Натуральна косметика російського виробництва для волосся, шкіри обличчя і тіла. Бренди, рейтинг кращих

На світовому ринку товарів краси, натуральна косметика – помітний тренд. Вітчизняні марки слідують міжнародній моді і випускають екологічні засоби для догляду за зовнішністю. Тому споживачі цікавляться, в чому особливості натуральної косметики і можуть продукти російського виробництва конкурувати з кращими західними аналогами.

Що таке натуральна косметика

Натуральна косметика – засоби для догляду за зовнішністю, створені на основі природної сировини. У країнах Європи і Північної Америки розроблені стандарти, що закріпили ознаки еталонної натуральної косметики. Суворі критерії застосовуються до сировини для екологічних б’юті-продуктів і допустимого вмісту синтетичних компонентів.

Натуральна косметика російського виробництва повинна відповідати критеріям, виставленим до подібних засобів у світовому масштабі.

А саме:

 • Серед сировини для косметики переважають компоненти рослинного походження. Допускається використання молока і продуктів бджільництва, отримання яких не вимагає умертвіння тварин.
 • Майданчики для культивування рослин обробляються обмеженою кількістю хімічних добрив.
 • Зі складу натуральної косметики виключається більшість синтетичних інгредієнтів, що забезпечують збереження і текстуру продукту. До заборонених сполук відносяться вазелін і парафін як результати нафтопереробки, синтетичні ароматизатори і консерванти – парабени. Творці натуральних б’юті-коштів використовують їх природні аналоги на зразок пшеничного протеїну і рослинних олій.
 • Промислове виробництво натуральної косметики не завдає шкоди природі.
 • Упаковка екологічних засобів робиться з перероблених і біорозкладних матеріалів.
 • Готова еко-косметика не тестується на тваринах.

  2f76651ce0dd95c77a33f40db38488e9 Натуральна косметика російського виробництва для волосся, шкіри обличчя і тіла. Бренди, рейтинг кращих

  Для отримання офіційного статусу натуральної косметики бренди направляють свою продукцію на експертизу. В лабораторіях вона перевіряється на відповідність американським або європейським стандартам екологічності. За результатами експертизи засобів присвоюється сертифікат. Офіційний статус натурального продукту маркується спеціальним знаком на етикетці.

  Натуральна і органічна косметика: чи є різниця

  Натуральна косметика російського виробництва в інтернет-магазинах може проходити під визначенням «органічної». Поняття близькі за змістом, але не рівнозначні. Принципова відмінність полягає у вимогах міжнародних стандартів до еко-продуктів.

  ab8568bc304e0efe82bc9cb6a0655f91 Натуральна косметика російського виробництва для волосся, шкіри обличчя і тіла. Бренди, рейтинг кращих

  До органічної косметики пред’являються більш суворі критерії в плані співвідношення рослинних і тваринних компонентів і кількості допустимої «хімії» в складі. Європейський «косметичний» стандарт COSMOS передбачає видачу різних сертифікатів натуральної та органічної косметики.

  Organic означає більш високий статус продукту з точки зору екологічності.

  Достоїнства і недоліки натуральних косметичних засобів

  Екологічна косметика володіє як плюсами, так і мінусами.

  Переваги натуральних засобів для краси:

 • Позитивний вплив природних активних компонентів на організм. Вітаміни, натуральні масла і екстракти визначають ефективність еко-косметики. Вони покращують стан шкіри і волосся, забезпечуючи їх харчування та активізуючи обмінні процеси і захисну функцію.
 • Безпека. Мінімальна кількість синтетичних інгредієнтів скорочує можливу шкоду косметики. Виробники натуральних засобів виключають з обороту парафін та вазелін, які загрожують сухістю шкіри, і парабени, які накопичуються в організмі і збільшують ризик онкологічних захворювань.
 • М’який вплив на шкіру і волосся. Заміна хімії рослинними екстрактами забезпечить делікатний догляд за зовнішністю.
 • Перевага рослинних компонентів – фактор, важливий для страждаючих від алергії на звичайну косметику. Колаген — білок, що видобувається з організму рогатої худоби, включається до складу більшості традиційних кремів.
 • Бичачий колаген є сильним алергеном та відсутній у більшості натуральних б’юті-продуктів.

  Специфічний склад еко-коштів має і негативні аспекти:

 • Алергенність – ключовий недолік натуральної косметики з активними рослинними інгредієнтами в складі.
 • Слабкий ефект. Відмова від хімічних складових негативно позначається на економічності і проникаючої здатності б’юті-продуктів. Натуральний крем гірше засвоюється, а шампуні без силіконів не створюють грандіозного обсягу на волоссі. Еко засоби для очищення шкіри та волосся піняться гірше звичайних і вимагають більшої витрати косметики.
 • Специфічний запах і неоднорідна текстура. Зовнішні недоліки, які доставляють дискомфорт при нанесенні косметики, еко-продуктах нового покоління зведені до мінімуму.
 • Як вибрати якісну натуральну косметику

  Натуральна косметика російського виробництва і провідних світових брендів, підпорядковується єдиним критеріям якості.

  Гідний б’юті-продукт виявляється за кількома ознаками:

 • Нейтральний запах. Натуральна косметика позбавлена потужних синтетичних ароматів. Ознаки якісного кошти — ненав’язливий аромат ефірних олій або повна його відсутність.
 • Блідий колір. Яскраві відтінки кремів і гелів для душу – заслуга штучних барвників. Гідна еко-косметика має білий або пастельний відтінок.
 • Розшаровуванню кошти – припустиме явище і ознака натурального складу косметики.
 • На етикетці надійного продукту завжди наведено повний список компонентів.

  eb01f79a773b9352ed398284af3b0037 Натуральна косметика російського виробництва для волосся, шкіри обличчя і тіла. Бренди, рейтинг кращих

  Компоненти, які не мають у ньому значиться:

  • гліцерин;
  • силікон;
  • сульфати – проходять у складі під абревіатурою SLS;
  • парабени – E-добавки.

  Асортимент російської натуральної косметики

  Більшість традиційних б’юті-продуктів сьогодні мають екологічні аналоги.

  Види сучасної натуральної косметики:

  • Засоби для догляду за обличчям і тілом.
  • Очищаюча косметика. Тоніки, пілінги і міцелярна вода підходять для базового догляду за шкірою обличчя. У банної лінії присутні натуральні гелі для душу і скраби.
  • Продукти для догляду за волоссям. Шампуні і бальзами з рослинної сировини – альтернатива звичному косметиці для голови. Доглядають масляні комплекси для волосся – порівняно новий натуральний продукт для ритуалу краси.

  Натуральна косметика продається повсюдно. Б’юті-продукція російського виробництва присутній в асортименті мережевих супермаркетів і каталогах інтернет-магазинів.

  Провідні російські бренди натуральної косметики

  Вітчизняні марки екологічних засобів досить численні. Деякі з них присутні на прилавках більше 10 років. З’являються і нові бренди, які націлені на конкуренцію з кращими західними виробниками натуральної та органічної косметики.

  Провідні російські еко-марки випускають весь комплекс засобів для догляду за шкірою і волоссям.

  У складі продуктів відсутні парабени, генетично модифіковані продукти і вазелін з парафіном. В асортименті деяких марок присутні засоби, що пройшли міжнародну сертифікацію екологічності. Огляд ринку дозволяє виявити найбільш відомі і популярні у покупців російські бренди натуральної косметики.

  До них відносяться:

  • Natura Siberica – 1 вітчизняний виробник, який пройшов європейську сертифікацію і отримала офіційний статус органічної косметики. Марка існує з початку 2010-х років і випускає натуральну продукцію на основі екстрактів рослин Сибіру.
  • Organic Shop – філософія марки будується навколо 3 основних принципів: натуральність косметики, комфорт у застосуванні засобів і відмова від шкідливих компонентів. Засоби виробляються на основі фруктових екстрактів та упаковані в зручні упаковки з простим дизайном.
  • Green Mama – природна косметика, яка обіцяє дбайливий догляд для шкіри всіх віків і типів. В основі косметичних формул — екстракти морських водоростей, рослин і ягід. Одна з ліній бренду, «Формула Провансу», пройшов європейську сертифікацію за нормами стандарту ECOСERT.
  • Kora – вітчизняний космецевтичний бренд. KORA створює аптечні засоби, продукцію для професійних косметичних процедур і самостійного догляду за зовнішністю. Серед активних компонентів косметики – пантенол (вітамін B), фруктові кислоти, екстракти морських водоростей.
  • «Бабуся Агафія» — бюджетна марка натуральної косметики. Формули засобів засновані на старовинних народних рецептах. За позитивний ефект відповідають рослини Сибіру, мед і ягоди.
  • Planeta Organica – бренд, який створює сучасну косметику на основі традиційних рецептур зі всього світу. Ряд продуктів пройшов європейську сертифікацію натуральності. Марка активно задіює у формулах рослинні і ефірні масла. Planeta Organica вводить їх до складу багатокомпонентних коштів і продає в якості самостійного б’юті-продукту.
  • Green Era – «зелена» марка відмовилася від тестування косметики на тваринах. В пріоритеті у бренду – продукція з фруктовими і квітковими екстрактами. Green Era домагається однорідної консистенції і приємного аромату природної косметики.
  • Teana Laboratories – вітчизняна марка, яка присутня на б’юті-ринку більше 10 років. Бренд випускає засоби для домашнього догляду, порівнянні з професійною косметикою. Бестселер «Теаны» — концентровані емульсії і сироватки.

  Російські натуральні засоби для догляду за шкірою

  Вітчизняні бренди еко-косметики випускають повний комплекс засобів для шкіри.

  Основні види російських б’юті-продуктів для догляду за зовнішністю:

  • Креми для обличчя і тіла.
  • Емульсії і сироватки.
  • Лосьйон для тіла.

  Переважання природних компонентів пояснює переваги натуральної косметики над синтетичною. Інгредієнти природного походження споріднені людському організму і засвоюються шкірою краще хімічних компонентів.

  Натуральні екстракти не просто живлять шкіру, але активізують її самовідновлення і регулюють обмінні процеси в клітинах.

  Креми

  Російські натуральні креми — це живильні і зволожуючі засоби. Еко-продукти присутні і в лінійці антивікової косметики. Заборонені штучні консерванти в натуральних кремах замінюються рослинними екстрактами, віддушки – ефірними оліями, а тваринний колаген – пшеничним протеїном.

  Злаковий білок робить крем пластичним, однорідним і забезпечує гарне всмоктування.

  ead56c13fb91029c93b742e66500f1e9 Натуральна косметика російського виробництва для волосся, шкіри обличчя і тіла. Бренди, рейтинг кращих

  В якості активних компонентів виступають масла – наприклад, шипшини, ши, обліпихи. Вони містять вітаміни, живлять і зволожують шкіру. Екстракти рослин діють заспокійливо і підсилюють захисні функції клітин.

  Популярні вітчизняні засоби для догляду:

  • «Живлення і зволоження» від Natura Siberica – денний крем для сухої шкіри обличчя з захистом від сонячного випромінювання. Препарат збагачений вітаміном E і екстрактом аралії манчжурської.
  • «Елегантне досконалість» від Teana Laboratories – нічний омолоджуючий крем, стимулює оновлення клітин шкіри. Засіб збагачене вітамінами B і F.
  • «Матирующий ефект» від Kora – крем для проблемної та жирної шкіри обличчя, нормалізує вироблення шкірного сала. Засіб володіє антисептичним ефектом. Активні компоненти – екстракти подорожника, малини і календули.
  • «Антистрес» від Green Mama – крем для нормальної шкіри з тонізуючим ефектом і захистом від ультрафіолетового випромінювання. Продукт містить екстракти шипшини і солоду.
  • «Крижаний» від «Бабусі Гафії» — крем-гель для повік. Засіб на основі талої води і екстракту проліска бореться з набряком і залишає відчуття прохолоди.

  Сироватки та емульсії

  Сироватки та емульсії відрізняються від кремів більш високою концентрацією активних компонентів і особливо поширені серед антивікових засобів. Активні омолоджуючі засоби рекомендовані до використання жінкам після 30 років. В основі складу емульсій та сироваток лежать рослинні і ефірні масла та екстракти — олива, троянда, лаванда.

  Натуральні екстракти активізують оновлення клітин шкіри.

  Приклади російських засобів:

  • «Молочний раціон» від Teana Laboratories – зволожуюча сироватка. Дія продукту грунтується на протеїнах молока.
  • «Клітинне оновлення» від Kora — сироватка, що стимулює вироблення волокон власного колагену. Ефект досягається завдяки вітамінам C, B, екстракту березової кори та олії оливи.
  • «Женьшеневий» від Planeta Organica – антивікова сироватка для сухої шкіри. Екстракт женьшеню підвищує еластичність шкіри і підсилює її захисні функції.

  Лосьйони для тіла

  Засоби для тіла наносяться після прийняття ванни. Живильні компоненти лосьйонів забезпечують зволоження і пом’якшення шкіри, а приємний аромат – позитивні емоції від водних процедур. Лосьйони відносяться до засобів банної лінії і часто випускаються в парі з гелем для душу з аналогічним запахом.

  359c1b4311cc0a1aa2bfda0dd636c03c Натуральна косметика російського виробництва для волосся, шкіри обличчя і тіла. Бренди, рейтинг кращих

  Натуральні засоби для тіла насичені поживними рослинними оліями: жожоба, мигдалю, ши. Аромати квітів і фруктів — заслуга ефірних масел.

  • «Ліловий сонник» від Organic Shop – нічний крем-лосьйон для тіла, що пом’якшує та регенерує шкіру. Засіб збагачений екстрактами лаванди, лілії і фіалки.
  • «Брусниця з вершками» від Natura Siberica – засіб, ефективно живить шкіру тіла. Формула крему-лосьйону містить молоко яка, екстракти плодів шипшини і ягід брусниці.
  • «Ламінарія і спируллина» від Green Mama – продукт для тіла з екстрактами морських рослин. Крем-лосьйон зволожує шкіру і підвищує її пружність. Засіб полегшить боротьбу з целюлітом.

  Російські натуральні засоби для очищення шкіри

  Вітчизняні бренди еко-косметики випускають повний спектр засобів для підтримки чистоти шкіри обличчя і тіла:

  • Міцелярна вода для вмивання.
  • Тонік для обличчя.
  • Скраби і пілінги.
  • Гелі для душу.

  Натуральні засоби націлені на дбайливе очищення шкіри, харчування і підтримання рівня зволоженості. Головна особливість їх складу – відсутність сульфатів. Ці синтетичні компоненти додаються в традиційні миючі засоби для піноутворення.

  Відео про те, як самому виготовити натуральну косметику з недорогих доступних компонентів:

  Сульфати можуть викликати алергію, подразнення і сухість шкіри. В натуральних миючих продукти, хімічні спінювачі замінюються екстрактами злаків і картоплі. Корисні інгредієнти в очисній косметиці аналогічні компонентам натуральних засобів для догляду – це живильні масла і екстракти рослин.

  Тоніки

  Натуральні засоби для вмивання і зняття косметики створюються на основі соків рослин і фруктів. Популярний інгредієнт – квіткова вода. Рідини рослинного походження очищають шкіру, нормалізують вироблення шкірного сала і виступають в якості антисептика. При виборі натуральної тоніка рекомендується враховувати тип шкіри.

  При підвищеній жирності підійде засіб на основі цитрусового соку. Підвищена сухість і чутливість шкіри – привід вибрати тонік з заспокійливим маслом шавлії або троянди.

  Зразки засобів:

  • «Афродіта» від Green Era – тонік для чутливої і проблемної шкіри. Засіб містить екстракт лаванди. Тонік заспокоює шкіру, зменшує запалення і підтримує рівень зволоженості клітин.
  • «Aromaenergy» від Green Mama – тонік для очищення шкіри, схильної до сухості. Продукт з екстракти винограду і граната покращує колір обличчя.
  • «Живуще зволоження» від «Бабусі Гафії» — освіжаючий тонік для нормальної шкіри з екстрактами чаю і лілії.

  Пілінги і скраби

  Засоби з абразивними частинками призначені для відлущування і видалення відмерлих клітин з поверхні шкіри. Пілінги і скраби з дрібними поліруючими частками підходять для глибокого очищення шкіри обличчя. Косметика з великими абразивними компонентами використовується для тіла.

  5da47d6f10284d3508221e578f5182ee Натуральна косметика російського виробництва для волосся, шкіри обличчя і тіла. Бренди, рейтинг кращих

  Натуральна сировина для відлущування використовується багатьма марками косметики, в тому числі не претендують на звання органічних. Екологічні бренди додають в отшелушивающие кошти подрібнені кавові зерна, борошно або горіхи.

  Приклади натуральних продуктів:

  • «Фісташкова Мафія» від «Organic shop» – скраб для особи з подрібненими горіхами в якості абразивних частинок. Соєве молочко у складі заспокоює шкіру.
  • «Вогняний топаз» від Teana Laboratories – пілінг для обличчя з антивіковим ефектом. В основі складу – фруктові кислоти.
  • «Сибірська горобина» від Natura Siberica – тонізуючий скраб для тіла, що підвищує еластичність шкіри. Ягоди горобини багаті вітамінами і є потужним антиоксидантом.

  Міцелярна вода

  Трендові засіб для зняття макіяжу в перших версіях мало синтетичний склад. Активні речовини води – полоксамеры – прийшли в індустрію краси з медичної промисловості і виводилися лабораторним шляхом. Бренди натуральної косметики знайшли заміну синтетиці.

  Сьогодні вони випускають міцелярно воду, створену на основі рослинних олій і природних цукрів.

  Російські засоби для вмивання:

  • «Для дбайливого очищення» від Green Mama – засіб ефективно видаляє надлишок шкірного жиру і сліди косметики, залишаючи шкіру свіжою і зволоженою.
  • «Natura Kamchatka» з масляним комплексом сибірських ягід від Natura Siberica – продукт, який видаляє косметику і тонізує шкіру. Живильні масла прискорюють регенерацію клітин і забезпечують особі молодий зовнішній вигляд.

  Гелі для душу

  Засоби без сульфатів м’яко очищають шкіру і захищають від її пересушування. Рослинні аналоги SLS забезпечують оптимальне спінювання, а ефірні масла додають гелям натуральний ненав’язливий аромат. Асортимент російських екологічних гелів великий.

  Кошти включають різноманітні рослинні екстракти і відрізняються ароматами: від сибірських ягід до екзотичних фруктів.

  5031406607b60e3d3f69a502a7c56d72 Натуральна косметика російського виробництва для волосся, шкіри обличчя і тіла. Бренди, рейтинг кращих

  Цікаві варіанти гелів:

  • «Привітний пряник» від «Organic Shop» – продукт з кондитерським запахом, пом’якшує і тонізує шкіру. Активні компоненти – екстракти горіхів і кориці.
  • Гель для душу з ароматом манго від Green Era – заспокоює і пом’якшує шкіру, прискорюючи загоєння тріщин. Комплекс активних інгредієнтів включає екстракти обліпихи, вівса і алое.
  • «Свіжість і сяйво» від «Бабусі Гафії» — очищаючий засіб на основі екстракту лимоннику. Гель тонізує і зміцнює захисні функції шкіри.

  Російські натуральні засоби для догляду за волоссям

  Натуральна косметика російського виробництва охоплює весь спектр засобів для підтримки краси зачіски. Натуральні препарати обіцяють дбайливий догляд за шкірою голови і зміцнення волосся. Мінімальна кількість синтетичних компонентів знижує ризик алергічних реакцій.

  Найбільш популярні продукти для волосся від російських «зелених» брендів:

  • Шампуні.
  • Бальзами-ополіскувачі.
  • Олійні комплекси.

  Шампуні

  Загальна риса натуральних засобів для миття голови – відсутність сульфатів і силікону. Очищаючий ефект досягається за рахунок екстракту природних цукрів. Корисні компоненти косметики для волосся – екстракти і масла рослин і насіння, амінокислоти.

  Вони захищають і відновлюють структуру волосся, забезпечують природний блиск і об’єм зачіски.

  Важливо враховувати: адаптація до натурального шампуню вимагає часу. На початку використання екологічного кошти можливо більш швидке забруднення волосся в порівнянні з використанням звичайного продукту. Ефект пояснюється більш м’яким впливом природних інгредієнтів, порівняно з синтетичними.

  Процес звикання до натурального шампуню займає кілька тижнів.

  Косметика, гідна уваги:

  • «Біобаланс» від Kora – делікатний шампунь для нормального і схильного до жирності волосся. Продукт надає пасмам обсяг, регулює вироблення шкірного жиру і прискорює відновлення пошкоджень. Позитивний ефект заснований на силі морських рослин і екстрактах шавлії і кульбаби.
  • «Секрети Камчатки» від Planeta Organica – шампунь для профілактики лупи з потужним антисептичним ефектом. Мінеральні грязі та екстракти сибірських трав у складі шампуню запобігають розмноженню бактерій, винних у виникненні грибкових захворювань.
  • «Обліпиха і квітки липи» від Green Mama – шампунь для дбайливого очищення сухих і пошкоджених волосся. Вітаміни C і E, що містяться в обліписі, посилюють захисні функції волосся і роблять пасма блискучими і еластичними.

  Бальзами для волосся

  Кошти використовуються після миття голови і обіцяють поліпшити зовнішній вигляд волосся і полегшити розчісування. Виробники косметики випускають бальзами-ополіскувачі у парі до шампуню з аналогічною функцією. Працюючи разом, засоби для очищення та догляду забезпечать максимальний позитивний ефект зміцнення і оздоровлення зачіски.

  7baaf024bd42f82ca6b8ab1ae88cabeb Натуральна косметика російського виробництва для волосся, шкіри обличчя і тіла. Бренди, рейтинг кращих

  Рослинні екстракти перешкоджають швидкому забрудненню голови. Олії живлять волосся і шкіру, збагачують їх вітамінами і амінокислотами.

  Приклади бальзамів вітчизняного виробництва:

  • Ополіскувач Для чутливої шкіри голови» від Kora. Продукт дбайливо піклується про волосся, забезпечує захист і легке розчісування пасм. Дія заснована на екстракті полину і масла мигдалю і оливкового дерева.
  • «Аргана» — бальзам від Green Era. Продукт зволожує волосся і запобігає перетин їх кінців. Масла аргана і горіха макадамії дарують волоссю блиск і здоровий вигляд.
  • «Кавовий» від Organic Shop – бальзам на основі зелених зерен кави зміцнює структуру волосся і прискорює їх ріст.

  Олійні комплекси

  Подібні препарати допомагають відновитися волосся, пошкоджене в результаті хімічної завивки і рекомендуються в боротьбі з облисінням. Засіб являє собою комбінацію декількох натуральних масел і витяжок рослин. Кожен інгредієнт має конкретну функцію.

  Масло жожоба покращує кровообіг, рицина заспокоює шкіру, цитрусовий екстракт активізує ріст волосся.

  Приклади продуктів:

  • «Комплекс на основі обліпихової олії» від Kora підходить для травмованих і сухих від природи волосся. Препарат сприяє зміцненню пасм і додає їм блиск.
  • «Комплекс аптечний рослинний» в ампулах від «Бабусі Гафії» — універсальний продукт для зміцнення волосся всіх типів. Засіб є комбінацією продуктів бджільництва з маслами горіхів і злаків.
  • «Space Girls» від Organic Shop масло для відновлення кінців волосся. Формула на основі масла ши забезпечує ефект ламінування, ущільнює волосся, забезпечуючи їх здоровий вигляд.

  Рейтинг російської косметики по догляду за обличчям

  Велика кількість рецензій на натуральні б’юті-засоби російських брендів показує, що продукти викликають інтерес і довіру покупців. Косметика привертає увагу екологічним складом.

  Продукти для догляду за обличчям, заслужили найкращі оцінки споживачів:

  Назва засобу Середня ціна в рублях
  Антивіковий крем «Елегантне досконалість» від Teana Laboratories 800
  Сироватка «Клітинне оновлення» від Kora 1100
  «Для дбайливого очищення» — міцелярна вода від Green Mama 170
  «Вогняний топаз» — антивіковий пілінг від Teana Laboratories 700
  «Афродита» — тонік для очищення проблемної шкіри від Green Era 470
  «Молочний раціон» — сироватка від Teana Laboratories 600
  «Фісташкова Мафія» — скраб від Organic shop 100
  Крем «Живлення і зволоження» від Natura Siberica 350
  «Крижаний» крем для повік від «Бабусі Гафії» 90

  Кращі засоби натуральної косметики для тіла

  При виборі кремів для тіла і гелів для душу користувачі звертають увагу на цікаві аромати натуральних трав і заявлений ефект живлення і зволоження.

  6d794c03f8709a2cd5ce9b7c27861b46 Натуральна косметика російського виробництва для волосся, шкіри обличчя і тіла. Бренди, рейтинг кращихНатуральна косметика російського виробництва — це якість міжнародного стандарту, за доступною для кожного ціною

  Косметика для тіла, яка виправдала очікування рецензентів:

  Назва засобу Середня ціна в рублях
  Гель для душу з ароматом манго від Green Era 470
  «Брусниця з вершками» — крем-лосьйон від Natura Siberica 400
  «Привітний пряник» – гель для душу «Organic Shop» 110
  «Свіжість і сяйво» — гель для душу з екстрактом лимонника від «Бабусі Гафії» 80
  «Ламінарія і спируллина» — зміцнюючий крем для тіла від Green Mama 320
  Крем-лосьйон для тіла «Ліловий сонник» від Organic Shop 100

  Кращі засоби натуральної косметики для волосся

  При покупці засобів для зачіски користувачі керуються співвідношенням ціни і якості. Своїх шанувальників знаходять як бюджетні, так і порівняно дорогі продукти для краси зачіски.

  Назва засобу Середня ціна в рублях
  «Біобаланс» — шампунь для жирного і нормального волосся від Kora 410
  «Для чутливої шкіри голови» — бальзам від Kora 400
  «Аргана» — зволожуючий бальзам від Green Era 520
  «Секрети Камчатки» – шампунь проти лупи від Planeta Organica 170
  «Комплекс на основі обліпихової олії» від Kora 1500
  «Обліпиха і квітки липи» — шампунь для пошкодженого волосся від Green Mama 70

  Продукція забезпечує якісний дбайливий догляд за зовнішністю і враховує вимоги екологічної безпеки. Асортимент і затребуваність натуральної косметики російського виробництва показує, що турбота про красу сьогодні цілком сумісна з відповідальним споживанням та патріотичними переконаннями.

  Автор: Ганна Фурсова

  Оформлення статті: Е. Чайкіна

  Корисний відео-ролик про натуральній російській косметиці

  Сюжет про те, де і як вирощує своє сировина косметична компанія Natura Siberica:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради