Камінь змійовик: фото, властивості і значення амулета

Амулет змійовик є потужним захисним оберегом, що символізує двоїстість світу, оскільки змія, що підкоряється богу Велесу, одночасно може представляти як небезпеку, так і захист.

Його назва напряму пов’язане із зовнішнім виглядом – з одного боку плоского медальйона або монети наноситься зображення шести або дванадцяти змій, що символізує темну сторону, а з іншого – світлий символ, образ героїв, християнського святого мученика або язичницького Бога.

 Камінь змійовик: фото, властивості і значення амулета

Значення амулета

Оберіг змійовик має безліч значень:

 • символізує міць і надійність;
 • робить землю більш родючою;
 • захищає будинок і його мешканців від пристріту, непроханих гостей і негативної енергії;
 • забезпечує успіх у всіх починаннях;
 • наділяє господаря мужністю і допомагає розкрити магічні здібності.

Кому підійде оберіг

Найбільше розглянутий оберіг підходить людям, народженим в рік Змії, оскільки їм властиві надмірна емоційність і чутливість. Носиться на тілі амулет змійовик дозволяє:

 • врівноважити сильно виражені риси характеру з більш слабкими;
 • підвищити сексуальність і зустріти другу половинку;
 • захистити свого господаря від нещасних випадків і недоброзичливців;
 • наповнити власника позитивною енергетикою і навчити стримувати неконтрольовані емоційні сплески.

Також змійовик стане прекрасним амулетом:

 • представникам вогняних стихій – Левам, Стрільцям або Овнам;
 • хлопцям в період статевого дозрівання – сприяє зміцненню стійкості духу;
 • провісникам і людям, що займаються практичною магією;
 • чоловікам, що захищає Батьківщину;
 • представницям слабкої статі – допоможе зміцнити взаємини в родині і досягти успіхів на робочому терені.

З часом талісман притягує до свого господаря везіння і удачу – на роботі можливий швидкий кар’єрний ріст, і, як наслідок, значне підвищення заробітної плати.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологНаибольшей популярністю користуються обереги, виготовлені з золота або срібла. При бажанні можна прикрасити змійовик дорогоцінними каменями або серпентином.

Амулет змійовик підходить сильним особистостям, які зможуть прийняти потужну енергетику амулета і не зламатися під її впливом. У слабохарактерних людей, які потрапили під вплив темної сторони амулета, може погіршитися здоров’я або виникнуть проблеми з психологічним станом.

Активація оберега

Купуючи готовий амулет, перед проведенням активації важливо очистити його від сторонньої енергетики. Для цього символ лягає під прямі сонячні промені на весь день або під місячне світло в повний місяць.

Щоб зарядити знак своєю енергетикою він поміщається в солону воду на всю ніч, а вранці його необхідно залишити на кілька годин під проточною водою. Для остаточного очищення амулетом потрібно тричі провести над вогнем.

Для активації і наповнення оберега своєю енергетикою слід, перебуваючи на самоті, щиро попросити у Велеса або Всевишнього наділити змійовик силою, подумки пояснимо, для чого вона вам необхідна.

Для початку носити такий талісман необхідно нетривалий період – не більше 2-5 годин на добу. Якщо ви не відчуваєте дискомфорту, можна переходити на регулярне використання. Якщо носіння купленого символу призвело до погіршення загального самопочуття або низці життєвих неприємностей – відмовтеся від цієї речі, оскільки в подальшому вона може завдати значної шкоди.

Змійовик рекомендується ховати в сумочці, портмоне, під одягом або в кишені, приховуючи його від сторонніх поглядів. Можна носити оберіг у вигляді браслета з зображенням змії.

Виготовлення амулета своїми руками

Амулет змійовик можна легко виготовити самостійно – для цього необхідно вирізати символіку на глиняному, дерев’яною або кам’яною заготівлі. Носити кулон рекомендується на ланцюжку з металу або шкіряному шнурку.

При створенні талісмана своїми руками рекомендується віддавати перевагу дереву – цей матеріал черпає силу одночасно від сонця і надр землі. Дбайливе та обережне поводження з основою під оберіг при створенні значно продовжить термін корисної служби обережного знака. Після нанесення обраної символіки амулет рекомендується покрити зверху лаком.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологПеред початком роботи потрібно детально вивчити кожен елемент, який можна наносити на змійовик. Плутанина в символах може призвести до того, що амулет зробить негативний вплив на ваше життя.

Подібний слов’янський оберіг, правильно виготовлений і активоване, захистить власника від різних бід. Важливо пам’ятати – не можна давати свій амулет іншим людям, а також дарувати змійовик друзям або членам сім’ї – таким чином, ви віддаєте їм власну захист і удачу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради