Що таке прибирання після оренди квартири?

На сьогоднішній день така послуга, як прибирання квартир після здачі квартири в оренду користується у Львові великим попитом. Багато москвичів здають свою нерухомість. Щоб убезпечити себе від співпраці з несумлінними квартиронаймачами, більшість власників житла користуються послугами ріелторських компаній. Але навіть вони не в змозі захистити господаря квартири від неохайності мешканців.

Насамперед це виявляється у тому, що після завершення всіх договірних обов’язків між власником квартири та квартиронаймачами останні залишають по собі гори сміття, безліч різних забруднень, зіпсовані меблі тощо. У багатьох випадках після від’їзду квартирантів господар стає перед фактом необхідності повноцінного прибирання квартири, щоб після цього можна було виставити її на ринок для здачі.

1 Що таке прибирання після оренди квартири?

Самостійно виконати таку роботу виходить не завжди, тому що прибирання після оренди може вимагати від вас використання спеціалізованих клінінгових засобів і обладнання, а не просто побутових препаратів, з метою вивести забруднення, що в’їлися, з поверхонь. Це стосується як підлог і стін, так і м’яких і корпусних меблів та твердих поверхонь.

Складові прибирання після оренди

Таким чином, розумним рішенням стає звернення до кваліфікованої клінінгової служби. Компанія «Клінінг Лвів» надає такі послуги та упорядковує квартири після оренди, в якому б стані вони не перебували. Основні завдання клінерів у процесі такого збирання зводяться до наступних аспектів:

  • знепилювання поверхонь;
  • миття вікон;
  • хімчистка килимових покриттів та м’яких меблів;
  • чищення та прання (при необхідності) штор;
  • чищення корпусних меблів;
  • очищення від пилу кондиціонерів, опалювальних радіаторів, елементів системи вентиляції;
  • чищення дзеркал та скляних поверхонь;
  • вологе прибирання підлоги.

Однак слід зауважити, що прибирання квартири після здачі в оренду у Львові хоч і включає миття вікон і хімчистку м’яких меблів і килимових покриттів, але ціна на ці послуги розраховується окремо, оскільки вони є окремими сегментами роботи.

Прибирання після оренди і генеральне прибирання – те саме?

У принципі суть такого прибирання аналогічна до генерального прибирання. Звичайно, якщо квартиранти жили у вас в квартирі як мінімум кілька місяців. Тоді виконується низка робіт, які передбачає генеральне прибирання. З іншого боку, багато орендодавців здають свої квартири і подобово, і у них також виникає необхідність звернення до клінінгових послуг для того, щоб підготувати приміщення до в’їзду нових квартиронаймачів. І компанія знову тут, адже ми без проблем виконаємо для вас і поточне прибирання, щоб вашим гостям було комфортно та затишно проводити час у вашій квартирі.

Ми повністю розуміємо, що від якості нашого прибирання буде частково залежати і ціна на оренду квартири, адже, як завжди, люди оцінюватимуть ваше житло в першу чергу на вигляд. Усвідомлюючи це, ми гарантуємо вам абсолютний результат чистоти, порядку та свіжої атмосфери ваших приміщень.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради