До чого сняться маленькі козенята ? – сонник для жінок і чоловіків ?

Жваві дитинчата кози в реальному житті викликають розчулення у всіх людей, незалежно від статі і віку. Але в царстві Морфея чотирилапі не завжди віщують радісні події.

ee0cd7cf94974a8f7082e71f3d0b5f32 До чого сняться маленькі козенята ? – сонник для жінок і чоловіків ?

Тлумачення в залежності від дня тижня

День тижня, коли було бачення, має величезне значення:

 • споглядати козенят в ніч на понеділок – родич попросить в борг велику суму, але віддавати отримане не входить в його плани;
 • на вівторок – треба остерігатися раптово спалахнула пристрасті, згодом вона призведе до конфліктів;
 • на середу – для збереження любові варто чимось пожертвувати, адже втратити почуття дуже просто;
 • на четвер – доля надала чудову можливість змінити життя на краще;
 • на п’ятницю – починаються важливі події, які приведуть до підйому кар’єрними сходами;

Як стверджують екстрасенси, сновидіння у вихідні дні не завжди можна правильно трактувати.

Значення сну для жінок

Жінка, яка побачила козенят в нічних мареннях, повинна насторожитися. Адже тварина вказує на неправильне поводження дами. Швидше за все, в реальному житті вона багато вередує, веде себе легковажно. Ці риси особистості викликають тільки осуд оточуючих.

Для закоханої дівчини звірята стають передвісником неприємних подій. Чоловік, з яким вона зустрічається, хоче використовувати відносини тільки для вирішення своїх проблем. Як тільки він здійснить задумане, так і кине свою супутницю. Тому юної спокусниці варто не затуманеним поглядом подивитися на свого «улюбленого» та проаналізувати його вчинки.

Думка экспертаСветлана КравченкоЭзотерикБелый козеня сниться жінці будь-якого віку до поліпшення матеріального становища. Молоденьким особам батьки підкинуть грошенят на проживання. А працюючим жінкам варто чекати підвищення зарплати або велику премію.

Значення сну для чоловіків

Для представника сильної половини людства дитинчата кози стають застереженням про те, що пора вже зупинитися. Дорослому чоловікові нерозумно одягатися як тінейджер і поводитися, як нерозумний підліток. Білий козеня сниться до настання спокійного періоду життя без потрясінь, чому сновидець буде радий.

Сонник Наталії Степанової

Коли в царство Морфея забрідає багато дрібних чотириногих, значить варто чекати низку неприємних зустрічей. Це будуть однокласники, з якими не склалися відносини, або люди, яким марив не віддав борг. Якщо приснився козеня один, значить чекає знайомство з людиною, яка матиме величезний вплив на подальше життя.

1ed460ba22929d420bafd208e028c0d9 До чого сняться маленькі козенята ? – сонник для жінок і чоловіків ?

Сонник Ванги

Всесвітньо відома провидиця з Болгарії висловлювала таке припущення. Козеня уособлює совість марив. Вона нагадує про те, що треба не забувати про моральні норми. Адже честь заплямувати дуже просто. А відновити добре ім’я – складно.

Сонник Євгена Цвєткова

Маленьке тварина, стрибаючий близько сновидця, попереджає про можливу сварку з близьким родичем. Сплячий чимось образив його і не попросив вибачення. Треба скоріше згадати, з ким був конфлікт, намагатися врегулювати його.

Лежить маленьке тварина стає знаком про те, що настав слушний час для здійснення проекту. Він принесе не лише моральне задоволення, але і суттєву надбавку до наявних доходів.

14ff6f6abcaedba44d8973a0ce919337 До чого сняться маленькі козенята ? – сонник для жінок і чоловіків ?

Сонник Мандрівника

Сонник Мандрівника стверджує, що після сну з рогатою звірятком міський житель випробує неприємне здивування на робочому місці. Це буде повідомлення про зниження заробітної плати або позапланової перевірки, яку буде проводити вище начальство. Бачення представнику сільській місцевості передвіщає гарні звістки.

Український сонник

Козеня – предзнаменует дрібні неприємності. Чим більше буде звірків, тим більше варто чекати непорозумінь з оточуючими. Причому вони виникнуть від того, що сновидець вчасно не озвучив свої бажання.

Бачити уві сні рогатої козеняти – настають дрібні сварки з далекими родичами. Безрогий примірник нагадує про те, що не варто сваритися зі знайомими. Адже вони можуть допомогти в складній ситуації.

26d92c285f78f6760f106eb867fe7947 До чого сняться маленькі козенята ? – сонник для жінок і чоловіків ?

Росіянин сонник

Треба в першу чергу звернути увагу на поведінку домашньої тварини:

 1. Особина, гуляє біля будинку, вказує на недоброзичливців, замишляють щось погане.
 2. Бодающаяся – суперники розгадали плани сплячого і скоро завдадуть удару.
 3. Підходить ззаду – не варто довіряти новому знайомому.
 4. Тікає – позашлюбні зв’язки приведуть до засудження.

Емоції марив також важливі для інтерпретації бачення. Якщо сплячий відчуває радість і умиротворення, значить, після життєвих бур швидко настануть добрі дні. А відчуття гіркоти і жалю віщують тривалі неприємні моменти.

Італійський сонник Менегетті

Козел, що стоїть поруч з дитинчам, стає знаком неприємної новини. Якщо останніх кілька, значить і нерадісних повідомлень буде багато. Оточили сновидця дрібні особини означають порожні турботи.

Марив робить якісь дії, але вони не приведуть до потрібного результату. Багато сплячих козенят вказують на те, що сновидець втомився. Він так запрацювався, що знаходиться в стані стресу. Якщо не припинить так знущатися над собою, то незабаром запрацює нервове виснаження.

0ab21e85ca93a83edcff7a85f771dd18 До чого сняться маленькі козенята ? – сонник для жінок і чоловіків ?

Дворянський сонник Гришиній

Вірно передбачати сновидіння допомагає колір і розмір особини:

 • маленьке біле козеня – попереду довге і щасливе кохання;
 • великий білосніжний – сплячий досягне взаєморозуміння з партнерами по бізнесу;
 • великий чорний козеня – провісник настають неприємностей;
 • дрібний екземпляр чорного забарвлення – варто чекати пліток, які розпустять товариші по службі;
 • невелика особина неприродного кольору – недруги намагаються зіпсувати репутацію сновидця;
 • величезний дитинча з чорно-білою шерстю – не варто довіряти сексуальному партнерові. Ці відносини призведуть до ганьби, про який стане відомо родичам і знайомим.

Якщо в наявності безліч різнокольорових дрібних чотириногих, значить попереду безліч зустрічей. Причому не всі з порядними людьми. В більшості це знайомства з вітряними, ненадійними особистостями.

Сонник Симеона Прозорова

Знаменитий провісник вважав, що, якщо будуть снитися звірята в приміщенні, значить, варто очікувати приємну несподіванку. Вона з’єднається з клопотами і дрібними непорозуміннями.

Сновидець почав годувати дитинчат кози – знак, що передвіщає зниження матеріальних витрат на повсякденні потреби. Кози, які стоять біля одного ягняти, уособлюють швидке з’ясування стосунків з батьками або старшими членами сім’ї. А якщо кілька дитинчат – попереду скандали з колегами.

c94f63c0e589754624cd24d09a0283d1 До чого сняться маленькі козенята ? – сонник для жінок і чоловіків ?

Сонник Денізи Лінн

Американка Деніза Лінн писала, що зі сну маленькі тварини вказують на наявність в життя сплячого скандальних і дріб’язкових людей. Марив не звертає на них уваги, але ці особи можуть зрадити в будь невідповідний момент. Бились дрібні звірята говорять про те, що нащадки сновидця завинили. Скоро треба буде йти в навчальний заклад і розбиратися з педагогами.

Сонник Нової Ери

Якщо новонароджений козеня приснився жінці – варто чекати приїзду знайомих з іншого міста. Причому візит затягнеться надовго.

Якщо тільки що з’явився на світ дитинча бачиться чоловікові – попереду чекає неприємний сюрприз. Піднесуть його рідні діти. Якщо з дитиною лежить кізка – проблеми будуть виходити від дружини. Вона дізнається про непристойну вчинок чоловіка і висловить свою думку неприємних виразах.

7bf82b95043a62b3a4f94f0f0f650156 До чого сняться маленькі козенята ? – сонник для жінок і чоловіків ?

Сонник Дмитра та Надії Зими

Приснилося безліч жують чотириногих – заповітне бажання не здійсниться найближчим часом. Козенята упереміж з цуценятами – обставини, що склалися, не радують сновидця. Але він сам у цьому винен. Він пустив справи на самоплив, тепер повинен розгрібати занедбане. Дитинча кози на руках у сплячого – бути втягнутим у вкрай неприємну справу.

Сонник цілительки Килини

На питання: «До чого сниться козеня», цілителька відповідала так. Маленьке тварина уособлює поведінка самої людини. Якщо чотириноге лащиться, значить, марив намагається не сваритися з оточуючими, з усіма знаходить спільну мову.

Якщо звір веде себе агресивно – сплячий той ще фрукт. Він чіпляється до людей, висміює і критикує всіх. Така поведінка відштовхує від сновидця навіть добродушних оточуючих.

Нічне бачення з козеням може стати передвісником і поганих, і добрих подій. Але треба пам’ятати, що сновидець сам робить свій вибір, він здатний управляти всіма подіями.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради