Дві маківки на голові: що значить народна прикмета для дитини, чоловіка

Більшість людей мають на голові одну маківку, але у деяких їх відразу дві. Існує прикмета, що пояснює, що це означає: яка доля чекає такої людини, чим він відрізняється від інших.

71677505f883360a5948b52a667ae269 Дві маківки на голові: що значить народна прикмета для дитини, чоловіка

Що означають дві маківки на голові

Маківка розташована у верхній частині голови. З цього місця починається ріст волосся. Далі вони закручуються в одному напрямку по спіралі. Рідко зустрічається такий феномен, коли на голові дві маківки. Як правило, дитина з народження наділена цією особливістю, але вона може з’явитися і у дорослого.

Народні прикмети стверджують: дві маківки – знак понад. Подібна відмітка вважається «ангельської».

Її носять на голові люди, іменовані пестунами долі.

Вони справжні щасливчики, яким супроводжує удача. Якщо така людина і потрапляє в складну ситуацію, то вона дозволяється благополучно. Щоб жити щасливо, домогтися успіху, йому достатньо прикласти мінімум зусиль.

Найпоширеніше тлумачення такого явища – людина двічі піде під вінець. Це не означає, що він стане вдівцем або вдовою. Його чекає розлучення, а потім другий раз він одягне обручку. Щодо цього феномену склалися й інші повір’я.

Значення прикмети – дві маківки на голові:

 • надприродні здібності;
 • вміння бачити чужу долю;
 • дар прогнозування;
 • дивовижне везіння;
 • здатність лікувати людей;
 • непостійність у стосунках.

У деяких людей ці унікальні особливості протягом декількох років залишаються непоміченими. Вони навіть не підозрюють, що відрізняються від інших. Якщо вірити прикметам, з віком незвичайні таланти неодмінно виявляться. Спочатку оточуючі і сама людина з двома верхівками помітять, що він підозріло щасливий. Пізніше виявляться і інші дари, якими він володіє.

c1726ed07c5308569acbd03b93601c84 Дві маківки на голові: що значить народна прикмета для дитини, чоловіка

У дитини

Якщо народжується дитина з двома верхівками, його близькі відчувають тривогу з приводу того, як складеться доля дитини. Їх занепокоєння абсолютно марно. Прикмети вчать – для дітей це сприятливий знак. Їм прихильна доля. Таким малюкам все дається легко. Дитина без зусиль опановує складними навичками. Він вчиться на відмінно, хоча не сидить над підручниками.

У народі кажуть: якщо у дитини дві маківки, значить, Бог двічі поцілував його в голову. Доля все життя веде цієї людини, постійно надає йому підтримку і дарує щасливі випадки.

Хоча такого малюка вищі сили оберігають, батьки повинні постійно тримати його під контролем. Дитина швидко помітить, що не такий, як інші діти. Розуміючи власну винятковість, безкарність і особливу вдачу, він може вирости ледачим, розбещеною, безхарактерним. Є небезпека, що все його життя пройде даремно. Такі люди не дорожать тим, що мають,так як всі отримують без зусиль і праці.

Багато дітей, у яких з народження була така фізіологічна особливість, з часом її втрачають. Дивно, але з віком 2 верхівки можуть зростися в одну. Їх первісна роздвоєність стане непомітним.

У чоловіка або жінки

У чоловіка така анатомічна риса відразу впадає в очі. Її важко приховати під короткою зачіскою. Володарю двох верхівок набагато складніше привести волосся в порядок і укласти стрижку. Ці незручності компенсуються перевагами, які дарує такий «дефект».

Що за прикметами означають дві маківки у чоловіка:

 • за життя цей щасливчик;
 • він легко знаходить вихід з найскладніших ситуацій;
 • одружується два рази;
 • володіє гострим розумом, кмітливістю;
 • досягне успіху в бізнесі;
 • оточений любов’ю близьких;
 • егоїстичний.

0342b4d9e8f7b9f7487be68bcf8c8393 Дві маківки на голові: що значить народна прикмета для дитини, чоловіка

Подібна будова черепа зустрічається і у жінок. Значення другої маківки для представниць слабкої статі:

 • завжди буде кохана і щаслива;
 • двічі вступить у шлюб;
 • не визнає буденності;
 • є неординарною особистістю;
 • дуже емоційна і ексцентрична;
 • розпещена і непостійна.

Володарі двох верхівок на голові, незалежно від статі, – обдаровані, творчі натури. Вони кмітливі і впевнені в собі, рідко доводять розпочате до кінця, але якщо чимось захоплюються, то справа доходить до фанатизму.

Сучасні прикмети

По-новому трактують значення двох верхівок сучасні прикмети. Екстрасенси вважають, що така конфігурація черепа характерна для дітей індиго. Вони не схожі на звичайних малюків. У них мудрий і світлий погляд. Такі хлопці не цікавляться іграшками, зате стурбовані пристроєм світу.

Діти з труднощами пристосовуються до мінливих умов, не знаходять свого місця в колективі. Вони володіють феноменальними здібностями в певних сферах життя. Це творчі, обдаровані особистості, у яких сильно розвинена інтуїція. Вважається, що завдяки двом маківках у них відкриті два канали для зв’язку з космосом.

79ca69afe62a9829e8e9ae8cdce74a27 Дві маківки на голові: що значить народна прикмета для дитини, чоловіка

Езотерики виділяють таких людей серед інших і стверджують, що додатковий кругообіг волосся на маківці – знак екстрасенсорних здібностей. Окультна наука приписує цій позначкою містичні властивості.

З таких людей виходять сильні чаклуни, шамани і провісники. Вони здатні виконувати магічні обряди і володіють даром ясновидіння. Потрібно уважно слухати їхні поради, тому що це провідники між космосом і людьми.

Поки ніхто не надав точних доказів того, що наявність рідкісного ознаки на голові наділяє людину надприродними здібностями.

Багато двухмакушечники навіть не здогадуються, що можуть заглядати в майбутнє.

Думка віруючих

Релігійні люди пов’язують знаки на тілі з Божим промислом. Таким позначок надається особливе значення. Для віруючих мати дві маківки на голові, значить, що супроводжує людину відразу два ангела-хранителя.

З невідомих причин Бог надає дитині подвійну опіку. Це гарантія, що він уникне небезпек і нещасть. Але посилений захист дається не для того, щоб вести безтурботне, веселе життя. Доля людини визначена – йому належить виконати спеціальну місію. Ніхто не може заздалегідь сказати, в чому вона полягає. Обраний повинен старанно молитися і направити енергію, незвичайні здібності на добрі справи.

Думка вчених

Всупереч прикметам і забобонам, медики не бачать у двох верхівках нічого виняткового. Вони пояснюють, що в появі такої аномалії винна генетика. Індивідуальна анатомія черепа ніяк не відбивається на розумових і творчих здібностях. Додатковий виступ на голові не загрожує фізичному і психічному здоров’ю. Апаратні дослідження не підтвердили, що друга маківка покращує мозкову діяльність.

Думка вчених розходиться з народними повір’ями. Але психологи помітили, що двухмакушечники – особистості емоційні і неврівноважені, тому з них виходять талановиті актори. Їм притаманні такі риси характеру:

 • підвищена нервозність, нестійка психіка;
 • раптові зміни настрою;
 • часті переживання;
 • розвинена фантазія, уява;
 • слабка сила волі, пасивність.

d5935015fa8a4ebe38b0d3b12204bcb2 Дві маківки на голові: що значить народна прикмета для дитини, чоловіка

Ніяких наукових досліджень такої аномалії не проводилося, тому немає підстав стверджувати, що вона вказує на геніальність. Хоча на черепі є додатковий виступ, будова півкуль таке ж, як у людей з однією верхівкою.

Про що говорять три маківки

Виключно рідкісне явище – три маківки. Люди, у яких три виру волосся на потилиці, володіють неабиякими здібностями. Вони талановиті, але не прагнуть розвивати свій дар, тому з них рідко виходять знамениті архітектори, художники або люди інших професій.

Людина з трьома верхівками не має власної життєвої позиції. Він не контролює почуттів, не тримає слова, залежить від оточуючих, здатний за п’ять хвилин три рази поміняти думку. Йому не можна доручати відповідальне завдання.

За прикметами, чоловік з трьома верхівками – домашній деспот. Він відрізняється важким характером. Хоча з ним важко будувати стосунки, це не заважає йому користуватися успіхом у жінок. Дівчата з такою «міткою» теж не відрізняються м’яким уживчивым характером. З них не виходять зразкові господині і зразкові дружини.

0f92f399bf952cc2aadeee558dd6544d Дві маківки на голові: що значить народна прикмета для дитини, чоловіка

Людина з кількома верхівками – не такий, як інші. З пелюшок йому пророкують успіх. Навколишні бачать у ньому везунчика. Часто доля виправдовує такі надії. Володарю «ангельської» відмітки залишається тільки повірити в щасливу прикмету і навчитися справлятися з неслухняними вихорами на голові.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради