Кімнатний молочай: прикмети і забобони, чи можна тримати вдома, користь і шкода в квартирі

Квіти в будинку служать не тільки для прикраси. Вони створюють потрібну енергетику, впливають на мешканців, причому кожен по-різному. Перш ніж купувати рослина в будинок, вивчають, якими воно володіє магічними здібностями. Великий інтерес викликають яскраві тропічні види — навіть отруйні сорти з шипами знаходять своїх шанувальників. Молочай — один з них. Це гарна квітка, що вражає яскравістю фарб і різноманітністю видів. Багатьох він відлякує з-за прикмет і забобонів, пов’язаних з ним.

8213990fa46b54dfc725e8b1044aa014 Кімнатний молочай: прикмети і забобони, чи можна тримати вдома, користь і шкода в квартирі

Чи можна тримати вдома молочай

Це рослина приваблює своєю красою. У молочаю багато різновидів — не всі люди знають, що саме він росте у них вдома. Рослина, якщо її зламати або надірвати листок, виділяє біле «молочко». Звідси і така назва. Цей отруйний сік і застосовується в медицині, але при необережному використанні може викликати отруєння. Наприклад, якщо потрапить в їжу або питво. У багатьох видів є ще й колючки.

З-за цих властивостей молочай за прикметами вважається нещасливим рослиною, яка небезпечно не тільки для здоров’я, але і для енергетики будинку. Своїми колючками він шкодить мешканцям, привертає невдачу, загострює конфлікти. Але насправді молочай можна тримати вдома, потрібно тільки вибрати правильне місце. Тоді розкриються його корисні властивості.

Крім того, не можна забувати про догляд за квіткою. Саме щодо таких незвичайних отруйних рослин він особливо важливий. Згідно з прикметами, якщо ігнорувати потреби квітки, він може впливати на будинок негативно, привносити погану енергетику, поки засихає. До того ж молочай відчуває ставлення людей. Конкретне рослина, яка не подобається, не можна тримати вдома — все одно вона довго не проживе.

Про користь і шкоду рослини

Згідно з прикметами, у квітці полягає цілюща сила, яку він передає і людям. Тому, незважаючи на неприємні властивості, молочай будинку може принести багато користі.

Завдяки енергетиці рослини члени сім’ї завжди перебувають у гарному настрої, зменшується кількість сварок, настає мир і спокій. Багато хто під його впливом позбавляються від постійної втоми.

Прикмети кажуть, що кімнатний квітка молочай приносить в будинок наступні позитивні зміни:

 • допомагає розслабитися, відпустити всі напруга, причому як фізичне, так і психологічне;
 • благотворно впливає на кісткову тканину;
 • запобігає виникненню різних болів;
 • в період цвітіння приваблює удачу.

Час, коли на рослині розпускаються бутони, в прикметах взагалі вважається найбільш сприятливим. Тоді його рекомендують ставити у вітальні для прикраси і притягнення щастя. Але, після того як суцвіття опаде, краще повернути його на минуле місце.

f10ce30207860013a5883be4e373344a Кімнатний молочай: прикмети і забобони, чи можна тримати вдома, користь і шкода в квартирі

Молочай будинку: народні прикмети і забобони

Щоб квітка приносив щастя в хату і тішив господарів якомога довше, його треба не купувати. Згідно з прикметами, паросток, який був таємно відірваний від материнського рослини, приживеться найкраще. Однак є періоди, коли такий метод розмноження може погубити культуру, і це теж варто враховувати.

Часто його вважають винуватцем лиха та нещасних випадків у родині. Причина виникнення прикмети — отруйні властивості квітки. Але якщо поводитися акуратно, знати, куди ставити, то зелений гість принесе в дім багато хорошого. Для цього потрібно врахувати наступне:

 1. Ідеальне місце — передпокій. Там він заряджає домочадців енергією і дає гарний настрій.
 2. При правильному положенні в будинку молочай захищає мешканців своїми колючками, відводить весь негатив.
 3. Рослину можна ставити у вітальні. Тоді, згідно з прикметами, воно принесе достаток, але надовго його там залишати не варто — тільки на час цвітіння.
 4. Квітка забере шкідливе випромінювання, якщо буде перебувати біля комп’ютера.

Не завжди загибель молочаю є поганою прикметою. Іноді це відбувається тому, що він взяв на себе занадто багато негативної енергії, захистивши таким чином мешканців.

Прикмети залежно від виду квітки

У молочаю багато різновидів. Іноді вони так відрізняються, що неможливо відразу сказати, що це одне і те ж рослина. Не у всіх видів на листі і стовбурі зустрічаються колючки. Крім того, сорти володіють різними забарвленнями, іншими властивостями. Позначається це і в прикметах.

Деякі з видів більше підходять для конкретних приміщень, наприклад, офісу або робочого кабінету будинку. Різні сорти впливають на різні сфери життя, даючи людині сили для реалізації бажань.

В основному використовують три види — тригранний, беложильчатый і Міля. Вони вважаються найсильнішими і найбільш придатними для дому. Так як ця квітка має дуже складну енергетику, то перед покупкою потрібно точно дізнатися, як вплине кожна з різновидів на людину.

Тригранний

Таку назву квітка отримав з-за стовбура, має трикутну форму. Це одна із самих колючих різновидів молочаю. З-за такої властивості квітка набувають з обережністю. З-за великої кількості колючок тригранний молочай може негативно вплинути на обстановку в будинку.

108056d60a77ccc9cb6c56ca2eaa0271 Кімнатний молочай: прикмети і забобони, чи можна тримати вдома, користь і шкода в квартирі

Родичі почнуть сваритися, перестануть слухати один одного. Тому різновид не ставлять в зонах відпочинку, у спальнях, в дитячій. Зате такий сорт — відмінний захисник. Його в першу чергу ставлять біля дверей. Ця ознака корисна, якщо поруч живуть люди, що бажають зла.

Беложильчатый

Набагато більш безпечний різновид порівняно з тригранним молочаем. Вона трохи нагадує пальму з-за великих листків, які ростуть на коричневому стеблі. Молочай — не найсприятливіший квітка для дітей, але цей сорт володіє цілим рядом позитивних властивостей.

66cf18c41e15e032f3a4a6e27e906bb3 Кімнатний молочай: прикмети і забобони, чи можна тримати вдома, користь і шкода в квартирі

Користь і шкода молочаю беложильчатого, розташованого в квартирі, полягає в наступному:

 • Сприяє поліпшенню фінансового положення.
 • Заспокоює, допомагає позбутися конфліктів.
 • Проганяє злих духів.
 • Беложілковий молочай найкраще поглинає шкідливе випромінювання від комп’ютера.
 • Захищає дитину від негативу, відводить вроки, уберігає від усього поганого.
 • Однак прикмети попереджають і про можливий шкідливий вплив. У дитячих кімнатах рослина краще не ставити, інакше воно приверне біду.

Миля

Цей різновид відрізняється яскравими жовтими квіточками. Це оберіг для дому, особливо для дівчини. Молочай Миля захистить від недостойних чоловіків, не дасть пов’язати своє життя з тим, хто розіб’є серце. Господиня квітки зможе зберегти себе для молодої людини, яка дійсно стане її половинкою. Тому різновид вважається хранителем домашнього вогнища. Але все ж прикмети радять не ставити рослину в спальню, щоб не спровокувати сварку.

0e13ccb79c6f6bf0c04957b9c938d313 Кімнатний молочай: прикмети і забобони, чи можна тримати вдома, користь і шкода в квартирі

Позитивні якості молочаю по феншуй

Незважаючи на всі складнощі, пов’язані з цією квіткою, він може принести в будинок багато хорошого при виконанні деяких умов. В системі феншуй його іноді називають пальмою нещастя. Своєю енергетикою кімнатна рослина може привернути в будинок неприємні події. Відбувається це знову ж через отруйних властивостей молочаю і його колючок.

Проте негативні якості можна обернути на користь, якщо підібрати правильне місце для горщика з квіткою. Ідеальний варіант за прикметами — у двері. Там колючість стане бар’єром від злих сил. Квітка буде впливати не на мешканців, а на тих, хто приходить в будинок з поганими помислами.

Ще одне гарне місце для молочаю — вітальня. Фахівці з фен-шуй вважають, що там він розкриє свою енергетику ще краще і приверне достаток. З таким талісманом мешканці будинку не будуть знати невдач у будь-яких справах.

Де краще не ставити

В квартирі не так багато місць, придатних для молочаю. При виборі потрібно керуватися наступними правилами:

 1. Не можна ставити в спальнях або кімнатах відпочинку, це призведе до неприємностей у родині.
 2. Якщо молочай знаходиться поруч з ванною або туалетом, позитивну енергію забирає вода, а негативна залишається.
 3. Рослина, розташоване поруч з водопровідними кранами або великими ємностями з водою, привертає хронічні хвороби.
 4. Якщо квітка все ж поставили в спальні, то його потрібно прибирати, якщо пара готується завести дитину.
 5. Не можна ставити в кімнатах, де сплять або грають діти, молочай буде погано впливати на них.

f93f6bceec1a14b2f17a0ea428e1b485 Кімнатний молочай: прикмети і забобони, чи можна тримати вдома, користь і шкода в квартирі

Недотримання цих умов, згідно з прикметами, призведе до того, що молочай проявить негативні властивості. Через необережність у сім’ї може початися чорна смуга. В першу чергу впливає на емоції, почуття, особисте життя. Люди можуть розлучитися з другими половинками, а самотні — не знайдуть особистого щастя.

Молочай — корисна рослина для дому. Головне — вибрати відповідне місце і врахувати прикмети. Квітка, як і інші колючі культури, допомагає людям відвести негатив. При неправильному розташуванні молочай викликає сварки, нерозуміння між родичами. Не менш важливо підібрати підходящу різновид.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради