До чого свербить правий (лівий) сосок на грудях у дівчини або чоловіки – Народні прикмети

Соски — це чутлива область тіла людини. Протягом багатьох століть народом було зібрано безліч забобонів прикмети і значення, що стосуються цієї частини тіла. Саме точне пояснення, чому сверблять соски, описано нижче.

a187ae361aa1206cb7cf0d7608103757 До чого свербить правий (лівий) сосок на грудях у дівчини або чоловіки  Народні прикмети

Прикмети для жінок

Прикмету, коли сосок зачесався у жінки, можна тлумачити по-різному. Все залежить від того, на який саме стороні грудної клітини з’явився свербіж.

На правій грудях

Права сторона у жінок уособлює раціональний початок. Тому прикмети, коли свербить саме правий сосочок у дівчини, означає не саме приємне:

 • якщо свербіж триває протягом усього дня і має сильний характер, отже, молода людина має намір закрутити роман на стороні;
 • якщо свербить сосок не занадто сильно, то дівчині сильно заздрять;
 • якщо свербіж з’явився і тут же зник, наближається зустріч з тим, хто подобається.

Слід уважно придивитися до свого оточення, якщо сверблячі права грудь дає про себе знати кілька днів поспіль. Це може означати, що хтось із знайомих за очі обговорює дівчину або жінку. Найчастіше такий свербіж вказує на те, що її хочуть оббрехати.

До чого свербить сосок на грудях ліворуч

Коли сильно свербить лівий сосочок, то це пов’язано з почуттями та інтуїцією, що у жінки розвинені. Крім того, якщо свербить лівий сосок, значить, якийсь юнак сходить з розуму від любові. Хто він, допоможе дізнатися інтуїція. Той, про кого першому згадає жінка під час свербіння і буде чоловіком, який закоханий. Прискорити романтичну зустріч можна просто постукавши по дзеркалу або віконному склу кілька разів.

А що робити тим, кого не цікавлять амурні справи? У цьому випадку сверблячі соски говорять про те, що незабаром з’являться якісь зміни з фінансами. Чим більше свербить ця область на тілі, тим значніше буде прибуток. Дізнатися про те, що чоловік дуже сумує можна по сверблячці соска у заміжньої жінки.

Не менш цікава прикмета, згідно з якою ліва груди свербить до виконання бажань. Щоб заповітна мрія здійснилася, необхідно одразу ж подумати про сокровенне, як тільки свербіж дав про себе знати. При цьому не треба нікому розповідати про своє бажання.

05429636c3367e90de8e21715f41372f До чого свербить правий (лівий) сосок на грудях у дівчини або чоловіки  Народні прикмети

Чоловічі прикмети

Деякі представники сильної статі хочуть знати, чому свербить правий і лівий сосок у чоловіка. Дізнатися про це можна нижче:

Правий сосок

Якщо свербить ліва сторона грудей, значить, наблизитися удача або невелике везіння, можливий невеликий виграш у лотерею. Про інших прикметах, до чого сильно свербить правий сосок у хлопця або чоловіка, можна дізнатися нижче:

 • усі негаразди залишаться позаду, а в його житті настане світла смуга;
 • дівчина, про яку він довго марив, незабаром зверне на нього увагу;
 • чекають несподівані новини і сприятливі вісті;
 • можлива несподівана прибуток;
 • наближається весела вечірка;
 • хто з оточуючих дасть цінну пораду;
 • відкладіть усі важливі справи на кілька днів;
 • кардинальні зміни в житті.

Зазвичай свербіж в цій області тіла з’являється у тих, хто постійно думає про складному виборі. Як правило, у таких людей важка ситуація, але така прикмета, як би попереджає, що всі неприємності тимчасові. Свербіж говорить про те, що попереду чоловіка чекає світла смуга і не варто опускати руки. Нижче можна дізнатися, до чого свербить лівий сосок.

Лівий сосок

Свербіж, який з’явився на лівому соску у чоловіка говорить про те, що можливо, незабаром він змінить сферу діяльності. Крім того, така прикмета означає, що молодий чоловік не зможе встояти перед якоюсь спокусою.

А також свербіж зліва вказує на те, що його можуть обдурити або він стане учасником якогось змови проти нього. Таке марновірство означає, що про чоловіка думає якась особа. Якщо почуття взаємні, то закоханих очікує світле майбутнє і щасливе спільне життя.

29d0112f519bb3f8c494ef6880609844 До чого свербить правий (лівий) сосок на грудях у дівчини або чоловіки  Народні прикмети

Тлумачення прикмети часу

Те, коли саме починає свербіти сосок також може розповісти про майбутнє. Наприклад:

 • Свербіння вночі говорить про те, що друга половина несерйозно ставиться до спільного життя. Ця людина вітряний і можливо, скоро настане розставання.
 • Зовсім по-іншому тлумачиться чесання соска в денний час. Така прикмета свідчить про те, що у другої половинки тільки серйозні наміри.
 • Якщо ввечері сосок чешущийся прикмета і прикмети говорять про те, що молода людина або дівчина ще роздумують про те, продовжити стосунки чи ні. І також таке марновірство по часу доби пояснюється як нерішучість протилежної статі і боязнь зробити перший крок.
 • Ранкова короста говорить про спокійне та розмірене життя, що чекає надалі. Якщо проявити належну ініціативу, то можна досягти великих успіхів. Головне — не упустити момент. Поява свербежу в обід вказує на отримання приємних емоцій або на швидку зміну погоди.

Раніше вважалося що чесання сосочной області в першій половині дня до здійснення давно задуманого або поліпшення фінансового стану. Крім перерахованого, свербіж нерідко з’являється до успіху або до швидкої зустрічі зі своєю другою половинкою.

Свербіж навколо соска що це означає

Область, розташована навколо соска свербить до кращого життя, навіть якщо в ній не все гладко. Якщо свербить ліва сторона, значить, скоро в житті людини з’являться нові друзі. Крім того, такий ознака обіцяє спілкування з приємними співрозмовниками або веселе проведення часу. Що стосується свербіння навколо лівого соска, то це означає:

 • далеку дорогу, яка допоможе вирішити якісь давні проблеми;
 • зустріч з неприємними людьми, які незабаром зникнуть з життя того, у кого з’явився такий симптом;
 • невеликі збитки, які незабаром зміняться надходженням грошей з несподіваного фінансового джерела;
 • побутові проблеми;
 • конфлікти, які незабаром мирно вирішаться;
 • заздрість недоброзичливців з близького оточення;
 • проблеми зі здоров’ям, які закінчаться одужанням;
 • остерігайтеся нових знайомств в найближчі дні;
 • швидке побачення з тим, кого довго не бачили;
 • розставання з коханою людиною.

Всі перераховані вище прикмети будуть діяти, тільки якщо свербіж біля соска на правій стороні має дуже сильний характер і не припиняється. Якщо подібний стан швидко зникає і не доставляє ніяких проблем, то він може говорити про появу приємних подій у житті. Можливо у найближчі дні з’являться радісні вісті, що допомагають вирішити якусь проблему, яка довго турбував.

Може закрутитися новий любовний роман. А також такі ворожіння на майбутнє говорять, що дуже висока ймовірність одужання після тривалої хвороби або просто позбавлення від депресії. Крім того, можлива вагітність (якщо свербіж з’явився у жінки) або стрімкий кар’єрний зліт.

Ще кілька прийме

Забобонні люди кажуть, що обидві сторони грудей сверблять до дощу або незначного похолодання. Якщо зачесався сосок на грудях ліворуч, то ця прикмета попереджає про швидкої зустрічі з давнім другом або подругою. Правий сосок свербить до недовгою нудьзі, яка незабаром обернеться щасливою подією. Крім того, існує тлумачення свербежу по днях тижня. На це слід звернути увагу при трактуванні тлумачень:

 • понеділок — до несподіваної і раптової зустрічі;
 • вівторок — можуть з’явитися сльози з-за якоїсь події;
 • середа — поцілунок з тією людиною, який симпатичний;
 • четвер — отримання компліментів, веселих новин і флірт з особливою, милої серцю;
 • п’ятниця — серйозна розмова з приємними гостями;
 • субота — визнання в любовних почуттях від близької людини;
 • неділя — попередження про те, що треба бути сміливішими у своїх бажаннях.

Крім того, чесання області грудної клітини навесні і влітку вказує на закоханість таємного шанувальника або на швидке поповнення в сімействі. А свербіж такої частини восени або взимку з’являється з-за неприємних подій. Можливо, розлучення або довга розлука.

pinit fg en rect red 28 До чого свербить правий (лівий) сосок на грудях у дівчини або чоловіки  Народні прикмети

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради