З чого почати читати комікси?

У всьому світі комікси відомі понад 100 років. В Україні ж вони стали популярними не так вже й давно, проте дедалі більше людей цікавляться ними. Багато хто долучається до культури та поповнює армію фанатів. В Україні проводиться ComicCon якраз для охочих познайомитись із субкультурою.

1 З чого почати читати комікси?

Якщо і ви хочете почати знайомство, то інтернет- магазин коміксів Дім Ігор є відмінним рішенням. Тут ви знайдете буквально все: від класу, що не застаріває, до новинок. Консультанти також допоможуть вибрати найкраще для вас.

З чого почати?

Спочатку радимо визначитися з жанром. Зверніть увагу, що в деяких випусках може спостерігатися їхнє зміщення і це цілком нормально.

Супергеройська тематика є найпопулярнішою. Тут є все, щоб провести кілька годин – екшен, містика, драма, романтика.

Деякі країни мають свій унікальний підхід до створення коміксів. Американці створюють їх кольоровими, японці – чорно-білими, для французьких художників рактерен стрип. Що б ви не обрали – однозначно не зробите помилки, оскільки історії справді цікаві та навіть шедевральні.

На жаль, купити комікси зараз не в кожному тематичному магазині. Спростіть собі життя та зверніться до інтернет-магазину Дім Ігор.

ТОП коміксів 2022 року

Найбільш популярними вважаються комікси Марвел та DC. Раніше компанії, а тепер корпорації роблять все можливе, щоб залучити більше читачів до своїх продуктів. Для цього випускаються фільми та комп’ютерні ігри. Кого вибрати собі? Відразу ж порадимо оцінити твори обох компаній, але розберемося у перевагах кожної.

DC Comics

Абревіатура розшифровується як Detective Comics. Компанія з’явилася в 1934 році, що на п’ять років раніше за своїх прямих конкурентів. Ліга Справедливості, Бетмен, Жінка-кішка, Супермен – це твори авторів DC.

Багато сюжетів видозмінювалися з часом:

  • У супергеройському всесвіті існує тимчасові відрізки до і після Кризи. Всі герої опинилися в одному часі та просторі для битви. Одні об’єднувалися, інші залишилися приречені. Цей підхід дав можливість створювати кросовери, які можна спостерігати й досі.
  • NEW 52 – це перезапуск видавництва, яке відбулося у 2011 році. Понад п’ятдесят епізодів були з’єднані в загальну історію.
  • Переродження це назва ще одного перезапуску. Автори знали про минулі помилки, тому щоб виправити їх, вдалися до цього виходу.

Marvel Comics

Марвел з’явилися вже 1939 року. Навряд чи власники думали про те, що у 2022 році компанія перетвориться на корпорацію, з тисячами прав на використання тих чи інших персонажів.

Халк, Залізна людина, Люди Ікс – це лише невелика частина створених героїв, які своїми історіями принесли небувалий успіх. Саме з них і розпочалося становлення Марвел.

Еволюція сюжетів у разі відбувалася так:

  • 2016 року стався розкол. Месники розділилися на два загони. Одним керував Капітан Америка, а іншим – Залізна людина.
  • Капітан Марвел отримує нову інопланетну расу – скруллів.
  • Супергерої вирішили вигнати Халка на іншу планету.

Розповісти детальніше про всі зміни важко, адже зміни дуже глобальні. Вони займали роки та навіть десятки років. Чому б особисто не оцінити всі рішення? Це дуже цікаво, а інтернет-магазин Дім Ігор у цьому допоможе, підібравши саме ті комікси, які сподобаються саме вам!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради