Чому не можна дивитися в розбите дзеркало – що робити якщо подивився?

Дзеркало – це не тільки необхідний предмет інтер’єру або елемент жіночої косметички, але й річ містична, що містить у собі безліч загадок. Вважається, що з його допомогою можна проникнути в інші світи, поспілкуватися з Вищими силами.

3aafca3c5b6b41d36e0d3c2345e56eb5 Чому не можна дивитися в розбите дзеркало – що робити якщо подивився?

А от дивитися в розбите дзеркало не можна. Навіть пошкодити відбивну поверхню – це дуже небезпечний для людини вчинок. Знавці народної мудрості, екстрасенси і езотерики – кожен по-своєму пояснює наявність страшних наслідків події.

Причини заборони виглядати в розбите дзеркало

Кожен знає прикмету про сім років бід і невдач, які загрожують того, хто наважиться поглянути в розбите дзеркало. Це марновірство неспроста довгі роки передавалося з покоління в покоління. За весь час свого існування накопичилися реальні підтвердження повір’я.

Прикмети різних народів, чому не можна дивитися в дзеркальні осколки:

 • Англійці вважають, що людина втратить здоров’я, і постаріє раніше часу.
 • Іспанці вірять, що нещасний, глянувший в дзеркальний осколок, відправиться в могилу раніше терміну.
 • Португальці не радять дивитися в розбите зерцало перед дорогою, так як в противному випадку неминуча втрата коня. Тих, хто не користується кіньми для пересування, прикмета застерігає про серйозні проблеми в дорозі.
 • Мексиканці пророкують горе і нещастя.
 • Шведи вважають, що індивідуум, що дивиться в розбите дзеркало, вітається з бісом.
 • Французи взагалі пророкують бідоласі втрату сім’ї.

Досить згадати казку «Снігова королева» і Кая, подивилася в дзеркальний фрагмент, щоб зрозуміти, як негативно змінюється душа людини. Хлопчик став нещадним, холодним, забув рідну кохану Герду.

Лише тільки зерцало розлітається на сотні шматочків, нечиста сила знаходить міць, тому що кожен шматочок перетворюється в окреме дзеркало, яке спотворює реальність.

З порушенням цілісності дзеркальної поверхні утворюється прохід на «той бік». Будь-яка темна сутність, яка посилилася, прагнути увірватися в реальний світ. Але астрального суті необхідний провідник у вигляді тілесного посудини, де воно зможе перебувати в фізичному стані. У такий провідник перетворюється людина, подивилася на уламок.

Дивляться в розбите дзеркало люди стають дуже слабкими – расколовшееся зерцало скорочує енергетичну захист.

Темні сутності легко «поглинають» енергетично «знекровлену» особистість, змушують працювати на себе.

Люди з паранормальними здібностями пояснюють: коли розбивається дзеркальний предмет, він викидає на людину накопичену в ньому за багато років енергію. Невидимі енергетичні потоки з шаленою швидкістю поширюються в просторі по всіх кімнатах.

Якщо вчасно не вжити заходів, то негативна енергія залишиться в приміщенні, не перетне його межі. Люди під впливом негативних чар починають віддавати свою енергію, тому слабшають, не можуть досягти успіхів у кар’єрі, вдало вийти заміж, завести корисні знайомства, хворіють.

f09d2ded08a9f5a6e519711935b4b4b8 Чому не можна дивитися в розбите дзеркало – що робити якщо подивився?

Є й інше пояснення. Коли руйнується зерцало, це заподіює шкоду астрального тіла людини, яке є його «задзеркальної душею». Негативний вплив на душу – простий спосіб знищити особистість, підпорядкувати її.

Діє той же принцип, що і з ляльками Вуду, наведенням псування з фото. Багато народів вважають також поганим знаменням, якщо хтось наступає на тінь людини. Тінь теж є відображенням.

Шматочки дзеркала багаторазово і непередбачувано заломлюють світлові промені. З-за цього змінюються і астральних двійників.

Дивлячись в дзеркальний фрагмент, людина бачить свого спотвореного двійника, і цим шкодить власному здоров’ю.

Негативний вплив поширюється не на фізичне тіло, а на підсвідомість. Запускається процес повільного деформування особистості. При цьому людина втрачає свій енергетичний потенціал, потім захворює і згасає. Походження хвороби лікарі не можуть пояснити, тому що на фізичному рівні змін немає.

Нікому і в голову не приходить, що причиною хронічної втоми, втрати інтересу до життя є спотворений астральний двійник з розбитого дзеркала, забирає всі сили людини. «Зазеркальная сутність» через осколок шукає спосіб вилікувати себе шляхом витягування енергії з заглядає туди індивідуума.

Отже, залишки зруйнованого дзеркала небезпечні з-за таких факторів, як:

 • спотворення, пошкодження астрального двійника, який починає мстити людині;
 • енергетичний «вампіризм» осколків, які витягують з особи життєві сили;
 • освіта шляху, по якому в будинок проникає «нечиста сила», злі духи, незаспокоєні душі, які погано впливають на психічне здоров’я живих людей.

Живуть в «задзеркаллі» не заспокоїлися душі обіцяють накликати на винуватця 33 нещастя руйнування свого світу.

Впало і розвалену на шматки саме велике дзеркало в будинку обіцяє, що протягом наступних 7 років життя сім’ї наповниться нещастями і невдачами, чварами.

Розбився на дрібні осколки дзеркальний предмет інтер’єру віщує хвороба члена родини.

Розбите кишенькове дзеркальце служить перешкодою підвищення по службі, стимулює непорозуміння з колегами і розбіжності з начальством.

Іноді в езотериці зустрічаються хороші прикмети про дзеркалах розбитих:

 • Якщо предмет розбивається на непарну кількість шматочків – це передвістя швидкого щасливого заміжжя.
 • З розбитого дзеркального предмета виривається «щось», яке починає збирати в себе весь негатив, включаючи біди і нещастя розбив річ індивідуума.
 • Маги рекомендують, навмисне розбити дзеркало, в яке багаторазово виглядав тяжкохворий. Осколки віднесуть хвороба, а хворий одужає.
 • Якщо дзеркало не розбилося, випало з рами – це рекомендація Вищих сил змінити щось у житті.

Обов’язково потрібно змінити спосіб життя в тому будинку, де без видимої причини тріснуло зерцало. Цей поганий знак вказує на скупчення поганої енергетики з-за постійних сварок і скандалів.

Як нейтралізувати негатив, якщо подивилися в розбите дзеркало?

Найнадійніший спосіб захиститися від магічного впливу небезпечних осколків – це придбати зерцало, яке важко розбити. Але такі речі трапляються рідко.

Якщо все-таки довелося подивитися в розбите люстерко, треба зняти негатив читанням молитов:

 • Отче Наш;
 • Псалом 90;
 • молитва Святому Духу.

Коли будете прибирати дзеркальні шматочки, перехрестіть їх, і скажіть:

2a546ec6a594d9d69d0829c5460b15ea Чому не можна дивитися в розбите дзеркало – що робити якщо подивився?

Якщо дівчина подивилася в розбите дзеркало, не варто панікувати, їй потрібно сходити в церкву і поставити свічки за здравіє».

92b036fd654dce81358987a1a1cf11e0 Чому не можна дивитися в розбите дзеркало – що робити якщо подивився?

Що означає сон про розбитому дзеркалі?

Якщо вам сниться розбите дзеркало і дії з ним – нічого хорошого це не пророкує:

 • Тримайте в руках шматочок дзеркала і дивіться в нього – вашим планам не судилося здійсниться, надії впадуть. Таке сновидіння для молодої дівчини означає зраду з боку молодої людини. Для людини, яка перебуває в шлюбі (чоловіка або жінки) – передвістя скандалу, викликаного зрадою чоловіка.
 • В розбитому зерцале відображається невідомий – попередження про великих неприємностях, доставлених офіційною особою.
 • Якщо в шматочках дзеркала відображається лик вашого коханого – передвістя майбутніх сварок, непорозуміння з них, які закінчаться розривом відносин.
 • Якщо ви дивитеся в розбите дзеркальце з посмішкою – переддень змін. Спочатку ви будете перелякані подіями, а потім зрозумієте, як використовувати сформовану ситуацію з вигодою для себе.
 • Якщо у розбитому дзеркалі відбивається ваше сумне обличчя – наяву вам належить випробувати розчарування, гіркота.

Але є і хороший сон: якщо вам у сні довелося склеїти дзеркальні шматочки, які перетворилися на новий зерцало без слідів бою – це віщує щасливий збіг обставин наяву в вашу користь. Вам допоможуть Ангели-Хранителі. Але в реальному житті ні в якому разі не потрібно намагатися склеювати зруйнований дзеркальний предмет.

Що робити, якщо розбилося дзеркало, як уникнути неприємних наслідків?

Якщо вам довелося подивитися в розбите зерцало, терміново прийміть заходи, щоб нейтралізувати дію поганих прикмет.

Негайно після події 3 рази перехрестіться і подумки вимовте:

1c4ea6d875f2d9e1551967ebc6fe16bd Чому не можна дивитися в розбите дзеркало – що робити якщо подивився?

Після цього плюньте 3 рази в бік розбився предмета.

Прибирати осколки повинен винуватець події. Виняток: замість дитини, розбив дзеркальце, прибиранням займається рідна або хрещена мама. Збираючи залишки дзеркала, не дивіться в них.

Основні правила прибирання дзеркальних осколків:

 • Шматочки дзеркала не можна торкатися голими руками. Від контакту з шкірою негативна енергія розбитого нагрудники наробить більше біди. Великі шматки потрібно збирати в рукавичках або брати тканиною. Рукавички необхідно потім викинути.
 • Дрібні шматочки потрібно збирати віником на совок (так зменшується можливість подивитися в них).
 • Бажано перед збиранням полити останки дзеркала солоною водою (так закривається відкритий канал в потойбічний світ, потік негативної енергії зупиняється).
 • Всі фрагменти відбивача потрібно сховати в непрозорий мішок або загорнути в темну тканину.
 • Останки дзеркала найкраще втопити в річці або викинути в іншу проточну воду. Якщо таких варіантів немає, закопайте їх відбиває поверхнею вниз.
 • При похованні осколків кілька разів скажіть:
  c65562f99122afb0c4245961604b9c38 Чому не можна дивитися в розбите дзеркало – що робити якщо подивився?
 • Незайвим буде поставити в церкві свічки за здравіє».
 • Щоб не погіршився зір, згідно з прикметами фрагменти дзеркала потрібно розкласти в 3-4 мішка, а не складати в один.
 • Осколки розбитого ввечері дзеркала потрібно збирати вранці.
 • Перед тим як викинути рештки дзеркала, потримайте мішки з ними на підвіконня протягом доби. Небесні світила (Місяць і Сонце) допоможуть у нейтралізації негативу.
 • Поводите над осколками запаленою церковної свічкою і прочитайте молитву.
 • Не варто ні з ким ділитися тим, що розбилося дзеркало, і як ви прибирали наслідки.

Пам’ятайте, що небезпеку становлять старі дзеркала. За час свого існування вони багато «надивилися». Дуже погано, якщо розбилася відбиває поверхня, яка «була свідком» самогубств, чвар, розпусти або мракобісся. Потрібно користуватися новими дзеркалами. При купівлі такого предмета просіть продавця принести вам запечатану річ, а не знімати з вітрини.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради