До чого свербить великий палець на правій або лівій руці (кінчик або подушечка), одночасно на обох руках – народні прикмети по днях тижня

91d85fb9a4007c698a5991b891c99e6a До чого свербить великий палець на правій або лівій руці (кінчик або подушечка), одночасно на обох руках – народні прикмети по днях тижня

Великий палець на лівій руці свербить до змін, свербіж наголошується на правій – чекайте новин. Але не завжди тлумачення буде однозначною, і складно визначити який сфери воно торкнеться. І щоб зрозуміти, що саме очікує, зверніть увагу на день тижня, в який турбував свербіж.

До чого свербить великий палець

Поширене повір’я говорить, якщо свербить великий палець на руці – вас будуть супроводжувати удача і везіння. У чому саме – точно сказати важко, так як свербіж у цих пальцях свідчить тільки про загальні досягнення, без конкретики. Але відомо одне – в день, коли зачесався палець, справи і завдання, за що візьметеся, будуть легко виконані.

Якщо говорити про професійній сфері, коли свербить великий палець на руці, вам довірять великий проект або ж запропонують зайняти відповідальний пост. І щоб виправдати надії керівництва, доведеться зібрати сили і показати професіоналізм. Але при цьому вкрай небажано присвячувати колег в плани і розповідати деталі – у вашому оточенні є недоброзичливець, який неодмінно постарається нашкодити.

А також йдеться про особисті стосунки. І якщо ви з кимось посваритися, то свербіж пальця говорить про швидке примирення. Не бійтеся зробити перший крок, якщо ця людина для вас важливий.

49925c2533f10f8c7bcd42bf61413040 До чого свербить великий палець на правій або лівій руці (кінчик або подушечка), одночасно на обох руках – народні прикмети по днях тижня

Кінчик або подушечка

Існує прикмета, яка пояснює, чому сверблять кінчики пальців на руках, – вас чекає приємне знайомство. При цьому людина, яка незабаром з’явиться у вашому житті, здатний стати другом. Вас об’єднують спільні інтереси, що продовжиться подальшим спілкуванням.

Іноді, кінчики пальців сверблять до поліпшення фінансового становища. І якщо хочете збільшити капітал, то зараз для цього найкращий час. А щоб прикмета збулася, до зудящим кінчиків доторкніться купюрою будь-якого номіналу.

Сверблять подушечки пальців на руках поруч з долонею – готуйтеся до довгоочікуваної зустрічі. Той, до кого відчуваєте почуття, чи то любов чи міцна дружба, знову опиниться поруч. І якщо ви з нетерпінням чекаєте візиту цієї людини, дайте почухати подушечки комусь із близького оточення.

Крім того, коли кінчики пальців сверблять поруч з подушечкою, то повір’я в такому випадку обіцяють щасливий підсумок передбачень.

ab0a0473176fe56117f7365ef456219e До чого свербить великий палець на правій або лівій руці (кінчик або подушечка), одночасно на обох руках – народні прикмети по днях тижня

До чого свербить палець на лівій руці

 • Коли свербить великий палець на лівій руці – це означає зраду. Невдовзі ви розчаруєтеся в людині, якого до цього моменту вважали одним і довіряли таємниці.
 • Деякі прикмети у такому випадку обіцяють прибуток. Можливо, отримаєте грошову винагороду, подарунок або вас заохотить начальник, видавши премію за хорошу роботу.
 • Іноді великий палець на лівій руці свербить не тільки фінансового, але й до морального заохочення. Ваші старання будуть помічені і заслужать гідної оцінки та похвали.
 • Незаміжнім жінкам варто чекати пропозиції руки і серця – незабаром вам піднесуть золоте колечко, яке стане символом подальшої щастя і благополуччя.
 • Якщо великий палець на лівій руці свербить у молодих дівчат, то прикмети в цьому випадку обіцяють пам’ятний подарунок. Це може бути що завгодно – дороге прикраса від родичів, чек з кафе, де вперше зустрілися з коханим, або інша річ, яку ви мріяли отримати.

19cafe1f5d4d5483821f996bf45ef00b До чого свербить великий палець на правій або лівій руці (кінчик або подушечка), одночасно на обох руках – народні прикмети по днях тижня

Свербить великий палець на правій руці

Інші повір’я пояснюють, до чого свербить великий палець на правій руці – вони говорять про великий фарт. Фортуна поруч, і ви можете легко виграти чималу суму в лотерею.

Везіння відзначиться і в інших сферах, наприклад, у діловій. І якщо готуєтеся до переговорів – не варто нервувати. Результат буде позитивним. При цьому вкрай важливо спочатку налаштовуватися на позитив – почувайтеся впевнено і інша сторона неодмінно прийме ваші умови.

Великий палець правої руки, іноді, свербить до зустрічі таємного шанувальника (шанувальниці).

Прикмета говорить про те, що хтось давно в вас закоханий, але сором’язливість цієї людини не дозволяє зробити визнання. Придивіться до людей, які вас оточують, можливо, ви знайдете обожнювача, і якщо виявиться, що ви також небайдужі – прийшов час робити кроки до щастя.

А також прикмета обіцяє знайомство з другою половинкою. Причому цей контакт буде доленосним і докорінно змінить життя. Випадкова зустріч з незнайомцем переросте в роман, який закінчиться весіллям.

fc4ce357a5fb993eb9927dc0f91085cb До чого свербить великий палець на правій або лівій руці (кінчик або подушечка), одночасно на обох руках – народні прикмети по днях тижня

Свербить великий палець на правій руці – існує ймовірність грошової знахідки, яка призведе до фінансової стабільності. В даному випадку несподівана прибуток не вирішить проблеми, що нагромадилися, але, тим не менш отримаєте можливість погасити борг.

Інша прикмета обіцяє цікаве звістка. Приємна новина не змусить себе чекати і виллється в радість чи веселе проведення часу.

Існує повір’я, яке по-іншому відповідає, чому свербить великий палець на правій руці – воно обіцяє швидке вирішення житлових питань. Але разом з тим не варто втрачати пильності, так як при продажу або купівлі нерухомості існує ймовірність шахрайства. Приділіть увагу оформленню документів. Можливо, варто звернутися за допомогою до професійного юриста.

Якщо свербить у вагітної жінки, то прикмета підкаже стать майбутньої дитини: свербить в області нігтя – чекайте дівчинку, на згині – буде син.

У чоловіків великий палець правої руки сверблять до непорозумінь і сварок з коханою. Важливо тримати себе в руках і не давати волі емоціям.

06e559e8bd3c56cc6ef7140223d3e929 До чого свербить великий палець на правій або лівій руці (кінчик або подушечка), одночасно на обох руках – народні прикмети по днях тижня

Одночасно на лівій і правій руці

До чого сверблять пальці, здатні також розповісти дні тижня. Ці тлумачення не пов’язані з конкретним місцем свербіння і дають тлумачення для обох рук.

 • Якщо великі пальці сверблять у понеділок – чекає зустріч. Вас відвідають близькі відбудеться цікаве знайомство.
 • Пальчики, чешущиеся у вівторок, обіцяють появу захопливого заняття. Це захоплення здатне незабаром перерости в серйозну справу, яка принесе чималий прибуток.
 • Відчули свербіж у середу – готуйтеся до неприємної розмови. Розгляду в даному випадку пов’язані з особистим майном, так і з професійною сферою. Щоб результат розмови був благополучним, підготуйтеся і будьте у всеозброєнні.
 • До чого сверблять пальці рук у четвер – до прогресу у відносинах. Кохана людина зробить пропозицію. Якщо ж серце вільне – прикмети обіцяють появу коханого.
 • У п’ятницю чекає поїздка до вас приїдуть гості здалеку. І в першому, і в другому випадку повір’я радять ретельно підготуватися.
 • У суботу пальці сверблять до чогось клопітливого. Несподівано зваляться додаткові справи, можливо, хтось вирішить перекласти на ваші плечі свої обов’язки. Є й інше тлумачення, яке обіцяє хворому швидке одужання.
 • Якщо ж свербіж з’явився в неділю, очікуються зміни погоди. В ясний день на небі раптом з’являться грозові хмари, і якщо ви запланували похід або подорож, то краще відмовитися від цих планів. В іншому випадку з’явиться вірогідність захворіти.
 • Тут варто зазначити, що точні прикмети припадають на чотири дні тижня: вівторок, середу, четвер та п’ятницю.

  Незалежно від того, які події обіцяють повір’я, не варто сприймати їх надто серйозно. Особливо якщо тлумачення погане. Крім того, негатив можна нейтралізувати. Знахарі в даному випадку рекомендують натерти чешущийся палець сіллю і через три хвилини три змити водою.

  Вважається, що сіль здатна вбирати погане, очищаючи при цьому думки і душу. А вода віднесе це все з собою. При цьому важливо налаштовуватися на позитив – думайте про хороше і не дозволяйте поганого настрою керувати долею. Тільки так удача і везіння увійдуть в життя.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради