Голуб зачепив крилом особа — прикмета і її трактування, чи впливає колір птиці

Люди здавна заздрили птахам, їх свободи, їх вміння літати і бути незалежними. Якийсь чоловік з тугою не вдивлявся в блакитну широчінь неба і не завмирав від непереборного бажання змахнути руками і злетіти, немов птах у небо. З птахами пов’язано дуже багато прикмет, причому не всі вони щасливі. Адже раніше вважалося, що душі померлих переселялися в них і передають привіти від кровних родичів і коханих людей. Що ж означає прикмета – голуб зачепив крилом обличчя, як її розшифровують, і варто побоюватися такого знака?

Що означає, якщо птах крилом торкнулася

У всьому світі голуб вважається символом миру, дружби і злагоди. Напевно, тому всі прикмети і забобони, пов’язані з цією птицею, не можуть трактуватися з негативної сторони.

Деколи голови людини, тихо прогулюється парком або площі, стосується своїм крилом голубок. Це ознака скорого щасливої події.

golub zadel krylom lico   primeta i ejo traktovanie, vliyaet li cvet pticy27 Голуб зачепив крилом особа — прикмета і її трактування, чи впливає колір птиціЦим сигналом вищі сили вказують на те, що ви вступаєте в «білу смугу» життя, вас очікують приємні звістки й радісні події, ви в даний момент знаходитесь під особливим заступництвом небес.

Деякі езотерики вважають, що таким знаком вищі сили попереджають, що на вас накладається особлива місія, яку ви зможете виконати без особливих зусиль.

Така прикмета вказує на швидке надходження фінансових коштів, і ви не будете відчувати жодних недоліків в матеріальному плані. Дуже скоро ваше фінансове становище сильно зміцниться.

Якщо птах, пролітаючи над вашою головою, не тільки зачепила вас крилом, але і обдарувала чимось більш істотним, то чекайте швидке поповнення сімейства. А для незаміжньої молодої особи – це прикмета, що вона скоро вийде заміж. Для людей похилого віку це знак, що скоро вони обзаведуться онуками.

Якщо ж у птиці, яка вас зачепила, є що-то в дзьобі, наприклад, гілочка або листочок, то зовсім скоро виповниться ваше найзаповітніше бажання.

Якщо ж голубок намагається не просто вас торкнутися, а сісти на плече, то ця прикмета – пряма вказівка на те, що з цього моменту вам буде у всьому супроводжувати удача. Якщо ви на щось довго не могли зважитися, то зараз час настав. Беріть бика за роги і починайте діяти. Не думайте про проблеми, а налаштуйтеся на позитив.

Отже, знак, коли голуб зачепив крилом голову, завжди трактується позитивно, в цьому випадку ви повинні радіти такій удачі.

Колір вісника

Навіть просто побачити чисто-білого голуба вже велика удача, оскільки цих птахів не часто зустрінеш на міських вулицях. Якщо ж ви хочете дізнатися, до чого голуб зачепив вас крильцем чи навіть сів на голову або плече, то не забудьте відзначити, якого кольору була птиця.

  • Якщо білий голубок торкнулася вас, то він точно несе добрі вісті. Якщо ви ще не одружені, то скоро зустрінете свою долю, якщо мрієте про дітей, то ваша мрія скоро здійсниться, якщо думаєте про кар’єру, то і тут вас чекає радісна звістка.
  • Голуби дуже рідко несуть погані звістки, але якщо ви зустріли чорного або темно-сірого голубка, який до того ж не просто зачепив вас крилом, але намагався клюнути, то він попереджає про погані звістки, які неминуче настануть у вашому житті. Цілком можливо, вищі сили хочуть вас підготувати до проблем.
  • Якщо сиза голубка, пролітаючи, зачепила вас крилом, то вона попередила, що «чорна смуга» в житті закінчилася, і тепер ви зможете зітхнути вільно.
  • Сталевий або голубуватий голуб, що стосується вас крил або пір’ям хвоста, прикмета про необхідність бути обережним і уважним. Але в будь-якому випадку ви зможете подолати всі перешкоди на шляху до мети.

Не варто відмахуватися від прийме значення, адже знаки долі несуть попередження про майбутні події. Тому звертайте увагу на те, як птах миру і злагоди з’являється у вашому житті, і подумайте, про що хоче попередити.

 

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради