До чого сниться білий тигр жінці чи чоловікові ? Сонник ?

У тигрів в природі суворо збудовані ієрархічні відносини, лідером є самий сильний і лютий звір, тому в сновидіннях хижак з білою шкурою символізує енергійність, позитивно спрямовану агресію, внутрішню силу, прагнення домінувати і перемагати.

Людини, який побачив у сні білого тигра, чекає підйом по кар’єрних сходах, успіхи в діловій і громадській сфері, зростання фінансового благополуччя.

9b11bc30ca6e2bb559cae55c77e33dd9 До чого сниться білий тигр жінці чи чоловікові ? Сонник ?

Образ тигра

Білий колір тигрячої шкури означає, що людина наділена якостями, необхідними для досягнення успіху і матеріальної незалежності: напористістю, впевненістю, активністю, ініціативністю.

Сон означає, що настав сприятливий період життя, коли описані особистісні якості допоможуть досягти поставлених цілей. Потрібно ловити момент, удача тільки й чекає, щоб нею скористалися.

Сновидіння, в якому фігурує білий тигр, нерідко вказує на наявність у близькому оточенні авторитетної особистості, при її підтримці вдасться реалізувати цілі. Екзотичний звір може приснитися творчій людині, якого чекає успіх у втіленні ідей.

Великий

Приснився великий білий тигр – скоро трапиться цікаве вакантне місце, вдасться влаштуватися на пристойну роботу. Діловій людині сон обіцяє надходження великої грошової суми в результаті успішно проведеної операції або участь у важливій бізнес-зустрічі.

c5799129a382b59e32b8974cb6d632a9 До чого сниться білий тигр жінці чи чоловікові ? Сонник ?

Агресивний

Сон, у якому білий звір постає агресивним, передбачає прямий конфлікт з конкурентом. Якщо сновидець не пов’язаний з бізнесом, то такий спосіб попереджає про наявність в оточенні заздрісників, плетущих інтриги.

Неагресивний

Спокійний, добродушний, лагідний звір обіцяє великий підйом по кар’єрних сходах. Можливо, кар’єрним успіхам посприяє авторитетна, наділена владою особа з оточення. Ця людина не тільки допоможе просунутися в роботі, але й стане надійним покровителем на довгі роки.

Іноді неагресивного білого тигра уві сні бачить людина, що прагне приборкати негативні риси характеру, позбутися від пороків і пристрастей. Попереду період, коли сновидець буде направляти накопичену енергію в позитивне русло.

13f5d0854b69f3704c1c1fa676cccdf8 До чого сниться білий тигр жінці чи чоловікові ? Сонник ?

Альбінос

Якщо приснився не просто білий звір, а тигр-альбінос, у якого майже не видно смуги, а очі пофарбовані в червоний колір, то слід готуватися до метушні і неприємностей.

Причому сновидець не буде винен у ситуації, що складається, творцем проблем виявиться людина з оточення. Але немає лиха без добра: зіткнувшись з труднощами і неприємностями, сновидець навчиться приймати правильні рішення, що в підсумку призведе до зростання добробуту.

Місцезнаходження тигра

Розшифровуючи сон, потрібно враховувати не тільки сам образ тварини, але і навколишню обстановку:

 1. Тигр перебуває в зоопарку – хтось обнадіє сновидця, пообіцяє підвищення у посаді, але навряд чи стримає обіцянку. І звинувачувати цю людину не варто: він щиро намагався допомогти, але зіткнувся з протистоянням осіб, що стоять вище в посаді.
 2. Звір у звичній природному середовищі – сплячий відчуває заздрість по відношенню до друзів, тому що ті встигли досягти у житті більшого. Однак відсторонюватися від близьких людей не варто: можливо, вони допоможуть влаштуватися на престижну роботу, налагодити життя.
 3. Білий тигр у квартирі – в реальності з’явився сильний конкурент. Якщо розлючену тварину, трощить все в житло, то доведеться конфліктувати щодо спадщини. Для жінки образ білого звіра в будинку – передбачення любовному зв’язку з багатим чоловіком, для дівчини – шлюбного союзу з літнім чоловіком.
 4. Замкнений у клітці тигр означає, що вороги здалися, просування справ більше ніхто не завадить.
 5. Білі тигри на цирковій арені сняться до досягнення поставлених цілей. Бізнесмена сон попереджає, що в веденні справ допущена помилка, але вона не зашкодить, якщо її вчасно помітити і ліквідувати.

Дії сновидця

При розшифровці сну важливо враховувати власну поведінку по відношенню до дикій тварині. Це дозволить передбачити майбутні події, що стосуються робочих стосунків і бізнес-сфери.

Спостерігати

Якщо сплячий просто дивиться на білого тигра, то він повинен зазначити, як веде себе звір: спокійний – до приємної події, виявляє агресію, шкіриться – до несподіваних проблем.

Думка экспертаСветлана КравченкоЭзотерикВидеть білого тигра – незакінчену справу не дає спокою. Його потрібно завершити, інакше подальший прогрес неможливий.

Бачити тигра, що несе в зубах здобич, – начальник скоро похвалить, дасть премію. Спостерігати, як звір їсть жертву, – в реальності придбати нового конкурента.

Тигр спить – справи підуть не так, як заплановано.

Сплячий чує тигрячий рик, але не помічає самого звіра – в оточенні є заздрісний і жадібна людина. Треба якомога швидше його виявити, щоб уникнути неприємностей.

Вбити, щоб вижити

Тікати від розлюченого звіра – до застою у справах, пов’язаним з інтригами конкурентів. Полювати на тигра – розкрити підступні плани ворогів, здобути перемогу в конкурентній боротьбі, проявивши хитрість і кмітливість.

Звір гарчить і шкіриться, захищаючи дитинча, – наяву належить боротися за свої принципи з начальством.

Вбити напав лютого тигра – в реальності вдасться без праці здолати конкурентів.

Хижак тікає від сплячого – до кар’єрним успіхам або переходу на нову багатообіцяючу посаду.

Тигр, кидається на сновидця, впивається кігтями і іклами, але немає ні жаху, ні больових відчуттів – в реальності для перемоги над конкурентами доведеться подолати чимало труднощів.

Безпечний контакт

Сплячий сидить верхи на білому тигре – наяву вдасться впоратися з проблемами.

Звір увійшов в житло – до виконання бажання незабаром.

Біла тигриця грає з тигренятами – в гості приїдуть знайомі з дітьми.

Гладити тигра – вдасться приборкати свої вади і негативні схильності, що обернеться покращенням життя. Годувати – авторитетна особистість надасть допомогу, завдяки чому вдасться пережити складний життєвий період. Грати з білим звіром – в оточенні є брехлива людина, представляється іншому, здатний завдати великої шкоди. Ловити тигра – до здивування, спонтанному знайомства з цікавою особистістю.

Сплячий бачить себе дресирувальником, виступає в цирку з білими хижаками – в реальності ризикує опинитися в біді, так як погодився брати участь в сумнівному підприємстві.

До чого сниться білий тигр жінці, дівчині

 1. Жінці білий тигр обіцяє знайомство з чоловіком, наділеним самовпевненістю, стійкістю, владолюбством. Новий кавалер з-за свого цікавого, неординарного характеру здасться сновидице цікавим і привабливим, але не варто поспішати у розвитку любовних відносин. Висока ймовірність, що зустрічний чоловік поняття не має про романтику і ніжності, зате любить ставити умови, диктувати свої правила.
 2. Заміжній жінці наснився білі тигренята – наяву доведеться боротися за сімейні інтереси. А доросла особина у сні пророкує конфлікт з чоловіком.
  Білий звір приснився вагітній жінці – народжена дитина буде мати впертим, стійким і незалежним характером.
 3. Юній дівчині сон обіцяє знайомство з самовпевненим, самозакоханим, але забезпеченим хлопцем. Приснилася гарна біла тигриця – у щирості і порядності близької подруги не слід сумніватися, не варто її відштовхувати від себе.
 4. Дівчина побачила агресивного хижака – можливе погіршення репутації, тому потрібно серйозно задуматися над поведінкою.

До чого сниться чоловікові

Для чоловіка білий тигр – найчастіше образ конкурента, не тільки ставлять палиці в колеса в справах, але і намагається придушити впевненість, позбавити сили духу. Здолати ворога можна, головне – не здаватися, проявляти обережність, тримати під контролем емоції.

Тлумачення відомих сонників

У кожному толкователе наводиться своя розшифровка сновидіння, в якому фігурує білий хижак.

Сонник Міллера

По самому популярному сонником, білий тигр – образ ворога, попередження про необхідність діяти обережно. Хижак нападає – справи будуть просуватися важко. Сновидець відбився від напав звіра – в реальності зуміє здолати конкурентів, реалізує поставлені цілі.

Тигр замкнений у клітці – вороги готуються нашкодити. Тікає від сплячого – наяву вдасться здобути перемогу в конкурентній боротьбі. Вбити тварину – у сновидця є переваги над конкурентами. Тигр тягне здобич – начальник високо оцінить виконану роботу.

8deea9462c1741dae53b342de6314d68 До чого сниться білий тигр жінці чи чоловікові ? Сонник ?

Тлумачення Ванги

Сон означає, що у сновидця гнівний і нетерпимий характер. Така людина вперто рухається до поставленим цілям, руйнує всі перепони, і стає у нього на шляху – собі дорожче.

Приручений цирковий тигр – стримування емоцій допоможе домогтися успіху. Добрий, спокійний хижак сниться до несподіваного події.

Бачити, як тигр полює, – наяву вдасться домогтися ділової перемоги, шлях до якої був дуже довгим.

Сонник медіума Хассе

Сон попереджає про появу в оточенні заздрісних, недоброзичливо налаштованих людей. Вони незадоволені діловими успіхами сновидця.

Білі тигренята уві сні попереджають, що вороги готуються завдати удару.

Гладити хижака – поставлені цілі будуть реалізовані.

Лютий звір нападає – це попередження про небезпеку. Вороги скоро почнуть активно діяти.

943746a44b9e417dcd1f5aeb5efb539a До чого сниться білий тигр жінці чи чоловікові ? Сонник ?

Езотеричний сонник

Білий тигр символізує владу і силу. Гладити звіра – отримати догану від начальника. Бачити агресивного хижака – позбутися премії.

Сучасний сонник

Біла тигриця з дитинчатами обіцяє високу оцінку роботи начальником. Можна сподіватися на премію.

Тигр вбиває жертву – доведеться бути очевидцем, як начальник лає колег за погано виконану роботу.

Звір кусає сплячого – наяву належить виявитися помилково звинуваченим.

Білий тигр – в цілому позитивний образ, який обіцяє успіхи в діловій сфері, підйом по кар’єрних сходах, добре ставлення начальства. Жінкам сон обіцяє забезпеченого кавалера з непростим характером. Негативне значення має сновидіння, в якому тигр проявляє агресію, нападає.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради