До чого сниться весілля дочки яка не заміжня або навпаки – сонник

Якщо приснилося, що дочка виходить заміж – це символ визволення від проблем за принципом «гора з плечей геть». Причому передбачення діє навіть для бездітних людей.

21da36d09a9faebd6a24fef0c745b898 До чого сниться весілля дочки яка не заміжня або навпаки – сонник

Щоб точно витлумачити, до чого сниться весілля дочки, сонник пропонує разом з іншими подробицями сюжету обов’язково врахувати: чи є у сплячого донька, і заміжня вона наяву чи ні. Правильне трактування підказок підсвідомості допоможе уникнути майбутніх проблем, розібратися в собі і в стосунках з родичами.

Сонник

Якщо довелося в мріях видавати заміж дочка, у якої є реальний наречений, сонник тлумачить таке сновидіння, як передвістя швидкого одруження закоханої пари.

Дочка дійсно виходить заміж, але пишне свято не планується, а ви в сні готуєтеся до грандіозного торжества – сонник передвіщає приємні клопоти, пов’язані з благоустроєм будинку.

Мова йде про ремонт або навіть про переїзд у нове житло. Сонник попереджає: в процесі, можливо, доведеться змиритися з деякими матеріальними втратами, також потрібно остерігатися травм.

У сні ви сервірували весільний стіл для дочки. Сонник поспішає вас порадувати, пророкуючи прибуток. Причому чим більше смачної їжі приготували або побачили в сновидінні, тим більше грошей буде у вас на рахунку. Має значення, які саме страви подавалися до столу:

 • Рибні страви пророкують швидке полонение сім’ї новою людиною.
 • М’ясні делікатеси пророкують зростання матеріального благополуччя сновидця.
 • Пісні страви символізують втрачені можливості.

Езотерики радять: якщо приснилася підготовка до весілля неіснуючої дочки потрібно радіти. Сонники вважають таке сновидіння показником великих амбіцій і високої активності сновидця. Езотерики роблять прогноз: після такого сновидіння спящему представиться можливість наяву дати вихід своїй енергії, успішно реалізувати задумане.

До чого повторне заміжжя?

Якщо сниться, що виходить заміж дочку, яка наяву заміжня – проявіть обережність до фінансових справах.

Після такого сну починається період, коли не можна розраховувати на везіння. Потрібно відмовитися від участі в азартних іграх, уникати авантюрних операцій.

Взагалі неприємності можуть підстерігати з будь-якої сторони, але найбільш вразливий аспект бізнесу. Так що для підприємців такий сон має особливе значення. Необережність, виявлена в цей період, може обернутися «борговою ямою».

Про що розповість вбрання дочки в ролі нареченої?

Весільний наряд – одна з головних складових образу нареченої, і важлива подробиця сну. Зовнішній вигляд і забарвлення сукні дочки, що виходить заміж, надають великий вплив на трактування сновидіння:

 • Традиційний наряд, виконаний у класичному білому кольорі – символ удачі і благополуччя. Настають радісні події.
 • Екстравагантне або відверте плаття, яке виглядає вульгарно на юній особі – попередження про плітки і пересудах, на які не варто звертати уваги. Сонник запевняє, що з часом заздрісники стримають свій запал.
 • Порвана, стара, негарна одяг – поганий знак. Людині, який побачив у сні дочку в такому вигляді, чекає важкий період у житті, що супроводжується неприємностями на роботі і вдома.
 • Якщо дочка в момент приснившегося заміжжя одягнена набагато краще нареченого – передвістя великих труднощів, які доведеться долати сновидінню.
 • Брудне вбрання – попередження: дочка сновидицы вибрала не того партнера для життя. Потрібно допомогти їй виправити помилку.
 • Нарочито розкішне плаття, розшите блискучими каменями, перлами – передбачення щастя, багатства, достатку.
 • В сонник Медеи сказано: незалежно від того в якому платті була дочка-наречена уві сні, незабаром доведеться святкувати реальну весілля доньки.

  Передбачення для батьків дівчини на виданні

  Якщо мати побачила уві сні весілля незаміжньої дочки, це ознака зміни роду діяльності. Сновидица незабаром зможе змінити стомлююче заняття на приємне і продуктивне проведення часу. З’явиться нова робота, чи вдасться відкрити власну справу.

  Апостол Сіменон Кананіта стверджує, що зміни в житті сновидицы відбудуться після отримання несподіваної звістки. Новина не обов’язково виявиться хорошою. Але якщо сновидице доведеться найближчим часом отримати привабливу, хоч і дивна пропозиція, вона без коливань повинна прийняти його.

  Узагальнюючи пояснення сонників, до чого приснилося, як дочка вийшла заміж, – чекайте зміни, новини, події. А хороше або погане знамення являє собою сон – це залежить від деталей сюжету. Потрібно враховувати обставини життя конкретної жінки.

  Якщо говорити про батька, який не отримав у сні запрошення на весілля дочки, то сновидінню потрібно задуматися про свою участь в реальному житті свого «дитини». Чоловік наяву мало займається дітьми, а їм не вистачає батьківської уваги. Психоаналітичний сонник робить висновок: подібне сновидіння – відображення почуття провини сновидця.

  Якщо дочка не відправила запрошення на весілля нікому з рідних, і навіть не питала благословення на шлюб – це поганий знак. У родині назріває повний розвал, передумовою якого є давній серйозний конфлікт.

  Густав Міллер радить батькам підготуватися до майбутніх випробувань. Але психолог не рекомендує зневірятися завчасно – негативний знак можна тлумачити, як ознака проміжних труднощів, після яких все владнається.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради