Лаки з блискітками для нігтів: прозорі, кольорові. Рейтинг 2020, ціни, відгуки

При виборі лаку з блискітками слід звернути увагу на його переваги. Він візуально приховує будь-які нерівності поверхні на нігтях, тому його легко використовувати для нанесення навіть новачкові.

Лаки з блискітками

Блискучі лаки на нігтях створюють переливи кольору. Їх інтенсивність залежить від щільності блискіток в лаку. Якщо вони зосереджені щільно, ніготь повністю покривається блискітками, не утворюючи просвітів. Це характерно для металевих блискіток.

Якщо вони розсіяні в лаку, то на нігтях утворюється легка блискуча вуаль, під якою можна розглянути колір основного лаку. Часто такі лаки складаються не з прозорою, а з кольорової основи. Це дозволяє зменшити кількість шарів лаку на нігтях і спростити роботу.

Лак з блискітками для нігтів в перламутровому виконанні повністю перекриває поверхню нігтя. Такі лаки роблять нігті схожими на справжні перлини. В їх основі колір поєднується з блискітками найдрібнішого помолу. Завдяки високій щільності цих блискіток вони зливаються воєдино.

Такий лак добре підійде для створення ніжного дизайну на нігтях.

Голографічні блискітки самі незвичайні серед усіх видів лаку. Вони заломлюють сонячні промені, змінюючи при цьому свій відтінок. Вони грають на нігтях різнокольоровими переливами. Досягти цього ефекту дозволяє висока концентрація дрібнодисперсних блискіток в лаку з кольоровою основою.

Властивості

Блискучі лаки проявляють себе не тільки як прості в нанесенні, але і як міцні в шкарпетці. Вони здатні протриматися на нігтях більше 2 тижнів, якщо був використаний звичайний лак. У випадку з гель-лаками носка може становити до 6 тижнів. Довга носка також пояснюється немарким покриттям. Завдяки відбиттю світла від блискіток потертості і зникнення глянсового блиску такого манікюру не загрожує.

1108a13a9ce3893a3441c60e13f1d037 Лаки з блискітками для нігтів: прозорі, кольорові. Рейтинг 2020, ціни, відгукиУ статті наведено приклади гарних лаків для нігтів з блискітками.

Якщо в манікюрі використовується лак з прозорою основою нещільною концентрацією блискіток, його стійкість складе до 6-7 тижнів. При такому манікюрі відростання нігтів мінімально помітно. Тому тривалість його шкарпетки залежить тільки від індивідуальної швидкості росту нігтів.

Види

Блискітки можуть бути представлені в різній величині і текстурі, а також кольорі. Підбір лаку здійснюється під певний дизайн. Щільність блискіток в лаку також відрізняється в різних фірмах. Для того щоб визначитися з вибором, слід вивчити характеристики різних видів лаку.

В першу чергу блискітки розрізняються по текстурі. Вони можуть бути перламутровими, металевими чи голографічними. В нанесенні перламутрові блискітки легше, так як рівномірно відбивають світло від поверхні нігтів. Це дозволяє приховати смуги, горби і будь-які інші нерівності поверхні нігтя. Також такий лак приховає нерівне нанесення бази під основний колір, якщо вона необхідна.

Металеві блискітки надають нігтям дзеркальний вигляд. Саме вони найчастіше зустрічаються в лаках. В професійних магазинах вони носять назву гліттер. Їх можна придбати не тільки у вигляді лаку, але і як гель-пасту. У такому форматі зручно виконувати блискучі малюнки та візерунки на нігтях.

Голографічні блискітки трохи складніше в нанесенні, ніж інші види. Їх необхідно розподіляти рівномірно по всій поверхні нігтя. Завдяки їх незвичайним переливам, такі блискітки добре впишуться в дизайн «негативний простір» або поп-арт.

fe2de28b56ea1df79aaa759b17aec7ad Лаки з блискітками для нігтів: прозорі, кольорові. Рейтинг 2020, ціни, відгуки

Якщо нанести голографічні блискітки на всю поверхню нігтя, їх переливи будуть нагадувати спинку травневого жука. Саме така назва закріпилася за голографічними лаками в непрофесійної середовищі.

Крім 3 основних видів, лаки з блискітками можна розділити на наступні категорії:

 • з мелкодісперснимі блискітками;
 • з блискітками середньої величини;
 • з великими блискітками;
 • з сумішшю блискіток різних розмірів в одному лаку.

Блискітки можуть також відрізнятися за формою. Вони бувають круглі, прямокутні, квадратні. В одному лаку можна зустріти цілий набір різних блискіток. Їх колір не менш різноманітний.

Найчастіше зустрічаються блискітки:

 • золотисто-оранжеві;
 • сріблясті;
 • попелясто-рожеві;
 • червоні;
 • коралові;
 • лілові;
 • бежеві;
 • сині;
 • зеленувато-сині;
 • бузкові;
 • бордові.

Як вибрати

Лак з блискітками для нігтів вибирається виходячи з бажаного дизайну і рівня майстерності. З деякими різновидами працювати легко, інші ж вимагають вправності та додаткових інструментів.

daa034e7a97a3438587b49c8b9ec2922 Лаки з блискітками для нігтів: прозорі, кольорові. Рейтинг 2020, ціни, відгуки

Лак з блискітками Як вибрати
Прозорий лак з блискітками При виборі необхідно звертати особливу увагу на консистенцію лаку. Блискітки не повинні утворювати грудок. Їх рівномірний розподіл лаку забезпечить якісне покриття на нігтях. Такий лак підійде як для однотонного дизайну, так і для промальовування візерунків і інших прикрас. В цьому випадку слід вибирати лак з тонкою кистю. Прозорий блискучий лак – кращий вибір для новачків. Його легко розподіляти по нігтю, а також він не вимагає покупки додаткових приладів і інструментів для манікюру.
Кольоровий лак з блискітками різного розміру Даний лак використовується для однотонного дизайну в стилі поп-арт та пін-ап, а також для декорування френча, місячного і зворотного френча. При виборі необхідно зазначити концентрацію блискіток в лаку. Чим вона вища, тим простіше буде виконати манікюр. Такий лак також підходить новачкам. Рекомендується наносити його на базу для манікюру, щоб блискітки різного розміру лягли на поверхню рівномірно, а зверху такий лак слід закріпити топом.
Гель-лак з блискітками При виборі блискучого гель лаку необхідно звернути увагу на насиченість відтінку. Чим лак щільніше, тим менше шарів буде потрібно для його рівномірного нанесення. Дуже рідкі лаки можуть залишати смуги. Для використання даного виду лаку необхідна УФ-лампа.
Магнітний гель-лак з блискітками За допомогою цього лаку створюється дизайн «Котяче око». Колір лаку повинен бути щільним. При виборі блискіток необхідно оцінити їх концентрацію. Для створення дизайну з магнітним лаком знадобиться досвід. Переливається об’ємна смуга, що нагадує котяче зіницю, створюється спеціальним магнітом. Такий лак необхідно сушити в УФ-лампі.
Однофазний гель-лак з блискітками Перевагою однофазних лаків є простота їх використання. Вони не вимагають нанесення бази і топа, тому ідеально підходять новачкам. Блискітки в такому лаку дрібнодисперсні і рівномірно розсіяні по всій поверхні нігтя. Вони не привертають до себе багато уваги, тому основний акцент приділяється кольору лаку. Такий лак підійде для створення лаконічних класичних дизайнів. Щоб висушити його, знадобитися УФ-лампа.
Блискуча гель-паста При виборі гель-пасти головним є її текстура. Вона не повинна розтікатися, але і не повинна бути занадто густий. Правильна консистенція нагадує згущене молоко. При виконанні дизайну блискучою гель пастою слід дотримуватися певні етапи:
 1. Гель-паста наноситься тільки на висушену в УФ-лампі базу з липким шаром.
 2. Робота з гель-пастою здійснюється тонкими пензликами.
 3. Висушений гель-пасту необхідно покрити 2 шарами топа.
 4. Потрібно видалити липкий шар з топа.
Гель-лак з блискітками-слюдою Слюда являє собою блискітки великого розміру з нерівними краями. Зазвичай вона поєднується з традиційними металевими блискітками. При виборі даного лаку слід звернути увагу на якість слюди. Вона повинна добре відбивати світло і грати багатогранними переливами. Слюда не повинна бути потертій або мати заломи. Для її закріплення на нігтях знадобиться 2 шари топа.

Вдалий вибір лаку визначає якість манікюру надалі. Крім того, від лаку залежить стійкість дизайну на нігтях.

Рейтинг кольорових лаків

Лак з блискітками для нігтів необхідно вибирати у відповідності з декількома критеріями:

 • щільність;
 • насиченість;
 • концентрація блискіток;
 • бренд;
 • ціна.

Найкращі лаки відповідають усім перерахованим критеріям. Це можуть бути як гель-лаки, так і звичайні лаки.

Grattol Opal 03

8527fe762432bb4dbedb44d25c9af21e Лаки з блискітками для нігтів: прозорі, кольорові. Рейтинг 2020, ціни, відгуки

Цей гель-лак має щільну консистенцію і ніжний попелясто-рожевий відтінок. Він володіє середньою концентрацією голографічних блискіток.

Завдяки цьому блискітки рівномірно розсіюється по нігтю, не перекриваючи основний колір. Розмір блискіток мікроскопічний. Вони виконані в круглій формі.

Голографічні переливи нагадують сяйво дорогоцінних каменів. Перевагою даного лаку є легкість розподілу і самовирівнювання.

Щільний колір дозволяє наносити покриття в 1 шар. Також плюсом є відносно низька ціна – 330 р. До недоліків варто віднести маркість покриття.

Так як відтінок є пастельним, він втрачає глянсовий блиск вже через 3 тижні. Тому даний лак вимагає обов’язкового закріплення топом. Також для його використання знадобитися УФ-лампа.

RU Nail Indi 3567

Даний гель-лак має насичений червоний відтінок. У високій концентрації в ньому можна спостерігати скупчення металевих червоних блискіток. Завдяки поєднанню кольору блискіток з кольором лаку вони не перекривають, а підсилюють один одного. Цей насичений червоний колір є головною перевагою лаку. Крім того, він володіє високою міцністю. Покриття залишається глянцевим до 4 тижнів.

10d624413912bc021e79d40d5775f821 Лаки з блискітками для нігтів: прозорі, кольорові. Рейтинг 2020, ціни, відгуки

Недолік лаку полягає в тому, що для роботи з ним необхідний достатній рівень майстерності. При неакуратною роботі лак може потрапити на шкіру або кутикулу, а з-за яскравого кольору при змиванні він залишить розлучення. Вартість такого лаку складає 165 р.

CND Tango Passion

306556cfa899ac1b2f20efd8e14298db Лаки з блискітками для нігтів: прозорі, кольорові. Рейтинг 2020, ціни, відгуки

Цей лак має яскравий сливовий відтінок. В ньому у високій концентрації зосереджені блакитні і золотисті перламутрові блискітки.

Перевагою лаку є його щільність і гіппоалергенна. Стійке покриття не втрачає глянсового блиску протягом 8 тижнів. Особлива формула захищає покриття від відколів.

Недолік даного лаку в його поганому поєднанні з базами і топами від інших фірм. Він може жовтіти або всихатися в лампі.

Тому для роботи з CND необхідно придбати всю лінійку препаратів. Висока вартість лаку також є мінусом. Вона становить 1010 р.

Essie Sweater Weather

Цей густий смарагдовий лак містить у складі мікроскопічні блискітки – шімер. За кольором вони різняться від золотистого до жовто-оранжевого. Такий перехід створює на нігтях плавні переливи, з-за яких колір лаку змінюватися в залежності від освітлення. Він може здаватися як чорним, так і світло-зеленим.

Перевагою лаку є простота роботи з ним. Для цього не потрібно УФ-лампа, топ і праймер.

До недоліків варто віднести погану зчеплення матеріалу з нігтем. Термін носіння такого покриття зазвичай не перевищує 5 днів, після чого утворюються подряпини і потертості. Вартість лаку становить 400 р.

OPI Chifond Of You

Цей лак пастельного бежевого кольору містить розсип металевих сріблястих леліток. На нігтях такий колір виглядає жіночно, створюючи плавні переливи кольору без яскравого сяйва. Перевага такого лаку простота в роботі. Для манікюру не потрібно УФ-лампа і професійні матеріали.

92e56b6a463d278aa86f3d38f011262f Лаки з блискітками для нігтів: прозорі, кольорові. Рейтинг 2020, ціни, відгуки

Недоліком лаку є його висока вартість – 800 р. Крім того світлі відтінки мають властивість лягати на нігті смугами і утворювати просвіти. Термін шкарпетки покриття також невисокий – до 7 днів.

Кращі безбарвні лаки

Лак з блискітками часто має прозору основу. Для зміцнення нігтів він містить у складі мікроелементи і спеціальні комплекси. Якість такого засобу безпосередньо залежить від зміцнювальних здібностей.

CND Glitter

0e5085ab8e52eb6ead8249375f43aeaa Лаки з блискітками для нігтів: прозорі, кольорові. Рейтинг 2020, ціни, відгуки

У складі цього прозорого гель-лаку присутні невеликі різнобарвні блискітки. Їх колір варіюється від оранжевого до червоного. Перевагою лаку є його в’язка текстура. Він не розпливається за кордону нігтя, завдяки чому з ним легко працювати навіть новачкові.

У складі присутні мінерали для зміцнення нігтів. Лак не має липкого шару, тому немає необхідності видаляти після просушування дисперсію. Недоліком є висока ціна – 1000 р., а також необхідність сушіння в УФ-лампі.

MONAMI Super Shine

Даний лак містить блискітки різного кольору і розміру. Поєднання мікроскопічних і великих блискіток робить манікюр більш об’ємним.

За кольором виділяються блискітки:

 • сині;
 • помаранчеві;
 • зелені;
 • золотисті;
 • сріблясті;
 • фіолетові;
 • бірюзові.

ac6f6c4ae9e18a5dc2d9fa2c66553e91 Лаки з блискітками для нігтів: прозорі, кольорові. Рейтинг 2020, ціни, відгуки

До складу гель-лаку входить спеціальний комплекс Crush, який відповідає за зміцнення нігтів.

Ця гелева консистенція лаку робить його зручним у роботі. Шкарпетки покриття становить до 4 тижнів. В процесі шкарпетки лак не тьмяніє і не жовтіє, що часто буває з прозорими лаками. Недоліками покриття є наявність липкого шару і висока вартість – 1000 р. Його також необхідно сушити в УФ-лампі.

Nail Look Unicorn

Лак з прозорою основою і дрібними блискітками містить в складі кальцій, необхідний для зміцнення нігтів. Блискітки пофарбовані в білий, рожевий і бузковий колір. Перевага даного лаку якісний склад і низька ціна – 180 р.

Також для роботи з ним не потрібні професійні інструменти. Однак лак має недолік – низьку концентрацію блискіток. З цієї причини для досягнення бажаного ефекту його слід наносити в 3 шари.

6003d5f279056342b3c01036af8c2319 Лаки з блискітками для нігтів: прозорі, кольорові. Рейтинг 2020, ціни, відгуки

Рейтинг лаків з блискітками полегшить вибір серед безлічі продуктів на ринку. Такі лаки Для нігтів не тільки безпечні, але і корисні.

Відео про лаки з блискітками

Порівняння різних брендів гель-лаків з глітером:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради