Поєднання синього і коричневого одяг для жінок і чоловіків. Фото прикладів предметів гардеробу та аксесуари

Щоб завжди виглядати красиво і стильно, важливо навчитися поєднувати кольори в гардеробі. Розбиратися у відтінках синього і коричневого, і вдало підібрати комбінації — ціле мистецтво. Освоївши його секрети можна створити досконалий образ і отримати захоплені погляди і компліменти.

Синій і коричневий колір в одязі, психологія іміджу

Коричневий не спектральний колір і формується при змішуванні зеленого з червоним, синього з помаранчевим та ін. Найменування отримав від слів «кориця», «кора» і асоціюється з піщаником, глинистої землею, шоколадом і осінніми барвами природи.daafdb28aca6103d746b0e1bb78afbf3 Поєднання синього і коричневого одяг для жінок і чоловіків. Фото прикладів предметів гардеробу та аксесуари

Його наявність в одязі приносить образу велич, вишуканість і стабільність. Користується популярністю у людей, які потребують в комфорті і спокої, бо на думку психологів, у коричневих нарядах людина відчуває захищеність, оскільки колір допомагає вирівняти емоційний фон. Благородний забарвлення підходить для ділових контактів і являє співробітника в шоколадному тоні як серйозну особу.

Синій означає успіх, це знак небес і вічності. Асоціюється з чесністю, стабільністю, добром і вірністю. Це символ серйозності, концентрації, грунтовних роздумів і сприйнятливості до змін.

b349c270f5ee7a1b8eb10ed6721a4f4f Поєднання синього і коричневого одяг для жінок і чоловіків. Фото прикладів предметів гардеробу та аксесуариЙого обирають меланхоліки, неконфліктні і потребують спокої люди, альтруїсти і люблять читати. Темні тони символізує постійність і строгість, а світлі романтизм і височина. Глибока і соковита синява говорить про гармонії і спокою людини.

Коричневий колір і його відтінки

Коричневі відтінки поділяють на темні і світлі, кожен з яких холодний (має сірий або зелений відлив) або теплий (з додаванням жовтих фарб).

Головні з відтінків коричневого, наступні:

 • темно-коричневий, нагадує каву або чорний шоколад. Відноситься до класичної колірній палітрі і надає туалету шляхетність і велич. Сприяє зоровому ефекту стрункості і витягування.
 • Червоно-коричневий, схожий на червоне дерево. Виглядає багато, дорого і втілює добротність. Відмінно підходить до вовни, шкіри, хутра.
 • Жовто-коричневий, близьке з помаранчевим, але він темніше і приглушені. З його допомогою роблять акценти в одязі. Аксесуари рудого тони дають образу життєрадісність і оптимістичність.
 • Сіро-коричневий, нагадує хутро тварини. Непомітний, що дає йому право бути одним з основних кольорів гардеробу.
 • Світло-коричневий, уособлює спокій, умиротворення і комунікабельність. Поєднується з більшістю колірної гами забарвлень.

Синій колір і його відтінки

Справжній синій належить до основних кольорів і значиться як холодний, але між його забарвлень значаться і тепліші, які утворюються шляхом додавання жовтуватих тонів.

Умовно визначають холодні відтінки:

 • темно-синій;bfa2683957302c69ac3b5ae5f268e7a0 Поєднання синього і коричневого одяг для жінок і чоловіків. Фото прикладів предметів гардеробу та аксесуари
 • ультрамариновий;
 • нави;
 • кобальт;
 • індиго;
 • сапфіровий;
 • небесний;
 • блакить.

і теплі:

 • волошковий;
 • бірюза;
 • ляпіс-лазур;
 • джинсовий;
 • ціан;
 • петроль.

Світло-синій і коричневий

Поєднання світло-синього і коричневого буде виглядати елегантно і красиво, т. к. ясна нотка принесе життєрадісність похмурою темно-каштанової одязі. Бажано дотримуватися правила правильного підбору: світлі відтінки синяви бажано поєднувати з темними кавовими.

Творчими комбінаціями вважаються поєднання темно-шоколадних предметів гардероба з небесно-блакитними або бірюзовими.

f78ee7ccbedaf6697e6834e29c0f2597 Поєднання синього і коричневого одяг для жінок і чоловіків. Фото прикладів предметів гардеробу та аксесуариПоєднання світло-холодної кольорової гами синього з бурим підкреслює цілеспрямованість, гідність і чистоту думок людини. Стильний образ можна створити, надівши нейтрального кольору джинси, світло-блакитну сорочку і піджак кавовій колірної гами. Оригінально буде виглядати комплект з блідо-васильковим расклешенной спідниці і суворої каштанової блузки.

Темно-синій і коричневий

Темно-сині відтінки поєднуються зі світло-коричневими. Підкреслити стійкість, прагматизм і цілеспрямованість можна комбінацією холодної синяви і нейтрального світло-кавового тони. Ефектно буде виглядати тандем рудого з ультрамарином або з насиченим джинсовим.

6dc1fb0b623ba9387394d386a9d0d75f Поєднання синього і коричневого одяг для жінок і чоловіків. Фото прикладів предметів гардеробу та аксесуариТемно-синя палітра кольорів в поєднанні з бежевим або світло – коричневими відтінками відмінний варіант для щоденного одягу. Вечірні вбрання інтенсивного індиго будуть виглядати з бежевими аксесуарами.

Класичний коричневий і синій

Поєднання синього і класичного коричневого буде відмінним рішенням для ділового стилю. Одночасне їх присутність асоціюється з єднанням землі і неба. Нейтральний кавовий пом’якшує насиченість кубового, знижує ступінь його прохолодність і вносить теплі нотки.

f512df9d09e43d8986fd899188d81be5 Поєднання синього і коричневого одяг для жінок і чоловіків. Фото прикладів предметів гардеробу та аксесуари6c2f80d4d9abc4af9b51132742392a94 Поєднання синього і коричневого одяг для жінок і чоловіків. Фото прикладів предметів гардеробу та аксесуари

Головну роль в їх комбінації грає синій, а другорядну коричневий. Обидва кольори природні та природні та створюють прекрасний гармонійний тандем. Така комбінація підкреслить вишуканість, елегантність і гарне почуття стилю.

Коричневий та блакитний

Союз шоколадного і блакитного — контрастний по теплоті та по яскравості, входить в 10-ку найбільш приємних комбінацій. Натуральне, приємне для очей поєднання дає відчуття спокою, розслабленості та неупередженості. Таке спокійне колірне сполучення стане хорошим вибором для кожного дня.

Ніжно – блакитний поєднується зі світло-коричневими тонами. Це допомагає квітам об’єднатися в гармонійну барвисту композицію і створити незрівнянний і витончений колорит. Наприклад, світло-блакитний і коричневий денім джемпер або кавовий піджак з білою блузкою — комплект для будь-якого випадку.

Коричневий і бірюзовий

Комбінація бірюзового і коричневого зобов’язує по-новому подивитися на застарілий гардероб. Лазур відшкодовує нудний кавовий, який в свою чергу зменшує агресивність синьої гами. Такий колірний тандем створює досить ефектний контраст. Це класичне поєднання часто застосовують у одязі.

Зелено-блакитні тони асоціюються з легкістю, прохолодою і доповнюють каштановий, більш практичний і традиційний спектр. Елегантно виглядають наряди, в яких бірюзовий поєднаний з жовто-коричневим або темно-шоколадним кольором.

Поєднання синього і коричневого в одязі для жінок

Комбінація шоколаду та синяви популярна у жінок і доречна в ділових і вечірніх нарядах, а також в стилі кежуал і бохо. Консервативний коричневий надає синього спектру відсутньої грунтовності.

366a73d5269f30e120c72641826f4049 Поєднання синього і коричневого одяг для жінок і чоловіків. Фото прикладів предметів гардеробу та аксесуариЦі обидва кольори мають різну насиченість і їх можна використовувати в таких комбінаціях:

 • каштанова шифонова спідниця і блакитна блуза;
 • бриджі блідо-кавового тони і сорочка індиго;
 • ультрамаринові штани, біла теніска, і світло-шоколадний жакет.

Поєднується з палітрою синяви рудий відтінок забарвлення верблюжої вовни. Денім виграє від такого тандему, і модниці давно полюбили комбінацію рудувато-коричневих чобіт і шкіряної куртки кольору кориці. Для молодих дівчат, що віддають перевагу стиль кежуал, для додання романтичного образу, рекомендують сполучати з кавовим світлі відтінки синього.

Поєднання синього і коричневого одяг для чоловіків

Популярними колірними поєднаннями в чоловічому гардеробі вважаються коричневий з бірюзовим або каштановий з ультрамарином.

e4788747f5da18ec722a621edddf48e2 Поєднання синього і коричневого одяг для жінок і чоловіків. Фото прикладів предметів гардеробу та аксесуариЧоловіки віддають перевагу комбінувати ці відтінки в наступних варіаціях:

 • темно-синя куртка і світло-шоколадні штани;
 • класичне світло-кавове пальто, сталевий костюм і сапфірове сорочка;
 • природний і класичний варіант — денім з коричневими шкіряною курткою і черевиками.

Які аксесуари підійдуть до синього і коричневого гардеробу

До синьої і коричневому одязі підійдуть аксесуари в такій же кольоровій гамі. Якщо вбрання складається з блузи відтінку індиго, шоколадних спідниці і пальто, їх можна доповнити сережками з кавовими розводами, рудими черевиками, сіро-каштанової сумкою, кубовими рукавичками і лаком.a6fe98ad0b9539af20c4acf5ce730297 Поєднання синього і коричневого одяг для жінок і чоловіків. Фото прикладів предметів гардеробу та аксесуари

Доповнити образ можна поясом кольору кориці з ультрамаринової пряжкою. Будуть поєднуватися з цим тандемом аксесуари світлих тонів коричневого і синього, такі як сумочка, рукавички, окуляри, взуття, шарфик або намисто.

Гармоніює синій колір одягу і коричневі аксесуари

Допоміжні каштанові деталі вбрання — капелюх, сумка або ремінець чудово і гармонійно впишуться в синій комплект одягу. Коричневий в такому колірному поєднанні залишається хорошим варіантом для ділових зустрічей і вечірніх нарядів. Для цього достатньо мати одну пару взуття, одну сумку і класичний ремінь кавового тони.1e134b97e25b1663380a17a646dadf2d Поєднання синього і коричневого одяг для жінок і чоловіків. Фото прикладів предметів гардеробу та аксесуари

Комбінуючи прикраси і костюми, слід дотримуватися тих же принципів, що і в складанні комплектів одягу — для темно-синього підходять відтінки світло-кавового кольору і навпаки. Наприклад, красиво буде виглядати довге волошкове сукню з коричневими намистом, окулярами, клатчем і поясом.

Коричнева одяг і сині аксесуари

До темним шоколадним вбрання підійдуть прикраси світлих відтінків синяви. Основним завданням при такій комбінації створити контраст. Ефектно виглядатимуть аксесуари кольору морської хвилі. Не вдалий варіант: каштанова одяг і ультрамариновая взуття.

Приклади вдалих поєднань:

 • Замшевий горіховий сарафан + світло-кавові босоніжки+ світло-блакитна водолазка і сумочка.
 • Молочно-шоколадне плаття, ботильйони і бірюзові сережки, сумка і браслет.
 • Коли не можна поєднувати синій і коричневий

   

  4d45e031aca925b039b05aef87b4c70d Поєднання синього і коричневого одяг для жінок і чоловіків. Фото прикладів предметів гардеробу та аксесуари

  Незважаючи на безліч варіантів поєднання цих благородних кольорів, іноді їх компонування небажана.

  Рекомендується уникати поєднання їх самих холодних тонів в класичному стилі, щоб не виглядати блякло або похмуро. Дизайнери радять обережно з’єднувати соковитий ультрафіолетовий відтінок або електрик з тепло-коричневої палітри.

  При бажанні, можна одягатися в одяг, який містить темні тони, доповнити образ яскравим взуттям або колоритною сумкою.

  Виділяється помітний акцент здатний виділити із загальної маси, і відчуття свята в наряді не дасть виглядати надто екстравагантно.

  Не звичне, але викликає інтерес поєднання синього і коричневого рекомендують застосовувати як для зимового, так і для літнього дизайну образу. Його використовують не тільки на світових подіумах, а й у повсякденному і діловому одязі.

  Відео про правильне поєднання кольорів в одязі

  Коричневі відтінки і їх поєднання:

  Приклади гарних сполучень декількох кольорів в одязі:

  4 правила гармонійних поєднань кольорів в одязі, популярні помилки:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради