічуванням для макіяжу: види, особливості

zerkalo s podsvetkojj dlya makiyazha: vidy, osobennosti56 Дзеркало з підсвічуванням для макіяжу: види, особливості

 • 4 Яке вибрати: поради візажистів
 • 5 Огляд виробників
 • В професійних салонах краси візажисти наносять макіяж поетапно, при цьому, дивляться не тільки на саму модель, але і на її відображення в дзеркалі. Це дозволяє стилістам з боку оцінити отриманий результат. Для отримання ідеального макіяжу важлива не тільки якісна косметика, але і грамотна організація простору і правильний підбір дзеркала.

  Переваги дзеркала для макіяжу

  Дзеркала для макіяжу універсальні тим, що їх можна встановити на туалетному столику, або закріпити на стіні. Моделі оснащені спеціальними магнітними-фіксаторами. Основна відмінна риса дзеркала для макіяжу в тому, що вони оснащені LED-підсвічуванням.

  Перевага дзеркал з підсвіченням полягає в тому, що ви зможете відразу побачити і підправити такі похибки макіяжу, як:

  • неідеальна розтушовування ліній тонального крему, тіней або пудри;
  • тон особи;
  • навіть саме дрібне лущення шкіри;
  • дефекти при нанесенні помади.

  Види дзеркал для макіяжу

  Дзеркальні поверхні для макіяжу в основному відрізняються за формою і розмірами. Найчастіше в професійних салонах краси для нанесення мейк-апу віддають перевагу дзеркалам середнього розміру овальної або прямокутної форми. Як зазначалося, вироби для макіяжу відрізняються від звичайних тим, що з їх допомогою можна помітити недосконалості завданої макіяжу. Існує кілька видів дзеркал, кожне з яких володіє унікальними властивостями, за допомогою яких можна отретушировать недоліки.

  Дзеркало з зовнішньої підсвічуванням, яка розміщується всередині скла у вигляді акуратних врізок. Завдяки високій потужності ламп, можна розпізнати нерівний тон особи, наявність пробілів при підведенні брів. Також зовнішньої підсвічуванням обладнують меблі – споти, точкові і бра малих розмірів.

  zerkalo s podsvetkojj dlya makiyazha: vidy, osobennosti57 Дзеркало з підсвічуванням для макіяжу: види, особливості Дзеркало з зовнішньої підсвічуванням

  Дзеркало з внутрішнім підсвічуванням характеризується тим, що використовуються світлодіодні лампи, які встановлюються під матовим склом. Завдяки такій установці світло виходить м’яким. Таке освітлення допомагає зробити максимально природний, денний макіяж. Вироби з внутрішнім підсвічуванням коштують дорого, тому можуть дозволити тільки ексклюзивні студії.

  zerkalo s podsvetkojj dlya makiyazha: vidy, osobennosti58 Дзеркало з підсвічуванням для макіяжу: види, особливості Дзеркало з внутрішнім підсвічуванням

  Дзеркало з декоративним підсвічуванням, освітлення якого особливу функцію при нанесенні макіяжу не несе. Головне призначення такого виду – нестандартне, декоративна прикраса. Лампи знаходяться як всередині, так і зовні скла.

  zerkalo s podsvetkojj dlya makiyazha: vidy, osobennosti59 Дзеркало з підсвічуванням для макіяжу: види, особливості Дзеркало з декоративним підсвічуванням

  Крім того, дзеркальні поверхні можуть бути панорамними або збільшувальними. Найбільш часто для макіяжу використовуються панорамні, коли більшу частину простору займає безпосередньо дзеркало. Збільшувальні іноді вбудовують в панорамні. У зв’язку з тим, що картинка наближається, це допомагає робити більш чіткий контуринг особи, а також ретельно розглянути недоліки.

  Моделі дзеркал

  При виборі моделі дзеркала, в першу чергу слід звернути увагу на речовину, нанесене на задню поверхню виробу:

  • титанове;
  • срібне;
  • алюмінієве з домішкою міді;
  • амальгамное.

  Саме від нього буде залежати якість відображення. Різні види покриттів мають і різного кольору.

  Найдешевшим і не підходящою вважається амальгамное покриття, зроблене з нестійкого сплаву. Для його підтримки доводиться додатково закріплювати його будівельним лаком. Амальгамное покриття не переносить вологу, відповідно, виріб можна встановлювати у ванній кімнаті.

  Алюмінієве з домішкою міді — теж бюджетний варіант, але якість декілька вище, ніж у попередньому випадку. Алюміній добре передає кольори, проте саме зображення не чітке, а дещо спотворене. Тому щоб отримати якісний макіяж, візажисти не рекомендують купувати настінні чи настільні дзеркала з алюмінієвого покриття. З такого покриття можна придбати звичайне кишенькове дзеркальце.

  Дзеркала для макіяжу з срібним покриттям коштують значно дорожче, ніж два попередніх варіанти. Однак такі дзеркала відрізняються високою стійкістю до підвищеної вологості. Тому виріб може бути встановлено і у ванній. Дзеркала з срібного покриття рекомендують навіть візажисти. Так як співвідношення ціна/якість виправдано.

  Найдорожче – титанове покриття. Вироби з нього виходять міцними і максимально точно передають зображення. Однак не варто приховувати той факт, що дзеркала з титановим покриттям мають злягла синюватий відтінок відображення.

  Дзеркала можуть бути:

  • настінними – кріпляться на стіни за допомогою кронштейна;
  • настільними – мають стійку підставку;
  • з лампочками;
  • сенсорні.

  Вибираючи дзеркало з підсвічуванням для макіяжу, звертайте увагу на його маркування по класу спотворення. Для нанесення мейк-апу маркування повинна бути М0 і М1.

  Вибираючи настільну модель дзеркала, можна поекспериментувати з її функціональністю:

  • Обертаються на 180 та 360 градусів;
  • З двостороннім відображенням. З одного боку дзеркальна поверхня з реальною величиною предмета, з іншого – із збільшенням;
  • Дзеркала з кріпленням-гармошкою, яка дозволяє наближати і віддаляти дзеркальне виріб без допомоги обох рук.

   Дзеркало з підсвічуванням для макіяжу: види, особливості Дзеркало з двостороннім відображенням
  zerkalo s podsvetkojj dlya makiyazha: vidy, osobennosti61 Дзеркало з підсвічуванням для макіяжу: види, особливості Дзеркала з кріпленням-гармошкою

  Слід звернути увагу на збільшувальні дзеркала з підсвічуванням, так як вони не будуть давати реального відображення. Щоб макіяж був природним і не грубим, треба віддавати перевагу одному з двох: або підсвічуванню, або ефекту збільшення.

  Настільні

  zerkalo s podsvetkojj dlya makiyazha: vidy, osobennosti62 Дзеркало з підсвічуванням для макіяжу: види, особливості

  Настільні дзеркала кріпляться до столу або ж фіксуються за допомогою мобільного підставки. Багато візажисти рекомендують такий вигляд виробу, так як вони компактні і багатофункціональні. Настільні дзеркала з підсвічуванням мають 2 відображають сторони, одна з яких володіє характеристиками оптичної лінзи. Збільшує до десятикратного розміру. У зв’язку з невеликими і компактними габаритами таке дзеркало підходить для подорожей.

  Настінні

  zerkalo s podsvetkojj dlya makiyazha: vidy, osobennosti63 Дзеркало з підсвічуванням для макіяжу: види, особливості

  У настінного дзеркала, лампочки розташовуються стаціонарно по периметру, і фіксується на стіні без можливості переміщення. При правильному закріпленні вироби, вам не доведеться щоразу при нанесенні макіяжу регулювати кут нахилу і висоту установки. Деякі настінні дзеркала додатково обладнані кріпленням «гармошка». Це дозволяє наближати або віддаляти дзеркало від стіни для зміни кута нахилу. М’яке підсвічування добре висвітлює обличчя, при цьому, не надаючи алергічного впливу на очі. Підсвічування працює або від акумулятора, або від електромережі.

  Сенсорні

  zerkalo s podsvetkojj dlya makiyazha: vidy, osobennosti64 Дзеркало з підсвічуванням для макіяжу: види, особливості

  Сенсорні дзеркала – інноваційний виріб, з допомогу якого виходить максимально точний і акуратний макіяж. Сенсорні вироби з підсвічуванням оснащуються 22 LED-лампочками, які можуть змінювати ступінь освітленості приміщення. Такі властивості допомагають створити ідеальний макіяж, без похибок. Лампочки вставлені по колу, що дозволяє побачити кожну зону особи.

  Відмінна риса сенсорних дзеркал – можливість обертання виробу на 180 градусів. Це допомагає вибрати відповідний кут, щоб наносити основу, тіні і помаду. Правильне освітлення допомагає підкреслити ваші достоїнства і приховати недоліки.

  З лампочками

  zerkalo s podsvetkojj dlya makiyazha: vidy, osobennosti65 Дзеркало з підсвічуванням для макіяжу: види, особливості

  Дзеркала для макіяжу з вбудованими лампами мають істотну перевагу перед іншими моделями. Особливо, якщо лампи будуть розташовані по всьому периметру. Освітлення може бути як розсіюючим холодним, так і теплим.

  При холодному світлі зморшки, пігментні плями, акне та інші недоліки будуть помітніше. Якщо ви хочете ретельно замаскувати такі недоліки, слід вибирати холодне світло.

  Теплий відтінок лампочок декілька приємніше людському оку. Якщо немає необхідності в тому, щоб маскувати недоліки, вибирайте лампочки з теплим світлом. Таке освітлення підходить для створення природного образу.

  Вибір кількості лампочок на дзеркалі в кожному випадку індивідуальний. Існує лише одне правило – дві лампочки в обов’язковому порядку повинні знаходитися на рівні особи.

  Якщо ви зважилися придбати дзеркало з лампами для макіяжу, звертайте увагу на те, щоб вони не нагрівалися. Так, при нанесенні макіяжу ви будете відчувати дискомфорт, що може не кращим чином позначитися при нанесенні підводки для очей. Очі почнуть сльозитися, зіпсується не тільки рівна лінія стрілок, але і тон особи.

  Лампи треба розташовувати так, щоб між ними була невелика, рівну відстань. Найоптимальнішим варіантом вважаються світлодіодні лампи. Саме таким освітленням оснащені професійні салонні студії. Люмінесцентні лампи сильно спотворюють колір. Після виходу на денне світло макіяж може виявитися зовсім іншим, ніж вдома.

  Яке вибрати: поради візажистів

  Вибираючи дзеркало з підсвічуванням для макіяжу, перевагу краще віддавати прямокутної або овальної настінного моделі. Візажисти рекомендують вибирати підсвічування максимально наближене до денного освітлення. Природна підсвічування не буде спотворювати дійсне відображення.

  У спальню підійде модель невеликого розміру. Можна вибрати як будуар, так і придбати елегантний туалетний столик і поставити на нього настільне овальне і кругле дзеркало з підсвічуванням. Світло повинен бути теплим, рівномірно розміщених по всьому периметру.

  zerkalo s podsvetkojj dlya makiyazha: vidy, osobennosti66 Дзеркало з підсвічуванням для макіяжу: види, особливості Настільне овальне дзеркало

  Важливо знати, якого розміру повинна бути сама підсвічування. Від діаметра також буде залежати те, наскільки якісно і рівномірно буде нанесений макіяж. При установці настінного вироби (120 см), його потрібно розмістити так, щоб можна було побачити своє відображення до колін. Дзеркало 60 см – по пояс, при 40 см – по груди. Універсальним рішенням вважається дзеркало з підсвічуванням квадратної форми 50 на 50. Саме подібним дзеркалом найчастіше користуються професійні візажисти. Однак якщо ви хочете встановити дзеркало для макіяжу на стіл, краще всього вибрати виріб прямокутної форми 34 на 17 або квадратної форми 11 на 11 сантиметрів.

  zerkalo s podsvetkojj dlya makiyazha: vidy, osobennosti67 Дзеркало з підсвічуванням для макіяжу: види, особливості Дзеркало для макіяжу квадратної форми

  Природне освітлення вважається найбільш підходящим для нанесення макіяжу. Якщо ви не хочете купувати дзеркало з додатковим підсвічуванням, разметите його поруч з джерелом природного освітлення. Однак без додаткового підсвічування отримати якісний вечірній макіяж буде складно. Штучне світло повинен мати високий показник кольору (CRI). Оптимальний показник кольору для нанесення мейк-апа – не більше 80.

  Переваги дзеркала для макіяжу з LED-підсвіткою:

  • Широка поверхня, що відбиває. Це допомагає побачити повністю особа, а не окремі його риси. Допомагає скорегувати ідеальну форму брів з обох сторін. Дивлячись на готовий мейк-ап легко побачити, де потрібно прибрати, а де додати кілька штрихів;
  • Світлодіодні лампочки не сліплять і не ріжуть очі. Дзеркало випромінює приємний, м’який, але при цьому насичений світло;
  • Довговічність.

  До бюджетного відносяться лампи наколювання. Це звичайне освітлення, яке не відрізняється тривалою роботою, лампи швидко перегорають. Сучасні виробники дзеркал не використовують даний вид лампочок. Альтернативою є галогенні лампи, які також бюджетні, але в десять разів довговічніші ламп наколювання. Найбільш часто використовують при розміщенні вироби у ванній кімнаті, так як відмітна риса таких ламп – стійкість до вологості.

  zerkalo s podsvetkojj dlya makiyazha: vidy, osobennosti68 Дзеркало з підсвічуванням для макіяжу: види, особливості Дзеркало з LED-підсвічуванням
  zerkalo s podsvetkojj dlya makiyazha: vidy, osobennosti69 Дзеркало з підсвічуванням для макіяжу: види, особливості Освітлення: лампи наколювання
  zerkalo s podsvetkojj dlya makiyazha: vidy, osobennosti70 Дзеркало з підсвічуванням для макіяжу: види, особливості Види галогенних ламп

  Як раніше зазначалося, найгіршим освітленням для нанесення макіяжу вважаються люмінесцентні лампи. Вони не лише спотворюють реальний відтінок денного світла, від них очі втомлюються, починають хворіти і червоніти.

  zerkalo s podsvetkojj dlya makiyazha: vidy, osobennosti71 Дзеркало з підсвічуванням для макіяжу: види, особливості Люмінесцентні лампи

  Огляд виробників

  На світовому ринку найбільш популярні такі виробники, як Beurer, Babyliss та ІКЕА. Якщо жодна з моделей даних фірм не підійшла вам, можна також звернути свою увагу на Gezatone, TouchBeauty, Zierath і ST-Luce.

  Beurer – німецький виробник. Відрізняється зовнішнім витонченістю, точністю відображення, тривалим терміном експлуатації і функціональністю. Настільні дзеркала з підсвічуванням для макіяжу від Beurer чітко відображають риси обличчя і виявляють недоліки шкіри. Покупниці відзначають їх довговічність і міцність. А також підсвічування дзеркальних поверхонь від даного виробника максимально наближена до природного освітлення.

  zerkalo s podsvetkojj dlya makiyazha: vidy, osobennosti72 Дзеркало з підсвічуванням для макіяжу: види, особливості

  Babyliss має найбільш різноманітний вибір продукції. Дзеркала випускаються різної форми, розмірів і розташування. Можуть бути настінні, настільні, збільшують зображення і з можливістю повороту. Дзеркала для макіяжу від Бэбилисс естетичні і елегантно виглядають в коридорі, ванній кімнаті або спальні.

  zerkalo s podsvetkojj dlya makiyazha: vidy, osobennosti73 Дзеркало з підсвічуванням для макіяжу: види, особливості

  ІКЕА вважається самим бюджетним варіантом. Відмінною рисою дзеркал від ІКЕА є лаконічність дизайну, володіють відмінними відбивають характеристиками без спотворень. Дзеркала з підсвічуванням дають рівномірне освітлення і помірну яскравість.

  zerkalo s podsvetkojj dlya makiyazha: vidy, osobennosti74 Дзеркало з підсвічуванням для макіяжу: види, особливості

  У французького виробника Gezatone великий вибір дзеркал з підсвіченням для макіяжу. Моделі в основному робляться з металу (ніжки) в комплексі з пластиковим корпусом і ручними виробами (з дерева). Відрізняються тим, що рівень збільшення може досягати десятикратного. Це дозволяє ідеально оформити форму брів, зробити акуратний контур губ і акуратно нафарбувати вії.

  TouchBeauty, в основному, виробляє компактні дзеркала з блискучою сріблястою оправою і яскраво-холодної підсвічуванням. У німецького виробника Zierath великий асортимент розкішних дзеркал з підсвіченням для ванних кімнат. Бренд ST-Luce пропонує безліч варіантів – круглих, овальних і прямокутних як в сучасному стилі, так і ретро-дизайн.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради