До чого сняться змії – жінці, дівчині або чоловікові, вбила або вкусила, велика змія

Змія у древніх вважалася недобрим знаком. Навколо цієї рептилії століттями складалися легенди і забобони, часто не пов’язані з реальністю. Всі сни, в яких вам сниться змія, вважаються досить неприємними.

 До чого сняться змії   жінці, дівчині або чоловікові, вбила або вкусила, велика змія

Змія в стрибку

Змії в народі завжди асоціювалися з підлими гадами, які нападають раптово і так само раптово жалять беззахисних , нічого не підозрюють людей. Змії вважаються дуже злопам’ятними.

Свого ворога, який зробив їм щось погане, вони пам’ятають дуже багато років. І якщо їм коли-небудь доведеться зустрітися з кривдником, вони його впізнають і холоднокровно розправляться. Всі ці довгі роки змія думає про помсту, а при нагоді реалізує свій підступний план.

Насправді, багато змії вмирають після того, як вкусили людини, саме тому вони ніколи не нападають першими, а жалять тільки у виняткових випадках, коли, наприклад, на них наступили або спробували доторкнутися. Потім рептилії шукають воду і повзуть до неї, щоб там померти на самоті.

З давніх-давен вважалося, що зміїне яйце приносить в будинок процвітання, але про нього ніхто не міг розповідати. Знайшли яйце – мовчіть, інакше пропустіть своє щастя.
А ще цікаво те, що зображення змії слов’яни носили, як амулет, який допомагав знаходити вихід з будь-яких ситуацій, навіть найскладніших.

Як бачите, не варто ставитися до змій, як до чогось жахливого і бридкому. Звичайно, проти сонників не виступив. Не просто так вони створювалися, причини на те були, значить.
Що ж говорять сонники про приснився змій?


Якщо ви чоловік і вам приснилося змія?

Чоловікам варто побоюватися снів за участю рептилій. Всесвіт через такі сни попереджає, що людина спілкується з великою кількістю підступних жінок, які в обличчя йому посміхаються. А за спиною шкодять і поширюють про нього плітки. Потрібно насторожитися і бути дуже обережним, а якщо це можливо, бажано поміняти коло спілкування.

Якщо ви жінка і вам сниться змія?

Жінці змія уві сні завжди обіцяє ворогів і недоброзичливців наяву. Швидше за все, поруч з вами близька людина, який замислив проти вас недобре. І, найчастіше, цим близькою людиною є жінка.

9cb724f5a8e5324862e5253fa48a87d5 До чого сняться змії   жінці, дівчині або чоловікові, вбила або вкусила, велика змія

Сниться змія

Якщо снилося, що змія вповзла в будинок, то, значить, цей недруг живе поруч з вами. Мало того, скоро він вас «вкусить» абсолютно несподівано і дуже болісно. Пам’ятаєте приказку «пригріти змію на грудях». Ось це приблизно про те ж.

Бачити маленьких змій – до дрібних неприємностей. Клубок змій – ви живете серед великої кількості заздрісників.
Якщо в іншій реальності вам вдасться вбити гадину, вітаємо, як би ваші вороги не намагалися вам нашкодити, у них нічого не вийде, а ви здолаєте їх в будь-якому випадку.

Якщо змія вас кусає уві сні?

Якщо вам сниться, що змія вас вкусила, то приготуйтеся до чужих злобі, лицемірства і підлим пліткам, від яких вам буде дуже боляче.

 До чого сняться змії   жінці, дівчині або чоловікові, вбила або вкусила, велика змія

Змія в воді

Якщо уві сні змія в воді?

Про яку побачив уві сні плаваючою у воді змії сонники кажуть по-різному. Якщо змія в воді спокійна, це свідчить про те, що ваш ворог занадто хитрий, і він зачаївся. Якщо ж рептилія нападає, то недоброзичливець приступив до активних дій проти вас.

Якщо уві сні ви плаваєте в воді, і гад вкусив вас прямо в ній, то ви не підозрюєте про те, що у вас є таємний підступний недруг, але скоро він заявить про себе, і ви це відчуєте.
Змії в каламутній воді в сновидінні не віщують нічого доброго. Скоро вас залучать, без вашої волі, в авантюру, і просто знищать плітками. Причому все це буде зроблено так, що ви й не помітите, як опинитеся втягнутими в підступну інтригу.

Якщо змії знаходяться в прозорій воді вашого сну, то недоброзичливців зазнали таять своєї агресії проти вас і плетуть інтриги відкрито, абсолютно нікого не соромлячись.
Сильному ж підлозі пощастило. Змія в воді для них сниться всього лише до приємного подорожі.

697dd002ce38c1f74c661adc321faa44 До чого сняться змії   жінці, дівчині або чоловікові, вбила або вкусила, велика змія

Змія кусає сама себе

Значення змії уві сні за сонником Ванги

Віщунка Ванга також дає в своєму сонник тлумачення значень такого явища, як змія, приснився уві сні. Тлумачення Ванги практично ідентично тому. Що пишуть про рептилій уві сні інші сонники.

Поважна старица вказувала, що приснився гад нічого доброго не віщує, а тільки: неприємності, велику небезпеку, прихованого ворога, інтриги, заздрість, а також гірке розчарування в близьких людях. Якщо ж уві сні холоднокровне звалилося вам прямо на голову, то незабаром ви дізнаєтеся про смертельну хворобу родича.

Взагалі, якщо вже вам почали уві сні приходити змії, добре задумайтеся. Не потрібно пускати ці сни на самоплив. Дуже часто наша підсвідомість попереджає нас про реальну небезпеку в життя, якої можна уникнути, або вийти з неї з мінімальними втратами. Біда нашого суспільства логіків в тому, що ми не прислухаємося до себе, своєї інтуїції, внутрішнього голосу, і тому часто потрапляємо в біду, якої могло б і не бути.

Нас навчили з дитинства не довіряти собі, а слово магія, віщі сни або інтуїція викликають лише усмішку. Спробуйте, зізнайтеся комусь, що ви побачили віщий сон, & # 8212; в кращому випадку, люди чемно промовчать, а в гіршому – розсміються вам в обличчя.

Дивіться відео

Звичайно, таких людей, як Ванга або Джуна, наприклад, по пальцях перерахувати, але більшість жінок є прихованими ясновидицями, як би це дивно не звучало. Прислухайтеся до себе. Адже саме ви, дружина і мати, здатні побачити небезпеку, яка очікує вас або вашу родину. Не варто нехтувати попередженнями.

Згадайте шокуюче зізнання знаменитої Джунь, коли вона проігнорувала віщий сон про загибель її єдиного сина. Адже вона знала, що йому не можна в той фатальний день сідати за кермо автомобіля. Але навіть вона, велика, що не простежила за тим, щоб пророцтво не збулося.

Цей випадок показує, як ми неуважні до предзнаменованиям. А дарма! Тому що вони грають в нашому житті іноді вирішальну роль. І тільки від нас залежить, чи зможемо ми скористатися наданим Вищими Силами шансом врятувати себе чи своїх рідних, або ж будемо, подібно овечого стада, покірно прямувати на заклання.
Будьте уважні, слідкуйте за знаками у вашому житті. Коли-небудь це врятує вашу тушку.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради