До чого втратити хрестик – прикмети, точка зору православ’я, відповідь священика (настоятеля)

Більшість людей носять натільний хрестик, адже вважають його оберегом і важливим символом в християнстві. Люди впевнені, що він допомагає знайти сили у складних ситуаціях і знайти призначення в житті. Символ уособлює віру в Господа, охороняє долю. Але варто знати, до чого втрачається хрестик, щоб убезпечити себе від серйозних проблем.

5db36dc2209cafa208da187b425ebc94 До чого втратити хрестик – прикмети, точка зору православя, відповідь священика (настоятеля)

Що значить втратити хрестик

Поширені забобони про православний оберіг з’явилися ще в стародавні часи. Втрата натільного хрестика була поганою прикметою. Передбачення звучить таким чином – володар хрестика збився з правильного життєвого шляху, тому йому слід підготуватися до проблем, вони виникнуть у найближчому майбутньому. Є кілька поширених прикмет про втрату хрестика:

 • Втрата хрестика може означати, що старий символ православ’я наповнився негативом і негативною енергією, тому більше не в змозі забезпечувати гідний захист від недоброзичливців і темних сил. Бажано відправитися в церкву для придбання нового оберегу.
 • Цілком можливо, що втрата натільного хрестика означає прощення гріхів його власника, чоловік зумів виконати своє життєве призначення. Якщо в житті до цього моменту було багато проблем, доля не складалася, то слід чекати змін в позитивну сторону.
 • Якщо літній людині довелося втратити хрестик, на думку священика, це означає тривалий самотність.
 • Священнослужителі вважають, що втрата натільного хрестика не означає відмову від Господа людини, цілком ймовірно, що душа мучиться від гріха, потребує його спокуту, а повір’я дає підказку, треба сходити в храм і попросити прощення.
 • Якщо хрестик втратив дитина – не варто турбуватися. Це означає, що Всевишній зберіг малюка від прийдешньої біди. Потрібно відправитися в храм і придбати нову православну річ, головне, щоб малюкові вона подобалась і він ставився до оберегу надалі з любов’ю і ощадливістю.

  З давнину вважалося, що православний хрест може загубитися, якщо на його власника здійснювалося сильний магічний вплив і чаклунство. Оберіг відбив захист, але більше не в змозі служити своєму господареві належним чином, він став безсилим. Бажано вжити заходів, відвідати храм і помолитися, попросити про позбавлення від негативу.

  8d9ee2af30a53038367d62a0ed9a634c До чого втратити хрестик – прикмети, точка зору православя, відповідь священика (настоятеля)

  Що робити, якщо втратив хрестик

  Якщо раптом судилося втратити хрестик, то прикмета закликає, в першу чергу, зайнятися його пошуками. Можна прочитати поширені молитви, звернутися до Всевишнього і попросити допомоги в пошуку оберега. У більшості випадків зникнення досить швидко виявляється, але якщо цього не сталося, то варто поскаржитися на волю Господа.

  Втратити хрестик може кожна людина. Священнослужителі в таких випадках радять придбати новий православний оберіг.

  Не варто затягувати з придбанням нового хреста, навіть якщо існує надія знайти загублену річ. Віруючі люди завжди повинні носити обереги, тому потрібно купити хрест як можна скоріше і освятити його!

  Стародавні повір’я

  Існує прикмета – втратити хрестик, яка була підтверджена століттями. Втрата оберега означає брак сил для несення власного хреста долі. Господь посилає другий шанс змінити життя, дає кілька шляхів на вибір, головне, щоб він виявився правильним.

  А також багато вірять, що людина, що залишився без хреста, втрачає захист. Він сильно схильний до псування, чаклунства і магічного впливу. Православний символ забезпечує своєрідну оболонку, яка тримає свого власника немов у яйці, через нього не може пробитися негативний вплив.

  4e80b21090a76cc37f01e7a0a3eac7db До чого втратити хрестик – прикмети, точка зору православя, відповідь священика (настоятеля)

  Знайти хрест

  Прикмета про несподівану знахідку хрестика має неоднозначне трактування. Можна вважати передбачення милістю Творця, який застерігає від негативних подій.

  Священнослужителі переконані, що знахідка натільного хреста є знаком згори. Православний символ буде надійно захищати свого нового власника, оберігати її від небезпек, принесе в життя тільки хороше.

  Знахідку потрібно обов’язково підібрати, навіть якщо людина остерігається скористатися їй. Підняти хрест потрібно для того, щоб убезпечити священний оберіг від осквернення атеїстів і віруючих в Господа. Якщо людина не планує носити на собі церковне прикраса, то рекомендується віднести його в храм і віддати батюшки.

  Деякі люди впевнені, що піднімати хрестик на вулиці ні в якому разі не можна, адже на нового власника обрушиться весь негатив. Дані символи постійно накопичують в собі негативну енергетику, їх не прийнято передавати по спадку, а кладуть в труну разом з упокоившимся.

  Народна прикмета не рекомендує брати символічну знахідку, адже чаклуни часто використовують такі предмети для проведення чорної магії та обрядів, насилають на людей порчу, тим самим позбавляючи себе від розплати за злодіяння. Навіть якщо знайде виріб з чистого золота, не варто його переплавляти в інші прикраси, адже вся негативна енергетика збережеться.

  055ca0f0708dd971500626931497a2b8 До чого втратити хрестик – прикмети, точка зору православя, відповідь священика (настоятеля)

  Поломка

  Іноді хрестик несподівано ламається з незрозумілих причин. Священики стверджують, що не варто лякатися, адже оберіг міг бути зроблений з матеріалу поганої якості. І також нерідкі випадки крадіжок особливо цінних розп’ять, народні прикмети при цьому говорять:

  • християнин сумнівається у вірі, проявляє легкодухість, відмовляється поважати Христа;
  • на власника хрестика лежить прокляття або проведено чаклунський обряд і він зламався під впливом негативної енергії;
  • у людини багато ворогів та заздрісників.

  Зламаний натільний хрест категорично не рекомендується викидати, його потрібно закопати в безлюдному місці, а потім придбати новий виріб і освятити його.

  Якщо оберіг постійно падає, то на людину надсилається негативний вплив.

  Народна прикмета радить ніколи не знімати хрестик навіть під час фізичної праці або купання. Деякі дивуються, адже ланцюжки нерідко рвуться. Однак з давнину було прийнято носити хрести на спеціальних шнурках, щоб вони трималися міцно.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради