Кішка на кладовищі: що означають прикмети

Місце, в якому зустрічається світ живих і мертвих, володіє особливою енергетикою, що породжує безліч прикмет. Навіть звичайна кішка на кладовищі може стати передвісником нещастя, небезпеки або смерті.

82aa62b0044e4513bd02c42e3fbf82db Кішка на кладовищі: що означають прикмети

Що віщує зустріч з кішкою на кладовищі

Будь-яке істота, яка випадковим чином з’являється на цвинтарі, викликає тривогу. Кого-то зустріч з кішкою забавляє і розчулює, а кого-то призводить до нестями. Більшість людей трактує повір’я в негативному ключі, припускаючи, що неупокоенная душа грішника, воплотившаяся в образі тварини, переходить з тонкого невидимого світу в живий. Вона здатна залучити нещастя до випадкового попутникові або попередити його про небезпеку.

Існують кладовища, які для котів та інших істот є не місцем для прогулянок, а справжнім домом. Співробітники прилеглих церков і сторожа заводять пухнастих звіряток для боротьби з мишами. Кішки настільки звикають до цвинтарю, що навіть не підозрюють, як стають джерелом бід і нещасть.

При тлумаченні прикмети містики радять враховувати не тільки колір тварини, але і місце, де його довелося побачити.

Має значення колір

Зустріти на кладовищі кішку не завжди означає накликати на себе нещастя. Езотерики вірять, що через тварин душі померлих родичів та інших людей намагаються вийти на контакт. Мешкаючи в тонкому світі, вони не володіють власним фізичним тілом, тому часто вселяються в яке-небудь жива істота, щоб привернути до себе увагу або попередити про що-небудь.

Якщо на цвинтарі трапилося побачити кішку, варто подивитися уважно на її колір. Забарвлення внесе ясність і розповість, до чого приведе ця зустріч.

Чорна

Кішка, яка зустрілася на шляху до кладовища, у марновірних людей часто асоціюється з неупокоенной душею, відьмою і навіть чаклуном. Особливо це стосується чорних тварин. Їх поява викликає тривогу і налаштовує на негатив. Езотерики не радять ображати істота, що йде по своїх справах. Метається душа або відьма, яка вийшла на прогулянку, здатна накликати біду на випадкового зустрічного. Щоб мінімізувати дію прикмети, рекомендується обійти кішку стороною.

Біла

Світлі коти не викликають негативних емоцій у відвідувачів кладовища. Білих котиків прийнято сприймати як добрих помічників і цілителів. Їх поява асоціюється з праведною душею, яка, не закінчивши свій шлях, намагається попередити про небезпеку, будь то хвороба або інша неприємність.

Якщо підійшла сама

Люди схильні сприймати зустріч з твариною на кладовищі як звісточку від померлої людини. Але якщо кішка підійшла сама, це не означає, що вона хоче попередити про небезпеку. Тварина, яка живе і харчується на цвинтарі, звикло отримувати частування від відвідувачів. Що б не віщувала ця зустріч, містики не рекомендують ображати пухнастого звіра. Повір’я говорить про те, що погодувавши тварина, людина здатна полегшити долю померлих родичів у потойбічному світі.

dfedf325616c3146e368fa277551f83f Кішка на кладовищі: що означають прикмети

Сидить на могилі

Коти приходять на кладовище не тільки під час похоронної процесії. Несподівана поява пухнастого звірка трактується з двох сторін:

  1. Езотерики і забобонні люди рекомендують придивитися до того, як часто кішка крутиться або сидить біля конкретної могили. Невипадково вибране місце може володіти аномальної енергетикою, яка здатна зруйнувати ауру людини і накликати нещастя. Таку ділянку землі слід обходити стороною.
  2. В іншому ключі прихильність живої істоти до певного місця не завжди говорить про скупчення негативної енергії. Вдало розташований на сонці камінь або шматок землі також міг залучити хвостатого.

Кішка на похоронах

З давнини вважається неприпустимим присутність домашньої тварини поруч з померлим. Люди вірять, що вихованець, перестрибнувши через тіло покійного, здатний забрати частину його мертвої енергетики і привернути в будинок нещастя й навіть смерть.

Щоб нейтралізувати дію прикмети, кішку рекомендувалося замкнути в одній з кімнат або зовсім вигнати з дому.

Несподівана зустріч з пухнастим вихованцем на похоронах вважався поганим знаком. У таких випадках повір’я віщувало смерть одного з родичів покійного:

  • вихованець повернувся, навіть якщо його вигнали з помешкання;
  • кішка встрибнула на тіло мертвої людини, яке знаходилося в будинку;
  • тварина ув’язалися за скорботною ходою.

Будь-яка жива істота, включаючи кішку, що були присутні на похороні, асоціювалося з духом, высматривающим наступного кандидата в загробний світ.

По дорозі на кладовище не поспішайте сприймати кожного зустрічного кота як джерело небезпеки і негативу. Поставтеся до нього з повагою, тоді дія будь прикмети обійде стороною.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради