Шефлера в будинку: прикмети і забобони про квітку для жінок і чоловіків

Приваблива гостя з Австралії і Океанії у себе на батьківщині вважається магічним рослиною. За довгі роки життя на чужині за шефлерою, і зовсім, міцно закріпився статус енергетичного вампіра. Тому деякі квітникарі побоюються містити цей невибагливий квітка в будинку, побоюючись, прийме і неприємностей.

4f9c44c3c6aedb5cfe3a248c946ad1ce Шефлера в будинку: прикмети і забобони про квітку для жінок і чоловіків

Інші, навпаки, наполягають на надзвичайні здібності рослини передбачати майбутнє і притягувати господарям фінансове благополуччя. Але це лише мала частка серед прикмет і забобонів, які огорнули південну гостю.

Можна тримати шефлера будинку і куди поставити по феншуй

Розлога крона смарагдових листя-долоньок здатна не тільки перетворити інтер’єр будь-якого приміщення, але і нормалізувати його емоційний фон. Шефлера – це той випадок, коли витончена краса гармонійно поєднується з унікальними здібностями:

 • знімати втому;
 • заспокоювати нервову систему;
 • підвищувати рівень працездатності;
 • стимулювати розумову діяльність;
 • покращувати екологічну обстановку в будинку.

Важливим аргументом на користь домашнього утримання екзотичної рослини служить вміння вбирати негативну енергію, оперативно реагуючи на думки і почуття господаря.

Фахівці з фэншую стверджують, що квітка здатна заспокоювати, запобігати сварки і скандали в родині, забираючи накопичилася злість собі. Тому найкраще місце для утримання шефлера в будинку – це спальня.

Тут під її чуйним керівництвом у людей налагоджується міцний, спокійний сон, зникає втома, а також набувають гармонію подружні стосунки.

Слідуючи популярній східно-азійської філософії, найбільше заступництво рослина дарує активним і емоційним людям, Овнам, Тельцям, Стрільцям, згладжуючи загострення їхніх почуттів. Але це не означає, що врівноважені і спокійні господарі залишаться без уваги.

Якщо спиратися на філософське вчення феншуй, то оптимальним варіантом для розведення квітки послужить південне напрямок житла або офісу. Рослина приверне позитивних людей, нових клієнтів і вдалих партнерів.

Повітря в приміщенні, де мешкає квітка шефлера, завжди буде насичений киснем і рясно зволожений. Подібна здорова атмосфера здатна підняти настрій, активізувати роботу головного мозку, зміцнити психологічний стан та імунітет, зарядити позитивними емоціями на цілий день.

Для цього необхідно хоча б 20 хвилин посидіти біля шефлера, погладжуючи глянцеві листя – парасольки, і насолодитися приємним сусідством.

Неоціненну допомогу тропічна гостя надає школярам і студентам. Необхідно поставити горщик з рослиною на робочому столі дитячої або кабінету. А інше надати шефлера. Підвищена мозкова активність дозволить без праці засвоювати нову інформацію.

Ділові люди теж можуть розраховувати на заступництво шефлера. Не залишає вона своєю увагою і фінансову складову нашого життя. За фэншую розташування квітки на східній стороні обіцяє незліченні багатства. Північний сектор квартири відповідає за кар’єрне зростання.

6e1a56336d494f4af9ed95e00ee68f73 Шефлера в будинку: прикмети і забобони про квітку для жінок і чоловіків

Прикмети станом квітки

На перший погляд, граційна рослина створено лише для того, щоб приносити радість. Проте варто тільки шефлера в будинку захворіти, як прикмети стануть передвісниками безлічі проблем.

 • Квітка шефлера скидає листя – чекай хвороб або грошових проблем. Підприємливі господарі негайно намагаються запобігти майбутні зміни: уважно прислухаються до свого організму, зосереджено стежать за майбутніми витратами, не забуваючи при цьому доглядати за зеленим другом.
 • Засихають і згортаються листя – не уникнути сварок і скандалів. Рослина подає сигнали, що треба вчасно піти від негативних ситуацій.
 • Квітка змінює забарвлення, покриваючись плямами – в будинку скупчилося багато негативної енергії. Варто задуматися над своєю поведінкою.
 • Раптово прекратившийся ріст рослини, говорить про застій у справах, так і в особистому житті. Слід переглянути цю життєву ситуацію. Буйний цвіт, навпаки, віщує швидке поповнення в родині.
 • Можливо, прикмети і забобони займають не останнє місце у вигляді шефлера, але не варто на них зациклюватись. Краще уважніше доглядати за рослиною, а воно в свою чергу допоможе тобі.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради