До чого сниться власна весілля заміжньої жінки зі своїм чоловіком – сонник

Всі дівчата мріють про красивий одруження, іноді так сильно, що навіть ночами бачать весільну церемонію. А ось до чого заміжній жінці сниться своє весілля, та ще й з власним чоловіком, – це варте уваги. Цікаво дізнатися, що віщує такий сон: розчарування або приємний сюрприз.

c9138eee12129a78f2cbe94dfbcffb13 До чого сниться власна весілля заміжньої жінки зі своїм чоловіком – сонник

Позитивні тлумачення

Коли жінці приснилося, що вона виходить заміж за свого чоловіка вдруге, сонники трактують це як переддень масштабних змін у житті, порівнянних за важливістю зі зміною місця проживання або трудового колективу.

Такий сон найчастіше має ще ряд позитивних тлумачень, він означає:

 • Пожвавлення подружніх відносин. З’явиться свіжий струмінь, хвилюючі відчуття, зацікавленість один одним. Жінка може повторно закохатися в свого чоловіка.
 • Повага, теплоту, турботу з боку чоловіка, який переоцінить свою поведінку, і почне демонструвати трепетне ставлення до дружини.
 • Прийдешні відверті розмови чоловіком. Сексуальний сонник запевняє, що в інтимному житті потрібні зміни.
 • Отримання сюрпризу. Належить правильно зрозуміти його значення.
 • Передвістя великого придбання для дому.
 • Серед трактувань сонників зустрічається пророцтво про народження дитини, який тільки зміцнить шлюб. Це пояснення ближче всього до істини для сімей, у яких ще немає дітей.
 • Інше тлумачення – сновидице наяву належить стати серйозніше, відмовитися від безтурботності в поглядах на сім’ю, флірту з чужими чоловіками.
 • Незабаром сплячої наяву треба прийняти важливе нелегке рішення (ділової чи особистої сфері).
 • Якщо сновидица в нічних мареннях виходила заміж за свого чоловіка повторно восени – східний сонник передбачає, що чоловік буде любити її, і зберігати вірність. Таке сновидіння говорить про заможність чоловіка, його високе становище у суспільстві і хорошої матеріальної забезпеченості.

  Цей же тлумач трактує приснилося весілля з нелюбом, як позбавлення жінки від обтяжливих зв’язків наяву.

  Емоції жінки уві сні мають значення

  Якщо дамі приснилося, як вона виходить заміж за свого чоловіка повторно, цей сюжет треба трактувати з урахуванням емоцій, випробуваних під час мрій:

  • Весільне торжество уві сні доставило задоволення, сновидица прокинулася в чудовому настрої – переддень радісних подій, везіння і успіхів.
  • Торжество не обрадувало сплячу – попередження: наяву сплячої доведеться долати ситуації, коли шлюбний союз може бути зруйнований. Флірт на стороні, зради чоловікові слід виключити. Інше тлумачення – наяву сновидица знаходиться у безвихідному становищі (це відноситься до кар’єри або особистого життя).
  • По ходу сюжету спляча «проливала сльози» на своєму весіллі – погане знамення: найімовірніше, реальна сімейне життя буде нещасливою. Потрібно розібратися у своїх почуттях, і поговорити з чоловіком. Якщо щось не подобається у чоловіка, непокоїть у відносинах – не можна це носити в собі. Можливо після скандалу, з’ясування відносин, висловлювання взаємних претензій пара розпадеться, але це на краще.

  Густав Міллер стверджує, що сновидице наяву не вистачає уваги з боку чоловіка – ось до чого сниться заміжній жінці власна весілля зі своїм благовірним, під час якої дама відчуває дискомфорт.

  e5f6fcc0376bdb5368c5d0c3fb01183d До чого сниться власна весілля заміжньої жінки зі своїм чоловіком – сонник

  Колір вбрання

  Якщо на сплячої особі в мріях надіто темне або ж чорне весільне плаття – наяву жінку чекають проблеми в подружніх стосунках. Цей сон пророкує масу неприємностей, аж до розлуки з чоловіком або його смерті.

  Якщо спляча бачить себе в білому весільному платті – гарний знак, що вказує на помірну самокритичність і розсудливість дами. Таке вбрання – символізує: спляча годиться власної вірністю коханій.

  Сонник мандрівника трактує сон про шлюбної церемонії з сновидицей в білому платті нареченої, як переддень великого щастя, якого дама доб’ється самостійно завдяки відмінним діловим і особистим якостям. Досягнення охоплять не тільки особисте життя, але і кар’єру. Як мінімум два прийдешніх денька спляча буде «купатися» в позитивних емоціях.

  Негативні тлумачення

  Зрада чоловіка – ось до чого сниться заміжній жінці, що вона виходить заміж за свого чоловіка повторно, а при цьому у неї відсутній обручку на руці.

  Дамі потрібно проаналізувати своє сімейне життя, щоб зрозуміти, чому подружні стосунки розвиваються не найкращим чином. Може бути, потрібно щось зробити для освіження почуттів.

  Шлюбна церемонія зі своїм чоловіком уві сні може бути:

  • сигналом для сплячої – вона стала дуже вразливою, якісь люди чи події порушили її енергетичну захист;
  • застереженням про неприємності на роботі. Під сумнів буде поставлено компетентність сновидицы.

  Є похмуре тлумачення вінчання зі своїм чоловіком (або дружиною) в нічних мареннях, що передбачає кончину сновидця. Інша версія: заміжній жінці подібний сюжет передвіщає багато сімейних турбот, фізичну роботу і незаплановані грошові витрати.

  ef8bab8674de24b776e1fbe951a6b8d0 До чого сниться власна весілля заміжньої жінки зі своїм чоловіком – сонник

  Дана трактування включає попередження: жінка може опинитися в жахливих ситуаціях (мова йде, наприклад, про травматизм, важких захворюваннях, біди), з яких неможливо «видертися» без допомоги рідних або друзів.

  Не варто зневірятися, адже покійний чоловік – покровитель сновидицы, який буде робити все, щоб забезпечити жінці безпека. Але розраховувати лише на його допомогу не варто.

  Сновидице потрібно проявляти обережність навіть при виконанні звичної роботи (особливо в перший час після сновидіння), або доведеться задіяти всю свою мужність і витримку для подолання майбутніх небезпек.

  При переважній більшості позитивних тлумачень про укладення шлюбу зі своїм чоловіком в мріях, є і погані прикмети, коли по ходу сюжету весілля не відбулася. Це передбачає небезпеки і погані зміни в житті:

  • Одруження було зірвано з вини сновидицы – наяву жінка збирається взяти участь в сумнівному проекті. Від цієї затії потрібно відмовитися.
  • Торжество перервалося за чиєюсь вини – сновидица може опинитися під впливом шахраїв.

  Деякі тлумачі стверджують, що заміжній жінці сниться власне одруження, коли даму незабаром чекає зрада чи зрада найдорожчої людини.

  Хід весілля

  До чого сниться заміжній жінці своє весілля зі своїм чоловіком – найбільш точно це можна визначити, якщо запам’ятати подробиці торжества:

 • Під час святкування стався скандал – передвістя розлучення або великих сімейних негараздів. Щоб уникнути розлучення, сновидице потрібно приділяти пильну увагу взаєминам із чоловіком (дбати, регулярно запрошувати на цікаві побачення, готувати його улюблені страви).
 • Весілля зірвалася – попередження: проблеми в сім’ї сновидицы досягла такого масштабу, що шанси зберегти шлюб мізерно малі.
 • Чоловік по ходу сюжету не бажає одружуватися – сигнал для жінки: вона чимось дуже засмутила чоловіка (або незабаром це зробить). Потрібно переоцінити свою поведінку, перерозподілити особистий час на користь сім’ї.
 • Спляча в мріях не хоче виходити заміж за свого чоловіка, але поступається умовлянням родні – знамення: наяву жінка занадто залежна від родичів (ця залежність в майбутньому тільки збільшиться і буде заважати їй, самостійно приймати рішення).
 • Інші деталі сюжету також впливають на тлумачення сну. Наприклад, сновидицу, яка спізнилася на власне весілля в мріях, наяву очікують збитки. А ось успішна процедура реєстрації шлюбу говорить про те, що спляча впевнена у своїх реальних сімейних кайданах.

  ff2e57ec05474ca01cf4764ae357eea5 До чого сниться власна весілля заміжньої жінки зі своїм чоловіком – сонник

  Значення сну про одруження з колишнім чоловіком

  Спляча дама в нічних мареннях може побачити себе повторно виходить заміж за свого колишнього партнера по шлюбу – це означає:

 • Ностальгію. Сновидица сумує, вона абсолютно не готова до створення нової сім’ї. Потрібно відпочити.
 • Цей сон з’являється з підсвідомості дівчини. Спляча навіть після важкого розлучення, яке було необхідно, продовжує думати про свого колишнього чоловіка (інакше він би їй не снився). Немає нічого дивно в тому, що жінка хоче повернути колишні стосунки, особливо якщо обидва учасника союзу відчували щастя в шлюбі.
 • Інша версія – сновидицу підсвідомість тягне до чогось давно знайомому, хто дарує комфорт. Сновидіння може стати передвісником примирення з колишнім чоловіком, відновлення колишньої зв’язку.
 • Ще одне трактування – реальний актуальний чоловік сновидицы не вселяє в неї впевненість, він суттєво програє попереднього дружину.
 • Якщо за сюжетом сну випити з колишнім чоловіком по келиху шампанського, наяву ви зможете опустити минуле, і жити щасливо в сьогоденні.

  Деякі сонники пояснюють приснилося весілля з колишнім нареченим, як переддень постійних конфліктів з друзями, а з чоловіком екс – сварки з родичами.

  Трактування сну з урахуванням особистості сновидца

  Для дівчини, що бачить себе в сні нареченою на власному весіллі, а наяву живе в незареєстрованому шлюбі з хлопцем, це мрія майже ніколи не буває пророчим. Воно відображає особисті переживання сплячої з приводу неоформленої зв’язку з партнером. Таке сновидіння підказує: можливо, варто завести розмову з коханою про те, що потрібно узаконити союз.

  Якщо дівчина часто бачить сюжет про своє весілля з одним і тим же людиною – це попередження про помилку: спляча занадто емоційно прив’язана до об’єкту своєї прихильності, що може не помітити поряд людини, яка ставиться до неї зі щирою любов’ю.

  А от сон про одруження знайомої заміжньої особи з власним чоловіком, може приснитися як жінці, так і чоловікові. Цей сюжет попереджає: у сновидцев наяву є проблеми у спілкуванні, зіпсовані зв’язку, які напередодні важливої події можуть ініціювати негативні наслідки.

  Узагальнюючи тлумачення всіх сонників, можна зробити висновок: сон про весілля з колишнім чоловіком показує, що в подружній парі сновидицы присутній взаємна прихильність і вірність, люди в цій сім’ї розуміють один одного з півслова, у них збігаються інтереси, вони з радістю проводять час у спілкуванні.

  Саме тому, що почуття до чоловіка ще не згасли, жінка програє у своїй уяві день свого весільного торжества. Сон символізує щастя в сімейній парі, приємні клопоти для жінки у різних сферах життя.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради