Розбити дзеркало, прикмета: будинки, наработу, що означає

razbit zerkalo primeta doma narabote chto oznachaet d827314 Розбити дзеркало, прикмета: будинки, наработу, що означаєТвердження, що дзеркальна гладь має потужний магічним потенціалом, давно не викликає сумнівів в самих різних езотеричних колах. Металеві атрибути з відполірованою до блиску поверхнею багато тисяч років застосовуються в шаманських практиках. Східна філософія про гармонізацію енергій феншуй приділяє велику увагу правильному розташуванню дзеркал в будинку. Чимало трактатів про магічні властивості поверхні, що відбиває написано адептами каббалистической традиції.

Якщо цей звичний предмет побуту так шанується майстрами магії, виходить, розбити дзеркало – прикмета дуже і дуже погана? Класична трактування цього повір'я пророкує цілих сім років безперервних нещасть того, хто допустить подібну необережність. Годі й казати, обіцянка досить песимістичний. На щастя, на ділі все не так похмуро. Нижче ми розглянемо точні тлумачення прикмети, а також розповімо про способи, скориставшись якими, можна відвести від себе біду, пов'язану з цим неприємним подією.

Розбити дзеркало: прикмета про біди і неприємності

razbit zerkalo primeta doma narabote chto oznachaet bfa5e1f Розбити дзеркало, прикмета: будинки, наработу, що означає Якщо серйозно зайнятися вивченням фольклору, можна з подивом виявити, що більшість прикмет і забобонів, які ми звикли вважати архаїчним пережитком минулого, мають під собою реальні підстави. Що стосується дзеркал, вони мають властивість накопичувати інформацію. По той бік скляної гладі зберігаються всі образи, коли-небудь які позначилися в дзеркалі. Ми сваримося перед дзеркалами, виглядаємо в них, коли засмучені, незадоволені собою, нервуємо. Вся ця негативна енергетика назавжди залишається запечатаній за склом – до тих пір, поки воно не розіб'ється. Чи варто дивуватися тому, що негативні прикмети з дзеркалом такі численні.

Тому в більшості ритуалів, таких як, наприклад, обряд на зцілення з картами Таро, використовують нове або так зване «обнулений» (очищене) дзеркало. Разом з тим езотерики попереджають, що всупереч нев'янучої моді на антикваріат, тримати вдома старовинне не так, це небезпечно. Тільки уявіть собі, яка хвиля негативу може виплеснутися назовні, якщо воно розіб'ється.

Загальні прикмети про дзеркалах

 • якщо в будинку є небіжчик, потрібно неодмінно завісити будь відображають поверхні, інакше його душа може піти в задзеркаллі і навіки залишитися поруч з живими
 • подруги не повинні одночасно виглядати в одне люстерко, інакше вони перетворяться на непримиренних суперниць
 • дзеркало напроти дзеркала – прикмета погана, не варто настільки сміливо експериментувати з інтер'єром будинку; дзеркальні коридори нерідко створюються в ході деяких магічних ритуалів, але роблять це тільки досвідчені майстри: невідомо, яка сутність може скористатися відкрилися проходом, щоб заглянути до вас на вогник
 • не слід дивитися у дзеркало з подряпинами, тріщинами або сколами: через пошкодження поверхні воно здатне витягати з людини життєві сили; звичайно, від одного-двох поглядів особливої шкоди не буде, але якщо використовувати пошкоджений предмет постійно, недовго і захворіти
 • якщо плакати перед дзеркалом, можна накликати на себе ще більше горе, ніж те, яке вас засмутило

Хто розбив дзеркало

За приймете, розбите дзеркало є неприємним попередженням для всіх без винятку, але точне тлумачення залежить від статі і віку необережного людини.

Якщо дзеркало розбите жінкою, повір'я попереджає про проблеми, які незабаром виникнуть між нею і її коханим. Перед партнерами встане якась перешкода, усувати яку доведеться довго і докладаючи серйозних зусиль. Якщо прямо перед тим, як розбити люстерко, жінка обмірковувала будь-якої план, краще відкласти його реалізацію на деякий час, поки не з'ясуються всі обставини справи.

Втім, є і більш позитивне пояснення прикмети: випадково розбити дзеркало пудрениці – до швидкого шлюбу (для молодої дівчини) або народженню дитини (для заміжньої дами).

Коли дзеркало розбивається у чоловіка, слід розцінювати цей епізод як попередження про спалах агресії, яка може виявитися спрямованої на першого, хто потрапить під руку. Чим більше утворилося осколків, тим більше некерованим буде гнів чоловіка. Нейтралізувати пророкування одночасно і легко і складно: потрібно всього лише тримати під контролем свої емоції, тоді сварки з близькими можна буде уникнути.

Що значить прикмета «розбилося дзеркало», якщо це сталося за участю дитини? Народна мудрість говорить, що до семи років дитя знаходиться під захистом вищих сил, йому не загрожує ніяка небезпека. Якщо в псуванні сімейного майна «винен» підліток, потрібно якомога швидше відвести його і прибрати осколки самостійно (як це правильно зробити, розповімо нижче).

Значення битих дзеркал для дому

razbit zerkalo primeta doma narabote chto oznachaet f0ad450 Розбити дзеркало, прикмета: будинки, наработу, що означає Якщо випадково розбити дзеркало будинку, прикмета віщує низку сварок між родичами, а також отримання неприємних звісток. Вважається, що чим більшого розміру було зіпсоване виріб, тим більших неприємностей слід очікувати власнику.

Втім, в будь-якому будинку є кілька дзеркал, тому має сенс звернути увагу на те, в якому саме приміщенні дзеркальне полотно розлетілося на друзки:

 • у ванній кімнаті – до хвороби когось із домочадців
 • в передпокої – до неприємного або навіть небезпечному знайомству
 • в подружній спальні – до сварки між чоловіком і дружиною

Розбити дзеркало на роботі

Якщо ви працюєте в тихому офісі, по сусідству з яким не ведеться будівельних робіт, а стіни не трясуть від шуму, то трактування прийме має майже те ж значення, що і тлумачення про домашнє дзеркало: необхідно проявити максимум уваги, тому що наближається непростий період.

Прикмета «випадково розбити дзеркало на роботі» – до чого це:

 • можливі сварки з колегами або конфлікт з безпосереднім керівництвом
 • до погіршення робочої атмосфери
 • виробничі складності, провал бізнес-проектів
 • позбавлення премій, урізання зарплат, скорочення штатів

Якщо ж один із співробітників позичив і розбив чуже дзеркальце, забобони говорять, що ці люди не сумісні між собою. Краще не ставити їх на одну ділянку і не робити напарниками: замість продуктивної роботи вони будуть витрачати час на скарги або з'ясування відносин.

Інші пошкодження дзеркального полотна

Прикмета «тріснуло дзеркало» не така страшна, хоча назвати її позитивною все ж не можна. Тріснута дзеркальна поверхня буде чинити негативний вплив на кожного, хто подивиться в таке дзеркало. Результатом можуть стати поганий настрій, зниження загального тонусу, поява дрібних негараздів. Словом, не смертельно, але приємного мало.

Взагалі, тріщини, відколи або подряпини на скляній поверхні означають, що дзеркало переповнилося негативною енергетикою. Найкраще відправити цей предмет інтер'єру в смітник, а на його місце повісити нове чисте дзеркало.

Значення прикмети «дзеркало впало» залежить від того, хто причетний до події і в якому стані виявилося виріб за підсумком інциденту. Якщо воно зірвалося з кріплень завдяки чиєїсь необережності, то все наслідки лягають саме на винуватця. Коли дзеркало падає саме по собі, зверніть увагу на кількість осколків. Розлетілося буквально в крихту – дуже тривожний знак, який обіцяє велике горе, аж до смерті одного з членів сім'ї. Розкололося на кілька великих частин – готуйтеся до періоду невдач. Залишилося цілим – можете сміливо повісити дзеркало на місце і благополучно забути про цей випадок.

Кілька позитивних трактувань забобони

razbit zerkalo primeta doma narabote chto oznachaet 7a5a208 Розбити дзеркало, прикмета: будинки, наработу, що означає Як не дивно, навіть у такій похмурій прикмети є ряд оптимістичних пояснень:

 • якщо розбилося дзеркальне полотно, яке належало довго хворіє людині, потрібно якомога швидше зібрати і викинути осколки, тоді хворий піде на поправку
 • якщо у молодої дівчини розбилося дзеркало, за прикметою потрібно порахувати кількість осколків – непарна цифра віщує швидке весілля
 • не варто засмучуватися втрати старих дзеркал: вони увібрали занадто багато негативної енергетики, викинувши таку річ, ви звільните місце для надходження сприятливої енергії

Що робити з осколками

Ми розглянули різні трактування прикмети про розбите дзеркало. Що робити з осколками? Перш за все слід видалити від битого скла дітей і домашніх тварин. Потім потрібно акуратно зібрати всі шматки, причому зробити це, намагаючись не відбитися в уламках. Найкраще загорнути їх в шматок тканини, а потім викинути в сміттєвий контейнер. Місце, де лежали уламки, необхідно протерти вологою ганчіркою, яку теж відправляють на смітник. Пилососом краще не користуватися, оскільки в цьому випадку дрібні скляні крихти можуть надовго затриматися в вашому домі, але ж це теж осколки, що несуть в собі негативну енергетику. Втім, якщо у вашій моделі пилососа передбачені змінні мішки, можна скористатися технікою.

Викинувши осколки, прийміть душ: вода відмінно змиває свіжий негатив. Віруючі люди можуть прочитати будь-яку захисну молитву.

Ми розглянули різні варіанти трактування стародавнього, похмурого марновірства. Залишилося згадати тільки про те, чого очікувати, якщо б'ється зовсім нове дзеркало. У цьому випадку не варто побоюватися чогось поганого: новий виріб ще не встигло накопичити якусь енергетику, воно абсолютно «порожній». Поставтеся до цієї події філософськи: це прикра, але абсолютно не небезпечна випадковість.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради