Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

Здравствуйте мої дорогі! Напевно у вас обов’язково знайдуться блузка, плаття або спідниця, які начебто і подобаються, але ви чомусь не носите. Що можна зробити? Найкращий вихід — це змінити річ, якось прикрасити, іншим словом — декорувати. Використовуючи декор одягу, різні елементи, можна зробити свій образ красивим, стильним, а іноді і казковим, просто відновивши річ.

Багато дівчат вважають, що самий гарний декор — це декор мереживом або вишивкою. Я повністю з цим згодна. Будь-яка непоказна блузка після пари штрихів зовсім перетворюється. Причому без різниці, куплена річ в магазині або дороблена будинку, вона обов’язково додасть кожній жіночності і краси.

Декор одягу мереживом і вишивкою

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 48 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 49 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 50 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 51 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 52 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 53 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

Блузки та сорочки

У цій підбірці ми розглянемо різні варіанти прикраси мереживом блузок і сорочок

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 54 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!Вставка на рукавах

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 55 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!Білі сорочки з мереживом виглядають приголомшливо

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 56 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 57 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях! zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 58 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 59 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 60 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 61 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!    zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 62 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 63 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 64 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!   zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 65 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

Красиво і витонченоzhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 66 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 67 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

 

 

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 68 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 69 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 70 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

Як декорувати пройму мереживом

Невеликий майстер-клас. Прикрасити можна і плаття, і блузку, вибирати краще м’яке мереживо, щоб не натирало.

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 71 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 72 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 73 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 74 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 75 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 76 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 77 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 78 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 79 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 80 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

zhenstvennoe kruzhevo: 37 idejj dekora dlya bluzok i rubashek krasota v detalyakh 81 Жіночне мереживо: 37 ідей декору для блузок і сорочок. Краса в деталях!

Так можна, використовуючи мереживо, декорувати блузки та сорочки. Обов’язково застосую деякі ідеї на практиці, а ви?

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради