До чого свербить лоб — прикмети і їх тлумачення для чоловіків і жінок

Для забобонних людей будь-яка незначна дрібниця є знаком Долі. І мова не тільки про чорну кішку, перебегающей дорогу. Багато людей звертають увагу на те, що у них без очевидних причин свербить яка-небудь частина тіла, і пов’язують з цим різноманітні прикмети. Так давайте розберемо, чому може свербіти лоб і як на значення цієї прикмети може впливати стать людини або день тижня.

Над лівою або над правою бровою

Свербіж над бровами – знак дуже нехороший. Він означає те, що вам треба бути уважнішими до свого оточення і до самого себе, а точніше, до того, що ви говорите. Адже якщо лоб свербить над лівою бровою, то незабаром ви можете нанести сильну образу комусь близькому. Звичайно, цей чоловік вас простить, але розбиті вази не склеюються, тому намагайтеся берегти близьких людей і не робити їм боляче необдуманими, різко кинутими словами.

5e3a60823457dae88ae35e84a869788a До чого свербить лоб — прикмети і їх тлумачення для чоловіків і жінок

Якщо ж свербить чоло над правою бровою, то образу, швидше за все, завдадуть вам. Це може бути неблизький людина, але хто-то токсичний з вашого оточення. Цей чоловік міг вже проявляти себе раніше, критикуючи людей і вступаючи в конфлікти. Постарайтеся не піддаватися на провокації і уважніше придивитися до людей, які вас оточують. Серед них може виявитися хтось, хто вас недолюблює.

Лоб свербить у волосся

Якби в людини були роги, росли б вони десь на лінії росту волосся. Тому свербіж в цій області недвозначно натякає на лісових рогатих істот. «Оленем» в народі зазвичай називають того, хто терпить зради коханої людини або не помічає їх. Будьте уважніше до своєї другої половинки – може, вона чогось не договорює?

Але зрадити може не тільки улюблений. Якщо ви ні з ким не перебуваєте у відносинах, то варто чекати удару в спину від когось з рідних і близьких. Придивіться до їх поведінки та ставлення до вас, щоб зрозуміти, хто може піти на зраду. Якщо такі люди є, то їм не місце у вашому житті.

По центру

З приводу свербіння в області третього ока думки у всіх розходяться. Хтось вважає, що це обіцяє вам зустріну з людиною, який може перевернути ваше життя. Також ця прикмета вважається знаком інтуїції, яка говорить про майбутні великі зміни в долі.

27e511bb119d5589c81b6ce34bb5b536 До чого свербить лоб — прикмети і їх тлумачення для чоловіків і жінок

Провидиці думають, що свербіж в центрі лоба свідчить про необхідності швидкої «бити чолом» перед кимось важливим. Якщо свербить ближче до лівого краю, то з проханнями ви звернетеся до жінки, якщо до правої – до чоловіка.

Якщо в центрі лоба відчуваються поколювання, то варто на найближчий час відмовитися від алкоголю, інакше він підкладе вам свиню. За сильним сп’янінням буде конфуз, можливо, перед друзями або колегами, який сильно заплямує вашу репутацію.

А ось у літніх людей знайшлося більш просте пояснення свербіння в центрі лоба. Воно не визначає вашу долю і обіцяє лише швидку (і вельми хворобливу) зустріч голови з дверним косяком.

В залежності від дня тижня

  • У понеділок чешущийся лоб може бути знаком Фортуни, яка буде розташована до вас. Вас чекають великі успіхи і приємні події.
  • У вівторок, навпаки, це поганий знак, що обіцяє всілякі дрібні неприємності – від втрати другого носка до розбіжностей з рідними.
  • У середу свербіж у лобі сповіщає вас про зустріч з друзями. Можливо, раптом вирішать зібратися колишні однокласники або колеги по роботі. Чекайте веселого вечора і незабутніх вражень.
  • У четвер же вас чекає не веселощі, а серйозна розмова, яка навряд чи буде приємним. Підійдіть до нього відповідально: він може мати наслідки.
  • У п’ятницю в житті настає біла смуга. Лоб свербить до радісним і довгоочікуваним подій, зустрічей з дорогими вам людьми.
  • В суботу ви можете зустріти вкрай неприємного вам людини. Ця ж людина стане вісником, який повідомить погані новини.
  • У неділю прикмета не обіцяє нічого, крім тиші, рутини, нудних справ і зеленої туги.

До чого свербить лоб у хлопців і дівчат

Підіб’ємо підсумок. Зі раптово зачесавшимся чолом пов’язано безліч прикмет. В основному це означає, що в житті чекають важливі події і зміни, у зв’язку з якими доведеться чимало думати. Це можуть бути як хороші події, наприклад, поява людини, який змінить ваше життя, так і негативні – сварки з близькими або зрада чоловіка.

Для чоловіка свербіж у лобі може бути знаком того, що потрібно зав’язати зі спиртним, щоб не потрапити в неприємні ситуації. Також це може передвіщати проблеми з начальством – доведеться його про щось просити. Хоча і це може обернутися чимось позитивним – наприклад, підвищенням.

e1eaa04a374ee612278661a29e3f044d До чого свербить лоб — прикмети і їх тлумачення для чоловіків і жінок

Жінку прикмета попереджає про можливі невдачі в любові. Друга половинка зрадить і розіб’є серце. Але є й інше тлумачення прикмети, яке свідчить, що жінка зустріне людину, що буде дуже важливим у її житті і вплине на долю. Може, це і є її любов?

Запобігання негативних наслідків

Жодна прикмета не є безпомилковим пророкуванням. Це лише невеликий знак, про який потрібно задуматися. Якщо прикмета віщує зраду, то це не значить, що треба сваритися з коханою і шукати сліди помади на сорочці. Варто поглянути на ваші стосунки з боку і подумати: може, щось йде не так, і це щось може призвести до зради? Вирішити ці проблеми безпосередньо напряму з другою половинкою, і тоді зради не відбудеться. Те ж можна сказати про будь-яку з усіх існуючих прийме. Пам’ятайте, що людина – сам коваль своєї долі, і розклад подій в житті в основному залежить тільки від ваших рішень.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради