Стрижки для квадратного особи, тонкого волосся, з чубком і без. Фото

Стрижка правильно підібраної форми здатна приховати деякі недоліки квадратного особи у вигляді тяжких скул і масивного підборіддя. Вдало підібрана зачіска доповнить образ, зробить його жіночним і легким.

Відмітні ознаки квадратного особи

Щоб визначити тип свого особи є кілька способів:

 • Візуальна оцінка. Найпростіший спосіб визначити форму обличчя. Для цього варто спроектувати на своє відображення в дзеркалі ознаки різних типів і знайти збіги. Фахівці безпомилково класифікують овал при першому погляді, але у недосвідчених дівчат можуть виникнути труднощі.
 • Точні вимірювання. Для оцінки форми обличчя потрібно стати перед будь-якою поверхнею, що відбиває, яка не спотворює зображення. Краще всього використовувати дзеркало. Маркером або помадою окреслюють контур особи у відображенні, не враховуючи вуха і об’ємну зачіску. Для об’єктивних результатів важливо стояти нерухомо і зібрати волосся у хвіст.
 • Отриману фігуру вимірюють в 4 напрямках:

 • Зверху вниз (від підборіддя до верхньої точки лоба).
 • Зліва направо у верхній частині (посередині лоба).
 • Зліва направо у нижній частині (в районі щік).
 • Від вуха до вуха.
 • 9ee93f610e1096f213469031ec894bf4 Стрижки для квадратного особи, тонкого волосся, з чубком і без. ФотоУ статті наведено фото найбільш підходящих стрижок для квадратного особи.

  Отримані величини порівнюють між собою. Особа рідко вписується в певну форму ідеально. Найчастіше трапляються варіації одного з типів. Квадратне обличчя характеризується приблизно рівними величинами всіх 4 вимірювань, вираженою лінією скул, чіткою лінією підборіддя і вузьким чолом.

  Особливості стрижок

  Фахівці виділяють кілька правил, дотримання яких дозволить пом’якшити вуглуваті риси і візуально округлити квадратну форму обличчя:

 • Будь-яка стрижка з асиметричною формою буде виграшно виглядати на квадратному особі, візуально згладжуючи кути. Актуальний прийом як для основної маси волосся, так і для чубчика. Остерігатися варто і центральних проділів.
 • Добре коригує недоліки овалу багатошаровість стрижки. Виконується каскад на будь-якій довжині волосся, створюючи додатковий обсяг в необхідних зонах. Хорошим вибором стане і ступінчаста стрижка (драбинка).
 • Варто уникати стрижок, які збігаються за дине з лінією підборіддя. Така зачіска може підкреслити вилиці і зробити акцент на нижній частині обличчя. Варто віддати перевагу стрижці, яка закінчується трохи вище або трохи нижче самій нижній частині обличчя.d16a0140fa40f9efd87d7a5cd0a1170c Стрижки для квадратного особи, тонкого волосся, з чубком і без. Фото
 • Добре виглядають на квадратному особі стрижки з чубчиком, потрібно тільки правильно підібрати форму.
 • Кращими вважаються об’ємні стрижки з легкими хвилями. Стилісти радять уникати рівних локонів.
 • Вибриті віскі не найкраще рішення для квадратної форми. Вони обтяжують особа, підкреслюють масивність.
 • Модні короткі стрижки

  Основне правило вибір короткої стрижки – відсутність геометрично рівних ліній. Зачіски незвичайної форми стануть знахідкою для власниць квадратного особи у поєднанні з тонкими волоссям. Багатошаровість і ступінчастість укладання волосся дозволяє створити необхідний обсяг.

  Стрижка для квадратного обличчя виглядає жіночно на хвилястих волоссі без чубчика, або з її варіацією помірної густоти, з рівним або скошеним зрізом. Дівчата з більш довгим волоссям можуть дозволити собі каскад з градуюванням вище виличної лінії. Сприяють створенню гармонійного образу відповідні аксесуари.

  Піксі

  Піксі – це коротка стрижка, відрізняється багатошаровістю і різницею в довжині верхніх і нижніх ярусів. Потилицю і маківка трохи довше, ніж скроневі частини. Важливе доповнення стрижки – чубчик всіляких форм і розмірів, але дівчатам з квадратним обличчям варто відмовитися від прямих ліній і скорочених варіантів.

  Піксі – універсальна, завдяки омолоджуючого ефекту стрижка підходить жінкам будь-якого віку. Особлива технологія виконання дозволяє приміряти зачіску навіть на тонкі волосся. Укладання стрижки не потребує особливих зусиль, достатньо на вологе волосся нанести мус, висушити локони потоком холодного повітря, злегка піднімаючи пасма від голови.

  4ec9daca65dd4d2b186dbcd7bbe5e7a0 Стрижки для квадратного особи, тонкого волосся, з чубком і без. Фото

  Найбільшою популярністю користуються такі форми стрижки:

 • Подовжений стиль. Локони, прикривають вуха, доповнюються довгою рваною чубчиком. Така форма найкраще підходить для коригування форми овалу обличчя.
 • З чубчиком на бік. Косий глибокий проділ ділить зачіску з одного боку. Все волосся укладають відносно перпендикулярно пробору. Часто волосся начісують біля коренів для надання додаткового обсягу.
 • Ретро варіант. Зміщений щодо центру проділ у поєднанні з великими локонами створюють романтичний і жіночний образ.
 • Пір’ячко. Тонкі пасма обробляються стайлінгом і укладаються окремо.
 • Гарсон

  Гарсон – коротка межполовая стрижка, яка в рівній мірі підходить чоловікам і жінкам. Стрижка варіабельна і має кілька форм.

  Для квадратного обличчя краще всього вибирати:

 • Класичний гарсон. Характеризується чіткими контурами. Лінії зрізу филированы. Стрижка добре комбінується з подовженою асиметричною чубчиком з филированным або рваним краєм.
 • Подовжений варіант. Пасма такої стрижки можуть опускатися нижче мочки вуха, лінії зрізів з великою кількістю филировки або рвані. Добре поєднується з чубчиками різної форми.
 • 9fc3d81f14664c7ca928557871fa3c3f Стрижки для квадратного особи, тонкого волосся, з чубком і без. Фото

  Укладати гарсон можна різноманітними способами, варто уникати зачесанных назад волосся і повністю відкритого особи. Краще рішення в укладанні – легкі хвилі і прикореневій обсяг. Дамам з квадратною формою обличчя добре підійде укладання зі зміщенням проділу від центру.

  Гарсон вимагає мінімального догляду: досить використовувати бальзам для волосся та муси для укладання. Сушити пасма найкраще потоком холодного повітря, а перед термічним впливом варто наносити захисний спрей.

  Гаврош

  Стрижка для квадратного особи без обмежень за віком і структурі волосся жінки, добре підходить дівчатам з пишними формами. Гаврош являє собою «творчий безлад» з загостреною формою скронь і додатковим обсягом верхівки.

  Особливість стрижки в різній довжині передній і задніх пасм. З боку особи стрижка дуже нагадує пікс, часто доповнюється асиметричної або косою чалкой. Волосся потиличної частини можуть бути короткими, а можуть досягати лінії лопаток. Пасма рясно филируются.

  Дівчатам з квадратною формою обличчя добре підійде класичне виконання стрижки, або варіації зі зміщеним проділом і асиметрією.

  Стрижка легка у догляді. Щоденна укладання виконується за допомогою фена і гребінці з мінімальним використанням стайлінгу. Домогтися більш об’ємної зачіски можна за допомогою круглої гребінця.

  20ae097b8b0cc5156e6667a2ffd52829 Стрижки для квадратного особи, тонкого волосся, з чубком і без. Фото

  При просушуванні пасма по черзі підводяться від коренів, а краї злегка подкручиваются всередину. Вечірня зачіска створюється за допомогою додаткового начісування на чеку і мусу для прикореневого об’єму. Результат закріплюється лаком середньої фіксації.

  Відповідні стрижки для волосся середньої довжини

  В стрижки середньої довжини варто уникати об’ємних пасом в області вилиць і щелепи, вони обтяжать підборіддя. Ще більше підкреслює недоліки зовнішності рівна густа чубчик. Будь-яка стрижка, відкриває особа, протипоказана. Уникати стоїть і укладок з зачесаним назад волоссям. Щоб виглядати жіночно і ефектно варто віддати перевагу стрижок:

  Боб

  Косий асиметричний боб з видовженими передніми пасмами – найкраще рішення для квадратного особи. З косою рваною чубчиком зачіска подовжить обличчя й пом’якшить грубі риси. Подовжені пасма навколо особи приховають виступаючі вилиці і звузять підборіддя. Найчастіше стрижка має довжину трохи нижче мочки вуха. Боб вважається омолоджувальної зачіскою, тому підходить жінкам будь-якого віку.

  4404ab59b06990a18f2543ad565b4791 Стрижки для квадратного особи, тонкого волосся, з чубком і без. Фото

  Стрижка варіабельна за рахунок наступних параметрів:

 • Довжина. Класичний варіант досягає лінії підборіддя, але для квадратного особи це неприпустима довжина. Боб для дівчат з кутастим особою рідко закінчується нижче лінії вух. Подовжені варіації можуть досягати плечей.
 • Чуб. Квадратне обличчя краще виглядає в обрамленні чубчика, але можна підібрати варіант і без неї.
 • Контур. Чіткі лінії при виступаючих вилицях міняють на рвані краї, плавні переходи від однієї довжини до іншої. Зміщення проділу в бік вдало позначиться на образі.
 • Текстура волосся. Однакова форма боба, виконана на густих або тонких волоссі, буде виглядати по-різному. Жорсткі волосся набагато краще тримають форму.
 • Виконана згідно технології, стрижка не вимагає щоденного укладання. Догляд за зачіскою досить простий – вимите волосся просушують рушником і обробляють мусом для обсягу по всій довжині. Сушать локони під хоодным потоком фена.

  Найбільшою популярністю користуються:

  • боб-каре;
  • прямий боб;
  • асиметричний боб;
  • каскадний боб;
  • подовжений боб;
  • укорочений боб.

  Дебют

  Стрижка для квадратного особи, призначена для силуэтного оформлення особи. Дебют ідеально підходить до круглого і квадратного особі, але невдало виглядає з іншими формами.

  Завдяки ступінчастою структурі стрижка добре тримає форму на тонкого або слабкого волосся. Довжина у стрижки варіюється від 6-7 см до 29-22 см (до рівня підборіддя). Чим тонше волосся, тим нижче повинна опуститися лінія зрізу, щоб уникнути ефекту неохайності.

  f73d39aa8c5d57e294b581e4610f8711 Стрижки для квадратного особи, тонкого волосся, з чубком і без. Фото

  Пишна і об’ємна зачіска на потилиці обрамляє обличчя м’якою дугою, рвані багатошарові пасма приховують недоліки зовнішності і надають образу жіночності. Складні в підпорядкуванні хвилясті локони добре вкладаються в стрижку без додаткових зусиль на вирівнювання. Виняток тільки дрібні кучерики, які в короткій стрижці виглядають неслухняною копицею.

  Підкреслити створений образ можна чубчиком будь-якої форми і фактури. Віддати перевагу варто надає рваній краю та елементами асиметрії. Дебют чудово виглядає без укладання завдяки прикореневій филировке. Вечірній образ можна створити, злегка накрутивши кінці пасом на круглу гребінець і зафіксувавши результат стайлінгом.

  Шапочка

  Шапочка – геометрично правильна стрижка з рівним зрізом, яка відмінно підходить для корекції кутастих осіб квадратної форми. Невід’ємна деталь шапочки – чубчик.

  617ed876a9cf0c3464645eace62e9ad0 Стрижки для квадратного особи, тонкого волосся, з чубком і без. Фото

  Розрізняють кілька видів стрижки:

  Різновид Особливості
  Класична форма характеризується однаковою довжиною локонів і рівною лінією зріз на рівні мочки вух або трохи вище. Укладання у стрижки бридка, пасмо до пасма, але в останні роки набирає популярність недбалість. Чубчик використовується глибока, волосся для неї беруться прямо від маківки і досягають лінії брів. Припустимо варіант з укороченою чекою до середини чола, але власницям квадратного особи варто остерігатися збільшити образ занадто короткою чілкою.
  Асиметрична форма шапочка являє собою неправильний коло. Волосся по обидві сторони від особи мають різну довжину. Доповнюється зачіска глибокої косою чубчиком. Така форма дозволяє візуально коректувати форму і риси обличчя.
  Подвійна шапочка складається з двох шарів, різних по довжині. Верхній шар коротше нижнього. Чіткі лінії поступаються місце рваним та филированным краях.
  Шапочка на ніжці Сучасна варіація стрижки, довжина якої не досягає лінії вух. Потилицю при такому виконанні залишається відкритим. Привертає увагу до шиї.

  Підходить шапочка власницям густого волосся, тонкі пасма не зможуть утримати форму. Відмовитися від стрижки стоїть і власницям кучерявого і кучерявих волосся.

  Стрижки для довгого волосся

  Стрижка для квадратного особи з максимальною довжиною– кращий спосіб відкоригувати форму овалу. Великі локони або багатошаровість стрижки здатні приховати виступаючі вилиці і витягнути не тільки особа, але і весь образ в цілому.

  Прямі довге волосся необхідно завивати, на великий інструмент, уникаючи дрібних кучериків. Додати необхідний обсяг допоможе прикореневій начіс. Якщо пасма вирішено залишити рівними, вони ні в якому разі не заправляються за вуха.

  Каскад

  Класична стрижка, яка ніколи не втрачає популярність. Каскад являє собою багатошарову стрижку, кожен наступний рівень якої довше попереднього, завдяки чому виникає ефект густих волосся і додаткового об’єму. Строгі лінії стрижки відсутні, межі переходу плавні, практично непомітні.

  4494fd11a7c0bb73c09c61467a26fcb2 Стрижки для квадратного особи, тонкого волосся, з чубком і без. Фото

  Підходить стрижка абсолютно всім жінкам незалежно від віку, соціального положення і густоти волосся, головне, щоб пасма виглядали здоровими і доглянутими. Каскад добре поєднується зі всіма сучасними техніками фарбування.

  Особливого догляду та укладання стрижка не вимагає. Для максимального прикореневого об’єму варто сушити волосся, нахиливши голову вперед. Святкові укладання створюються за допомогою плойки, прасування та стайлінгу.

  Довге волосся дозволяють виконувати всілякі зачіски: пучки, плетіння, хвости. Важливо пам’ятати, що квадратне обличчя не варто повністю відкривати, тому скроневі пасма залишають вільними, злегка підкручуючи. Каскад добре виглядає з техніками складного фарбування локонів.

  Драбинка

  Жіноча ступінчаста стрижка для волосся різної довжини. Відсутність рівних зрізів і багатошаровість полегшує образ, надає локонам динамічності та додаткового обсягу. Драбинка добре коригує риси обличчя, витягує овал і візуально звужує підборіддя.

  b248c777e0bc8843bf250a22998f51db Стрижки для квадратного особи, тонкого волосся, з чубком і без. Фото

  Підходить стрижка власницям рівних волосся, які в повній мірі здатні продемонструвати складність структури. Оптимально стрижка лягає на довге волосся, незалежно від густоти пасм. Підкреслити жіночність допоможе легкий завиток краю.

  Драбинка може виконуватися з чубчиком:

 • Якщо сходи починаються від лінії скул – варто зупинити вибір на подовженою формою чубчика
 • Якщо драбинка починається від підборіддя – добре буде виглядати скошена чубчик з нерівним, рваним краєм.
 • Драбинка передбачає масу варіантів укладок і зачісок.

  Навіть високий хвіст на квадратному особі може виглядати гармонійно, якщо залишити вільними пасма біля скронь. Різні варіації з кучерями підійдуть для урочистих заходів. Важливо стежити за здоров’ям пасом, не пересушувати їх і вчасно лікувати посічені кінчики, тоді стрижка завжди буде виглядати доглянутою.

  Для захисту від впливу фена, прасування та плойки варто користуватися термостійкими спреями. Елементи драбинки часто використовують в інших стрижках, наприклад, каре, боб-каре, шапочка.

  Рапсодія

  Рапсодія – стрижка з 90-х років, поступово возвращающаяся в моду. Виконуватися вона може в двох техніках: градуювання і ступінчастий перехід. Пасма стрижці розрізняються по довжині. Найбільш короткі кучері на голові, по мірі просування до шиї довжина пасм збільшується.

  Відмітна особливість Рапсодії від драбинки або каскаду – пасма накладаються один на одного в хаотичному порядку, не зливаючись в єдину масу волосся. Бічні локони оформляються асиметрично, за рахунок чого драбинка виходить зі сходинками різної висоти. Лінія зрізу обов’язково филируется.

  9a9dccf726344d45c93a88dea3640c3a Стрижки для квадратного особи, тонкого волосся, з чубком і без. Фото

  Стрижка універсальна, підходить жінкам різного віку і сфер життя. Добре виглядає зачіска на тонких волоссі, за рахунок градуйованою техніки пасма тримають форму і виглядають об’ємними. Завдяки різноманітності укладок стрижка актуальна на заходах будь-якого формату і в повсякденному житті не вимагає особливого догляду.

  Стрижка поєднується з чеками будь-якого формату, завдяки чому ідеально підходить квадратному особі. Асиметрична драбинка приховує виступаючі вилиці і відводить увагу від підборіддя. Рапсодія добре виглядає з сучасними способами часткової фарбування: омбре, балаяж, шатушь.

  Особливості варіантів з чубком

  Стрижки для дівчат з квадратним обличчям часто доповнюють чубчиком, щоб не помилитися з вибором форми варто дотримуватися ряду правил:

 • Чубчик повинна бути досить густою і довгою, щоб приховувати виступаючі кути особи.
 • Пряма чубчик, навіть з великою кількістю филировки – неприпустимий варіант, так як скул.
 • Подовжена чубчик з асиметрією – ідеальне доповнення будь-якої стрижки. Вона здатна приховати незграбність особи, надати образу жіночності.
 • Додатковий ефект згладжування незграбності вносять легкі хвилі на чубку. Домогтися їх можна за допомогою звичайної круглої гребінця і фену.
 • Візуально витягує овал і згладжує контури арочна чубчик.
 • Невідповідні варіанти

  Існує ряд стрижок, які завідомо не підійдуть для квадратного особи в будь-якій їх варіації:

 • Ультракороткі стрижки. Повністю відкривають обличчя, розставляючи акценти на рисах і природній формі овалу, обтяжують образ.
 • Класична форма каре. Каре, як і інша зачіска до лінії підборіддя недоречні. Вони підкреслюють нижню частину обличчя, додаючи їй додаткового обсягу.
 • З додатковим обсягом в області вилиць. Такі стрижки неприпустимі при створенні гармонійного образу. Акцент варто перенести у верхню частину зачіски, це візуально округлить особа.
 • ca918284862f6ee54720c7932cf4dd71 Стрижки для квадратного особи, тонкого волосся, з чубком і без. Фото

  Стрижка з асиметричною формою, зміщеним проділом або косою чубчиком здатні згладити всі недоліки квадратного обличчя дівчини. Головне — уникати явних помилок при формуванні образу і стежити за здоровим виглядом локонів.

  Корисні відео про жіночих стрижках для квадратної форми обличчя

  Як правильно підібрати стрижку для квадратного особи:

  Варіанти стрижок для квадратного особи:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради