Фікус Бенджаміна (каучуконосний): прикмети і забобони – чи можна тримати вдома?

Фікус Бенджаміна – це невелике кімнатна рослина, яка здатна стати чудовою прикрасою для будь-якого приміщення у вашому будинку. Вона невибаглива у догляді і не займає багато місця. Але прикмети і забобони, пов’язані з фікусом Бенджаміна, суперечливі. І для того щоб зрозуміти, чи варто тримати ця квітка в своїй квартирі, бажано спочатку з ними ознайомитися.

5ab0c93703b17a6f2d92060cbbba43a7 Фікус Бенджаміна (каучуконосний): прикмети і забобони – чи можна тримати вдома?

Які народні прикмети пов’язані з фікусом?

У Китаї ця квітка прийнято дарувати на ювілеї та інші знаменні дати. Для жителів Таїланду ця рослина є священним, так як саме вона зображена на гербі країни. У нас же про зміст фікуса будинку забобони і прикмети говорять по-різному.

Негативні прикмети

 • Листя фікуса Бенджаміна покриті восковим нальотом, із-за чого це рослина асоціюють зі смертю. У повоєнний час дана прикмета стала особливо поширеною: якісь спостереження показали, що в будинку, де росли фікуси, чоловіка з війни так і не повернулися.
 • Вважається, що він здатний приносити в будинок нещастя: у сім’ї починається розлад, часто виникають сварки і в цілому негативні емоції посилюються.
 • Якщо квітка не отримує належного догляду, він починає пробуджувати в людях не найблагородніші почуття: заздрість, схильність до пліток і порожніх суперечок.
 • Прикмети не рекомендують тримати фікус в своєму будинку самотнім дівчатам. Вважається, що він відганяє потенційних наречених і знищує існуючі відносини.
 • У народі кажуть, що та поведінка чоловіків поруч з цією квіткою починає змінюватися. Вони стають зарозумілими і дратівливими.
 • Згідно з повір’ями, характер чоловіка може стати настільки поганим, що дівчина сама почне замислюватися, чи потрібні їй ці відносини на самому справі.

  Позитивні прикмети

  Інші прикмети наполягають на тому, що фікус Бенджаміна приносить в будинок тільки благополуччя.

 • Ця рослина допомагає поліпшити взаємини в сім’ї. Воно зміцнює зв’язок між домочадцями і кожен день наповнює оселю позитивною енергією.
 • Людей, які тримають в своєму будинку це рослина, чекає щастя і велика удача. Він виганяє з дому негативні емоції і сприяє вирішенню багатьох проблем.
 • Багато прикмети і забобони наділяють це акуратне деревце здатністю поглинати негативну енергетику. З цієї причини його рекомендується тримати у своїй квартирі тим людям, які постійно знаходяться в напрузі, відрізняються підвищеною дратівливістю і в цілому є песимістами. Фікус Бенджаміна допомагає людині стати більш спокійним, врівноваженим і дивитися на світ з оптимізмом.
 • Це рослина робить людину більш зібраним і розважливим. Він наводить думки в порядок і надалі допомагає правильно їх висловлювати. У результаті той, хто зазвичай говорив багато зайвого, вчиться передавати тільки дійсно необхідну інформацію, при цьому поліпшується і дикція.
 • 521e33f7457b44ee29e899722b342143 Фікус Бенджаміна (каучуконосний): прикмети і забобони – чи можна тримати вдома?

  Чи можна тримати вдома фікус?

  Щоб фікус Бенджаміна, рівно як і будь-який інший, наприклад, каучуконосний, приносив користь, прикмети і забобони рекомендують ретельно за ним доглядати. Якщо ж рослина буде відчувати дефіцит поживних речовин, він почне скидати листя, що є дуже поганим знаком. І навпаки, чим пишніше розростеться кущ, тим більша удача чекає всіх членів сім’ї без винятку.

  Купувати фікус бажано тільки на зростаючу Місяць: так він швидко приживеться. А розплачуватися за нього слід непарною кількістю купюр. Якщо ж рослина вам дарують, то за нього треба віддати таке ж число монет.

  Забобони і прикмети наполягають на тому, що фікус буде позитивно впливати на атмосферу в будинку, якщо ви виберете для нього підходяще місце.

 • Кухня. Сім’я, яка вирішить поставити фікус в цьому приміщенні, ніколи не буде голодувати. Невеликий кущик приверне в будинок гроші і в цілому помітно поліпшить фінансову ситуацію.
 • Спальня. Розташувавши рослина в спальній кімнаті, ви зможете повноцінно відпочивати і щоранку будете прокидатися з прекрасним настроєм. За ніч організм повністю відновиться, яким би напруженим не був попередній трудовий день.
 • Вітальня. Якщо у вашому будинку часто бувають гості, вітальня стане кращим місцем для фікуса. Кожен раз зустріч з близькими буде незабутньою. Рослина допоможе створити дружню атмосферу, в результаті чого спілкування принесе радість і задоволення.
 • Робочий кабінет. Перебуваючи в цій кімнаті, рослина сприятиме прийняття мудрих рішень. Ваші думки завжди буду ясними, а висновки – зваженими і повністю обґрунтованими. Якщо робота змушує вас часто нервувати, рослина зніме напругу і подарує спокій.
 • – Яку кімнату ви не вибрали, фікус Бенджаміна краще ставити на південно-східною або північно-західній стороні. При такому розташуванні квітка буде надавати найбільш сильний вплив.

  Прикмети настійно не рекомендують розміщувати цю рослину в центрі кімнати, а також на північно-східних і південно-західних вікнах. У цих місцях дерево виявитися не має, так як вони є несприятливими. В іншому випадку квітка почне наповнювати будинок негативною енергією, що негативним чином позначиться на загальній атмосфері.

  4a05bddea178d32e0befc2e52447ced5 Фікус Бенджаміна (каучуконосний): прикмети і забобони – чи можна тримати вдома?

  Фікус і вагітність

  Народні прикмети називають фікус символом родючості. З цієї причини рослину бажано завести в своєму будинку парам, які мріють про поповнення родини. А поставити його необхідно в подружній спальні: це допоможе наблизити довгоочікувану вагітність.

  У народі кажуть, що росток краще вкрасти в сім’ї, в якій є діти. В крайньому випадку рослину можна взяти у кого-небудь на якийсь час. Згідно забобонам, фікус можна брати будь-який: Бенджаміна, Робуста, каучуковий і т. д. Головна умова – доглядати за ним дбайливо і з любов’ю.

  Задавшись питанням, чи можна тримати фікус в своєму будинку, зверніть увагу на прикмети. Вони допоможуть вам правильно розташувати квітка і в результаті отримати від нього тільки користь.

  І не забувайте, що завжди слід вірити в хороше і не звертати особливої уваги на негативні прогнози.Адже якщо в душі спокій і гармонія, і в домі завжди буде панувати тільки сприятлива атмосфера.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради