Як заспокоїти людину в істериці від нерозділеного кохання по інтернету, словами на відстані

Людини, що знаходиться в істериці, не рекомендується залишати наодинці зі своїми емоціями. Це може привести до виникнення депресії, вийти з якої пізніше вдасться тільки за допомогою спеціальних седативних препаратів.

Заспокоювати його також слід в суворій відповідності з рекомендаціями професійних психологів. В іншому випадку нестабільний стан може погіршитися.

Як заспокоїти людину на відстані і що варто враховувати?

Заспокоїти людини в істериці можна не тільки, перебуваючи поруч з ним, але і на відстані. kak uspokoit cheloveka v isterike ot nerazdelennoj ljubvi po internetu slovami na rasstojanii bd5b4e0 Як заспокоїти людину в істериці від нерозділеного кохання по інтернету, словами на відстані

Зробити це можна кількома способами:

Спосіб заспокоїти людину Короткий опис
Уточнюючі питання про емоційний стан Цей спосіб найбільш ефективний в ситуаціях, коли потрібно заспокоїти дівчину. Тут будуть доречні питання «Розкажи, що ти зараз відчуваєш?», «Ти хочеш поговорити про те, що тебе засмутило / розсердило» і так далі. Коли людина відвернеться для формулювання відповіді на поставлене запитання, фокус його уваги також зміститься, а значить, емоції стануть підконтрольними.
визнання проблеми Людині, яка не може впоратися зі своїми емоціями, важливо почути, що його проблема не вигадана, а реальна, яка потребує уваги. Зрозумівши, що йому є з ким розділити свої почуття, стабілізувати свій психологічний стан буде простіше.
слова підтримки При успокаивании людини не рекомендується просити його стримувати емоції, так як це може збільшити емоційну напругу, а також спровокувати розвиток депресивного стану. Краще підбадьорювати його, зробивши основний акцент на тому, що його реакція на зовнішні подразники нормальна і те, що з ним зараз відбувається, дуже скоро закінчиться, і все буде добре.

При виборі тактики в спілкуванні з емоційно перезбуджені людиною необхідно враховувати:

 • наскільки близьке спілкування між ним і тим, хто намагається його заспокоїти;
 • в якій обстановці зараз знаходиться людина;
 • особливості його темпераменту (наприклад, деяким людям потрібно виплакатися комусь, давши волю емоціям, а іншим, навпаки, побути на самоті).

Чого не варто говорити, щоб втішити людини?

Щоб втішити людини, надати йому психологічну допомогу в переломний для нього момент, важливо ретельно підбирати слова. kak uspokoit cheloveka v isterike ot nerazdelennoj ljubvi po internetu slovami na rasstojanii b42493c Як заспокоїти людину в істериці від нерозділеного кохання по інтернету, словами на відстані

Не рекомендується використовувати фрази:

Фрази для заспокоєння людини Короткий опис
“Я тебе розумію” Ці слова провокують внутрішнє відторгнення у людини, що перебуває в істериці. Він думає або говорить в такий момент: «Ні, не розумієш!», Після чого абстрагується від пізніше виголошених на його адресу слів підтримки, ще більш концентруючись на своїх негативних емоціях. У момент емоційного напруження людині хочеться виговоритися, розповісти про те, що відбувається у нього в душі, а не слухати приклади негативного досвіду сторонніх, які запевняють, що переживали в той момент схожі емоції.
«Заспокойся!» Ця фраза в момент істерики сприймається людиною, як заборона на проживання негативних емоцій. Він може і хотів би заспокоїтися самостійно, але емоції в конкретний момент часу настільки сильні, що впоратися з ними йому не вдається. З великою ймовірністю він, отже, звинувачує себе в слабкості, так як абсолютній більшості дорослих з дитинства всіляко демонстрували, що приховувати свої емоції від оточуючих необхідно.
“Будь сильним!” Ця фраза теж відноситься до групи заборон на вираз негативних емоцій. Її особливість ще й у тому, що, вимовляючи такі слова, автор демонструє егоїзм, спонукаючи іншу людину заспокоїтися, тому що сам не може витримати ці емоції.
“Все буде добре!” Ці слова знецінюють переживання людини, що знаходиться в істериці. Якщо крім цієї фрази сказати більше нічого, краще просто помовчати і вислухати свого опонента.

Як варто поводитися?

Заспокоїти людини в істериці вдасться швидше, якщо при цьому контролювати ключові моменти своєї поведінки.

Техніка безпеки

При спробі підтримати незнайомої людини, що знаходиться на піку емоційної напруги, рекомендується дотримуватися найпростіші заходи по забезпеченню безпеки:

 • не варто наближатися до нього близько, незалежно від того, чи є у нього щось в руках, і в якому місці відбуваються події (людина, піддавшись емоціям, або неправильно сприйнявши наміри опонента, може почати агрессіровать на його адресу і навіть завдати фізичної шкоди);
 • якщо людина, що знаходиться в істериці, перебуває на межі скоєння суїциду, не варто намагатися самостійно надати йому підтримку замість того, щоб зателефонувати в спеціальну службу психологічної допомоги (професійні психологи зможуть швидко знайти підхід і своєчасно виправлять ситуацію).

Превентивні заходи

Щоб мінімізувати ризик виникнення піку емоційного стану у людини, у якого, наприклад, в недавньому минулому помер близький родич, можна прийняти ряд превентивних заходів:

 • стежити за зростаючою емоційною напругою (як тільки людина почне надмірно емоційно реагувати на те, що відбувається, його слід записати на прийом до психолога, щоб допомогти змінити вектор мислення);
 • намагатися штучно зміщувати фокус уваги з негативних подій на позитивні (робити це важливо природно і ненав’язливо);
 • всіляко демонструвати свою готовність як допомогти справою, так і підтримати психологічно (людина, усвідомлюючи, що у нього є підтримка, з меншою ймовірністю впаде в депресію, так як буде розуміти, що йому є з ким розділити труднощі).

Правила психологічної допомоги

Самими значущими правилами надання психологічної допомоги є:

 • насамперед необхідно запропонувати людині випити склянку прохолодної води (рідина не тільки позитивно впливає на стан нервової системи, а й відволікає людину від негативних емоцій, переводячи частину уваги на фізичні відчуття); kak uspokoit cheloveka v isterike ot nerazdelennoj ljubvi po internetu slovami na rasstojanii c827f2b Як заспокоїти людину в істериці від нерозділеного кохання по інтернету, словами на відстані
 • дати людині в істериці можливість поплакати, незалежно від того, якої він статі і де відбувається ситуація (таким чином вдасться зняти частину емоційної напруги);
 • якщо людина відмовляється приймати допомогу, а його поведінка нагадує гострий психоз, необхідно якомога швидше викликати швидку допомогу або спеціальну службу, яка надає психологічну підтримку;
 • не слід бути наполегливим в прояві підтримки (людина може бути не готовий в конкретний момент ділитися причиною виникнення істерики, йому потрібно просто дати можливість виплакатися і позбутися від частини негативу).

Фрази і способи заспокоїти людину на відстані по телефону, в листуванні

Заспокоїти людини в істериці можна за допомогою правильно підібраних слів. Якими вони будуть, залежить від того, наскільки близько спілкування, за яких обставин доводиться надавати підтримку.

Для хворої людини

Людині, який недавно дізнався про те, що хворий, можна говорити:

фраза коротка характеристика
Знаєш, в нашому житті можливо все, і часто трапляється те, що не піддається ніяким поясненням. Відомі випадки, коли люди зцілювалися за допомогою позитивного мислення. Вище ніс, я поруч. Такі слова підтримки підійдуть, якщо стоїть завдання заспокоїти близького родича або друга. У сторонньої людини ця фраза може викликати зворотні емоції через порушення особистого простору.
Напевно, зараз тобі здається, що все погано, і змін чекати не доводиться. Але я тебе запевняю, що настане день, коли ти будеш згадувати про це всім як про страшний сон. Разом ми зробимо все, щоб хвороба відступила. Універсальна фраза, що демонструє готовність допомогти людині в будь-якій ситуації.
Я вірю, що тобі дано це випробування, щоб впоратися з ним і загартуватися. Пам’ятай, що поруч з тобою родичі. Я щиро бажаю, щоб ти скоріше пішов на поправку. Ці слова підтримки можна говорити людині, якщо спілкування з ним не близьке, а скоріше формальне (наприклад, колезі).

Для чоловіка, хлопця

Для чоловіків в моменти емоційного напруження важливо почути, що їх приймають і люблять будь-якими, незважаючи ні на що:

фраза коротка характеристика
Незважаючи на всі труднощі, які нам з тобою доведеться подолати, я хочу, щоб ти знав, що я буду завжди з тобою. Ніякі обставини не зможуть вплинути на мою любов до тебе. Ці слова підтримки найбільш доречно адресувати хлопцю або чоловікові. Незалежно від того, з чим пов’язані його проблеми (з роботою, взаємовідносинами з друзями або родиною), чоловік відчує в собі сили рухатися далі, знаючи, що поруч з ним його вірна супутниця.
Якщо я можу тобі чимось допомогти, тільки дай знати. Ти дуже хороша людина, і професіонал своєї справи. Я впевнена, що ця ситуація загартує тебе і зробить ще більш кваліфікованим фахівцем, ніж ти є зараз. Ця фраза актуальна в ситуаціях, коли потрібно надати підтримку чоловікові-колезі.
Ти дуже сильний, я завжди цим захоплююся. Саме тому я точно знаю, що тобі з легкістю вдасться вийти красиво з ситуації, що склалася. Прислухайся до себе і пам’ятай, що ти завжди на мене можеш розраховувати. Фраза, що акцентує увагу чоловікові на визнання жінкою його сили, на підсвідомому рівні надихне його на вирішення виниклих питань.

Для дівчини, жінки

Дівчат найпростіше заспокоїти, перебуваючи з ними поруч. Найбільш ефективним способом виведення жінки з істерики є тактильний контакт (обійняти, поцілувати, погладити по голові і так далі). kak uspokoit cheloveka v isterike ot nerazdelennoj ljubvi po internetu slovami na rasstojanii 09a1d23 Як заспокоїти людину в істериці від нерозділеного кохання по інтернету, словами на відстані

Якщо можливості підтримати дівчину за допомогою мови жестів немає, можна використовувати такі фрази:

фраза коротка характеристика
Я тебе дуже люблю. Я б із задоволенням забрав всі твої негативні емоції, щоб допомогти скоріше прожити це горе. Але, на жаль, єдине, що я можу зробити зараз – бути поруч. У моменти емоційного напруження дівчині важливо чути, що поруч з нею є людина, яка сильніше її.
Покладись на мене. Я зроблю все, щоб тобі було добре. Жінка завжди шукає собі в партнери (це стосується як дружніх, так і любовних відносин) чоловіка, який зможе позбавити її від дрібних негараздів, які ускладнюють життя.

Що сказати людині, у якого помер близький?

Людям, які втратили близького, дуже важлива підтримка оточуючих.

При цьому слова повинні бути підібрані так, щоб вони не нагадували зайвий раз про те, що трапилося:

фраза коротка характеристика
Прийми мої щирі співчуття! Сил тобі, щоб мати можливість пережити це горе. Знай, що, якщо захочеться поговорити, ти в будь-який момент можеш до мене звернутися. У моменти, коли людина переживає через втрату близької, не потрібно намагатися вивести його на розмову. Досить просто позначити готовність вислухати і при необхідності виявитися поруч для надання підтримки.
Сил тобі! Я розумію, що емоції від втрати не вийде заглушити словами розради. Але потрібно постаратися, щоб пам’ять про нього (неї) була наповнена тільки теплими почуттями. Не в наших силах уникати смерті, але я майже впевнена, що це не кінцева точка. Ти ж знаєш, що йому (їй) зовсім не хотілося б, щоб твої дні були наповнені сльозами і смутком. Універсальний варіант, який можна використовувати, як при необхідності підтримати близьку людину, так і колегу, з ким підтримуються виключно формальні відносини.

Як впоратися з дитячою істерикою?

Істерика без підстав найбільш часто трапляється у дітей. В такий стан підростаючий людина може впасти, як з-за фізичних нездужань (малюки не розрізняють фізичний і психологічний дискомфорт), так і через відсутнього уваги до їх персони з боку батьків. kak uspokoit cheloveka v isterike ot nerazdelennoj ljubvi po internetu slovami na rasstojanii 4fcef25 Як заспокоїти людину в істериці від нерозділеного кохання по інтернету, словами на відстані

Заспокоїти дитину можна за допомогою фраз:

фраза коротка характеристика
Ти засмучений. І це нормально. Всім нам потрібно випускати емоції назовні. Такі слова допомагають дитині ідентифікувати свої емоції, а також вказують на необхідність їх проживати, а не придушувати в собі.
Я тебе чую, малюк. Я з тобою, я буду поруч. Ця фраза дає дитині зрозуміти, що батьки будуть приймати його будь-яким, незалежно від того злиться він або сміється.
Те, що ти злишся – це абсолютно нормально. Недобре, коли ти б’єшся або лягаєш на підлогу в магазині (неприйнятне дію потрібно вибирати, виходячи з його актуальності для конкретної дитини). За допомогою такого звернення батькам вдасться змістити фокус уваги малюка з негативних емоцій на конкретну поведінку, після чого йому буде простіше заспокоїтися.

Як заспокоїти літньої людини?

Алгоритм надання підтримки літній людині схожий з послідовністю дій, рекомендованої для виведення дитини з депресії.

Ефективними тут будуть слова:

фраза коротка характеристика
Так, я прекрасно розумію твої емоції – ти … (злишся, засмучений і так далі). Але що ти міг зробити? Ці слова будуть доречні, коли у літньої людини трапилася істерика через конкретного події в його житті. Вони не тільки дають зрозуміти, що близькі поруч, але і заспокоюють, запевняючи, що вплинути на ситуацію конкретна людина не міг.
Повторювати слова, вимовлені людиною, називаючи після цього емоцію. Наприклад, «Так, ти заплакала. Тобі було сумно від безсилля, це нормально ». Такий прийом «віддзеркалювання» доречно використовувати в будь-якій ситуації, що вимагає виведення літньої людини з істерики, незалежно від ступеня близькості з ним.

Як підбадьорити людину перед операцією?

Щоб підтримати людину перед операцією, не рекомендується вимовляти слова, що знищують його переживання.

kak uspokoit cheloveka v isterike ot nerazdelennoj ljubvi po internetu slovami na rasstojanii 1531587 Як заспокоїти людину в істериці від нерозділеного кохання по інтернету, словами на відстані Заспокоїти людини в істериці можна, відправивши йому повідомлення зі словами підтримки

Навіть якщо майбутня операція не є серйозним хірургічним втручанням, переживаючи з приводу подальшого відновлення, є абсолютно нормальним.

Щоб донести цю думку, можна використовувати фрази:

фраза коротка характеристика
Мене завжди дивує твоя стійкість і вміння справлятися з життєвими труднощами. Я впевнена, що і на цей раз ти впораєшся! Такі слова акцентують увагу людини не на негативних емоціях, а на внутрішній силі організму справлятися з труднощами (в тому числі і з операцією).
Те, що ти боїшся – це нормально, але твої страхи зараз не мають підстав. Коли ти відійдеш від наркозу, я обіцяю, що буду з тобою поруч. Ці слова дадуть людині, котрий готується до операції, впевненість в тому, що все пройде успішно, а отже, підстав сильно переживати у нього немає.

Як допомогти подолати істерику людині після розставання?

Щоб допомогти людині подолати істерику після розставання, не слід говорити йому примітивні слова, які зазвичай чують люди від героїв фільму:

фраза коротка характеристика
Так, ти любила його, я це бачила, та й всі навколишні розуміли. Дуже несправедливо, що він так вчинив. Але Бог не дає нам труднощів, з якими ми не змогли б впоратися. Ти станеш сильніше. Все буде добре. Ці слова можна використовувати для підтримки дівчат будь-якого віку, незалежно від ступеня близькості з ними. Така підтримка допоможе їм змістити фокус уваги з негативу на позитив, що вплине на їхній емоційний стан.
Не варто шукати з нею зустрічі і дбайливо зберігати спогади про ваші стосунки. Ти заслуговуєш уважного, вдячного і ставлення до себе. Якщо я можу якось тобі допомогти, тільки скажи. Така фраза зверне увагу людини, що перебуває в істериці, на його позитивні риси характеру і факт того, що він заслуговує в житті більшого.

Як допомогти людині в екстремальній ситуації?

В екстремальних обставинах втручатися у вирішення стресової ситуації не рекомендується. Якщо є можливість, краще всього звернутися до фахівців, які надають психологічну допомогу тим, хто її потребує.

Людина, що перебуває в істериці, незалежно від того, що послужило для неї причиною, потребує того, щоб його заспокоїли. Незважаючи на те, що з першого погляду зробити це дуже просто, важливо ретельно підбирати використовувані в розмові слова. В іншому випадку можна не тільки не допомогти, а й погіршити ситуацію, загнав людини в глибоку депресію.

Відео про те, як заспокоїти людину в істериці

Простий алгоритм, як заспокоїти людину:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради