Доларове дерево або заміокулькас: прикмети і забобони – чи Можна тримати вдома і до чого він цвіте?

Серед магічних кімнатних рослин гідне місце займає доларове дерево, про яке чимало прикмет і забобонів. Цікаво розібратися, чи дійсно заміокулькас (наукова назва тропічного прибульця) притягує багатство, виправдовує своє прізвисько «квітка безшлюбності» або залучає жіноче щастя.

7857c3e564e902215988616806dec644 Доларове дерево або заміокулькас: прикмети і забобони  чи Можна тримати вдома і до чого він цвіте?

Чому квітка називають доларовими деревом?

Спостереження за заміокулькасом з’явилося багато прикмет і забобонів. Рослині приписують здатність залучати гроші, причому не звичайні, а заморську валюту.

У заміокулькаса багато назв:

 • Занзібарський дорогоцінний камінь (батьківщина квітки – кам’янисте плато Занзібару).
 • Доларове дерево (гілки з листям заміокулькаса нагадують складені в стопку монети номіналом в один долар).
 • Каладіум замієлистий (так називався квітка, коли на початку XIX століття прибув з Африки в Європу).
 • Замик (ласкаве народна назва).

За іншою версією, доларовим деревом екзотичну рослину назвали за його номінальну вартість. Спочатку «занзібарський камінь» коштував дуже дорого, з’явився виключно в багатих будинках, де водилися доларові купюри.

По своїй суті заміокулькас – сукулент.

Над землею знаходяться листя рослини, здатні накопичувати вологу. Для представників флори волога – справжнє багатство. Ось за цю «здатність до накопичення», можливо, і наділили квітка магічною властивістю залучати багатство. До речі, такі ж властивості приписують всім сукулентів від толстянки до звичайного кактуса.

Обряди і ритуали для залучення грошей

Для посилення припливу грошових знаків, народні прикмети рекомендують доглядати за доларовими деревом особливим чином.

 • З рослиною потрібно звертатися, як з людиною. Заміокулькас – великий любитель вологи, але його потрібно не поливати, а «поїти», і ласкаво розмовляти, розповідати, як ви хочете розбагатіти, просити рослина про допомогу в цій справі. Щоб досягти кращих результатів, такий ритуал потрібно проводити по вівторках при зростаючому Місяці.
 • Візьміть купюру номіналом в 1 долар. Поверніть її у вигляді трикутника так, щоб була видна грошова піраміда. Прикріпіть отриманий паперовий символ до гілки доларового дерева – притягує багатство сила рослини збільшиться. Такий доларовий трикутник – потужний магніт для грошей, працює і без замиакулькаса, а у вигляді листа на валютному кущі, і поготів буде створювати правильну енергетику. Ревно спостерігайте за тим, щоб паперова конструкція не впала з гілки.
 • У горщик з грошовим деревом (толстянкой) прийнято закопувати монети. На дно горщика або в піддон з заміокулькасом можна покласти американські центи.
 • Деякі знавці прийме, шанувальники магічних ритуалів поливають доларовий кущ «грошової водою». Приготувати її нескладно. В ємність з холодною водицею для поливу опустіть монетки, дайте настоятися 2 дні. Цим «чарівним зіллям» поливайте доларовий кущ. Не виймаєте монети, поки не закінчиться вода в посудині.
 • Щоб заміокулькас приносив грошову удачу, його потрібно вкрасти, бажано, у багатих людей. Не обов’язково виносити рослину разом з горщиком, достатньо взяти відросток або листок. Врахуйте, що на початковій стадії рослина дуже повільно розвивається, тому з листочка нескоро вийде ефектне рослина, а зацвіте воно не раніше, ніж через 3 роки.
 • Непогано отримати рослина в дар. Дарувальнику слід дати викуп у вигляді декількох монет. Тоді рослина буде приносити грошову удачу.

07102f2bce62f63ec0af1859cf7fec91 Доларове дерево або заміокулькас: прикмети і забобони  чи Можна тримати вдома і до чого він цвіте?

Заміакулькас – це жіноче щастя або квітка безшлюбності (чоловікогін)?

Крім притягальної сили для багатства за доларовими деревом помічені й інші магічні здібності. Прикмети кажуть, що заміакулькас робить жінку щасливою, привертає любов. А згідно з іншими прикметами доларове дерево – квітка безшлюбності. Якщо він з’являється в будинку незаміжньої жінки, їй доведеться століття однією «кувати». Як же розібратися, яку роль відіграє заміакулькас у долі жінки?

Квіткою безшлюбності або заміакулькас належить до сімейства ароїдних – всі ці рослини з чоловічою енергетикою. Їх називають «мужегонами». От не терплять вони інших чоловіків в будинку.

А як бути з «жіночим щастям»? Таке прізвисько» належить іншій квітці – спатіфілуму. Згідно з прикметами, квіти цих рослин мають схожу форму, людині з добре розвиненою уявою нагадують фалос. Причому доларовий кущ лідирує в цій імітації.

Але якщо спатифиллум регулярно і стабільно приносить щастя своїй власниці, то з заміокулькасом все дещо складніше. Щоб привернути коханого в життя жінки, має бути дотримано кілька умов:

 • Квітка повинен бути обов’язково подарований. Коли жінка купує в магазині доларове дерево, вона, навпаки, віддає частину своєї любовної удачі. Тому куплений квітка приверне невдачі в любові, самотність.
 • Рослина має бути доглянутим, добре рости, не втрачати листя, не в’янути.
 • Якщо квітка зів’яв – це дуже погана прикмета для жінки. Викидати його не можна. Потрібно вилікувати або купити інший примірник заміокулькаса, поставити його поряд з хворим. Здорове рослина поділиться своєю енергією з увядающим, і проблема буде вирішена.
 • Удача приходить під час цвітіння заміокулькаса. Ось зацвітає доларовий кущ, і можна чекати нареченого.

На жаль, цвіте «африканець» рідко і не у всіх.

А люди діляться на два табори: одні чекають від доларового дерева удачі в любові, швидкої весілля, інші вважають, що квітка може наділити даму «вінець безшлюбності».

Відомо, що прикмети працюють так, як в них вірять. Якщо боятися безшлюбності, то вийти заміж, шансів дуже мало. Краще думати про хороше.

Прикмети власне так і з’являються: подарували доларовий кущ дівчині, якій вирішено бути однією, вона не знайшла благовірного. Потім нещасна поділилася своїми спостереженнями і висновками з іншими людьми, от і з’явилося повір’я про те, що екзотична квітка безшлюбність приваблює.

Можна тримати замиокульс будинку?

Незважаючи на неоднозначні прикмети про доларовому дереві, рослина люблять біологи і квітникарі. Вони рекомендують тримати вдома цю квітку:

 • Біологи стверджують, що заміокулькас відмінно очищає повітря.
 • Доларовий кущ благотворно впливає на сплячої людини, допомагає знайти енергію і бадьорість.
 • Заміокулькас володіє відмінними декоративними властивостями, прикрасить будь-який будинок.
 • Споглядання яскравої зелені соковитих листя рослини створює хороший настрій, допомагає зняти стрес.

Але люди, які приділяють підвищену увагу магії, бояться тримати вдома доларове дерево, тому що за прикметою: якщо квітка в’яне, потрібно чекати фінансових невдач або великих проблем в особистому житті жінки.

Об’єктивно, реальну небезпеку являє отруйний сік у листках заміокулькаса, та й то на рівні алергічних реакцій. Небажано давати дітям грати з квіткою, і домашніх тварин потрібно тримати подалі від ефектного «африканця». При роботі з ним надягайте рукавички.

c41badd8056e153ab6c2025a4bf947df Доларове дерево або заміокулькас: прикмети і забобони  чи Можна тримати вдома і до чого він цвіте?

До чого цвіте доларове дерево?

Заміокулькас демонструє цвітіння тільки в дорослому віці. Якщо це трапилося з вашим рослиною, значить це дорослий екземпляр.

Якщо у вас в будинку є інші горщики з молодими особинами доларового дерева, поставте їх поруч з квітучим красенем. Заміокулькас вміє «ділитися енергією» процвітання не тільки з людьми, але і з «родичами».

Знавці прийме не прийшли до єдиної думки, до чого цвіте заміокулькас. Ось які існують трактування:

 • Можна розраховувати на переїзд в покращене житло;
 • Очікується поповнення в родині (можливо, жінка завагітніла);
 • Не виключено несподіване отримання спадщини;
 • Можливо істотне підвищення зарплати;
 • Гарантовано жіноче щастя у вигляді благополуччя в родині.

Загалом, якщо доларовий кущ зацвів – це дуже хороша прикмета.

Феншуй про замокулькасе

Згідно зі східним езотеричного вчення для того, щоб доларове дерево приваблювало грошові потоки потрібно дотримуватися важливі умови:

 • Горщик з рослиною повинен знаходитися в «зоні багатства», тобто в південно-східному секторі будинку;
 • При пересадці заміокулькаса не можна використовувати старий горщик і землю від іншої рослини. Квітка має бути, посаджений в свіжу грунт в нову ємність.
 • Також радять покласти монети на дно горщика (це добре впливає на ріст і цвітіння «африканця»).
 • Квітка обов’язково повинен бути подарований і краще у святковий день, пов’язаний з новизною, наприклад, Новий рік, День народження, Різдво, новосілля. Так, позитивна енергетика заміокулькаса збільшиться в 100 разів.

Інші прикмети про доларовому дереві:

 • Заміокулькас «плаче» — до дощу.
 • Не можна ділитися своїм рослиною у вдалий день для вас, у власний день народження. Так можна віддати свою удачу і благополуччя.
 • Грошовий кущ любить одного господаря, який повинен особисто за ним доглядати. Якщо в будинку є кілька бажаючих розбагатіти, потрібно завести рослини кожному мешканцю.

Вірити чи ні в прикмети про замиокулькасе – особиста справа кожного. Але сподіватися тільки на «заморського красеня» не варто. Потрібно самостійно кувати своє щастя і підживлювати позитивом зелений талісман, який віддячить чудовим зовнішнім виглядом. Але з іншого боку, якщо вірити в диво доларового дерева, воно з більшою ймовірністю приверне до вас багатство.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради