Кращі бренди натуральної косметики: російська, корейська, французька

Натуральна косметика останнім часом здобуває все більшу популярність. Жінки різного віку роблять ставку на природні компоненти. Вітчизняні та зарубіжні бренди пропонують свої лінійки продукції.

Натуральна і органічна косметика: чи є різниця?

Натуральна косметика, бренди якій будуть розглянуті в статті, містять рослинні інгредієнти. Вони беруться в чистому вигляді (глина) або виходять виробничим шляхом (ефірні масла).

Більшість сучасних виробників додають 1-2 натуральних компонента і вважають продукцію натуральної. Але це косметика з вмістом натуральних компонентів. Натуральна косметика складається тільки з природних компонентів.

8b439a25035bdc7852949e5765bb748f Кращі бренди натуральної косметики: російська, корейська, французькаНатуральна косметика. Бренди вітчизняних та закордонних виробників

Якість органічної косметики підтверджена сертифікатами, що є гарантією безпеки та ефективності її використання. У складі від 95% рослинних компонентів. Упаковка кошти також не шкодить навколишньому природі: вона биоразлагаемая.

Органічні засоби можуть не завжди підходять шкірі, можуть викликати алергію або не вирішити шкірні проблеми. Продукти не тестуються на тваринах.

Основна відмінність органічної косметики від натуральної полягає в тому, що вхідні до складу компоненти видобуваються гуманним шляхом. При цьому не завдається шкоди людині, тваринам і планеті.

Як вибрати якісну натуральну косметику?

Натуральна косметика, бренди якої популярні серед жінок різного віку, повинна відповідати наступним вимогам:

  • В складі не повинно бути інгредієнтів, назви яких закінчується на -ен, -ан, -ат і -ол.
  • Некомерційний проект EWG SCIN DEEP – база про всіх натуральних косметичних продуктах. Можна подивитися найменування бренду в цій базі.
  • Натуральна косметика містить не менше 50% природних складових.
  • Колір продукту і аромат повинні бути природними і приємними.
  • Термін зберігання не більше року, так як природні речовини, що швидко псуються.
  • Виробники натуральної косметики рідко користуються дорогою широкою рекламою. Бюджет направляється на дороге виробництво.

b760e1dfa343e84b87f4da95e7673a53 Кращі бренди натуральної косметики: російська, корейська, французька

Натуральна косметика представлена в середній ціновій категорії. Дешево такі продукти коштувати не можуть, а занадто висока ціна знаменитого бренду говорить про вдалій рекламі.

Кращі вітчизняні бренди натуральної косметики

Натуральна косметика, бренди вітчизняного виробництва зокрема, добре відомі не стільки завдяки рекламі, скільки позитивними відгуками і високими рейтингами.

Natura Siberica

Косметика Натура Сиберика створена на основі трав Сибіру і Далекого Сходу. Продукти містять мінімальну кількість штучних компонентів, що доведено Аctive Огдапісѕ. Органічні екстракти не шкодять людині, відповідають європейським стандартам Еcocert. У виробництві контроль за якістю здійснюється на всіх етапах.

6d5d89e305c9456166a1e56050ae49a8 Кращі бренди натуральної косметики: російська, корейська, французька

Ціна товарів невисока.

Найменування товару Вартість в рублях
Шампунь Від 150
Крем для обличчя Від 280
Гель для душа Від 160
Маски для обличчя Від 280
Крем для рук Від 65

Використання російської сировини робить косметику доступною і ефективною.

Organic shop

Продукція Огдапіс Shop не тестується на тваринах. В складі немає штучних компонентів. Лінійка представлена уходовыми засобами.

Продукти даної фірми полюбилися покупцям за співвідношення ціни і якості та цікаві назви. Косметика володіє стійкими ароматами і пом’якшувальним ефектом. До недоліків відносять відсутність дозатора на упаковці.

Найменування товару Вартість в рублях
Шампунь Від 69
Крем для обличчя Від 110
Гель для душа Від 80
Маски для обличчя Від 100
Крем для рук Від 100

Засоби для душу володіють фруктовими та кондитерськими ароматами, які віддають перевагу молоді дівчата.

Рецепти бабусі Гафії

Косметика розроблена на основі народних рецептів та досвіду сибірської травниці Гафії Тихоновны Єрмакової. Продукти отримали сертифікат ICEA. У складі використовуються тільки натуральні інгредієнти з Сибіру, Прибайкалля, які контролюються асоціацією Еcocert. Відсутні штучні складові і мінеральні масла.

54e57ab53a31775586df961b2125d520 Кращі бренди натуральної косметики: російська, корейська, французька

Найменування товару Вартість в рублях
Шампунь Від 80
Крем для обличчя Від 85
Гель для душа Від 69
Маски для обличчя Від 95
Крем для рук Від 75

На кожній упаковці є народні рецепти для краси і здоров’я.

Чиста лінія

Це одна з лідируючих марок вітчизняного виробництва. В основі продуктів «Чиста Лінія» лежить науковий підхід — фітотерапія. Цілющі трави вирощуються в екологічно чистих районах. Виробник використовує рослинні компоненти для створення ефективної і безпечної косметики. Засоби для волосся містять фітокератин, для особи – фитоколлаген.

Найменування товару Вартість в рублях
Шампунь Від 120
Крем для обличчя Від 120
Гель для душа Від 115
Маски для обличчя Від 110
Крем для рук Від 65

Кожна жінка зможе знайти свій продукт у залежності від віку та наявної проблеми.

Green mama

Кампанія Грін Мама володіє двома лабораторіями, одна з яких знаходиться у Франції, інша — в Підмосков’ї. У складі продуктів містяться рослинні масла та екстракти рослин, які легко засвоюються шкірою. Всі кошти підлягають суворому контролю. В асортименті представлено велику кількість засобів для особи, тіла, очищення шкіри.

56c82470645ca16df8fdfddd38079177 Кращі бренди натуральної косметики: російська, корейська, французька

Найменування товару Вартість, крб
Шампунь Від 110
Крем для обличчя Від 210
Гель для душа Від 95
Маски для обличчя Від 150
Крем для рук Від 85

Кошти не забивають пори, проникають в глибокі шари шкіри, не викликають звикання.

Organic therapy

У складі продукції знаходяться тільки натуральні рослинні екстракти і масла органічного походження з екологічно чистої сировини, повністю відсутні штучні складові. Рослини вирощують на сприятливому ґрунті, не зіпсованої шкідливими хімікатами.

Найменування товару Вартість, крб
Крем для обличчя Від 210
Гель для душа Від 160
Маски для обличчя Від 140

Цінова політика робить дану продукцію доступною для широкого кола покупців.

Eva mosaic

Eva mosaic – популярна російська марка декоративної косметики, що відповідає європейським стандартам якості. Сировина високої якості закуповується в Європі, косметика виробляється на новітньому обладнанні під ретельним контролем.

928c2aff9b748c43c43893590afd91db Кращі бренди натуральної косметики: російська, корейська, французька

Жінки різних вікових груп віддають перевагу цю косметику за доступну вартість, висока якість та широкий асортимент. Вся продукція проходить клінічні випробування, тому є безпечним для шкіри.

Planeta organica

Косметика Planeta Organica є натуральною, ефективною і безпечною. Цінні інгредієнти були знайдені в заповідних місцях всієї земної кулі. Також по всьому світу збиралися традиційні рецепти краси з використанням унікальних рослин і органічних олій.

Масла мають сертифікат Cosmos Standart. Продукти не містять штучних і шкідливих компонентів, продуктів тваринного походження.

Найменування товару Вартість, крб
Шампунь Від 135
Крем для обличчя Від 180
Гель для душа Від 135
Маски для обличчя Від 170
Крем для рук Від 120

Продукція має сертифікати якості Еcocert і Vegan.

Арт-візаж

Терапевтична декоративна косметика Арт-візаж почала випускатися з 1998 р. На власній фабриці в Підмосков’ї. В основі використовується європейська сировина, косметика виробляється на італійському обладнанні. Вона виконує кілька функцій: декоративну, ухаживающую і захищає.

ff637a85bca93308e0d3ddb907204000 Кращі бренди натуральної косметики: російська, корейська, французька

У складі є УФ-фільтри і антиоксиданти, зволожуючі і живильні компоненти, рослинні екстракти і натуральний віск. Якість косметики контролюється на всіх етапах виробництва. Косметика представлена в стильній упаковці, володіє легкою текстурою. Колірна палітра досить широка, що дозволяє створити нюдовый макіяж і вечірній.

Estel professional

Estel professional — російська професійна косметика для волосся, яка отримує численні дипломи і завойовує перемоги на конкурсах. Доглядають і фарбувальні засоби є одними з популярних на російському ринку. В основі концепції лежать передові наукові та виробничі технології, якісна сировина і новітнє обладнання.

Косметика відповідає світовим стандартам якості, користується повагою серед професіоналів.

У лінійці представлені засоби для догляду за волоссям, фарбування та стайлінгу. В залежності від типу волосся і проблеми можна підібрати шампунь, бальзам і маску не тільки жінкам, але і чоловікам (випускається серія засобів для чоловіків).

Зарубіжні бренди натуральної косметики

Натуральна косметика, бренди закордонних виробників якій представлені і на російському ринку, можна купити в інтернет магазинах. Особливо користуються популярністю кошти зі східних країн. Європа і Америка пропонують якісні продукти по догляду за шкірою обличчя і тіла.

Andalou naturals, Америка

Бренд створили засновники марок Avalon Organics і Alba Botanica. В основі лежить принцип: у складі повинно бути не менш 70% натуральних органічно чистих інгредієнтів (у тому числі стовбурові клітини і антиоксиданти), відсутні хімічні складові.

На всіх етапах виробництва здійснюється ретельний контроль за якістю. Кошти не тестуються на тваринах. Лінійка представлена 5 серіями з догляду за обличчям, тілом та волоссям.

Найменування товару Вартість в рублях
Шампунь Від 210
Крем для обличчя Від 1330
Гель для душа Від 980
Маски для обличчя Від 1240
Крем для рук Від 750

Завдяки рослинному складу покупці відзначають високу ефективність засобів.

Himalaya, Індія

В 1930 р. В індії заснована фармацевтична компанія Himalaya. Покупцям пропонуються аювердичні препарати та косметика. У складі присутні рослинні інгредієнти і натуральні масла. Всі продукти проходять експертизу у відділі медичних досліджень, посвідчені сертифікатами.

Найменування товару Вартість в рублях
Шампунь Від 380
Крем для обличчя Від 190
Маски для обличчя Від 170
Крем для рук Від 155

На відміну від багатьох інших зарубіжних брендів косметику цієї фірми можна купити в російських магазинах.

Асиге organics, США

Компанію створила Крісті Гуэрру. Вона вирішила зробити лінійку продуктів Асиге (лікувальну), з натуральним складом без хімічних складових і токсинів. З цією метою розробляються ефективні формули.

a7fd7dfac7fd7a36d4d3cb23eb86ce65 Кращі бренди натуральної косметики: російська, корейська, французька

Засоби по догляду за обличчям містять чинник зростання хлорели, який отримують із зеленої водорості. Частина прибутку від продажу спрямовується у благодійний фонд досліджень онкологічних захворювань. Компанія пропонує багато продуктів на основі арганової олії, стовбурових клітин та вітамінів.

Найменування товару Вартість в рублях
Шампунь Від 1090
Крем для обличчя Від 2360
Гель для душа Від 1530
Маски для обличчя Від 1710

Продукція не містить компонентів тваринного походження і не тестується на тваринах.

DermaЕ, США

Творці косметики Derma E гарантують ефективність засобів, так як вони не містять хімічних інгредієнтів і парабенів, живлять і зволожують шкіру. До складу входять тільки натуральні та органічні компоненти.

Основні компоненти астаксантин і вітамін е (основний принцип – стан шкіри поліпшується завдяки правильному поєднанню вітамінів). У лінійці представлені лікувальні креми для позбавлення від шкірних захворювань, шрамів, плям.

Найменування товару Вартість в рублях
Шампунь Від 790
Крем для обличчя Від 2200
Маски для обличчя Від 450
Крем для рук Від 950

Упаковка коштів Derma E є переробляється.

Now foods, США

Даний бренд пропонує не тільки натуральну косметику, але і вітаміни, трави, продукти харчування. Компанія заснована у 1948 р. Й мала мету – створити якісні натуральні харчові добавки.

61e294c8abef9ade8db1b78b815f0dcc Кращі бренди натуральної косметики: російська, корейська, французька

На сьогоднішній день випускається понад 1500 вітамінів і добавок тільки на натуральній основі. За якістю здійснюється контроль на всіх етапах виробництва. Компанія заслужила більше 40 нагород.

Weleda, Швейцарія

Weleda – один з лідерів по виробництву рослинної косметики. Всі кошти мають 100% натуральним складом без вмісту штучних компонентом і мінеральних масел. Такий склад не маскує недосконалості, а сприяє активізації власних сил організму в боротьбі за красу і здоров’я.

Багато трави і рослини вирощуються у Швейцарії, країнах Європи, Бразилії і Нової Зеландії.

Найменування товару Вартість в рублях
Шампунь Від 890
Крем для обличчя Від 760
Гель для душа Від 640
Крем для рук Від 740

Косметика не тестується на тваринах, упаковка є переробляється.

The face shop, Південна Корея

The face shop (магазин) – перша корейська компанія, що підтримує принципи натуральності і близькості до природи. До складу входять не тільки трави і рослини, але і зерно, мінеральна вода та інші. За основу беруться принципи східної медицини. Крім уходових косметики бренд пропонує засоби для макіяжу.

Найменування товару Вартість в рублях
Шампунь Від 560
Крем для обличчя Від 630
Гель для душа Від 800
Маски для обличчя Від 90
Крем для рук Від 280

d1f2cac7a027a75fed0e6a31f6dd3110 Кращі бренди натуральної косметики: російська, корейська, французька

Всі кошти натуральні і безпечні для шкіри.

Dr. Hauschka, Німеччина

Віденський доктор Рудольф Хаушка хотів виготовити настоянки лікарських трав на водній основі. Але у воді починалися процеси розкладання. Тоді він нашелл метод отримання водних настоянок без використання спирту, консервантів, які зберігаються тривалий час.

Косметика доктора Хаушка стабілізує власну активність шкіри. Марка пропонує засоби для лікування різних проблем шкіри (проблемна і чутлива шкіра, вікові зміни, тьмяний колір обличчя).

Найменування товару Вартість в рублях
Шампунь Від 1320
Крем для обличчя Від 2100
Гель для душа Від 350
Маски для обличчя Від 2500
Крем для рук Від 570

Всі засоби не викликають звикання.

Amala, Німеччина

Продукція Аmala («чистий») складається з 100% натуральних інгредієнтів рослинного походження, не містить консервантів та інших хімічних складових. Рослини вирощені в екологічно сприятливих районах Африки, Південної Америки та Індії.

a014993e002c3ee629748f08f3c203e3 Кращі бренди натуральної косметики: російська, корейська, французька

Дана лінія володіє сертифікатом Еcocert, який підтверджує органічність косметики. Колекцію представляють 4 напрямки для обличчя і тіла зволоження, відновлення, очищення та детокс. Крім того, бренд пропонує ефірні масла лаванди, м’яти, дамаської троянди і рожевого дерева.

Patyka, Франція

Patyka – французький бренд, що розробляє косметику для зрілої шкіри. Експерти здійснюють інноваційні відкриття в області біотехнологій. Разом з інноваціями збережуться давні традиції, які роблять косметику більш ефективною. Цілющі рослини збираються по всьому світу.

Найменування товару Вартість в рублях
Крем для обличчя Від 3200
Гель для душа Від 2340
Маски для обличчя Від 4600
Крем для рук Від 2000

Головний принцип бренду – вірність природі.

Натуральна косметика користується все більшою популярністю. Бренди, які розглядалися вище, пропонують не тільки засоби для догляду, але і декоративну косметику. Вона не шкодить шкірі, використання дає мінімальний ризик розвитку алергії і негативних наслідків на шкірі.

Відеоогляд популярних брендів органічної косметики

Які переваги органічної косметики:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради